Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Widzisz tłuku komentujesz udzielasz się a umknęło Ci że mówił o swojej pracy - jest przedstawicielem handlowym, więc zajmij się czymś innym bo wiedzy na temat tego programu nie masz , więc po co zaśmiecasz i szukasz taniej sensacji ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.07.13 ty tlumoku, a w ktorym odcinku o tym mowil ? Jak juz tak mowicie, ze kiedys cos tam mowil to chociaz powiedzcie w ktorym odcinku byla o tym mowa, a nie tylko gadacie, ze bylo tylko ciekawe kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr na castingu mówił ze pracuje w prosektorium, to jest jego pasja w w olnych chwilach maluje obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB ktos napisal, ze Piotr wcale nie ma zamiaru tam mieszkac. Mieszkanie chce wynajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
"na fb ktoś napisał" zapewne to takie same wiarygodne źródło jak i inne.Ludzie dajcie już spokój,co was to wszystko interesuje?Jaki maci w tym wszystkim inetes,żeby wiedzieć gdzie pracują poszczególni uczestnicy programó telewizyjnych?zmieni to cos.A to czy zwycięzca będzie tam mieszkał czy nie,to jego sprawa,mieszkanie według prawa nalezy do niego i może z nim zrobić co mu się żywnie podoba.Ja nawet na jego miejscu był sprzedała,z prostego powodu,mieszkam kilkaset kilometrów od Warszawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braveheart-wawa
Powiem tak- poplotkujmy o nich na fajne tematy. Widziałam na kilku portalach wpisy internautów o Małgorzacie Rozenek i tym że fajnie wyglądała z Piotrem, a raczej Piotr z nią :) Przyglądałam się zdjęciom w sieci kurcze faktycznie, tylko ona chyba ma męża ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie tytuł zagranicznych wersji tego programu? szczególnie brytyjska wersja mnie interesuje, a ciężko znaleźć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek sie rozwiodla,takze kto wie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie Piotr podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie Piotr nie podoba. Wyglada jak ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tak fajny meski urok Nie macho a romantyk z odrobina pracusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka kraków.
Myślę podobnie- Piotr to przystojniak, pracowity, oddany rodzinie, z nutą romantyzmu, że nie misiek, macho ? Życie to nie film, facet musi być inteligentny, potrafić odnaleźć się w każdej sytuacji, umieć zadbać o rodzinę :) mmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje, ze Piotr sie zauroczyl Rozenkowa, widzieliscie jak na nia patrzyl w finale? Jej to schlebia i z nim flirtuje, ale niestety za wysokie progi. Piotr to ciapa, a Malgoska to karierowiczka, on morze marzyc, a ona sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie razem wygladali i czuc taka chemie sympatie A flirt to przeciez nic zlego tym bardziej ze obydwoje wolni Ja wiem ze za wysokie progi,choc nie takie rzeczy swiat widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo się cieszę że wygrali, znam ich i pierwszy raz uwierzyłam że takie programy to nie ściema że nie są wyreżyserowane, że nie trzeba mieć znajomości i tylko jakieś pociotki wygrywają takie programy tylko też zwykli ludzie. Gratulacje wielkie dla Was i niech wam się dobrze mieszka Buziaki :) Na pewno Aga patrzy na Was z nieba i jest bardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : 03.07.13 gość Może tym razem ktoś kto naprawdę zna Piotra ?? Napisz kim jesteś albo skąd go znasz ? Jaki on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mnie sie wydaje, ze Piotr sie zauroczyl Rozenkowa, widzieliscie jak na nia patrzyl w finale?" Byłaś na finale czy widziałaś to w TV ?? w której minucie , muszę obejrzeć dokładniej :) Morze Małgosia potrzebuje kogoś normalnego z głową na karku, kto sprawi że poczuje się kochana a nie celebrytę z głową w chmurach :) ale to tylko nasze domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
jedno jest pewne, Pani Rozenkowa nie jeździ nad polskie morze .... ludzie ortografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylicie się piotr zauroczył się pręgowaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.07.13 gość - i znowu jakiś ciul,rozmowa zaczyna nabierać normalności ale na niedługo, idź walnij sobie barana jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z ekipy , nie raz przyłapywalismy piotra i preg. w niedwuznacznych sytuacjach :( do dzieisja mam koszmary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia ma styl i klasę :) ciekawe jak długo będzie sama ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka_81
Pani Katarzyna Szczepan to kobieta bez klasy, zwyczajna prostaczka. Miałam o niej dobre zdanie kiedy była w programie, bo wydawała się normalna, taka 'swojska', równa babka. Natomiast jej aktywność w sieci po odpadnięciu, zmieniła moją opinię o 180 stopni. Te jej oświadczenia, wypowiedzi na temat uczestników... dla mnie żenada. Nie wiem z jakiego powodu ma takie, a nie inne podejście do p. Rybińskich, ale każdy człowiek, który ma odrobinę ogłady zachowuje takie rzeczy dla siebie i znajomych, a nie rozgłasza na cały internet wszem i wobec informacje na temat swoich antypatii. Po prostu uważam, że pewne rzeczy powinno się załatwiać w cztery oczy. Moje wnioski są takie, że ta kobieta, tak cierpiąca z powodu rzekomych plotek, które ktoś o niej rozpuszcza w sieci, sama jest jednym wielkim plociuchem, który żyje sensacjami w okół innych oraz siebie. Nie widziałam, aby jakikolwiek uczestnik BoD był chociaż w połowie tak aktywny jak ona. Oczywiście do wygranych pierwsza się wyrwała z tej widowni z ucieszoną japą, mimo, że nie byli to Marlena z Darkiem, jej ulubieńczy, którym siedziała na łbie przez cały program. Może to i lepiej, że nie wygrali, bo jeszcze by się do nich wprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka_81
Co do zwycięzców... Cóż, nie ukrywam, że jestem szalenie zawiedziona i po ogłoszeniu wyników czułam się jakby ktoś mnie zdzielił obuchem w łeb:/ Spodziewałam się zwycięstwa każdego, tylko nie smętnego schorowanego ojczulka i jego córki - 'modelki'. Nie wiem czym wzbudzili taką sympatię widzów? Zmarłą matką? Nie podważam rodzinnych dramatów, bo nikt nie jest upoważniony tego oceniać. Dla mnie jednak wynoszenie ojca na piedestał, że wychowuje po śmierci żony swoje dziecko to gruba przesada. Nie powinno to być niczym 'wow', to chyba raczej NORMALNE?!! Nie wiem co zadecydowało o ich zwycięstwie, no po prostu nie wiem, może mi ktoś wytłumaczy? Duża ilość znajomych, a co za tym idzie - duża ilość sms-ów? Poparcie Rozenkowej (i zachęcanie przez nią JEJ znajomych do głosowania)? Bo nie wierzę, że ogólna sympatia przypadkowych widzów. Ani aranżacja mieszkania. Mieli w mojej (oczywiście subiektywnej) ocenie najmniej ciekawie urządzone mieszkanie. Najmniej, co nie znaczy, że brzydko, bo wszystkie trzy finałowe mieszkania były jak z katalogu. Ani jakaś wyjątkowa aura bijąca od nich... no przynajmniej ja tego nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dareczek od Rity odgapil i juz na FB sobie taka stronke otworzyl jak ona ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kadarka_81....a gdzie Kaska dzieciata sie tak udziela bo chcialam sobie poczytac. Na swoim FB nic nie pisze na Rybinskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka_81
"Świat jest jednak sprawiedliwy Promowanie na siłę nic nie dało Niestety nie wygrali moi cudowni faworyci ale Piotr i Roksi za których też trzymałam kciuki Mam nadzieję, że Dareczek z Marlenką też to mieszkanie dostaną, a przynajmniej jedynie za cenę podatku" "Promowanie na siłę nic nie dało" ... Ciekawe do kogo piła? To wpis z jej profilu na fb. Poza tym udzielała się na fanpage'u BoD, gdzie m.in. lajkowała komentarze negatywne w stosunku do p. Rybińskich. Nie zapominajmy o jej elaboracie na temat tego jak to jej któryś były ją oczernia w internecie, który był dla mnie śmieszny, bo ja bym takie rzeczy zdroworozsądkowo zignorowała zamiast karmić trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze widzialam. Myslalam, ze jeszcze gdzies cos palnela. A moglabys podac linka do tego fanpega (czy jak to sie tam pisze), bo ja nowa na FB i gubie sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×