Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
jak czytam osobę która pisze że Rybińscy maja dobrze, dwa auta, mieszkanie, forsa i zasiłki to nie pojmuje swoim mózgiem skąd tacy ludzie jak opisująca sie biorą jak można komus tak zazdrościć zasiłku, mieszkania i że on dużo zarabia, jacy ludzie są wredni to tylko chyba tu na forum mogę się dowiedzieć bo tak bym nie wiedziała to przywara niektórych polaków chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiązęce
Gość 14:39 napisała: / jak czytam osobę która pisze że Rybińscy maja dobrze, dwa auta, mieszkanie, forsa i zasiłki to nie pojmuje swoim mózgiem skąd tacy ludzie jak opisująca sie biorą / To ty nie wiesz? To się nazywa druga polska religia – Zawiść! Dlatego mi się nie mieści w głowie poco ci wszyscy ludzie chodzili i chodzą do kościoła. Bo gdyby stopień religijności (szczególnie za pontyfikatu Jana Pawła II) polaków miał by wpływ na bycie lepszym, kochającym, mądrzejszym to powinniśmy teraz być krajem cudownych ludzi o gołębich sercach, współczujących i pomagających bliźnim. A wiemy że tak nie jest:( Dlatego wiem że religia narzucona z góry nie daje nic, jest iluzją, wydmuszką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi z ludzi zawisc i strach, bo wszyscy wiemy, ze rybinscy maja najwieksze szanse wygrac. i pseudo znajomi, ktorzy na nich psiocza to pewnie konkurencja/rywale z programu pisza, bo po prostu sie ich boja. chca ich zniszczyc w oczach widzow. mysle, ze to zludne starania. polak nie ges, swoj rozum ma. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś była powtórka. Siostra Rity opowiadała o ich dzieciństwie oraz o "oszczędnej" naturze Rity. Powiedziała, że Rita zawsze miała ZASKÓRNIKI... Dawno tak mnie nikt nie rozbawił. Biedna ta Rita z zaskórnikami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaR
Zaskórniki i ogólne problemy z Cerą zdarzają się każdemu wiec nie wiem z czego się tak cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymi opowieściam o oszczędności Rity zdobyła moją sympatię, zwykle takie ładne laski są puste i trwonią hajs, a ona jest oszczędna, zupełnie jak ja :D i ten jej Michał to taki przystojny :) mogłaby wygrać, chociaż rodzina z 2 dzieci w trudniejszej jest sytuacji a i mieszkanie mają śliczne i nie zgodziłabym się z tą jurorką co jej sie kolory nie podobały! no wiecie... a w dodatku z rzutnika namalowali sobie kontury tej pomarańczy, bardzo pomysłowo moim zdaniem, większość ludzi zatrudniłoby do tego kogoś, zresztą ładnie im to wyszło, ciekawe jak wypełnią kolorem, ale podobają mi się żywe kolory, pozostałe kuchnie też spoko, tej Katarzyny trochę mi żal, no w sumie ma tyle dzieci, też by jej sie przydało mieszkanko, hmm a nikogo z Was nie zszkowoały okna w tej kuchni? wytrzeszczałam gały i nie wiem może sie przywidziało mi ale te OKNA były jak dla mnie po prostu dziwne, wiem,że w obecnych czasach aneksów i ślepych kuchń nie powinno mnie to szokować, ale po raz pierwszy zobaczyłam takie wysokie małe okno i długie podłóżne. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
nie podoba mi się w tej całej katarzynie tylko to jej palenie i karmienie dziecka piersią i to latanie po sąsiadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ogladalam powtorke i jesli cos ominelam to mnie poprawcie. Gdy ta Rybinska opowiadala o tym, ze nie pracuje, ze w programie poznala wspanialych ludzi to kazdego opisywala, mowila o Darku, Ricie, wdowcu, ale o Katarzynie nie:P Czy mi sie wydaje czy oni za soba nie przepadaja? Co do tej Katarzyny dzieciatej to juz tak nie czepiajcie sie graciarni w jej domu, bo 7 osob na 50m2 to zaden szal i ciezko wygospodarowac jakas przestrzen kazdemu. Nie dziwi mnie tez juz dlaczego ona to mieszkanie chce miec dla siebie (czyli odsuwa tego partnera). Tez bym sie bala miec mieszkanie razem z alkoholikiem, ktory w dodatku nie pamieta ile czasu nie pije, a jak wiadomo alkoholicy przewaznie pamietaja. Ale ok, nie bede sie czepiac takich glupot:P Jej wyjasnienie na FB jest dosc logiczne (moze oprocz meza golod*pca), ale mam dziwne nieodparte wrazenie, ze osoba, ktora weszla tutaj i krytykuje tak Rybinskich ma bardzo podobny styl pisania do tej calej Katarzyny:P Jakby to poskladac w calosc to chyba ktos tu komus zazdrosci tego, ze jest bardziej przez widzow lubiany, a jak wiadomo to widzowie decyduja. Smutne z pozoru historyjki nie zrobily na mnie wrazenia, wrecz mnie nudzily:O Co do kuchni to jak na razie do odstrzalu Darek i jego wstretne Inferno. Teraz jednak juz go nie winie za to, bo widze, ze to jego zona ma tak p******y pomysl zeby wszedzie to inferno bylo. To jest straszne i paskudne i watpie czy da sie to uratowac. Moim zdaniem podlogi inferno nic juz nie przebije. No, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobala mi sie opowiesc Rity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadala o rodzicach bardzo Fannie Zawsze ludzie sie szczyca ze maja waznych rodzicow,jakies szychy,lekarz,radny,dyrektor,konekcje,srakie takie,a ona zwyczajnie ze Tata rozwozi pieczywo a mama na stacji benzynowej i nie wstydzi sie Wstyd to krasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do DorotkaM. Naprawdę nic z tego nie zrozumiałaś czy tylko udajesz? Chodziło o to, że siostra Rity pomyliła określenie "zaskórniak - czyli zaoszczędzona kasa" z "zaskórnikiem - i tu poprawnie rozumujesz". W kontekście jej wypowiedzi komicznie to zabrzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze ludzie sie szczyca ze maja waznych rodzicow,jakies szychy,lekarz,radny,dyrektor,konekcje,srakie takie,a ona zwyczajnie ze Tata rozwozi pieczywo a mama na stacji benzynowej i nie wstydzi sie" Chyba nie ogladasz dokladnie programu skoro dziwi cie, ze uczestniczka mowi, ze ma rodzicow pracujacych w taki sposob. Rozejrzyj sie po innych, to w wiekszosci biedni ludzie, nie zadne dzieci lekarzy, dyrektorow. Gdyby Rita miala rodzica z tak dobrze platnym zawodem to by miala tez mieszkanie i nie bralaby udzialu w programie. A wstydzic nie ma sie czego, musiala cos opowiedziec, kazdy tam sie w jakis sposob uzala nad soba bo im TVN tak nakazuje pewnie, wiec co miala mowic? Musiala cos dodac do rozwodu, bo sam rozwod to zaden dramat. A tak mamy juz zdolna dziewczyne, pochodzaca z normalnego nie bogatego domu, rodzice ciezko pracuja, ona po rozwodzie- brzmi troche sympatyczniej dla widzow? O to wlasnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina,co Ty sie przyczepilas do tych 50 m2 ? To jest 57 m2 ,a w skali blokow 7m to duzo,praktycznie polowa duzego pokoju albo przedpokoj Nie rozumiem takiego umniejszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina wiem o tym ze to nie bogaci ludzie,nie tlumacz mi jak daunowi,wymadrzasz sie jak przekupa na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODOoo
No to kuchnie wykończone. Dlaczego prawie wszyscy wybrali białe meble do kuchni (no oprócz wdowca). Przecież to nie praktyczne? A jednak Dareczek Glazurnik z żoną nie zrezygnowali z Inferno w kuchni He,He., i prawdę mówiąc kuchnia nie wyglądała źle pewnie dzięki temu że cała reszta jest biała i to zrównoważyło. Plus za dizzzajnerskie oświetlenia no i za konsekwencje:) Rity kuchnia jakaś taka nudna i nijaka no i te wykrzywione kwiaty na ścianie to dla mnie przegięcie. Kasieńka standardowo PRL + max funkcjonalność, zamiast stołu blat jak w barze to przy tylu dzieciakach pewnie się sprawdzi, ale cała kuchnia wyszła jak jakaś jaskinia. Rybińscy też na biało ale przynajmniej bardziej kolorowo, trochę zieleni trochę Cytrynki. Jak zwykle poprawnie i ładnie. Najlepsza kuchnia moim zdaniem wyszła Piotrowi i Roksanie, chyba najbardziej nowocześnie wyglada a czarne meble jednak fajnie wyglądają w połączeniu z tym kamieniem na ścianie.i białymi blatami. Ciekawe jak smakowały te Roksany smakołyki które piekła w nowej kuchni:) Czekamy na FINAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty skad wiesz jak wygladaja te kuchnie skoro program dopiero ma byc za chwile? Jakies zdjecia sa czy odcinek w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze przed emisja odcinka juz wszystko wiesz Kamien na scianie w kuchni to beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka wiedze przed emisja programu musi miec uczestnik Szczegolowo kazda kuchnia opisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODOoo
Tylko nie pytajcie kto odpadł. Bo tego powiedzieć nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze obowiązuje was milczenie co do wyników pod grozba kary finansowej ale opisy pomieszczen z wyprzedzeniem podane,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaammmmmma
Jak dzis nie odpadnie Kasienka to sie wkurze. Jej kuchnia dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaammmmmma
Wkoncu to wstretne babsko odpadlo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull of dog
kata strofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull of dog
"nie ma czegoś takiego jak geniusz.niektórzy z nas,są tylko mniej upośledzeni niż inni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadzilam, ze to napisze, ale jednak nie bylam za odpadnieciem Darka i jego Inferno:D Obronili to chociaz wciaz uwazam, ze ta podloga jest straszna:O Odpadla Kaska i dobrze, bo naprawde spieprzyla ta kuchnie:O Troche mnie tez ten wdowiec zawiodl, bo za duzo tego wszystkiego w tej kuchni. Ogolnie to zadna kuchnia mi sie nie podobala:P ale jakbym miala wybierac to zdecydowanie najlepsza byla kuchnia Rity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull of dog
kasienka też tam była i dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie przyszedł na nią czas,kuchnia okropna,przytłacza,i tak udawało się jej dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull of dog
i zrobiło się dziecię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infernoo
Darek Inferno Glazurnik i Marlena powinni wygrać – Za konsekwencję i pracowitość! Fajna z nich Para - On Głowa rodziny i swoje zdanie Ma, choć sam mówi o sobie że jest pantoflarzem:), a ona Szyja - niby sympatyczna i uległa żonka, ale widać że podejmuje decyzje i to ona trzyma Kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull of dog
nie chce mi się już szczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×