Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość tak jakos
rozenkowa ma przepity głos i wygląda na wredną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemm
tomdom zgadzam sie w 100% co do ostatniego odcinka - ten kamien zauwazcie jak byl paskudnie uczepiony tzn nawet jako widz przed tv widac bylo te wszystki wielkie szpary i dokladnie bylo widac gdzie poszczegolne kostki mozaiki sie konczyly a powinna to byc jedna calosc. RITA jest beznadziejna a jej lazienka nie wiem czym sie perfekcyjna pani domu podniecala skro 0 w tym funkcjonalnosci ta boazeria na scianie tylko patrzec jak od wilgoci zagniexdzi sie tam grzyb rowniez na tych smiesznych kotarach od wanny:/:/ niektorzy robia takie beznadziejne mieszkania ze kupcom bedzie musial jv DESTRAKSZON niezle rabaty dawac aby upchac te mieszkania w KAPUSCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemm
CIEKAWOSTKA.... nie wiem czy wiecie ale to super willowe osiedle znajduje sie na totalnym zadupiu miedzy polami kapusty niedaleko ożarowa :/ sama inwestycja JV DESTRAKSZON jest moco podejrzana wpiszcie sobie w googlach sloneczny park kreczki kaputy to to samo nco villa casmpania zmieniaja nazwy tego szajsu bo od kilku lat maja problemy ze sprzedaza tego potworka. kreczki kaputy jv i wszytsko jasne o jakie SUPER CHALUPY WALCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
też sie zgadzam z opinią powyżej ale powtórzę że raczej skromni ludzie, którzy są cisi pokazują coś fajnego , a rozkrzyczani, gwiazdujący pokazują ble, to sie odnosi do Karoliny - Legia porazka totalna :O i niech one już wypadną czytałam na forum tvn, ktos się wypowiadał na temat Karoliny i jej mamy , że ich zna i nie rozumie tego rozgłaszania że miały piekło w domu i musiały uciekać bo do butiku meble zwoził jej mąż i ojciec Karoliny, więc przywoził im rzeczy do nowo urządzanego butiku a podobno ich maltretował w domu więc tworzy się różne historie na potrzeby telewizji fakt że ich łazienka była ładna i gustowna ale każdy by tak miał gdyby oparł się na pracy profesjonalnego projektanta wnętrz Karolina w ogóle nie jest twórcza , nie ma inwencji i przekrzykuje matkę , narzuca swoje, matka się boi odezwać żeby jej nie zdenerwować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyy
ta od legi z ta ruda matka tez jakies dziwne, mloda traktuje matke jak smiecia powinna raczej do surowych rodzicow pojechac niz bawic sie w swoje dresiarskie urzadzanie pokoi bez polotu i pomyslu dobra jest tez negatywnie oczywiscie ta stara dziecioroba - taka pewna wygranej ze sie zagnieździła w tej chałpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'do ble fe fuj jeju, strasznie jestes zadufana w sobie i przekonana (blednie) o swoim nieomylnym guscie, moze i masz pare ladnych rzeczy w mieszkaniu, ale nie kazdemu musi sie podobac Twoj styl, jestes w stanie to pojac i nie wyzywac? " dziewczyno, to nie była wypowiedź odnośnie mojego mieszkania, tylko ktoś się ewidentnie i chamsko przyjebał, stąd moje oburzenie. i w ogóle nie mam takiego przekonania jak sugerujesz. napisałam, ze mam małe mieszkanie, które urządziłam 5 lat temu, ale nadal się podoba. a zachwycenie znajomych da się wyczuć, czy wymuszone czy nie. z resztą co ja ci się będę tłumaczyć. nie każdemu się musi podobać, ale jak ktoś z CAŁOKSZTAŁTU dopierdala się do kilku spożywczych rzeczy w kuchni i to takim słownictwem, to moje oburzenie powinno być zrozumiałe nawet dla ciebie. i zgadzam się, że rozenkowa jest przemądrzała i wszechwiedząca, a w tak naprawdę gada głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dodam, ze u mnie nie ma minimalizmu ;) (z resztą trudno o minimalizm jak 3 osoby mieszkają na 60mkw ;P a już na pewno nie określiła bym tego kanciastym. bo jak już, to właśnie minimalizm jest kanciasty. u mnie jest raczej modernizm czarno-biały podkreślony zywymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie to ogladac ale nic mnie tak nie wkurza jak fryzura tego z jury! taki cienki tlusty kucyk wystajacy z pod czapki.nie moge na to patrzec. ulga dla oczu jak chowa to pod czapke. od razu bym mu to na snie obciela. poprostu nie ma wlosow do takiej dougiej fryzury - moim zdaniem. Was tez to wnerwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
nie przyglądam się temu z jury ale zauważyłam że zmienia czapeczki i ostatnio miał jakąś różową, wyglądają jak obcięty rękaw ale ogólnie nie przyciąga on mojej uwagi Rozenkowa też mnie wkurza ale z drugiej strony podoba mi sie że jako jedyna z jury potrafi dosyć ostro kogos skrytykować, jesli ktos przegina bo nie można tak ciągle do wszystkich cacy , fajnie i dyplomatycznie , trzeba czasem powiedzieć komuś - słuchaj przesadzasz z romantyzmem, zagalopowałaś się , robisz rzeczy niepraktyczne i nie powinno nas boleć że komuś jest z tego powodu przykro bo to dla dobra tej osoby i trzeba mieć do siebie dystans żeby przyjmować krytykę. Chinka z jury raczej się krępuje żeby kogoś skrytykować tylko tak dyplomatycznie mówi - "nie za bardzo" "no nie wiem " niech powiedzą Karolinie że jest bezguściem i że ona z nikim się nie liczy i nie jest twórcza :D bo jak komuś się mówi ciągle cacy , cacy , to taka osoba obrasta w piórka i ma mylne wyobrażenie o sobie np wymazana Legia spreyem w pokoju jest obleśna, ja to odbieram jako dewastacje, dresiara jedna z ograniczonym umysłem.Gdyby była inteligentna to nigdy by czegoś takiego nie zrobiła nawet z tego wzg że zwolennicy innych drużyn piłkarskich na nią nie zagłosują sms-ami nawet jeśli jej styl by im odpowiadał. W ostatnim odcinku widzowie będą głosować sms-ami na jedną rodzinę z trzech. A rodzina która kupi mieszkanie z tą "Legią" zapewne będzie chciała radykalnej obniżki ceny za mieszkanie i pewnie deweloper sam to zlikwiduje przed pokazywaniem do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
a co do kobity z dużą ilością dzieci to doznała w tym programie bardzo dużych emocji wykąpała się w nowej łazience, umyła zęby i tak ja to wzruszyło ze się popłakała nie miała nigdy do czynienia z nową piękna łazienką, całe życie dzieci i wynajmowane meliny, obleśne łazienki ze starymi rurami na wierzchu, starą glazurą odpadającą w niektórych miejscach, pleśń, smród i pajęczyny idealnie, doznała jakiegoś innego wymiaru życia, luksusu którego nigdy nie miała tylko że to nie jej mieszkanie i prawdopodobnie nie będzie jej wiele rodzin nigdy nie zazna smaku nowiuteńkiej łazienki w swoim mieszkaniu wzruszył mnie jej płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie łazienka Rity była najgorsza i to ona powinna odpaść. - panele (nie zdecydowałabym się na nie w pokoju, co dopiero w łazience) - zasłonki przy wanne - heh ciekawe jak będzie je czyścić z kamienia. współczuje. - okropna rama na lustro. - pełno dupereli - i została z dwoma wannami ;) powinna odpaść od razu. nie wiem czym kierowało się jury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozenkowa przeszła sama siebie chwaląc przedpokój i balkon tej dzieciatej. najładniej ci od chorego chłopca. odpada laska od grafiti. słusznie z resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 4386
A mnie zastanawia co oni robią z mieszkaniami osób, ktore odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykre
Ten program żeruje na ludzkich pragnieniach, nie zdają sobie sprawy jakie dramaty będą rozgrywać się po wylocie z programu. Niektóre rodziny napracują się a w ostatnim odcinku będą musieli wrócić do drewnianej budy z kurzymi kupami na podwórku. Wybrano nieodpowiednich uczestników, to powinny być osoby, które mogą się pobawić w urządzanie wnętrz a jeśli odpadną z programu mogą powiedzieć, że nic się nie stało bo była fajna zabawa. Osoby wybrane do tego programu pragną zmiany a dostaną figę, przykre jak można niszczyć w kilka dni ludzkie marzenia. Czy ich interesuje w ogóle co z tymi ludźmi stanie się po programie? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież naklejają na drzwiach naklejkę, która informuje, że będzie wystawiaone na sprzedaż na gratka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre---no już nie przesadzaj!!! to nie dzieci i wiedza, ze tylko jedna rodzina wygra. przecież nikt nikogo na siłe nie brał do tego programu. zastanów się!!! a swoja drogą niech się wezma do roboty, bo nie da się być biednym mimo starań. to lenistwo, lub rozpieradalanie pieniędzy na głupoty powoduje biedę. Co uważasz, ze jak ktoś jest niezaradny i mieszka w baraku, to mu się należy pałac, bo co będzie z jego psychiką?! Jedynie ci od chorego chłopca mają pod górę, bo ona musi siedzieć w domu, ale i tak nie biedują tak jak ta baba dzieciata, czy ci, którzy odpadli ostatnio, mieszkańcy baraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij z tym co robia , ja sie zastanawiam jak na 53m2 mozna wyczarowac 3 pokoje kuchnie, lazienke ??? toz to mistrzostwo swiata jest , jedno pietro mojego domu to 60m ( czyli maly domek) na parterze kuchnia , duzy pokoj -salon czy jak tam zwal, lazienka i przedpokoj i tak staram sie wyobrazic jak bym miala to okroic zeby na te 60m wcisnac jeszcze dwa pokoje - pewnie by sie dalo ale pokoje byly by mniejsze od cel wiezienych , klitki poprostu a w tych mieszkaniach jest tych metrow tylko 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie przypadkiem. takie są mieszkania w bloku, ograniczona jestes czy jak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
57 m2 na 3 pokoje to normalne w bloku, bez przesady ja nie jestem zwolenniczką wielkich komnat bo koszty ogrzewania własciciel ponosi , za darmo metrażu w bloku nie dają a wiem że 57 m to można gustowne mieszkanko wyszykować, a jak niektórzy udają szlachte i wybrzydzają to zarób se na pałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
wreszcie odpadła Karolina i ulga i tak się długo trzymały, powinny się cieszyć dewastacja mieszkania w wykonaniu Karoliny juz nie będzie g****iła moich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
pierwszy raz w życiu widzę że słowo - gwa- łcić jest niecenzuralne :O paranoja na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
hahaha :) teraz przyjdzie czas na Rite do odpadnięcia mieszkanie niepraktyczne,prowizoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program nie uwazam zeby kogos krzywdzil, takie sa zasady, ze 1 rodzina wygrywa, a ze innym bedzie przykro? Coz tak to juz bywa. Co do uczestnikow to w nastepnej kolejnosci mam nadzieje, ze odpadnie Rita. dziewczyna ma pomysly, ale zaupelnie nie funkcjonalne, ona stawia na wyglad, ale mieszkanie to nie muzeum ani katolog, w nim trzeba mieszkac, a nie prezentowac je. Przedpokoj dzisiejszy tragiczny, na rowni mi sie nie podobal i Rity i tych co odpadly (slusznie zreszta, bo ja bym je wywalila juz po tym jak sie okazalo, ze korzystaja z projektu), ten przedpokoj Rity wygladal jak jakiejs starej panny otoczonej zdjeciami i wspomnieniami, pomijam juz fakt, ze scieranie kurzu ze styropianowych ramek bez uszkodzenia ich to nie lada wyzwanie. Balkon rozumiem co miala na mysli, ale to balkon, a nie ogrodek i kawiarenka z barem w jedynym. Przesadzila po prostu. Jak dla mnie to infantylna dziewczynka, ktora zyje jak w jakiejs telenoweli. Zaraz po niej pogonilabym tego darka i jego inferno:O Jesli jeszcze gdzies w****e te plytki to bedzie masakra. Nie podoba mi sie to inferno, moze nie tyle jest kiczowate co po prostu smieszne, pasuje do mieszkania jakiegos mlodego chloptasia co sie uwaza za nie wiadomo co. Nie wiem moze to niespelnione jakies pragnienia Dareczka o byciu panem swiata?:D Tak czy siak inferno straszne. Baba z 5 dzieci to niezla artycha:D suknia slubna jej sie marzy:D ciekawe, ze gdzie smiedyz produkcja dzieci nie wpadla na to, zeby najpierw na tylek kiecke wlozyc. Niektorzy to sa naprawde komiczni. Chlop widac, ze z nia juz ledwo wytrzymuje, tez sa wedlug mnie do odstrzalu. Najlepsi to ci z chorym dzieckiem(o dziwo nie uzalajacy sie nad soba jak wiekszosc) i ojciec z corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
Katarzyna z piątką dzieci jest dla mnie pewnym zjawiskiem psychologicznym jakiegoś odłamu kobiet piątka dzieci i nieumiejętność stworzenia związku z męzczyzną i nie umie współpracować ,dogadać się , traktuje faceta jak niewolnika. Dzis jej partner dobrze urządził balkon i powinna jakoś go pocałować, uśmiechnąć się, być dumna, coś takiego - jakikolwiek gest przyjazny a ona nic, twarda mina jakby obrażona na niego jej celem jest mieszkanie i koniec , nie tworzy rodziny tyle dzieci narobiła , nie wiem dlaczego , czy brak dogadywania się z ludźmi zrekompensowała sobie produkcją dzieci ? dla których zrobi dużo i będą ją kochać - w odwrotności do społeczeństwa od którego nie doznaje zrozumienia wg mnie nie jest to kandydatka na zwyciężczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaammmmmma
Jak dla mnie to dzis powinna odpasc ta Kasienka dzieciata. To cale jury to chyba slepe, ze im sie ta ciemnica w przedpokoju podobala. Chyba przez to liczne potomstwo ja tam trzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
nie dziś odpadła karolina z matką i słusznie bo gorszych nie było mnie rozwalił coś :D przyczepiła buta do ściany , zobaczyłam to i zdziwienie, debilka ? itp ale szczyt nastąpił później...... powiedzieli że te buty przyczepione do ściany i do sufitu są ...... UŻYWANE ! masakra syf i malaria, dresiara i syfiara :D jak można przyczepić do ściany buta gdzie były syry i służą do przechowywania kluczy itd normalnie obora, starte, odbita stopa, zamazany był środek przez operatorów bo było widać nazwę firmy produkującej buty niech jeszcze przyczepi swoje majty do ściany i trzyma tam rakietę tenisową :D a Rita styropianowe ramki,w dodatku krzywo sklejone, odstają od ściany, porażka styropianowe ramki to mogą robić dzieci w przedszkolu jako obrazki na wystawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaammmmmma
Ta Karolina powinna juz w 1 odcinku odpasc . Te pokoje co odwalila to tragedia. Teraz, zeby sprzedac to mieszkanie to oprocz lazienki, beda musieli do stanu przed programem doprowadzac, bo nikt tego nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
Hej, dzisiaj jury sie bardzo czepiało, co mnie zdziwiło, że jakaś tam struktura ściany u tej rodziny nie nadaje sie do mieszkania, a ja uważam,że dobrze, bo taka długa ściana to można ją optycznie pomniejszyć i nic sie nie stanie, lepsze to niż goła ściana albo obstawiona szafkami. Dzieciatej komentować nie bede, bo szkoda nerwów, co do jej wykończeń każdy pokój to graciarnia nawet przedpokój, wszędzie 100szaf i 100łóżek... i jeszcze krytykuje tego faceta, któremu coś sie udało i dostał pochwałę. Rodzina z glazurnikiem też mnie denerwuje jednak nieco mniej. tak inferno inferno ile można, ale podobno w tym obi mają maly wybór... Rita mnie nie denerwuje, fajnie taka młoda, romantyczne, ogólnie ładne to co robi, ale tak jak mówicie, mógłoby to być mieszkanie do telenoweli, plan zdjęciowy a nie żeby na codzień mieszkać. Poza tym jest młoda zdrowa, bedzie miec faceta, bedzie ich stać na mieszkanie. Ojciec z córką może ma ciężką sytuację, ale jest ich dwoje, a ona za kilka lat bedzie dorosła, bardzo życzę rodzinie od chorego chłopca żeby wygrali, poza tym mają jeszcze jedno dziecko i to malutkie, a ta dziewczynka urocza :) cieszę się,że w końcu odpadła ta nadąsana dziewczyna z żyletą na koszulce :) jej wystrój mieszkania pasowałby do blokowiska komunalnego najlepiej gdzie kierują ludzi, którzy nie płacili czynszu w swoich mieszkaniach :P buty na ścianie i suficie :D tego jeszcze nie było, a pomysł i wykonanie tego faceta co zrobił palce na ścianie i tam zrobili wieszaczki na ubranie był moim staniem 10/10 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przyznam ze mnie bawi ta baba z 5 dzieci:D Ona jest jakas stuknieta, jak miala lzy w oczach mowiac o sukience i porownujac to do lazienki to ja tez sie poplakalam- ze smiechu:D karmienie piersia i za chwile papieros- tvn sie postaral z ujeciami:P Ona byla dzis taka obrazona byla, bo ona nie moze zniesc, ze ktos jej nie chwali i sie jej pomyslami nie zachwyca. Pewnie ciezko z nia wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×