Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
bitwa sie otczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bitwa sie otczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina myślała, że będzie oryginalnie, coś jak szalona sztuka nowoczesna :D. Tylko zapomniała, że nikt w butach by nie chciał nic trzymać, a ona zrobiła tam miejsce na klucze. Masakra. Natomiast te czarne na suficie i ścianie okropność. Trochę szkoda, że odpadły, bo ciekawa jestem co by w kuchni wymyśliła :D. Garnki i patelnie poprzyklejane na suficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciata Kasia nie jest stolarzem a jedynie jej ojciec nim był, ona siedzi w domu, rodzi dzieci i zeruje na MOPS-ie. Wyczytałam to na innym forum, prawdopodobnie napisał to jej trzeci czy czwarty, były mąż. Poza tym pali jak smok, jest alkoholiczką a dzieci niedawno wyladowały w domu dziecka. Tak bardzo marzy o stworzeniu ciepłego domu hehehehehe żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
takie masz informacje o dzieciatej ? ha ha pewnie szuka super mieszkania żeby jakiegos fajnego faceta z kasą przytulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
kto jej dzieci utrzymuje ? przecież wiadomo że MOPS albo dofinansowania od państwa żeby zarobić na tyle dzieci to masa pieniędzy jest potrzebna żywienie , ubieranie co sezon bo rosną, edukacja i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmKafeMag
Chcecie zobaczyć skąd Karolina czerpała inspiracje - amerykański program Extreme Makeover Home Edition Season 09, Episode 11 przewińcie do 30:35 x http://www.youtube.com/watch?v=pYy_qWq2puE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmKafeMag
tylko tysiąc razy gorzej z jej wykonaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
Ja oglądam każdy odcinek trzymam kciuki za Darka to sentyment z dawnych lat i szkoda tylko że mój tata Marian nie może go podziwiać bo razem pracowali ,ale Tomaszów jest z tobą powodzenia i wszystkiego dobrego dla ciebie i twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo
wg mnie final to : Darek glazurnik Ten co mu żona umarła Ci od niewidomego chłopca Z tych 3 rodzin najbardziej zasługuja na wygrana ci z chłopcem poniewaz mają fajne pomysły, wszystko robią sami nie maja szans na wlasne mieszkanie. Na drugim miejscu glazurnik . Wdowiec ma wykonczony dom miejsca akurat jak na dwie osoby a i jakas wesola wdóweczka na wieczorne bzykanie tez miejsce znajdzie- widac ze im sie dobrze powodzi a opowiesci w kazdym odcinku i łzy tak troche pod publiczke wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmówcą w sto procentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech wygraja Rybińscy - tylko oni na to zasluguja, jesli glownym kryterium jest aranzacja wnetrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaa się pytammm
27.05.13 Agonia36 Nie cwaniakuj prukwo bo masz wiadro zamiast czaszki z mózgiem i już ci je zasrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InfernoPL
Powinien wygrać DAREK „Inferno” Glazurnik! Takich ludzi powinno się propagować w TV a nie jakieś dody, cichopki i inne bumelanctwa. Niektórzy mówią że cwaniakuje ale wolno mu bo facet ma fach w ręku i jeśli nie wygra to TVN albo sponsor jcw powinni mu jeszcze zapłacić za to że wykończył całe mieszkanie za Free. Bo kto robił remont albo wykańczał dom wie ile kosztuje robocizna. Ale pewnie wygra rodzinka za niepełnosprawnym dzieckiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znacznie ciekawszy program niż top model, a ty mądralo co oglądasz? walking dead czy innny glupi serialik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegapiłam dzisiejszą końcówkę i nie wiem kto odpadł. Może mi ktoś napisać? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstedaela
najmniej podoba mi się mieszkanie Gosi i Karoliny, wczoraj jak zobaczyłąm tan przedpokój to padłam...widzieliście te buty na suficie i ścianach?? porażka. z tym inferno to trochę przesadzają, jak można mieć ten samo motyw w łazience i przedpokoju?? Ta Rita to też pojechała wczoraj z tymi ramkami z listew styropianowych.... miało byc pięknie a wyszło...za to balkon miała całkiem ładny A ta Kasia to powinna bardziej doceniać swojego chłopa, a nie tak nim pomiatać. aha i jeszcze meega mi się podobały te malowidłą w przedpokoju Roksany i jej ojca...wiecie, te łapki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstedaela
zauważcie jak producenci chcą przyciągnąć widza - myślałam że to program o remontach i urządzaniu wnętrz, a tu się okazuje że większość programu widz wysłuc***e osobistych zwierzeń bohaterów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja jaka ja
zgadzam si. Dzisiejszy program to byla jakas totalna porazka. Praktycznie caly program przegadali o p*****lach. Przegiecie. Co mnie interesuje dziecinstwo tej mlodej czy inne pierdu pierdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no al ew końcu odpadł dzisiaj ktoś czy nie? Nie wiem jak się skończyło bo przegapiłam końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita odpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie oglądał końcówki po ostatniej reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. Dziękuję, za odpowiedź, dopiero teraz zobaczyłam. A tak pokrótce, możesz napisać dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekierka i Linijjka
odpadła Rita z tego programu zapewne przez te ramki ze styropianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu styropianowe ramki, w kuchni? Oby w następnym odc. wyrzucili tego babsztyla dzieciatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaammmmmma
Nikt dzis nie odpadł ! W nastepnym odcinku beda konczyc kuchnie i wtedy ktos pożegna sie z programem. Mam nadzieje, ze to bedzie dzieciata Kasienka, ktora mnie do nerwicy doprowadza. I styropianowych ramek w tym odcinku nie bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Ktoś coś pieprzy bez sensu, że Rita odpadła. To nieprawda. Ale Darek vel. glazurnik-inferno wymiata :D INFERNO JEST WSZĘDZIE ! tą inferno - kuchnią mnie rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzek
A co masz konkretnie do dzieciatej ? Projekty ma różne ale wygląda na to, że to silna babka i po przejściach, a jeszcze swojemu facetowi pomogła wyjść z depresji. Sam tak dzisiaj mówił w odcinku to raczej na jej plus, a nie minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×