Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marmara2013

6 - latki do szkoły?! opinie nauczycieli

Polecane posty

Gość gość
hej, ja tez bardzo się obawialam jak moja corka miala pojsc do 6 klasy. Generalnie jest bystra, ale zaczela dosc poźno mowic i bałam się żeby nie była w tyle za innymi dziećmi. moja dziecko chodzi do niepublicznej szkoły promyk w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj przepraszam chodziło mi o 1 klasę a wiek 6 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby 6 latki mogły pójść do szkoły to klasy powinny być wyposażone nowoczesne i bezpieczne meble. Firma http://www.refas.pl/ z Mszany Dolnej produkuje meble szkolne w tym wygodne krzesełka, ławki i praktyczne regały. Bezpieczeństwo dzieci podczas lekcji jest bardzo ważne, takie stoliki i krzesełka powinny być dopasowane do wzrostu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedak krajowy
Politycy do Was: "Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffaaww
Polecam tę szkołę szkola.psp5.pl. Placówka doskonale przygotowana na powitanie sześciolatków, przekonaliśmy się o tym osobiście, bo nasza córka poszła do szkoły jako sześciolatka jeszcze zanim wszedł obowiązek dla sześciolatków. Jest osobne piętro dla młodszych dzieci, salka zabaw, poza tym małe klasy i naprawdę znakomicie przygotowana fajna kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzeczywiście jest dyskusyjna kwestia, bo wiadomo ze każde dziecko rozwija się trochę inaczej. Nam jako rodzicom bardzo nie podoba się to ze klasy sa tak duże i nauczyciele nie poświęcają należytej uwagi uczniom. Postanowiliśmy ze nasza córka będzie chodziła do prywatnej szkoły podstawowej promyk w szczecinie http://www.szkolapromyk.szczecin.pl/. W w klasie 15 osób, wiec jeśli coś jest nie tak to nauczyciel od razu reaguje a poza tym dzieci maja codziennie angielskie, jest świetlica i domowe obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn poszedł w wieku 6 lat do pierwszej klasy i radzi sobie bardzo dobrze, najważniejsze jest to że jemu się to podoba, żałuję tylko że do zerówki nie chodził w szkole a w przedszkolu bo mam wrażenie że nic nie robili tylko się bawili i 2 lata nadrabiał w 1 klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zdecydowaliśmy, że nasz synek pójdzie do przedszkola, postawiliśmy na Wesole Siódemki u nas w Katowicach i naprawdę jesteśmy zadowoleni z tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×