Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Gość Renata25
Mi hemoglobina znów spadła do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloniki ha ha nie zwiejesz, Ciebie też to dopadnie , ale pamiętaj bierz 2 cytryny, potem zamknij oczy i pij szybko....Dasz radę , wierzymy w Ciebie hi hi Eee ja nic nie wiem na temat mojej hemoglobiny...więc chyba jest wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za współczucie. Tak mój mąż zmarł na zapalenie płuc 2 lata temu . Ale mam córkę i musiałam się dla niej trzymać . Niema dnia żebym nie myślała o Grzesiu . Ale życie toczy się dalej . Wiele osób mnie oceniało jak zaczęłam się spotykać z Łukaszem ale nie zwracałam na to uwagi a przyjaciele nie którzy stali się wrogami. Bywa. Tera jestem szczęśliwa i..........dowiedziałam się dzisiaj że będę miała córeczkę i co najważniejsze jest zdrowa . baloniki21 nie uciekniesz od badania po wypiciu glukozy napij się trochę wody bo w gardle strasznie drapie. Renata25 ja jak na razie wszystkie wyniki mam bdb. A teraz życzę miłego wieczorka i idę czytać 50 twarzy Greya. nie mogę się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , że nie ucieknę ale muszę jakoś się przygotować psychicznie na to :D Niespokojnawawa: Ile lat ma Twoja córeczka? Ja straciłam tate w wieku 7 lat i bardzo dobrze go pamiętam :( lecz moja mama z 3 dzieci też zaczęła sobie po jakimś czasie układać życie , dlatego jestem pełna podziwu i Tobie i matce mojej że potrafiłyście się odnaleść, bo ja choć na codzień jestem silna to sfera uczuć mnie rozkłada na łopatki ;/ A to że oceniali? Ludzie zawsze oceniają czy byś zaczęła ukąłdać sobie życie czy nie, nikt nie był w Twojej skórze także nie powinien się nawet wypowiadać :) Gratuluję córeczki :D Mówiłam, że teraz same dziewczynki się rodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21..................05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn niespokojnawawa........30...................19.09.13 ................Córka madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09.1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.13 ...........niespodz. Mel-wa.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Jakzebym smiala Was opuscic .Wczoraj mialam duze wydarzenie w pracy i ( organizowalam konferencje ) I cala moja uwaga byla poswiecona temu projektowi. Ostatnio bylam na usg. Niby wszystko dobrze, ale.lekarka sugerowala kontrole u spwcjalisty kardiologa. W kazdym razie dziewczynka :) Teraz jestem w przychodni I robie badania na glukoze. Nawet nie jedt tak zle :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Jakzebym smiala Was opuscic .Wczoraj mialam duze wydarzenie w pracy i ( organizowalam konferencje ) I cala moja uwaga byla poswiecona temu projektowi. Ostatnio bylam na usg. Niby wszystko dobrze, ale.lekarka sugerowala kontrole u spwcjalisty kardiologa. W kazdym razie dziewczynka :) Teraz jestem w przychodni I robie badania na glukoze. Nawet nie jedt tak zle :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa - Gatulacje!!!! hihi znów dziewczynka :D Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Baloniki21..................21..................05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn niespokojnawawa........30...................19.09.13 ................Córka madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09.1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.13 ...........niespodz. Mel-wa.......................???.................?????..................Córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa : To powinnaś iść nawet dla swojego spokoju :) Moze to takie profilaktyczne badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Mel-wa ......................???.................04.09.13 ................Córka Baloniki21..................21..................05.0 9.13..............Córka Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn niespokojnawawa........30...................19.09.13 ................Córka madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09.1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.13 ...........niespodz. Poprawiam , wyszukałam kiedy mel-wa będzise rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
witam panie :-) ile tyje się w ostatnich trzech miesiącach ciazy? czy jest jakąś doświadczona? bo na jednej stronie jest napisane że w ostatnich miesiącach mało się tyje bo tylko dziecko rośnie a na innej stronie że tyje się więcej niż przez 6 całej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) O też mnie nurtuje to pytanie ile się tyje w ostatnim trymestrze...Też różnie słyszałam , między innymi słyszałam że powinno nas przybywać jakieś pół kilograma na tydzień, czyli by wychodziło 2 kg na miesiąc..do końca 3 miesiące czyli jeszcze 6 kg przed nami???? Jak się Wam dzisiaj spało? Ja obudziłam się przed 6 bo już mnie wszystko bolało, już nie wiedziałam na którym boku mam leżeć.. Brzuch też mnie dziwnie jakoś w boku bolał.. Niespokojnawawa bardzo dobrze że w miarę szybko znalazłaś sobie kogoś . Na pewno dzięki temu łatwiej jest uporać się ze stratą..Ludźmi nie ma się co przejmować, jeszcze jesteś młoda i masz prawo do szczęścia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej dziewczynek w naszej tabelce, żeby tylko mojemu synkowi siusiaka nie wciągnęło ha ha ha Płeć jeszcze nie potwierdzona więc wszystko się może zdarzyć hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
A ja mam skierowanie do poradni diabetologicznej. Mam podwyższony cukier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka87
Hej mogę do was dołączyć? Z tym ze ja mam termin na 12.07 ;) bede miala córeczkę ,juz mi strasznie ciężko ,mimo ze brzuchola nie mam az tak wielkiego..wyspać się to wyczyn,wc co chwilę i z boku na bok . W nocy mam taki rwacy ból w lewej nodze ze masakra. A ogolnie to ok juz chciała bym być po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) oj ja też muszę się zebrać i w końcu zrobić tą glukozę... Tyle, że ostatnio znowu gorzej się czuje :( powróciły poranne nudności :( Niespokojnawawa ludzie są głupi i zawszę się będą czepiać i wtrącać w nie swoje sprawy... Przykro mi z powodu straty, myślę że postąpiłabym tak samo :) najważniejsze jest szczęście !!! A tak z innej bajki wybrałaś już szpital gdzie będziesz rodzić?? He he no to mój mały Antoś będzie mógł przebierać i wybierać już od małego;) He he wy się zamartwiacie ile przytyjecie, a ja się martwicie bo nie przybyło mi prawie nic... wyglądam na 3 miesiąc a nie na 6 :( Renata25 pewnie pierw ustalą Ci dietę i po paru tygodniach znowu zbadają Ci cukier i jeśli nadal będzie podwyższony to insulina niestety, tak przynajmniej miała moja siostra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa baloniki21 ma rację lepiej pójść i być spokojną, a nie zamartwiać się... A co do snu to ja nie wytrzymam długo spania tylko na lewym boku, bo mnie już wszystko boli... a gdzie jeszcze 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka87 mysle,ze dziewczynki Cie przyjmna ja tez jestem z innego terminu termin z OM mam na 6 lipca a termin cc prawdopodobnie 28 czerwca dowiem sie dokladnie za tydzien 30 maja na konsultacji:)znam ten bol anulka tez juz mi ciezko jak za dlugo pochodze i pozniej usiade chwile na kanapie i chce gwaltownie wstac to strasznie boli w pachwinach w nocy tez ciezko sie przekrecic:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka87 ja nie mam nic przeciwko... Pewnie inne dziewczyny też nie będą miały... Witaj wśród przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, przetrwalam glukoze :) We wrorek mam wizyte u mojej pani doktor I dostane skierowanie do osrodka referencyjnego, gdzie beda nas mogli dokladnie zbadac. Wielkie dzieki baloniki za dopisanie do tabelki, bo jak tam jak wczesniej pisalam caly czas odztwam sie z telefonu :) a mam juz prawie 26 lat :) Wczoraj mialam rocznice slubu, a dzisiaj odwiedzaja nas tesciowie.musze przygotowac cos pysznego na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, przetrwalam glukoze :) We wrorek mam wizyte u mojej pani doktor I dostane skierowanie do osrodka referencyjnego, gdzie beda nas mogli dokladnie zbadac. Wielkie dzieki baloniki za dopisanie do tabelki, bo jak tam jak wczesniej pisalam caly czas odztwam sie z telefonu :) a mam juz prawie 26 lat :) Wczoraj mialam rocznice slubu, a dzisiaj odwiedzaja nas tesciowie.musze przygotowac cos pysznego na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
ja jutro Ide na badanie cukru. żabieoczko jeżeli 6 kg to nie będzie tak źle. po porodzie odrazu wiem że dużo spada bo odejdzie dziecko i wody a potem to już trzeba będzie się wziasc za siebie :-):-) co kochane ciezarne robicie dziś na obiad? bo nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa : Nie ma za co :) Ja się martwie tym żebym ja nie miała za dużo tego cukru jak pochłaniam tyle słodyczy codziennie :/ Witaj Anulka87 przygarniamy wszystie mamy (dobre), takie które nie pospują naszych relacji :) Noc była dziś całkiem przyjemna, ze względu na to że padało i było czym oddychac :) Ale budziłam sie co 2-3 godziny na siusiu (wykończy mnie te sikanie), więc tak w ciągu nocy to wstałam pewnie z 4-5 razy do toalety :) Najgorsze jest wstawanie rano by wyszykować dzieciaki do szkoły , potem już nawet jak się położę to nie zasnę ;/ Biorę się za obiad , tzn . stwierdziłam że dzieciom zbrzydły już tradycyjne obiady wiec zrobie dziś racuchy o smaku bananowym i plewą czekoladową :) Ile ja muszę tu wymyślać żeby im to wszystko urozmaicić :) Ale myślę że jeżeli potrafię tak się poświęcić obcym dzieciom to dla swojej córeczki będę również dobrą matka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa : to ja trzymam kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z naszymi myślami czyli żeby było wszystko dobrze :) Dziewczyny a ile się czeka na te wyniki ? Ja mam wizyte chyba 10 Czerwca więc muszę wiedzieć kiedy najpóźniej powinnam iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyniki glukozy czeka sie tyle co na pozostale. Ja zawsze robie tak 4-5 dni przed planowana wizyta. Ja dzis na obiad grilluje :) mam elektrycznego grilla I dzisiaj bedzie poledwiczka wieprzowa I piers z kurczaka grillowana z warzywami :) Pytanie do dziewczyn z Warszawy: wybralyscie juz szpital, gdzie bedziecie rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
a co macie do wyprawki już? o o baloniki poproszę o przepis narobiłaś mi ogromnej ochoty na te racuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam : - butelke do herbatki -kocyk -ręcznik -czapeczki -rekawiczki -9 bodziaków -pajecyki -spioszki i to by było na tyle :) Praktycznie nic :) Ale zostało 1,5 miesiaca do wyprowadzki takze dlatego się wstrzymujemy z większymi rzeczami. Przepis dla mojej rodziny ( 5 osób) na głowe po 6 racuchów . -500 gr mąki -2 jaja -1 łyżeczka proszku do pieczenia -3 łyżki cukru -1 łyżeczka cukru wanliowego -1 szklanka mleka - 2 duze łyżki masła rozpuszczonego -2 duze banany -czekolada do kanapek Mąkę mieszami z cukrem , proszkiem, wrzucam rozstrzepane jajka, dolewam rozstopione masło miksuje to wszystko dolewając mleka, u mnie mleko na oko idzie :P Jak już jednolita masa będzie dodaje w plastrach banany i miksuje do jednolitej masy :) Smaże i podaje z czekoladą :) Chyba niczego nie pominęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×