Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Gość żabie-oczko

Witam wszystkie przyszłe wrześniowe mamy, które chciałyby porozmawiać między sobą o brzuszkach, ciuszkach i maluszkach. Zapraszam wszystkie kobietki, wszystkie będziecie tutaj mile widziane. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie-oczko
Na pewno już widziałyście wiele takich tematów, jeśli jednak ciężko się Wam było na którymś odnaleźć, lub wkręcić w toczące się na nim już rozmowy, serdecznie zapraszam do wspólnego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc . ja mam termin na pazdziernik a doladniej na jego druga polowe , moge tez dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na początek coś o sobie, mam 28 lat i jestem w 22 tyg ciąży, termin mam na 2 września :) Chciałam się dołączyć do wrześniówek i ich tematu ale po zobaczeniu jak się tam ostatnio atakują to szczerze mówiąc nie mam ochoty w tym uczestniczyć. Ale być może jakieś wrześniówki które też mają dosyć złośliwych komentarzy dołączą się do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
dziewczyny na taich topikach znajc sie dlugo , sama pisze na kilku watkach i naprawde mozna sie swietnie bawic plotkujac z nimi oczywiscie jesli trafi sie na te odpowiednie . Ja mam 22 lata , jestem w 17 tygodniu a termin mam na 17 pazdziernia . A ja samopoczucie natym etapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm nadzieję że z czasem dołączy do nas więcej dziewczyn i ten temat będzie tętnił życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
oby oby bo im wiecej osob tym lepiej . A teraz dlugii weeend wiec pewnie wiekszosc wyjechala gdzies mam nadzieje ze od nowego tygodnia juz bedzie lepiej. A juz wiesz jaka plec malenstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak znam to doskonale, też próbowałam się wcisnąć na parę wątków, ale bywało ciężko :) Ja czuję się całkiem dobrze, aż nie mogę uwierzyć że to już 22 tydzień i w sumie leci mi już 23. Maluszek z każdym tygodniem coraz bardziej zaczyna się wiercić, cudowne uczucie.. A jak tam u Ciebie? czujesz już może jakieś delikatne ruchy swojego maleństwa? Ja pierwsze ruchy poczułam w sumie dopiero w 19 tyg, tak więc jeśli jeszcze nic nie czujesz to nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o płeć to prawdopodobnie będzie synek :) Za parę tygodni mam kolejną wizytę na usg, więc powinna się już chyba potwierdzić płeć tak na 100 procent...chyba ze przez ten czas siusiak zniknie..hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
ostatnie usg mialam 4 kwietnia robione i nie chcialo moje malenstwo za nic w swiecie pokazac kim jest , a jednak chcielibysmy wiedziec no ale coz , teraz mam 15 maja kolejna wizyte i mam nadzieje ze sie pokaze .. RUchy no co coz to moja pierwsza ciaza wiec za bardzo nawet nie wiem jakie to uczucie aczkolwie po lewej stronie tam gdzie sie malenstwo ulokowalo ze tak plowiem czuje takie musniecia od sroda jakby piorkiem ale takie bardzo delikatnie wiec mam nadzieje ze to jest wlasnie to i niedlugo poczuje mocniejsze ruchy , az sie nie moge doczeac . Aczkolwiek od jakiegos czasu mimo ze mnely dolegliwsci ich miejsce zajely inne dusznosci , zaparcia i meega zgaga po wielu potrawach i wogole wiec niby lepiej ale nie bez dolegliwosci :) A apropo plci jeszcze to cos czuje ze synek ale mam nadzieje ze pokaze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od samego początku miałam takie dziwne przeczucie że będzie synek , ale nie wiedziałam czy mogę ufać swym przeczuciom bo przyznam że synek mi się marzył i wiesz , nie wiedziałam czy to przeczucia czy raczej sama to sobie wmawiam hi hi Co do ruchów to właśnie na początku ma się takie wrażenie jakby ktoś Cię łaskotał od środka po brzuszku :) Ja w pierwszym trymestrze oprócz mdłości i wiecznej senności nie miałam żadnych objawów , nie wymiotowałam też , ani nic z tych rzeczy.. W drugim trymestrze podobno kobiety czują się wyśmienicie , ja niestety należę do tych co akurat mają problemy ze skracającą się zbyt wcześnie szyjką no i niestety bardzo często po dłuższym spacerze zaczyna mnie bardzo boleć brzuch , tak więc staram się unikać jakichś dłuższych zakupów, spacerów itp..Troszkę mnie to wkurza i denerwuje bo wolałabym być cały czas aktywna a nie tylko siedzieć w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie różnych potraw, to na szczęście nie mam zgagi , ale dopada mnie często niestrawność i zaparcia a już w szczególności gdy zjem coś smażonego.. Więc staram się unikać takich rzeczy...ale ciężko , Ostatnio robiłam sos i podsmażyłam sobie do niego tak delikatnie cebulkę i mięsko myślałam że nic mi nie będzie a tu niespodzianka i zdziwienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
oj to widze ze mamy podobnie :) Zadnych wymiotow nie mialam , wiec w sumie nie chudlam nie odtzucalo mnie az ta strasznie od jjedzenia wiec spokojnie bylo .Ale za to teraz nie moge dlugo byc w skupisku ludzi gdzie jest mieszanka zapachow sa to najczesciej sklepy , banki :) Raz juz zemdlalam w banku stojac w kolejce do abnomatu a to bylo ja byly straszne upaly ,a sotatnio prawie zemdlalam w sklepie w olejce ale na szczescie jakos dalam rade :( Oby sie pokazalo moje malenstwo na nastepnym usg , wazne zeby zdrowe sie urodzilo , nie wazna plec : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo usg , ja dopiero w 19 tyg dowiedziałam się jaka płeć, Miałam też usg w 16 tyg ale wtedy mi lekarz nie chciał jeszcze nic powiedzieć...Tak więc trzymam kciuki żeby u Ciebie na następnej wizycie maleństwo pokazało co ma między nóżkami hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
ale to takie gilanie od srodka o ktorym rozmawialysmy przedtem jest coraz cesniej i zasem mimo ze nie jestem glodna czuje takie bulgotanie i burczenie w brzuszu i to z lewej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie oczko, szkoda, zę
tak późno przyszłaś na forum :) Stare wrześniówki były spoko ale przeniosły się wszystkie na zamknięte forum (właśnie z uwagi na to, co się dzieje teraz na ich topiku) i zostały tam same infantylne dziewczyny, które się między sobą wyzywają i obrażają. Ja termin mam na 1.09, miło mi Cię poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaviva
No to jeszcze trochę dziewczyny ;) mi zostały dwa miesiące ,a to co opisujesz z ruchami dzidzi miałam tak samo i też po lewej stronie lubi lekazowac ,powinna ułożyć się juz główką do dołu ,a wcale nie ma ochoty ;);) pozdrawiam was gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabie oczko, szkoda, zę
z tym szkoda chodzi mi o to, że ja się nie załapałam na ich temat (tzn tylko czytałam, nie udzielałam się) i niestety nie załapałam się na zamknięte forum, bo poszły tam tylko te, które już się poznały :) Ale miło będzie się tutaj poudzielać i podzielić doświadczeniami :) Ja prenatalne będę mieć już w poniedziałek :) Dziewczynka, na 90% :) Ruchy czuję, mam się dobrze, pracuję, ciążą przechodzi płynnie i bez komplikacji (odpukać!!) :) To Wasze pierwsze dziecko? Moje tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Hey ja mam termin na 11 września . We wtorek będę miała usg połówkowe robione i dowiem się co będzie :) 22 tydzień kończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Oj slyszalam ze pod oniec ciazy to mozna takiego kopniaka dostac ze az boli cholernie ,a le wazne zeby urodzilo sie zdrowe . W I trymestrze nie mialam takich problemow , ale teraz to jest koszmar ze ta powiem , pogoda tez nie jest za dobra bynajmniej u mnie , albo upaly taie straszne nie do wytrzymania albo duszno tak jak dzisiaj i mimo ze sloneczka zbytnio nie ma to parno ta ze sie nie da dlugo na zewnatrz byc :) My stwierdzilismy ze od przyszlego miesiaca mozna powoli zaczac kupowac cos dla maluszka bo ja by sie chcialo tak wszytso naraz to jednak niesamowity wydatek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Moje tez pierwsze malenstwo i mimo mojego mlodego wieku bardzo wyczekiwane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaviva
Można dostać,nie ukrywam ze czasem jest boleśnie ...ale jednak śmieszne ze taki maluch może takiego kopa zasadzic gdzieś pod żebra :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja ubranka na pierwsze 3 miesiące życia maleństwa już mam:) w tym miesiącu planuje malować pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
O no to przynajmniej ubrana juz masz a to duzy plus jednak . Nie miezskam w naszym pienym Polskim kraju ale zamierzam jednak przyjechac za jakis miesiac , w sumie pare rzeczy chcialabym tam kupic bot u u mnie nie ma np czegos takiego ja pieluchy tetrowe a kilka trzeba miec , nie orientujecie sie ile potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Lunaviva musi iec zamach takie malenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
przynajmniej 10 sztuk takich tetrowych trzeba mieć:) to też już mam plus mata ,wanna, przewijak , prześcieradła do łożeczka , 5 kocyków, nożyczki do paznokci, szczoteczka , gaziki , jedno opakowanie pampersów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
oj to juz widze u was sie wyprawka kompletuje i to dosc powaznie :) ale jedna jestesie w troche bardziej zaawansowanych ciazach niz ja wiec mam spokojnie miesiac czasu jeszcze . na 4 czerwca mam kolejne badanie w szpitalu w torym bede rodzila wiec chyba ponim zaczne wszystko powoli kompletowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
heh ja czekam na wtorek :) zobaczę moje maleństwo ostatni raz je widziałam 8 tygodni temu:) mam bardzo fajnego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Renata to zazdroszcze lekaarza ale ja sie moim nie przejmuje bo mam swietnyh w szpitalu a do niego jeszcze tylo dwa razy musze isc wiec nie ma co : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×