Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebawem rozwodka

Rozwod, a opieka nad dzieckiem. Maz nie chce wziac dziecka po rozwodzie.

Polecane posty

Gość ja tak jakby
a prowo tak nędzne że dawno takiego nie było. małolaty, już wam fantazji brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile masz tych dziur?
kawał suki z ciebie - sużyco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też rozwódka, od 6 lat
Mamy dziecko, nasze, urodzone z miłości, ja się nim na co dzień zajmuje, ale mój były w każdej chwili jest gotów przejąć nad nim opiekę. Nie chce mi zabierać dziecka, ale kiedy trzeba zawsze jest gotów na zajęcie się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merdasa
potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
skoro mieliscie surogatke to ile jej zaplaciliscie? i ile czasu to trwało/ hm...smiesza mnie takie tematy, ktore ludzie zakladaja po to by zabłysnac a nawet nie zadadza sobie trudu,zeby zasiegnac jakiejs wiedzy,zeby choc troche przypominało to rzeczywistosc... sorry,ze pisze bez ą ę... ale trzymam moja miesieczna coreczke i mam wolna tylko jedna reke.../]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to ile masz tych dziur?
odezwała sie matka polka, a ile ty tych dzieci napieprzyłaś, masz przynajmniej co dać im jeść, czy opieka jak da to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zrozumienia...
kazałaś się mu wyprowdzić, wiadomo musi się jakoś urządzić, jak sobie to wyobrażałaś że w jedną rękę weżmie walizkę, a w drugą dzieciaka. A poza tym skoro dziecko zostaje z nim to Ty powinnaś się wyporowadzić i szukać jakiegoś lokum, na alimenty też rozumiem jesteś gotowa, bo jesteś matką, może nie biologiczną, ale w rozumieniu prawa jesteś z wszelkimi tego kosekwencjami. Zgadzając się na poczęcie tego dziecka, stałąś się odpowiedzialna za jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×