Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Ale naskrobałyście! Próbuję nadrobić, ale chyba nie daje rady :)) Witam nowe staraczki! Myniu strasznie mi przykro :( Ktoś pisał, o jakimś lekarzu we wrocławiu...tylko już nie wiem kto...ja proszę też o namiary jeśli mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście! Próbuję nadrobić, ale chyba nie daje rady :)) Witam nowe staraczki! Myniu strasznie mi przykro :( ale skoro jeszce się nie rozkręciło, to może jednak, co? Ktoś pisał, o jakimś lekarzu we wrocławiu...tylko już nie wiem kto...ja proszę też o namiary jeśli mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożniczko, jak się masz? Właśnie S mi powiedział, że żona jego brata jest w ciąży:) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, już raz poroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna próba napisania czegoś, wszystko zjada lub traktuje jak spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że nie tylko ja mam problem z forum... i jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluś
Witajcie :) Jakoś nie miałam ostatnio weny, żeby cokolwiek pisać. Dalej nic nie wychodzi :( Jutro idę do gina bo mój N ma drożdżycę :/ I nie wiem czy ja nie załapałam :/ Ja już się powoli poddaje. Nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynia kolorki są fajne, ale chyba mało czytelny ten wykres. ten poprzedni szaro-czerwony jakis taki lepszy. to testy zaczne robic od jutra. choć bardzo sie tego boje, bo generalnie robiłam juz ich od cholery, ale jeszcze nic nie wyszlo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie z rana. zmierzyłam tempke niestety tylko 36,66:( a miałam malutką nadzieję że może mąż zdążył dojechać i zadziałać szkoda :( Myniutku jak u Ciebie? Asitko jak samopoczucie? Sailorka a jak u Ciebie ta owulka? Alfik jak tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluś
Czarnooka przykro mi, że się nie udało :( Ja dziś do gina. Może go poproszę o monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluś dzięki :* powoli tracę nadzieję na to że kiedykolwiek będę miała dzidziusia :( ciekawa jestem ile teraz będę znów czekać na ciążę o ile wogóle się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się z rana :) ALFIK kciuki zaciśnięte :) MYNIU bo żadna @ nie przyjdzie, ja tez chce zostać ciocią :D CZARNOOKA no szkoda :( ale u mnie tez nic z tego, nawet nie mierze tempki bo po co mam się załamywać ja wczoraj ćwiczyłam z Ewą Chodakowską SKALPEL i wytrzymałam 20 min. :D dzisiaj dokończę :P ale mięśnie mnie troszkę bolą nie pamiętam, która pisała o bieganiu??? a więc ja też biegam i polecam na początek małe dystansy bo się zrazisz do biegania :) ja na poczatku biegałam tylko 1km a teraz już 2km wyciskam :D LALUŚ umów się na monitoring i nie załamywać się mi tutaj życzę wszystkim miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać że z mojego małego przyjęcia zrobiło się wesel na 50 osób :P tak moja mama zaszalała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpax, przyzwyczaisz się do kolorków :) Czarnooczko, cholerka... znam ten ból :( albo za późno albo za wczesnie skacze tempka. Przytulaski Laluś głowa do góry, zniesiemy nie jedno żeby tylko doczekac się dzidziusia :) A u mnie tempka znowu w górę, plamienia nie ma, jak sprawdzałam śluz przy szyjce to jedna nitka brązowej krwi w nim była czyli duzo mniej niż wczoraj... o co to chodzi? Myślicie, że Luteina na tym etapie może zatrzymać krwawienie? Ja zawsze byłam przekonana, że nie. Przecież czasem nawet jak się bierze na wywołanie to @ przychodzi w trakcie brania lutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik:) Nieźle mamcia zaszalała :) Ach te mamy... Ja mam nadziejęże moja mi czegoś takiego nie odwali, jedyna nadzieja w tym, że jest spłukana po moim mieszkaniu, bo dali mi wszystko co mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od rana też latam. W pracy jestem od 70 minut a byłam już 4 razy i żeby było ciekawie cały czas mam czym sikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniu zrób BHCG :P cos czuje ze mozesz byc w ciazy i testy Ci nie wychodzą sikane :D tak samo jak było u mnie :D ja też mam czym sikać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam tylko jeden test... zastanawiam się czy nie kupić po prostu sikańca dziś... chociaż beta na pewno byłaby bardziej wiarygodna, ale musiałabym się spóźnić do pracy, żeby ją zrobić... no i znaleźć jakieś miejsce gdzie nie byłaby kur...sko droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnooczko a co myślisz o tej luteinie? Nie powinna chyba hamować krwawienia na tym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja miałam paskudna noc okropnie bolały mnie plecy teraz też bardzo boli mnie dół pleców ledwo siedzę wrrr. Do tego bolą mnie piersi ale da sie wytrzymać. Asista to ja pisałam o bieganiu dokładnie biegam małe dystanse bo kondycyjnie jeszcze ciężko, zastanawiam sie czy ten ból pleców to nie z biegania. no taka liczba osób to juz wesele a nie przyjęcie bedzie dobrze zobaczysz !!! Laluś wiem ,że sie nie poddasz. Trudna ta nasza droga i każda ma gorsze dni ale musimy dać rasdę daj znać co tam lekarz powie. Czrnooka wiesz plemniczki troche żyja wiec zawsze jest szansa ,że sie uda zreszta juz raz sie udało! Mynia ja jak nic bym robiła bete i progesteron tu chyba nie ma co zwlekać. Ja jestem bardzo prezewrażliwiona po tym poronieniu mysle ,że gdybym wcześmiej zaaregowała, dostała luteine echh ... niema co wracac. a moja tempka dziś w dół. miłego dzionka dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU podejrzane jest u Ciebie to siusianie :D ja i tak dalej trzymam kciuki :D CZARNOOKA jak ja nie cierpię mieć przeziębionego pęcherza :( ja tez latam siusiu, ale to dlatego, że dużo piję przy tej diecie :D ALFIK taki spadek to nie spadek, może być to zagnieżdżenie :) kciuki nadal trzymam,:) mnie od biegania plecy nie bolały tyko łydki a mi się znowu nic nie chce :( najchętniej to poszłabym się położyć a tu dopiero niecałe 2h pracy minęły buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kupiłam na allegro balony i inne pierdołki potrzebne do przybrania sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfik takie w dół to nie w dół:) Rili :) Ja lutke biorę Alfik, lekarz chyba i tak więcej by mi w razie czego nie pomógł. Kurcze... a może faktycznie się udało... tak nieśmiało dziś pomyślałam, że aż się boję myśleć. Kupię testa dziś, obiecuję. A na wszelki wypad poszukam gdzie beta nie za droga. Betę można robić o dowolnej porze dnia i nocy? Po jedzeniu, przed jedzeniem? Może u mnie po południu by się udało bo w Warszawie to zdzierstwo... Tylko muszę sprawdzić czy gdzieś u mnie pobierają w ogóle krew po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU moja mam tez kasy za dużo nie miała więc pożyczyła, tak jej odbiło na punkcie tego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×