Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Ja w tym cyklu zaczęłam castagnusa na wyregulowanie. Nic mi się nie chce. Trochę ogarnęłam dom. Gotować nie muszę bo mam z wczoraj...miałam poszukać miejscówki nad Soliną ale jakoś nie mogę się zmobilizować ;-) Myniutkiu kochany ja przed @ zawszę beczę po kontach tak żeby nikt nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w pracy jest na tyle zimno, że włączyliśmy piecyk. A w dodatku za oknem deszcz, szaro i ponuro od 3 dni słońca nie widziałam. Idę zaraz się wspomóc kawą gorącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfik-- to nie jest do konca szamanka, kobieta jest zielarka, ale ze jakos wyczuwa co z Toba jest nie tak, to ochrzcilam ja szamanka:) leki od lekarzy jak na razie nie pomogly mi zajsc w ciaze, wiec moze ziolka pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za oknem cieplo:) wczoraj bylo paskudnie, ale dzisiaj juz okolo 20 stopni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłodno ale nie najgorzej :-) moja ulubiona pogoda 20 stopni i słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak n enpr zmienic datę pierwszego dnia cyklu bo chciałam zacząć od 19 kwietnia a weszło mi od dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie taką pogode od 20 do 25 stopni. A masz skład tych ziółek czy ona daje swoja mieszankę bez opisu jako tajemnice zawodową. No i ile takie spotkanie kosztuje? Ja jak narazie pozostane przy medycynie choć jak pisałam pije sobie zioło ojca Sroki także tez juz z zasięgu medycyny niekonwencjonalnej i mocno w nie wierze ,że pomogąnam w pojawieniu się upragnionego maleństwa. Tylko ,że tu wiem co pije bo sama mieszałam bo podany jest dokładny skład. choc ponoć są dostepne gotowe mieszanki do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfik jwak wejdziesz w to okienko wypełniania informacji o danym dniu to na górze dzisiejszego kliknij na @ i ona Ci się odznaczy, daj zapisza a potem na kalendarzu wybierz pierwszy dzień małpy i tam znowu kliknij na @ i znowu ciśnij zapisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALFIK ja kupiłam już gotowe zioła ojca Sroki, ale piłam je tylko przez jeden cykl :( BZIBZIOK ja tez spróbuje ćwiczyć ten SKALPEL tylko czy on nie powoduje,że nabiera się mięśni ciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Nowym Tomyślu słońce schowało się za chmury :( dziewczyny jakiego ja mam pecha, dwa tygodnie temu kupiłam hula hop, po kilku dniach dzwoni sprzedawca, że kurier miał wypadek i przesyłka nie zostanie dostarczona bo uległa zniszczeniu, oddali mi kasę więc kupiłam w środę od innego sprzedawcy hula hop, a ten dzwoni do mnie dzisiaj czy dostałam paczkę, bo ponoć zagubiła się :( a tak się cieszyłam, że dzisiaj przyjdzie a tu masz, jak nie urok to sraczka wrrrrrrrrrrrrr :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem powoduje, ale na początku jest nastawiony na modelowanie i spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfik mnie te zioła rozwaliły cykl i nie pomogły za to po castagnusie ładnie się unormowało. Czego to ja już nie próbowałam....mam żel conceive, termometr, mikroskop owulacyjny na ślinę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfik-- ziolka sa zmielone na pyl i cholera wie co w nich jest. wizyta pierwsza z ziolami 150 zl, ziola sa na miesiac. kolejne po 130zl. mamy opinie kilkorga znajomych ktorym pomogla na schorzenia z kregoslupem, tarczyca, brakiem @ i kilka innych. wiec liczymy, ze nam tez pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na pilates, pieknie modelije cialo i likwiduje zbedne faldki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asista no to faktycznie pech. Ja ostatnio kupiłam sobie ksiązki na allegro i koleś pomilił przesyłki i dostałam dwie inne niz zamawiałam dzis odsyłam do kobiety która kupiła je a ona ma przysłać mi moje. Sprzedawca zwrócił mi koszty wysyłki i dodatkowo zapewnia wysyłkę gratis przy kolejnym zakupie. Ja jestem maniaczką książkową. W okolicach Opola słonko też zacyna nieśmiało świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
dziewczyny przepraszam ze sie wam wcinam w miłą pogawentke....ale mam do was pytanie.... czy progesteron w II fazie cyklu 10,42 nie jest troche za niski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zioła pomagaja bo pierwszy cykl z iołami trwał 35 dni teraz pacząc po czasie owulacji tez tak będzie a wcześniej cykle miałm do 45 dni i faza lutealna 11 dni. Castangusa kiedyś zaczełam brac ale cos sie nie przekonałam. Ja ogólnie boje sie na własna ręke czegokolwiek brać. Macchiato czymam kciuki by się udało!!! W tu o ćwiczeniach a ja z czekoladką :( ach ta moja słaba wola... ale juz zamieniałam na kisielek. Ja chodziłam na zumbę, ale teraz niemam jak dojerzdzać i brak czasu bo wykańczamy dom i za niedługo wprowadzamy sie jakies 2- 3 miesiące. Ale zaczełam biegać troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdaje ,że jest bo mój lekarz kazał mi zrobić badanie jak by mi wyszły 2 kreski i powiedział ,że jak będzie poniżej 20 to brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie nic niechce i zamiast pracować to klikam z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesnatka to zależy. Jeżeli to jest np 14 dfl i juz ciąża to za niski a jak normalny cykl to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
normalny cykl.....ale ja gdzies czytałam ze powinien być coś w granicy 15....ech...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfik od śmierci teściowej czyli jakieś 8 ms mam sajgon w domu. teść jest nie do zniesienia traktuje mnie jak służącą . nie mam już siły na kłótnie z nim. a po ostatniej aferze podjęliśmy decyzję o wyprowadzeniu się. ależ mnie lewy jajnik boli masakra jakaś :(:( a może pęcherzyk nie pękł i torbiel się zrobiła :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zobaczyć nowe posty musze sie wylogowywac i zalogowywać od nowa buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×