Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Myniutku uważam że nie powinna hamować krwawienia tym bardziej że ja na tym etapie co Ty również dostałam luteinkę. Więc to nie jest od luteinki. Prędzej opóźnienie krwawienia może nastąpić poprzez antybiotykoterapie , stres, bądź torbiel. owulacje miałam albo 1 17 albo w 18 dc a dzisiaj jest 20 dc . więc myślę że tempka powinna być wyższa tak jak to było w poprzedniej nieudanej ciąży. choć może tempka skoczy mam nadzieję. Masakra ale mnie cisnie na szczanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopbiety co do wesel są nieokielznane :) haha Fiolet z biela tak myślałam:) ładnie Czarnooczko, słonko nie patrz na to że tempka powinna być wyższa, wazne żeby była wyższa niż podstawowa, a czy to jest 36,7 czy 37 to już jest mniej ważne. Antybiotów nie brałam, stresów w sumie nie miałam czyli zostaje torbiel... a ostatnio boli mnie jajnior, w tym miesiącu to od owulacji prawie cały czas... Już zaliczyłam kolejne 3 wizyty w łazience, ale naprawdę dziwi mnie co ja wysikuję, bo ile można... Wypiłam dwie szklanki wody dziś i herbatę a wysikałam już chyba z 7 szklanek :) Teraz sobie strzelę sałątke z pimodorka i mozarelli. A właśnie nie chwialiłam się, że w weekend robiłam pierwszy raz zupę cebulowa i wyszła fantastyczna, były u mnie koleżanki i poszedł cały wielki gar :) Każdy brał dokładkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniutku kocham Cię normalnie ja też robiłam zupkę cebulową moja ulubiona :D powiem Ci Myniu że od owulacji czyli już 4 dni tak mnie boli jajnik że masakra podejrzewam że pęcherzyk nie pękł sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnooczko a może idź na USG? Jeśli stać Cię albo inne okoliczności sprzyjają... szkoda, że nie mierzyłąs wcześńiej tempki.... a teraz będziesz mierzyć codziennie czy tylko tak o jeden dzień zmierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam dziewczyny, że jak miałam torbiel to tez chodziłam często siusiu i jajnik mnie pobolewał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zauważyłam, że jak odeszłyśmy z BB to jakoś się tam ciszej zrobiło i tylko same ciężarne lub mamusie się odzywają, co prawda wchodzę tam codziennie al i tak nie mm o czym pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulananw
A i ja się zapytam. Staram się o dziecko więc dla nas było by pozytywnie jak by były 2 krechy.mam cykl 26 dni wczoraj powinnam mieć @ . W niedzielę i wczoraj małe plamki @ nadal brak. W niedzielę robiłam Test który rzekomo daje wyniki 4 dni przed @ . Dziś zmierzyłam pierwszy raz temp o godz 4 30 rano pod językiem (36.9) i po kolejnych 3 godz snu jak jest zalecane Ale tym razem w poxhwie 37.1 czy jest możliwa ciąża czy po prosty mógł też się cykl przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko moja akcja... szaleńcza dieta to to nei jest. Ja generalnie od dawna słodycze jem od wielkiego dzwonu, ostatnio wcale, przekąsek typu chipsy nie jadam... w pracy zawsze od miesięcy już mam stały zestaw: jajko, jabłko, kefir, dwa chrupkie pieczywka z wędliną. Czasem dojdzie do tego jakaś sałatka ale albo z jogurtem albo z łyżką oleju lnianego. No i w domu obniad i może sie pojawić ewentualnie jakies przeiwinienie typu śmietana do sosu (ale też nie więcej niż 12%) albo jakiś ser, albo biały makaron... no i nic się nie dzieje... Aha i jeszcze od dawna bardzo ograniczam sól, najcześciej nie uzywam wcale, chyba,że mam mieć gości to wtedy nie będe przecież ich katowac dieta bezsolna. coś jeszcze miałam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulananw moim zdaniem ciężko powiedzieć bo mierzyć powinno się cały cykl... :( Oczywiście możesz być w ciąży ale pewności mieć nie możemy. Najpewniejszy jest test z krwi ale ja sama wiem że czasem ciężko się zebrać :) Asitko miałam jeszcze napisać o bb Tam i tak od dłuższego czasu głównie ciężarówki i mamuśki się odzywały. I nawet za bardzo nie przejawiają zainteresowania testowaniami itp (mnie tylko Pianka zapytała o test i chyba Sihayka wspomniała że trzyma kciuki) to jak my mamy przejawiać zainteresowanie kupkami i wysypkami tym bardziej, że większość z nas w ogóle tego nie doświadczyła... Przykro trochę że musiałyśmy emigrować ale ja się czułam tam już nie tyle źle co w ogóle już mnie tam niewiele ciągnęło. A zobacz jak tu dyskusja ożyła, czyli jednak chciałyśmy gadać a po prostu tam nie byo za bardzo jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym piszecie z tym forum, ale ja Wam powiem że ciesze sie że was znalażłam bałam sie ,że skoro sie znacie to trudniej będzie o akceptacje ale jakoś mi tu dobrze z Wami i ten mój powrót do starania jest przyjemny niemam tego lęku wemnie, psychicznie dobrze i będe rozsiewać pozytywne fluidki :) A fizycznie spać mi się chce i to masdakrycznie do końca pracy ponad 4 godziny i dzis ja do nowego domku trawe kosić to sie przy okzaji rozgrzeję bo w pracy mam mocno zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak podejrzewam ze nie pekl pecherzyk bo w tym czasie co rzekomo miala byc owulka to jajnik mnie nie bolal dopiero teraz. Myniutku mam jak pojsc do ginka ale szkoda mi narazie kaski. dzisiaj z ginem pracuje u siebie w przychodni ale niewiem czy zbada bo u nas jest h..owe usg . no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuu jak mi się nie chce :( na dworze jest ciepło a w pracy lodówka dosłownie palce mi kostnieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Asitko mam tak samo ja TY ^^ w pracy normalnie lodówka i mogę się zamrażać :D siedzę i się telepię :D jak tam przygotowania do ślubu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU to tak jak, uwielbiam te dziewczyny, ale troszkę mi smutno, ze one są w ciąży lub maja dzieci a u mnie nadal cisza :( CZARNOOKA rozumiem Cię, bo ja tez modlę się, żeby @ przyszła jak najpóźniej bo jak przyjdzie za tydzień to przed ślubem będę musiała jechać do gin. a kaski brak :( ALFIK u nas nie ma znaczenia czy znamy się wcześniej czy dopiero teraz bo wszystkie się staramy :) PAULA chyba nas jednak opuściła :( jeszcze 4,5h przede mną masakra jak mi ten dzień się wlecze :( tak jak wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz miałam nadzieje ,że forum działa prawidłowo ale chyba nie :( wczoraj wieczorem masakra co napisała to traktowane jako spam lu błąd wystepował aż sie wściekłam no i oczywiście nie widziałm co Wy piszecie nawet jedną literke jak napisałam to spam był wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNOOKA powoli :) ozdoby na sale kupiłam dzisiaj także myślę że przyjdą w tym tygodniu, ciasta zamówione, jeszcze została kwestia tortu :) mąż gang zaniósł do wyczyszczenia moja sunia przyjdzie w tym tygodniu, fryzjer, kosmetyczka i fotograf umówieni :) jeszcze tylko poszukuje taniego dj :( najwyżej puszcze sama muze z kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALFIK rano forum chodziło jak szalone a teraz znowu się wiesza pewnie przez to, że za dużo osób jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Asitko nawet nie tyle przykro, że ona mają ile bardziej z tego powodu, że topik został zdominowany i staraczki poczuły się zdominowane. Alfik my nówki sztuki przyjmujey chętnie i w każdej ilości - byle były fajne jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluś
Dałyście mi trochę nadziei. Mnie też pobolewa jajnik jak przed okresem zaczął, po okresie trochę się uspokoił i teraz znowu... :/ Zaraz muszę się zbierać. Dam znać co mi powiedział. Ja to się zastanawiam czy nie iść prywatnie do gina, 150 zł za wizytę. Mój N to nie za bardzo za tym pomysłem jest. Ale do tamtego moja mama chodziła i mówi, że bardzo fajny ja raz u niego była i bardzo mi się podobał :) Ale ta cena... Asitko bardzo ładne kolory wesela będziesz mieć :) Uwielbiam fioletowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluś a dlaczego mężowi się pomysł nie podoba? Ze względu na kasę? Ale skoro tyle czasu suę staracie to może jednak warto, chociaż raz, zobaczyć czy coś nowego Wam powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluś kochana drożdżaki musisz leczyć też ty. Co ja się z tym chol...wem naużerałam...#$%^ Terapia zadziałała w ten sposób, że najpierw antybiotykoterapia+doustnie jakis lacibios, potem przez dłuuuższy czas lacibios dowcipnie... Bez tego znowu nawracało. No i dodatkowo używamy nawilżacza...przy niepłodnych dniach żel feminum z kwasem mlekowym a przy płodniakach conceive. :-) od roku nie mam już problemu :-) Możesz kochana zrobić monit jeden cykl tak dla sprawdzenia czy pęka to co ma pękać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALUŚ co do gin. to Twoja decyzja i zrobisz jak Ty będziesz uważała za stosowne :) czekam na wieści po wizycie :) ja tez lubię fioletowy, ale mój kolor to niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitka u mnie 3,5 h :) Ale przeraża mnie to tak samo jak 4 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sailorka "Możesz kochana zrobić monit jeden cykl tak dla sprawdzenia czy pęka to co ma pękać " Bylebyś Laluś Ty nie pękała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zaczęłam kombinować z zakładaniem własnego forum... co Wy na to? Ale jakby co na razie nie ręczę za skutki. Tyle że tam nokto do nas nie dołączy nowy... Powiedzcie prosto z mostu co myślicie bo sama nie wiem co myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×