Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

pisałam posta i znowu go nie widać :(' trochę kiepsko chyba wybrałyśmy Sailorku to forum... :( w dodatku to przeze mnie, mam wyrzut sumienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibzioczku no niesamowite... aż człowiek żałuje, że nie wpadł jak np chodził do szkoły albo na studiach... no przynajmniej ja czasem żałuję. Ale z drugiej strony... może jednak warto czekać??? MAM NADZIEJĘ, ŻE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU kochana z najdziwniejszych wykresu sa dzidziolki u nas :) także trzymam kciuki :) codo pracy to laba, kierownika nie ma do 20 maja także będzie ściemnianko bo co się będę przepracowywała :P JILLKA takie podejście gin. to rozumiem :) wczoraj dzwoniła Pani od sukni i da rade ją wydłużyć do mojego wzrostu, także po niedzieli powinna już przyjść do mnie :) dzisiaj idę zamówić bukiet ślubny z kalii chcę czerwone (mój mąż uwielbia ten kolor) ale nie wiem czy będą mieli, jak nie to fioletowe lub pomarańczowe, bo białe nie za bardzo mis ie podobają :P a od kwiatków zależy jak sale ubiorę, bo chciałam żeby wszystko było po kolor (w końcu perfekcjonistką jestem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU ja do tej pory żałuję, że nie dałam się namówić na dziecko jak zaczęłam z moim mężem chodzić, jakby nam się wtedy udało to miałabym 6 letnią córkę lub syna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chyba będe musiała sobie jakąś liste zrobić aby wyłapać wszystkie przynajmniej na początek. Kpax ja tez nie mam długich @ tez z 3 dni pierwszy dzień normalny drugi obfity a 3 to już bardzo delikatny czasem na wieczór to juz plamienie. Mynia jak dziś temperatura. Umnie wczoraj był skok dziś znowu do góry czyli jestem po owulacji i zostaje czekanie jak ja tego nie lubię. Sailorka mój męzus wczorj powiedział ,że on tez zrobi badania tak sam z siebie i cieszę sie bo dla facetów to raczej problem i sie wzbraniają. Choc jeszcze sie nie orientujemy w tych sprawach. Rózniczka sukienka ładna. Ja miałam taką z kołem jak księzniczki Dysneyowskie. Teraz bym takiej nie mogła bo za duża waga niestety wiec przyłączam sie do odchudzania. A no i ja tez mam zwierzątka wtym kota :) Musze wracać do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecej optymizmu poki co macie szanse naruralnie zajsc w ciaze mozecie sie starac itd.wiec glowa do gory moje znajome sa w moim wieku a niektore posylaja swoje dzieci do 1wszej komuni sw lub maja po dwójke dzieci no ale nie kazdemu sie to zycie uzlozy i ten los jak by sie chcialo mi jakby sie udalo od razu to moja corka lub syn mialby juz z 5lat...ale mam zamiar ujrzec wyniki wysokiej bety na jesien dzieki in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko ja w sumie i tak od niedawana jestem z S dlatego sama nie wiem czy żałować czy nie... a starać zaczęliśmy niecały rok po naszym początku, więc niby niedużo. Ja to mogę żałować,że go wcześniej nie poznałam :) A on był w warszawie od 2008 roku i nie wiedział, że jego polska księżniczka jest tak blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfik na poprzednim forum miałyśmy taką listę z terminami testowania ale ciągle nam się gubiła :) Dziewczyny jet sens robić liste tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest to forum, odświeżyłam i nic mi się nie pojawiło a za chwilę, jeszcze raz odświeżyłam i wyskoczyła mi cała strona nowych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja też żałuję, że nie udało mi się wpaść wcześniej :))) Myniu a ten brak drących łydek jest fantastyczny :) Sailor to byle do piątku czarnooka jak się czujesz? jak sprawy rodzinne? Coś się ustabilizowało trochę? Asita zazdroszczę przygotowań, przeżyłabym to jeszcze raz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakoś nie wyobrażam sobie listy tutaj :))) Jiluś samopoczucie u mnie całkiem niezłe, dość olewatorsko mi się zrobiło jeśli chodzi o starania :))) Jakoś mi się nie chce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam,że jak mi nie wyświetla postów chociaż na liście widać, że ostatni był później niż ostatni wyświetlany u mnie to jak napisze jakąś wiadomość to tak jakby "popycha" mi te posty. Sprawdźmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zadziałało... Różniczko i mi tak samo olewatorsko było zanim jechałam do S, aż mi się jechać nie chciało tak mi było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillka
Mynia, bardzo mi się twoje stwierdzenie podoba : wybitnie nieciążowy" Bo Cię trzasnę Bejbe ! I inne dziewczynki też pewnie ! Zresztą , mówią, że 2 spadki to na bliźniaki.... :D Ale bez nakręcania, sikaj Mynia wkrótce i już ! ja dziś mam szkolenie i egzamin, także zaraz idę ... :/ Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWODZENIA Jiluś:) Też tak patrząc na wykres pomyślałam o bliźniakach ale bardziej w ramach żartu :) Asitka jak masz laby to możesz sobie do woli oglądać kwiatki, sukienki, dodatki i inne cuda wianki :) Też Ci troszkę zazdroszczę tych przygotowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarnooczko!! :-) cieszę się że dotarłaś do nas :-) A Laluś ktoś widział? Myniu obiecująco to wygląda u Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibzioczku, strasznie fajnie, że i Ty jesteś teraz z nami częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailorku, Laluś jeszcze tu do nas nie zaglądała Dziś obietnice się skończą, najpóźniej jutro i wcale się nie kryguje tylko tak myslę i czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓZNICZKA ja za bardzo nie lubie organizowanie takich imprez, tym bardziej dla siebie :P ale sala jakoś musi wyglądać :P ALFIK no to trzymam kciuki żeby @ już nie przyszyła :) co do @ to u mnie trwa ok. 6 dni z tego 2 dni to obfite krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfik cieszę się,że twój m zrobi badania. To bardzo ważne, a jak jeszcze nie musi naciskać to super. Wiadomo,że to nic przyjemnego ale zrobić trzeba niestety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam chyba nie opowiadałam co mi się wczoraj w pracy przydarzyło:) Siedzę sobie przy biurku, przysypiam... a na parapecie tuz przy moim biurku wiatrak, taki zabytkowy, wyglądający jak ryska armata :) No i nagle on zaczyna jakoś tak głośniej chodzić, zdążyłam się ocknąć, patrze a jemu się jedna ta gumowa łopata od wiatrakowania odrywa i leci w powietrze ale to jeszcze nic. Te 5 kg ruskiej stali unosi się do góry i hyc na moje biurko, znowu do góry i hyc bliżej mnie i znowu do góry i sobie aerobik na moim biurku urządza. Już my kabla nie starczało więc zaczął się cofać i ledwo udało mi się dziada wyłączyć z prądu... ale stracha miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU tez od rana siedziałam i oglądałam ozdoby na stół i muszę dzisiaj wybrać kolor tych kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nic się nie pojawia po odświeżeniu to nie wiem, czy Wy nie piszecie czy po prostu sie nie pokazuje...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :( szkoda, że tak tu z tymi postami dziwnie zagrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibzioczku ja sprawdzam na tej ogólnej liście i jak widzę że ostatni post ma późniejszą godzinę niż ten który ja widze jako ostatni to coś piszę i wtedy mi się pojawia... tylko to upierdliwe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak się coś napisze, to się przepycha. A ja częściej jestem bo u mnie w pracy trochę ten gorący okres się skończył i nie śmigam tak często po klientach, tylko siedzę w firmie więc mogę częściej do Was zagladać. Ja lubię różne urządzania ale ślub akurat cieszę się, że już mam za sobą i wcale nie chciałabym tego całego bałaganu powtarzać, szczególnie źle wspominam rozwożenie zaproszeń. Zdecydowanie wolę organizować jakieś kameralne grille, czy imprezy niespodzianki. A wesele czyjeś mogę organizować ale swojego już bym nie chciała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwożenie zaproszeń faktycznie musi być nie do końca fajne, tym bardziej,że to sporo czasu zajmuje i trzeba u każdego chwilke posiedzieć... no i tak pare dni i człowiek ma dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę do domku, nie chce mi się siedzieć w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×