Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4 tygodnie

4 tygodnie - moje dziecko ciągle przy cycku

Polecane posty

Gość 4 tygodnie

Niby chce jeść ale jak go przystawiam possie i spi. Chce spać tylko przy cycku, jak tylko go odkladam to krzyczy. Przystawiam go więc, possie troche i od razu śpi. Jak sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budjjgcfhh
moze brakuje dziecku odruchu ssania jak spi sprobuj dac mu smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
moje miało silny odruch ssania i pomógł smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym dała smoczek
ale zaraz odezwą się te, które Ci powiedzą, że smoczek zaburza odruch ssania i potem nie będzie chciał ssać cycka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala xxx
Tak smoczek jak bedzie płakał to oznacza ze sie nie najadł i daj mu butelke z mlekiem jesli oczywiscie popierasz taka metode .Jak nadal bedzie płakało to oznacza ze potrzebuje czułosci ja swoje dziecko wybudzałam zeby sie najadło i od razu po jedzonku odkładałam do łozeczka bo jak sie przyzwyczai to bedziesz miałą problem bo dzieci lubia cycusie a Ciebie beda piersi bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 tygodnie
smoka czasami pociagnie ale zwykle trwa to gora 10 minut i wypluwa i zaczyna krzyczec histerycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup krem z filtrem!
to niestety bardzo naturalne:) pierwsze 3 miesiące są najczęściej właśnie takie jeśli dziecko jest bardzo "piersiowe";) moje pierwsze też takie było;) nie robiłam nic innego tylko karmiłam przez pierwsze 3 miesiące, a potem już było lepiej;) trzeba przetrzymać i już;) w chwilach zwątpienia mów sobie zawsze, że ten czas i z tym dzieckiem już nigdy nie wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia
mój 2 miesięczniak od początku cycka traktuje tylko jako jedzenie :O possie góra 15 min i mnie odpycha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej tobie trzeba współcz
uć, że własne dziecko traktuje cię już od małego tylko jak dojną krowę:P naje się i zjazd krowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia
a tobie to trzeba współczuć braku kultury osobistej i wychowania :) a ja mam przynajmniej czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej tobie trzeba współcz
przeczytaj raz jeszcze co napisałaś i zastanów się kto tu jest niegrzeczny o braku empatii nie wspomnę:O w ten sposób pisze jedna matka drugiej?:O i chyba aż nadto masz tego czasu dla siebie skoro będąc matką małego dziecka masz czas na złośliwości wobec innych matek, których nawet nie znasz i które nic złego Ci nie zrobiły... a fakt, że Twoje dziecko traktuje pierś jak mleczne wymionko nie oznacza, że Ciebie wcale nie potrzebuje może zajrzyj do dziecka i poświęć mu trochę czasu wtedy ten wolny nadmiar czasu właściwie spożytkujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia
to ty przeczytaj jeszcze raz co napisałaś :O bo gadasz jak potłuczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej tobie trzeba współcz
dobrze, że Ty gadasz jak "nie potłuczona":O natomiast wyjątkowo złośliwa:O zajmij się lepiej dzieckiem, bo na głowę Ci bije z tego nadmiaru czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×