Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uliencja28

Chce wrażeń ? będzie je miał !!!

Polecane posty

Gość Uliencja28

Mój chłopak (2 lata razem) od 2 m-cy gra ze mną w swoją grę. To on długo zabiegał o mnie, a kiedy ja się zakochałam i zaangażowałam on poczuł się zbyt pewnie. Najwyraźniej mu się nudzi. Ja to już rozumiem - on chce, żeby nie miał mnie na wyciągnięcie ręki, taka psychologiczna gierka. Chce poczuć niepewność, typ łowcy. Odzywał się ostatnio tak : 4 dni ciszy - ja odezwałam się pierwsza, potem 5 dni ciszy - on odezwał się łaskawie pierwszy, 4 dni ciszy - ja pierwsza. I tak kilka razy. Chce wrażeń ? będzie je miał. Teraz znowu jest cisza, ale mam dla niego niespodziankę. Ja już się nie odezwę, w ogóle. Nawet jak napisze, ja się nie odezwę. Jak milczał ja potrafiłam nawet płakać, tak mi go brakowało, czy jego to obchodziło? dziękuję za kolesia, któremu tak moge ufać. I wiecie co? już nie patrzę na komórkę łapczywie i już nie czekam, czuje obrzydzenie jego grą. Może iść, na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Niech to będzie przestroga dla osób, które robią tak swoim partnerom. Wiecie jak się czuję urażona, cholernie urażona. To tak jakby mi powiedział - wiesz kotku, nudzisz mnie, kochasz mnie a to mnie nudzi, to że mogę n ciebie liczyć też mnie nudzi. A jak ja się uprę to będzie tak jak pisze. To się chłopak zdziwi jak napisze za tydzień. Odczytam co napisze, a potem skasuje i zaczne się śmiać. Chciał się bawić, tyle że to ja się będe śmiać na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rififi
będziesz się śmiała,ale przez łzy,to na początku,potem już z własnej głupoty,potem z jego głupoty ,z was ....,że takie gierki zamiast zapytać w czym kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Ale ja wiem o co mu chodzi. On chce znowu mnie zdobywać. No to niech zdobywa, od zara :D z tym że drugi raz błędu nie popełnie :D więc raczej mnie nie zdobędzie, ale podobno im samo gonienie myszy sprawia więcej przyjemności niż jej posiadanie więc co sobie pobiega to jego, a ja już nie chce go na oczy widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
od zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
On pewnie myśli sobie w tych dniach ciszy - ona pewnie ciągle o mnie myśli, tęskni, oczy wypłakuje za mną, a ja kompletnie nic nie czuję, no może obrzydzenie. Wypłakałam swoje, a teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trurururu.
Dobrze tak chamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku jej
olej go....co za niedorozwinięty typ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
No wreszcie ktoś mnie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lemoniada
Autorko tak trzymaj. Widać coś w Tobie pękło i nie ma powrotu. Pisz co tam na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanba ja wyje dlatego
hanba ja wyje dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Wreszcie pójdę sobie na imprezę, potańczę z innymi kolesiami, spotkam się ze wszystkimi znajomymi, przetańczę noc, zabawię się, wystroję, założe szpile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponikkk
idiota...dobrze robisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
"hanba ja wyje dlatego" to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Ok napisze tutaj jak sytuacja się rozwinie. Sama jestem ciekawa kiedy dotrze do niego że nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Wiecie jak mnie to na początku bolało ? serse mnie ściskało, łzy cisnęły się do oczu, ze zdenerwowaniem patrzyłam na komórkę, a wiadomości nie było, myślałam ile razem przeżyliśmy, jakie początki były, płakałam zawsze przed zaśnięciem. A teraz ? Ucinam każdą złą myśl, zamiast tego myślę - zasługuję na kogoś przy kim bede sie czuła bezpiecznie, a nie niepewnie. Wstaje z uśmiechem na twarzy, w pokoju ciągle leci wesoła, energiczna muzyka, jestem w dobrym humorze, aż mi się chce tańczyć. Naprawdę nic mnie nie rusza bo zrozumiałam że w takiej sytuacji trzeba po prostu zadbać o siebie i nie dać się sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trurururu.
Nie daj mu się. on Cię nie szanuje i nie kocha... jeśliby kochał to pisalby codziennie, dzwonilby żeby usłyszeć głos i zapytac co tam nowego i jak mija dzień. widocznie go to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż to dokładnie tak 3333
Trurururu. - ma całkowitą rację. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Nie no myślę, że kocha bo tak było przez 2 lata. Ale faceci mają coś takiego, że lubią stąpać po krawędzi. A ja takich wrażeń nie lubie, więc wole być sama niż z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak długo to
znosiłaś dla mnie by to było juz dziwne za drugim takim milczeniem i przestałabym go traktowac poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitalok
tez byłam przez pewnien czas z palantem który lubil takie same gierki jak Twoj facet. Tez w pewnym moencie cos we mnie pękło i juz nigdy się do niego nie odezwalam. Dobrze robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lemoniada
Uliencja28 pomyśl o tym, że przed Tobą kolejny początek związku, pierwsze spojrzenia, pocałunki itd. i mina Twojego mężulka, że to już nie on tutaj jest zdobywcą. 28 to Twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Tak mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lemoniada
To tak jak ja. :) Muszę się szykować do pracy. Będe zaglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojjiojoijioj
a mnie sie poprostu wydaje ze jemu wcale na tobie nei zalezy on nie chce cie sprawdzic czy peirwsza sie odezweisz, nie chce sprawic ze zatesknisz on cie poprostu olewa bo mu na tobie nei zalezy jakby mu zalezalo to by tesknil pisal nie pozwolil by na milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, rozumiem, odpoczynek na 2 dni, by zatesknic, ale nie takie przerwy...bez slowa, bez esa...facet, ktoremu zalezy bedzie trzymal reke na pulsie, poza tym jak ci zalezy to naturalnym jest ,ze chcesz miec kontakt z ta osoba, taki czy inny ale zawsze, olej typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodybilding
jiojiojiioj brawo!! to jest trzezwe myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dauny ludzie wy
autorko zostaw go, olej, ktos kiedys mi opowiadal ze najgorszą kara dla faceta jest to, że sie nie odzywamy ;d tak 3maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliencja28
Wiecie skąd wynikał mój płacz ? z takiego wlaśnie myślenia, że on już nie chce ze mną być. Ale z drugiej strony czytałam, że faceci specjalnie wystawiają na próbę, żeby zobaczyć czy kobieta ma swoje życie, godność itp. Gdyby chciał mnie zostawić to by to powiedział i nara, a on po kilku dniach sam się odzywał ,utrzymuje kontakt. No ale nieważne, grunt, że ja chce spokojnego życia, a nie na krawędzi więc zobaczymy. Teraz chodzi mi o to żeby on miał swoją tesknote, staranie się, ale ja mu tak podkręce adrenline, że zacznie się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×