Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

się zaczynam niepotrzebnie nakrecać 😭 jeszcze Wzeta tu wskakuje z przykładami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PomS Kochankowie - srochankowie.Smoleńsk, k**wa! xxx czesc łysy Armand 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, patrzaj no... przykład sam nawet wyskoczył. Powyżej :classic_cool: PomS, Ile razy mam Cię uczyć? Najpierw klękasz, dostajesz błogosławieństwo i dopiero później możesz użyć języka :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M teraz wspierasz
Fal nawet jako projekt Pan typu Bears, 49 lat :D:D:D:D:D zal mi ciebie chlopie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzeta jak klęknie to go klepiesz po łysinie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomS
Cześć kobiety :)🖐️ Wuzet, nie pyskuj, bo sama sobie językiem sięgnąć będziesz musiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M nie przejmuj się facet ponoć nie musi byc ładny tylko przystojny, ponoć ciut ładniejszy od diabła wystarczy oby miał to niezdefiniowane "coś" co kręci kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy oby miał to niezdefiniowane "coś" co kręci kobiety xxx czasem wystarczy niewyparzony pysk jak PomS 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomS
Niewyparzony pysk i obrotny język :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PomS, ja o używaniu języka w celu odzywania się, zboku :P I spokojna Twoja wyłysiała, jakiegoś chętnego znajdę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, a to zależy, czy Jego głowa stanie dokładnie na wysokości zadania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat, niewyparzony pysk kręci niewyparzone pyski. Z takiego starcia snopy iskier się sypią. A od iskry to wiesz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka odpływasz:D:D:D mat--->PomS jest niewyparzony inaczej :classic_cool: jemu sie to po prostu wybacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem sorry, nie znam tu zbyt wielu ludzi więc zdarza mi się wyciągać kiepskie wnioski z tego co czytam, a swoją drogą wyparzony język zdrowszy bo higieniczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no cóż, tak już mam staram się do życia podchodzić pragmatycznie, może nie jest zbyt ciekawie ale na pewno spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku, popychanie jest na tym dziale mile widziane :D A z mniej warczących sposobów, to wystarczy zamienić 0 na końcu adresu strony na 1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieranie się tez tu mile widziane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat może byc nawet biurko😭 czy ty zawsze jestes taki szczegółowy?:O:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha nie, nie zawsze choć może na to wyglądać :) ale fakt lubię być doinformowany ale nerwicy natręctw jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo informacji sprzyja dokładnym wyobrażeniom :classic_cool: rozumiem jestes rozgrzeszony 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
cyt,,baltimora nie poświęcam mu życia, młodości itp. Żyję swoim życiem i on swoim. Poświęcam mu kilka chwil które mogłabym poświęcić równie dobrze na obejrzenie odcinka serialu, lub masturbacji pod prysznicem. Więc cóż to jest te kilka chwil. Nie łączy nas miłość! Raczej sentyment, albo odskocznia. Nie czuję się przez niego wykorzystywana. Miło spędzamy czas i tyle.,, XX A wlasnie ,ze poswiecasz zarowno zycie jak mi mlodosc, bo w tym czasie moglabys poznac kogos innego , wolnego , zajac sie swoim zyciem . A jak na razie to ty zajmujesz sie jego zyciem. Robisz mu dobrze ( bez urazy nie chodzi o sfere erotyczna ), a on jest niezle ustawiony, praca , rodzina i czekajaca , wierna dupa na boku . To ty tracisz czas , czekasz na niego, jestes wierna , tylko on tobie nie jest wierny. Dlaczego wracaja ? Bo sa uzaleznieni, bo mysla o sobie , o swojej wygodzie , bo dobrze im tak. Owszem , moze niektorzy kochaja . Ale oni w tym ukladzie mysla o sobie , nie o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×