Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochany bogacz

Zakochany bogacz

Polecane posty

Gość zakochany bogacz

Jestem zakochany w męzatce ,która ma kilkoro dzieci a do tego jest biedna i nie ma studiów.Ja jestem męzczzyną na poziomie,mam świetną pracę i wiele innych walorów.Wiem ze Ona nie kocha męża bo to pijak i kłamczuch ,jest z Nim tylko ze względu na dzieci i na finanse.Stac by mnie bylo zeby stworzyc z Nia normalny związek i zapewnic Jej i Jej dzieciom wspaniała przyszłosc ale ogarnął mnie strach.Boje się pierwsze o to czy nie związe sie Ona ze mną tylko ze względu na pieniądze,po drugie czy nie bedzie się potem na mnie wyładowywać i dręczyc mnie bo czytalem ze zonom alkoholikow brakuje emocji i wrażen ,napięcia ,ktore wiciąz przezywały w toksycznym związku,po trzecie nie wiem czy Jje dzieci mnie zaakceptuja a po czwarte boje sie zeby mnie kiedys nie zostawiła tak jak swojego pierwszego męża,jestem bardzo wrazliwym męzczyznom i nie znioslbym tego .Poza tym dowiedziałem sie ze pracowała kiedys w sex telefonie a dla mnie to radzj prostytucji .Wiem ze zrobila to z biedy i braku pracy ale mimo to nie potrafię jakos sie z tym pogodzić.Ona tez mnie bardzo kocha i widzę ,ze to prawdziwe uczucie ale mimo wszystko targaja mna lęki i sam nie wiem czy dalej w to brnąć czy dać sobie z Nia spokoj.Nie potrafie sie odkochać mimo ze probowałem,to jest zbyt silne i nie panuję nad tym,a z drugiej strony nie potrafie podjąc konkretnej decyzji i czuje ze przez to Ją zwodzę i krzywdzę.Błagam powiedzcie co Wy o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×