Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kemelkaaa

zabieranie dziecka przez ojca - a karmienie piersią

Polecane posty

Gość kamelkaaa
I Daisy, chocbys bardzo chciała...nie przekonasz mnie do zrozumienia swojego madrego zdania...Gdzie ja miała mrobić łaskę z powodu waszych odpowiedzi ...SORRY- nie jestem widocznie tak inteligentna jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Kemelkaaa piszesz o głupocie popatrz na siebie jaki los zgotowałaś swojemu dziecu i powiedz że jesteś mądra.Dlaczego nie zgłosiłaś przez lata przemocy psychicznej nie przeszkadzało ci to jak to robił podobno gdy już było dziecko???Nagle gdy facet miał dość to pani do psychologa idzie hehe.Byle tylko nie miał nic do powiedzenia w sprawie dziecka a musiał płacić alimenty....Taki jest ojciec jakiego wybrałaś pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
A tak nawiasem kamelkaaa facet po tą laskę musiał chyba pójść do eks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Napisz Luko b o tym ksiazkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Luka b jestes naprawdę płytka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamelkaa ty w ogole nie jestes inteligentna. nazywasz kogos plytkim? zerknij kochana w lustro. nie osadzaj ludzi po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Widzę w lustrze fajna, wykształconą babkę:) Zadbaną z usmiechem na twarzy. Co luko b. juz nie przyznjesz sie do swojego nicka i korzystasz z "goscia"?Pożal sie boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Dodam Ci jeszcze w tajemnicy...ze w to lustro patrze po kilka razy dziennie:D:D I napatrzec się nie mogę...Zachwyt mnie bierze. Ty na pewno masz mnostwo kompleksów i masz rację lepiej w lustro nie zagladaj bo się jeszcze zaczniesz chlastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkiii2
luka.b a czy ty nie wiesz co to takiego przywiązanie? mało jest takich rodzin gdzie matka cierpi ale jest przy mężczyźnie ze względu na rodzinę/dzieci cyz nawet tego męża bo liczy ze sie zmieni i mimo wszystko go kocha? nie twierdze ze tak bylo w tym wypadku ale gowno o niej wiemy zeby ja oceniac, kim jestesmy zeby ja krytykowac? zeby tak mozna bylo zawszed zerknac w szklana kule i wiedziec jakie konsekwencje beda mialy nasze czyny to pewnie nie popelnialibysmy bledów. niestety takiej mozliwosci nie ma i kazdy z nas je popelnia. Ona tutaj napisala zeby sie poradzic a wy ją krytykujecie i obrazacie. Smutne to bo chyba ta dzieczyna dość juz przeszla i my jako kobiety powinnysmy udzielic wsparcia. Ale cóz... nie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Hehe ty się przyznaj do swojego drugiego.....To tak nawiasem a w lustrze co wodzisz hehe wykształconą fajną babkę bez żyjącą z facetem o którym mówi psychol.Nie wystarczy w życiu być pięknym i wykształconym.Jest coś takiego jak życiowa mądrość ale tego w szkole nie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Luko b. jedno drugiego nie wyklucza. Mozna być madrym i pieknym i nazywac sobie kogos jak sie chce. Mozna byc tez glupim i beznadziejnym i tez kogos obrazac tak jak ty to robisz.A teraz zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelkaaa
Nie muszę się do niczego przyznawac bo ja korzystam z jednego swojego. Nie mam z tym problemu. Zreszta mam co robic...a Ty widac nie.PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Kamelkaa popatrz sama co piszesz i jak doskonale obrażasz.Niby inteligentna,wykształcona a obraża jak żul spod śmietnika.Tacy ludzie jak ty mnie śmieszą bo niby im źle a jednak za dobrze.Patrz dobrze ile obraźliwych słów pada od ciebie potem komentuj cofnij i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem autorka obraża jako pierwsza a później się dziwi , że ją od pustaków wyzywają. Ale z tą "łaską" to przegięłaś nie zrozumiałaś ani krzty słowa które tutaj dziewczyny Ci piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem luka b:) nie doszukuj sie. uwazam,ze jestes czubem:) fajna wyksztalcona babka??? fajna,na pewno nie ejstes. wyksztalcona moze i tak, jak milion innych osob:) fajnych,madrych babek,nie zostawia sie dla ex zony:) powodzonka w karmieniu malego trola cycem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takim babom jak autorka
powinno sie dzieci odbierac w trybie natychmiastowym! :O Male dziecko znajduje sie w tej chwili pod opieka kobiety, ktora nie pracuje, nie ma srodkow na utrzymanie siebie i dziecka i zyje pod wspolnym dachem z psychopata, od ktorego jest zalezna materialnie i emocjonalnie. W takim domu nie ma poczucia bezpieczenstwa, nie ma stalego rytmu, relacje sa zaburzone. I zaburzone jest dziecko. CZasami odebranie matce dziecka daje kobiecie kopa na zmiane swojego zycia i zycia swojego dzicka. Jezeli jednak nie, jezeli chce tkwic w toksycznym i chorym zwiazku niech tkwi, jest dorosla i ma prawo wyboru. Ale dzieci powinny zostac zabrane i umieszczone w miejscu bezpiecznym i sprzyjajacym ich rozwoju. Problemem w Polsce jest brak odpowiednich rodzinnych Domow Dziecka, do ktorych powinny trafiac dzieci z takich patologicznych rodzin, jak rodzina autorki. W tej rodzinie dobro dziecka stoi na drugim miejscu, na pierwszym sa przepychanki miedzy doroslymi. Przyszlosc jaka gotuje autorka swojemu dziecku to zwykle pieklo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takim babom jak autorka
powinno sie dzieci odbierac w trybie natychmiastowym! :O Male dziecko znajduje sie w tej chwili pod opieka kobiety, ktora nie pracuje, nie ma srodkow na utrzymanie siebie i dziecka i zyje pod wspolnym dachem z psychopata, od ktorego jest zalezna materialnie i emocjonalnie. W takim domu nie ma poczucia bezpieczenstwa, nie ma stalego rytmu, relacje sa zaburzone. I zaburzone jest dziecko. CZasami odebranie matce dziecka daje kobiecie kopa na zmiane swojego zycia i zycia swojego dzicka. Jezeli jednak nie, jezeli chce tkwic w toksycznym i chorym zwiazku niech tkwi, jest dorosla i ma prawo wyboru. Ale dzieci powinny zostac zabrane i umieszczone w miejscu bezpiecznym i sprzyjajacym ich rozwoju. Problemem w Polsce jest brak odpowiednich rodzinnych Domow Dziecka, do ktorych powinny trafiac dzieci z takich patologicznych rodzin, jak rodzina autorki. W tej rodzinie dobro dziecka stoi na drugim miejscu, na pierwszym sa przepychanki miedzy doroslymi. Przyszlosc jaka gotuje autorka swojemu dziecku to zwykle pieklo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Wiecie co ja bym się nad jej psychiką zastanowiła tu na forum przynajmniej kilka razy używa słowa chlastać.Ja tam nie mam powodu by się chlastać ale autorka nie wiadomo skoro na myśl jej przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie gadasz
ja by, się tez zastanawiała nie tylko z tym chlastaniem ale ogólnie, agresja, chamstwo, frustracja, szybko się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na nią naskoczyły
zakompleksione harpie! :D Normalka na tym forum. A jakie to wszystko mądre, rentgenem w oczach prześwietlają facetów i żadna z nich nigdy się co do nich nie pomyliła, mądrusie takie, ze ho ho ;) xxx Autorko, po co się tłumaczysz, że nie jestes wielbłądem? Olej ciepłym moczem, bez sensu jest udowadniać cokolwiek na kafeterii. Jeśli chodzi o temat - nie odpowiada Ci sposób prowadzenie widzeń, nie dawaj dziecka, spróbuj się dogadać polubownie z ojcem dziecka, jak się nie uda - sąd i tyle. Niech sąd ustali sposób widzeń (zapewniam, że nie zmuszą cie, żebyś dawała tak maleńskie dziecko do domu ojca, to ojciec dziecka będzie się musial w tym przypadku dostosować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bhklll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja jestem jakaś dziwna ale mi też rzucił się w oczy ten bezsensowny tekst tamtej osoby o tej łasce;D hehe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamka i kamelkaaa to puste laski które próbują robić z siebie mądre i zaj.. kobiety a i tak obie to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kamka i kamelkaa nie wiecie co to znaczy "robić komuś łaskę" to wy nieźle jesteście "wykształcone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie do autorki "po co z nim jestes, odejdz" a skąd wiecie ze ona ma gdzie odejść? Często zgnebione kobiety nawet jeśli mają gdzie iść to się boją, wstydzą. Nawet jeśli ktoś zewnętrznie wydaje się silny, zewnątrz może być wrakiem człowieka. Często nie jest to kwestia wybóru, zależy to od sytuacji życiowej, materialnej, kondycji psychicznej, ogólnych tendencji np do wchodzenia w toksyczne związki. Temat jest naprawdę szeroki. Nie wystarczy powiedzieć odejdź, to byłoby proste i Nikt nie tkwiłby w toksycznych związkach wtedy. Takiej osobie jest potrzebna terapia a i to nie zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ta bo to ja siedziałam z alkonem i pseudo psychopatą i dawałam mu du... To Ty taki kozak jest jesteś w świecie właśnie :D No w jakim kontekście napisała o tej łasce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nazywasz mnie patologia po kilku postach na internetowym forum to gratuluje wnikliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×