Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Oj Miss Velvet, chyba Pani pomyliła dział.. tutaj nie pisze się z głową tylko główką.. Veni, vidi... i pomachałem ręką.. Poczytałem kilka wątków, nie wiem czy średnia wieku się obniżała.. czy poziom wypowiedzi.. nie ten cafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :) Lepsze niż ani mru mru :) Nastepny "gieniusz"-CF Gauss niech się w grobie przewraca .:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajny, to warto wysilić głowę, nie tylko główkę, by pogadać z sensem. Tymczasem główki się pocą, któż ma odejść a któż piękniejszy. Mężczyźni, oj mężczyźni... na wymarciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she 🖐️ Dla prawdziwej kobiety trzeba wysilic głowę a tym bardziej główkę .:) Całe szczęście Bozia dała nieograniczone możliwości,bez liku zdolnosci,które chętnie przekaże dla potomnosci !!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooo widzę, że temat zdechł... pani z papierem toaletowym w nazwie, znalazła już swojego prawdziwego mężczyznę? mam nadzieję, że to nie był cukierek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiarz, nadinterpretujesz. Zadając pytanie, trzeba od razu szukać konkretów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedzielnie poderwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she &Co 🖐️ Idźcie w pokoju,ale wracajcie z fantami ! Velvet daj znać (może być na maila)jak znajdziesz tego "prawdziwego",bo wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki ;) Do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema całuje rączki damom😘)) a facetom stanowczy lecz silny uśćisk dłoni )) Dziś faceta znaleść,który by sie zaopiekował czarującą ,adekwatnie jak dziewice znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witaj cukierku :-D Zadając pytanie "gdzie ci mężczyźni", miałam na myśli postawę, zachowanie wielu osobników płci męskiej, nie tylko tego jednego, który może gdzieś tam się jeszcze schował, a może już czeka na mnie. Czytam sobie różne posty, inne tematy i dochodzę do wniosku, że przynajmniej na tym forum wielu jest facetów, ale z "drobnym" mankamentem. Są to faceci niemęscy, najdelikatniej rzecz ujmując. Jak nazwać tych, którzy dzień po dniu plotkują, która z piszących tu kobiet jest ładna, a która nie. Kto ma fotek pięć, a kto trzy. Oczywiście większość kłótni prowadzona pod pomarańczową latarnią.:O Nieistotne kto blefuje, kto ma kiełbie we łbie. Istotne, że prawdziwych mężczyzn można poczytać tu niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchy czy to prawda ze rozdziewiczyles setunie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość--oczywiście ,ze prawdą jest ze setunia rozdziewiczyła oślą pałę i zrobiła sie ciut mądrzejsza :DOsla pała a nie Ona:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchu sam sie chwialiles ze gdy setunia cie poznala byla jeszcze dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Velvet jesteś zazdrosna, że są tu ładniejsze od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego się Velvet spodziewałaś? Że faceci będą gadać o piwie? To jest według Ciebie męskie? Pier.dolisz a tak naprawdę sama nie wiesz o co Ci chodzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, kierujący do mnie pytanie, właśnie o takich jak Ty pisałam.:O Bez komentarza. :-D cukierku, masz oczywiście rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz odpowiedzić, bo sama nie wiesz o co ci chodzi? Faceci gadają o kobitach, kobity o facetach to jest normalne. Ale jeśli dla Ciebie prawdziwy facet to tak który będzie do ciebie napier.dalał wierszem to tu go nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolejnego gościa: Ile masz lat, że podchodzisz do rozmowy z takimi stereotypami? Mężczyźni mogą rozmawiać tylko o piwie bądź urodzie nieznajomych kobiet tudzież nieznajomych, ale jakimś cudem obdarzyły zaufaniem? Kobieta to człowiek, facet to człowiek. Rozmawiać można na wiele tematów. Tak! Wiem, że to ero. Jednak dyskusja na tematy erotyczne może być także sensowna, kulturalna, zabawna itd. Uważasz, że ja nie wiem, o co mi chodzi? Bo nie szukam przelotnej znajomości, żonatego kochanka, nie interesuje mnie rozmiar penisów prezentowanych na tymże forum... Jeśli po tym wydusiłeś swoją jałową uwagę, to faktycznie nic nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowoczesność i postep techniczny spowodował wyjątkowe egoistyczne postawy wirtualne tych brzydszych.Przecież jak sie było młodym(w moim wypadku) trzeba było podejść, zagadać sytuacyjnie aby wypaść jak najlepiej oraz prowadzic zajmującą rozmowe aby urocza była zainteresoana.Były a jakże "wpadki" lecz sie tym nie przejmowałem,przecież nie wszystkim mogłem się podobać.A dziś jak mozna się poznać tylko na forum.Jakieś popierdywanie,złośliwe uwagi czy odważyłby się osioł w realu tak postapić?;)Dziś mądrych i uroczych dosłownie sie panicznie boja i odreagowują tutaj aby mieć namiastke "zwycięstwa" w ich mniemaniu .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu cafe, dziękuję:-) Goście, byście mogli się ponazywać. Jeśli kobieta pojawia się na kafeterii, w tym dziale - dla Was/dla Ciebie to znak, że TUTAJ kogoś szuka? Nie rozśmieszajcie mnie.:-D Tu można poszukać czegoś, w sensie świetnej, ciekawej dyskusji. Od czasu do czasu. Jednak ludzie do znajomości chodzą ulicami. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she :) Poznalas kogoś z kafe na privie lub e realu .? Do pewnego momentu poznajesz osobę na kafe,później żeby ją lepiej poznać wchodzisz do środka i czesto wtedy dopiero odkrywasz tą drugą osobę . Ja tu poznałem dużo fajnych ludzi i rozmawiam z nimi na priv o życiu o wsztstkim nie tylko o tematach erotycznych. Zaprzyjazniam się z nimi lubię ich ;) Ja tak postrzegam sens kafe :)każdy pewnie po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie z kafe też chodzą po ulicach :) Poznawać się można wszędzie.Ponieważ każdy jest zabiegany w życiu codziennym narzekamy na brak czasu. Siedzę na mitingu który mnie mało interesuje to wchodzę na kafe i spotykam znajomych ,stoję w kroku też tu mogę zajrzeć. Jest ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierku, rozumiem o co Ci chodzi. Mnie bardziej chodziło o to, że tu kobieta postrzegana jest często jako szukająca sobie kogoś. Pytanie z mojego tematu po części to spowodowało.:-D cukierek, skoro o przyjaźni mowa. Co, jak mężczyzna - przyjaciel masz do zaoferowania kobiecie - przyjaciółce?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she :) No wiem to niewiele,ale wystarczająco na początek. A czego Ty jako kobieta przyjaciółka byś oczekiwala od mężczyzny przyjaciela ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim tego, że zawsze będzie, po prostu będzie. Po odpowiedniej stronie barykady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×