Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama pyta doświadzczone

Czy dada są naprawdę takie same jak pampersy tylko tańsze?

Polecane posty

Gość polecam huggies
!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfgrrttf
Nie świruj z tym uczuleniem, bo tak naprawdę rzadko się zdarza, że pieluchy uczulą dziecko. Każde uczulą jak dzieciak długo w gównie leży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
to dobry pomysł młoda mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxcv1652
Kupilam kiedys dade, ale na odleglosc czuc bylo zapach moczu i to w krotkim czasie po zmianie pieluszki i umyciu dziecka. Moze dlatego, ze wewnatrz maja co prawda zel (jak pampersy), ale i spora ilosc waty niestety. Nie polecam, a polujac na promocje w realu i auchan kupuje pampersy zaledwie 2-5gr drozej na sztuce niz wychodza dady, wiec nie bede dziecka narazac na siedzenie w mokrej, smierdzacej dadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatak
to na pampersy mozna nie wydolić czasem. jak paczke na tydzien. powinny byc zdecydowanie tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipini
uzywałam i jednych i drugich, jak dla mnie dada sa lepsze, a juz na pewno nie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfgrrttf
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
My kupujemy Dadę. Miałam kilka próbek oryginalnych pampersów i szczerze mówiąc wolę te biedronkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolepoaa
pip, w czym są lepsze dady od pampers? nikt normalny by nie przepłacał za pampersy jakby dady byly lepsze, proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfygffff
Thgfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatak
xsddsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfgrrttf
Są lepsze, bo są po prostu bardziej chłonne. Cóż z tego, że pampers jest niby cienszy skoro dziecko przesikuje go w nocy? Dla mnie Dady czy babdreamy są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfygffff
Tygrys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję...
ja używam pieluszek Dada na dzień i jestem zadowolona a na noc Pampersa (oryginalnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipini
erfgrrttf--------------no i odpowiedziałas za mnie:) widac niektórzy nie są "normalni" skoro wola przepłacac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
dla mnie bez porównania Pampers. Kupuję wersję sleep& play która kosztuje tyle samo co Dada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny pył
zgadzam się z tym, że Dada cuchną i są grube, nie rozumiem tych matek, które piszą, że pieluchy biedronkowe są lepsze od pampersów :O są tańsze, to fakt, ale za tym idzie gorsza jakość a chusteczki polecam tylko huggis, mają najmniej konserwantów, poczytajcie sobie skład tych chusteczek, sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkbbbbbbbbbbbb
srebrny ply - płacisz za marke a niekoniecznie jakosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję...
tak naprawdę trzeba spróbować różnych rodzajów pieluszek żeby znaleźć te które będą najbardziej odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbhjkjknknlklkjkl
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie tak...
Ja osobiscie bardzo lubie Dady i głownie je kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
pipipi nie wszystkie dzieci są równe i nie kazdemu pasuje to samo co innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
używałam i pampers i dada i tych rossmanowskich-ich użyłam chyba 2 sztuki i oddałam za darmo koleżance. jak dla mnie kolosalna różnica (dada były sztywne) najlepiej kup paczkę tego i tego, a co do ceny to pampers mega często są w promocji, Mały ma 4 mce a może raz albo 2 dałam normalnie koło 60 zł za paczkę. z tym że ja kupowałam w sumie od rozmiaru 2 albo 3 bo wcześniej podostawaliśmy w prezencie ;) no i u nas idzie dużo pampersów bo jak jesteśmy w domu to od dłuższego czasu płacze jak tylko nasika, na spacerze czy w nocy lub jak śpi nie ma problemu ale tak to co siusiu to zmiana pieluchy. Pampers nie jest równy pampersowi, jak dla mnie najlepsze są active baby, a używałam tych, sleep&play i premium care ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny pył
jjkbbbbbbbbbbbb - w tym przypadku płacę za jakość, bo wypróbowałam jednych i drugich. Tak jak napisałam, w pieluszkach Dada przeszkadza mi zapach, grubość i to, że po nocy dziecko ma mokrą pupę, a w pampersie śpi do rana z suchą pieluchą. I z góry zaznaczam, że nie jest to kwesta lenistwa, bo najmłodszą córę karmiłam prawie dwa lata i tak wstawałam do niej w nocy, więc mogłam jej tego pampera przebrać. Ale po co wybudzać dziecko, jak może pospać w suchej pieluszce. Dodam jeszcze, że mam troje dzieci i trochę już tych pieluch zużyłam, kupowaliśmy różne, ale zawsze numerem jeden były Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
to na ile wystarczą zależy od tego ile jest ich w paczce, nam idzie średnio 8-10 dziennie taki minimum, raz nam poszło w przeciągu 6h 12 pampersów, ale moja babcia zawsze się śmieje że ja go przewijam a pampers suchy, a jak ma być mokry skoro siknął raz ;) i mi też przesikiwał, ale te sleep&play z tym że w nocy jak przesypiał ciurkiem 6-8 godzin ;) Nie kupuj żadnych pampersów w ilości większej jak paczka, jeśli nie masz ich wypróbowanych ;) no i nie rób zapasów... ja zrobiłam a potem przez tydzień usiłowałam sprzedać ponad 200 sztuk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa mama
Ja kupuje Dada ze wzgledu na cene. W tym przedziale cenowym probowalam tez pieluch z Lidla, tesco i Dada wychodza najkorzystniej, nawet w porownaniu do pampers sleep & play. Jesli chodzi o active baby sa jak dla mnie naprawde ok, miekkie,chlonne. Ale cenowo nie dla mnie. Starszy syn duzo sikal wiec na noc zakladalam mu pampersy,a z mlodszym nie ma takiego problemu wiec spi w Dada w nigdy nie przecieklo, a ma 19 m-cy. Nam 2-3 paczki starcza na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dada jest używana w dzień a w nocy małemu pampersa oryginalnego wkładam. Mogę też polecić pieluchy z rosmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
najpierw autorko , sprawdź ile sztuk jest w paczce dad a ile innych pieluszek podziel cenę na ilość, pieluszek i na 100% dady nie są najtańsze :) poza tym , szkoda biednej pupki na początku , co innego starsze dziecko , mniej sika , mniej kup , więc dada się sprawdzi ( choć tańsze są hagisy ) u mnie dady nie wytrzymywały całej nocy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
Huggiesy chyba wycofali ze sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×