Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfghjkljhgfgyui

Dziewczyny z USA. Znacie kosmetyki Suave?

Polecane posty

Gość 8767bnnnnn
ze suave polecam ten szampon: http://pics2.ds-static.com/prodimg/378923/300.JPG Teraz w USa jest moda na sulfates-szampony i te z keratyna a w drug stores nie znajdziesz zadnego szaponu keratynowego oprocz Suave. Ja uzywalama szapomnow Paul Mitchell i moge powiedziec ze ten Suave jest tak samo dobry i 3x tanszy. Innych produktow Suave bym nie uzywala bo jak ktos pisal, to tescowe badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8767bnnnnn
sulfates-free szampony mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polecam firme Kerastase,drogie ale warte" Drogie? :D :D :D To nie sa drogie produkty do wlosow. O czym ty piszesz? 🖐️ " w drug stores nie znajdziesz zadnego szaponu keratynowego oprocz Suave." Jest wiele innych keratynowych szamponow. Masz jakies zle ifo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska widze ze Ci sie nudzi.... Mieszkam w UK dla mnie 20f za odzywke to duzo.Jest dobra wiec polecam ;) Twoje zdanie lata mi kolo tylka trolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa i odzywki lub olejki po 200 funtow/euro/dollarow za butelke. To sa drogie rzeczy a nie 20 gbp. 🖐️ Zreszta nie zawsze te drogie okazuja sie byc dobre. Wyprobowalam juz wiele takich mikstur. A najfajniesze wlosy jednak mialam po starodawnym piwnym szamponie, poleonym przez moja mame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest o szamponach z Sueve wiec kazdy ma w d***e twoja opinie o Kerastase. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie zignorowalas? Widac, ze szczebioczesz na widok moich postow. Moze i inni maja mnie w d***e. Nie wiem. Ale ty na pewno nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pobawie TOBA moze byc ? nozz kur..co za unikat sie trafil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Ale nie zapomnij sie przelogowac z gosc-inna na srosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok obiecuje ,napewno zauwazysz roznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez juz dziewczyno, serio, jebnij sie slownikiem ortograficznym, bo twoje bledy mnie porazaja. Co za tlumok... :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ze mna dyskutujesz to MUSISZ sie nauczyc pisac poprawnie. Inaczej zostaniesz tlumokiem i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja z Toba??? :D:D k***a zarty sobie robisz?? z Toba to tylko jechac rowno dla zabawy i zabicia chwili :D ktora wlasnie mi sie konczy , wiec wybacz jesli omine Twoja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dyskusja ze slumsem bez szkoly, co to poprawnie pisac nie potrafi, nie ma sensu. Jak sie troszke doksztalcisz, daj znac :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8767bnnnnn
" w drug stores nie znajdziesz zadnego szaponu keratynowego oprocz Suave." Jest wiele innych keratynowych szamponow. Masz jakies zle ifo. do LaLiLLa tak MuSzE MiEc Zle InfO SkOrO MieSZkaM w USa 10 LAt ;) widac po nicku i poziomie twoich postow na jakim jestes poziomie umyslowym LOL. bez kitu, ktos kto sobie wali szampon piwny na wlosy na pewno zna sie na najdrozszych szamponach:D lol pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalilla d*pilla ma w swojej stopce ze nie znosi bledow ortograficznych a sama pisac nie umi lol :-D:-D:-D:-D:-D Duren pospolity ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak MuSzE MiEc Zle InfO SkOrO MieSZkaM w USa 10 LAt " Dziecko drogie ale z tym to miala racje. Jest wiele innych szamponow keratynowych nie tylko twoj tani Suave. A podobno taka paniusia jak ty uzywa luksusowych marek :D ja tam wole zwykly pokrzywowy.Przynajmniej bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak MuSzE MiEc Zle InfO SkOrO MieSZkaM w USa 10 LAt" Gimbazo, jeszcze raz ci powtarzam - Nie tylko jeden twoj Suave szampon jest keratynowy. Inne firmy rowniez produkuja. A to, ze nie wiesz/nie znasz, nie znaczy, ze ich nie ma. "widac po nicku i poziomie twoich postow na jakim jestes poziomie umyslowym LOL. bez kitu, ktos kto sobie wali szampon piwny na wlosy na pewno zna sie na najdrozszych szamponach" Kretynko, a gdzie ja napisalam, ze cytuje: "Wale sobie szampon piwny"?? Pisalam, ze stosowalam rozne marki. Od tych bardzo drogich, po srednie, po najtansze. I po szamponie piwnym mialam najlepsze wlosy. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, a potem zaczynaj ze mna konwersacje :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lalilla d*pilla ma w swojej stopce ze nie znosi bledow ortograficznych a sama pisac nie umi lol" Taaak? Ojeju... To pokaz mi moje posty, w ktorych rzekomo pisac nie umiem. A jesli nie masz dowodow, to wykurwiaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze pozno tutaj ale tak wlasnie znalazlam ten temat tutaj. Suave jest tania marka w USA. Ja mieszkam tutaj juz 9 lat i duzo uzywalam roznego rodzajow szmponow. Kupywalam bardzo dobre drogie markowe szmpony w salonach. Z mojego doswiadczenia i wiedzy na temat chemi w produktach do wlosow doszlam do wniosku ze drogie nie zawsze lepsze. Jak wejdziesz na specjalne stronki gdzie ci pokaza skladniki i szkodliwosci dla wlosow to Suave jest jednym z lepszych szamponow jezeli chodzi o skladniki. Ja go kupilam rok temu i jestem zadowolona z niego. Oczywiscie ja uzywam dobrych odzywek albo robie swoje naturalne z domowych produktow. I warto poczytac i podszkolic sie o olejkach. Sa super tanie i nawracaja twoja naturalna bariere skory co najwazniejsze. Tylko trzeba zwrocic uwage na to czy te olejki sa jak najbardziej naturalne i wyciskane na zimno. Jak wspomnialam wyzej duzo czytania i szkolenia. Ale jak wam zalezy na zdrowych wlosach to warto. Jednym z drogich produktow do wlosow jakie mi sluzyly ale sa bardzo drogie to Purology. Nie rozumie dlaczego osoby tak tutaj sie atakuja. Suave nie jest wcale zle a ze jest tanie to nie oznacza ze to dziadostwo. Wlos powinien byc oczyszczony dobrze i oczywiscie jak macie dobre szampony w Polsce ziolowe ale naturalne to nie szukajcie zbytnio cudow. Im mniej chemi tym lepiej. Dla mnie Suave jest lepsze jak te drogie firmy tutaj. Ale kazdy ma swoja opinie i kazdy ma inne wlosy i skore. Wiec nie dla kazdego produkt bedzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciccpcpc
kolejne hamerykanskie badziewie pelne chemikaliow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suave,unilever-przecietna marka.przecietne produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam Suave odpowiada. Używałam swego czasu i może nie było jakiegoś strasznego szału, ale dało się znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×