Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heerooinee

Jaki kierunek studiów wybrać ?

Polecane posty

Gość kortinazet
A absolwenci licencjatu na WSb mogą liczyć na jakieś zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaparowska
Kilka lat temu robiłam licencjat na WSB i też z roku na rok odkładam magistra. Może to już najwyższy czas. Nie liczyłam na zniżki ale może z tego tytułu faktycznie coś maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamarina, tak promocja zniżkowa w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej została przedłużona do 10 sierpnia. Teraz dzięki niej można nadal oszczędzić - obecnie 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej za pierwszy rok studiów i 150 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kortinazet absolwenci WSB mogą liczyć na zniżkę w kwocie 1200 zł. Jest to: 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - (400 zł mniej za pierwszy rok studiów i 400 zł mniej za drugi) oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj koniecznie na http://study4u.eu/pl/ Tam znajdziesz spis prestiżowych uczelni i przyszłościowych kierunków do studiowania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparika
A ta promocja dotyczy też studiów inżynierskich czy tylko magisterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powoli już trzeba wiedzieć jaki ponieważ czasu coraz mnie mi podoba się oferta studiów magisterskich WSB raz że jest teraz taniej to można wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilijanka
Czy ktoś się orientuje czy korzystając z tej obiżki czesnego na wsb, trzeba je płacić od razu czy można rozłożyć na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecqa
Poszłabym na studia na magisterkę, ale nie będę miałabym nawet kiedy dojeżdżać do szkoły. Muszę poszukać chyba czegoś zaocznie. Szkoda , bo WSB jest niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryzka
WSB na pewno ma raty. Muszę podejść do placówki i dowiedzieć się czy jest jakaś promocja teraz. Wiem, że jedna się skończyła, ale mam nadzieję, że szkoła cos proponuje bo planuję się zapisać w przyszłym tygodniu. Marzy mi się Zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilijanka promocja zniżkowa obowiązuje bez względu na formę płatności - czy z góry za rok czy też w ratach. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgryzka
Jeśli chodzi o Zarządzenie na które chciałabym pójść czy jest ono dostępne jako kierunke we wszystkich placówkach? W moim mieście niestety nie ma ale zastanawiam się gdzie miałabym dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgryzka studia II stopnia na kierunku Zarządzanie można podjąć we wszystkich oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej (z wyjątkiem toruńskiego oddziału). Takie studia na tym kierunku możesz podjąć także w trybie online http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnnaO
Zarządzanie wybiera wiele osób, a mimo to każdy znajdzie po nim pracę. Poza tym można wybrać ****ardziej kierunkowo. Czy to nie WSB ma też Zarządzanie w trybie całkowicie zdalnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torelka
Od października wracam na WSb na zarządzanie. Jako absolwentka skorzystałam z promocji 1200zł i tyle zyskałam. Super, że uczelnia docenia swoich absolwentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka3322
Najlepszym sposobem jest zbadanie swoich kwalifikacji zawodowych. Nawet nie jeśli ma być to podstawa wyboru ale sprawdzenie siebie. Bardzo ciekawa możliwość https://www.kierunekrozwoju.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrycha
1200 zł dla absolwentów WSB? A to nie inna promocja zniżkowa jest na magisterce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertwsb
Adrycha zapisując się na studia II stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej możesz liczyć na dwie różne promocje. Będąc nowym studentem WSB możesz w terminie do 16 października zyskać 700 zł oszczędności: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi, 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Jeżeli jesteś absolwentką WSB możesz się dalej rozwijać za 1200 zł mniej: 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 400 zł mniej za pierwszy rok studiów i 400 zł mniej za drugi oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolex
Ja właśnie od października będę studiował na studiach magisterskich+podyplomowe na WSB w Gdańsku. Postawiłem na kierunek Zarządzanie BHP z SP Bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem Auditora Wewnętrznego BHP. Właśnie w tym kierunku chcę się rozwijać, a takie studia mi na to pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorovva
Na WSB to jest promocja dla absolwentów? Czy każdy może z niej skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertwsb
Kolorovva, jeżeli jesteś absolwentem/ką WSB możesz się dalej rozwijać za 1200 zł mniej: 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 400 zł mniej za pierwszy rok studiów i 400 zł mniej za drugi oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Skorzystac z niej mogą tylko absolwenci Wyzszej Szkoły Bankowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co ci to, jak nie masz wtyków to i tak nie znajdziesz dobrej pracy w tym zawodzie. przyjmiesz wtedy prace za najniższą krajową i będziesz się użerała z cudzymi dziećmi które po kilku latach to ci nawet dzień dobry nie powiedzą bo dla nich jesteś nikim. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafina
To, że Tobie się być może nie udało nie oznacza, że ktoś inny nie ma mieć prawa do dobrych studiów, a potem pracy. Ach ta polska zawiść... Ja od początku obrałam jeden kierunek edukacji i trzymam się go! Studiuję teraz na magisterce na WSB w Poznaniu Finanse publiczne i podatki. Tutaj widzę swoja przyszłość. Już na I roku licencjatu robiłam staże, potem po roku dostałam propozycję pracy. Teraz pracuję drugi rok i zaliczyłam kolejny awans. Polecam wyjść z domu i ogarnąć własne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuję kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w ramach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach http://sum.edu.pl/ Czyli mówiąc wprost będę lekarzem dentystą :) Zawód jak chyba każdy wie dobry, praca jest, zarobki są niezłe, także warto. Co do samych studiów to z uczelni jestem zadowolona, fachowo, miło, dobra kadra, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Studia trwają 10 semestrów plus praktyki w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenio
Ja też zaczynam właśnie studia na WSB, wybrałam kierunek, o którym myślałam od dawna, Inżynieria Testów Oprogramowania - myślę, że to kierunek z przyszłością i wydaje mi się, że sprawdzę się w takiej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×