Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość nasssa56
dziewczyny, kiedy dokladnie zaczely was bolec piersi w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
Moje czekanie się opłaciło, prawidlowy kariotp męski!!!! :-)Moja radość jest nieopisana, przez pół godziny nie moglam przestać płakać ze szczęścia. Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa. Jeszcze tylko czeka mnie w 20tyg sprawdzenie czy nie ma wady serduszka, bo to NT było naprawdę wysokie (dla tych, którzy nie pamiętają 4,4) Wszyskim Wam życzę samych radości z Waszych ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecudowna wiadomosc no i teraz glowa do gory i do przodu przez wszystkie przeszkody przejdziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie bliźniaki w drodze, termin na luty. Mam już 6 letniego synka i plan był względem jednego bobasa, a tu szok i są dwa. W każdym razie muszę gdzieś zakotwiczyć na ten okres i trafiłam tutaj, Witajcie zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamama2 STRASZNIE SIĘ CIESZĘ:D!!!!!!! wierzyłam, że wszystko będzie dobrze!!! dobrze, że masz juz z głowy ten stres:) ulga na pewno była nie do opisania. Gratuluję zdrowego Dzieciątka!!!! Agnieszka - jak będziesz mieć do czynienia z dziećmi, to ja bym wzięła zwolnienie zanim pojawia się w przedszkolu. Przedszkola/szkoły/żłobki kojarzą mi się z roznoszeniem wielu, wielu chorób, w tym zakaźnych, więc ja bym nie ryzykowała...Jak jesteś w 15tc to możesz śmiało powiedzieć dyrektorce. 🌼 ryba_lufa - ja przeciwnie - dopiero co do pracy wróciłam po zwolnieniu;) ale mam nadzieje, że mimo to krwiak się wchłania i tak jak w Twoim przypadku wszystko dobrze się skończy. 🌼 mamaAnusi - dzieki za info o obciążeniu. Słyszałam, że do tej glkozy można dodać cytrynę i łatwiej wtedy wchodzi, a nie wpływa na wynik badania. 🌼 z medykamentów łykam d*phaston 3 razy dziennie i Femibion Natal 2. Ostatnio czytałam, że te witaminki są ok, ale brakuje w nich wit. D3, która jest ponoc teraz wazna. 🌼 nasssa - mnie piersi zaczęły boleć juz 3 dni od owulacji. Zwykle tak miałam przed okresem. Teraz piersi juz mnie praktycznie nie bolą, nie urosły też jakoś znacznie. Choc różnica jest-fajnie:D 🌼 bliźniaki w drodze - gratuluję podwójnego szczęścia:) witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie aprzyklad glukoza nie jest taka wstretna byc moze z cytryna by byla i lepsza ale nie bede probowac .Gratuluje bliżniakow podwojne szczescie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4luty
Hej pisałam w tym temacie na poczatku teraz sie wylaczylam troche ale czytam was regularnie :) jaa mam termin na 4 luty dzis bylam na wizycie wszysko ok ale nie znam płci a wy juz znacie kobitki?pewnie nie ktore z was tak? ja bym b chciala dziewuszke :) z witamin zazywam prenatal i jest wielki kroje go na 4 !! i prenatal dha ten jest spoko sliska tabletka nawet jej jakos nieczuje.a dzis doszedl antybiotyk na bakterie w moczu...;/ mamamama2 grAtuluje pamietam jak pisalas o swoich obawach na poczatku, sledzilam twoja historie i ciesze sie bardzo mamie bliznakow gratuluje w sumie to chcialbym dwa na raz... i potem spokoj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no u mnie jeszcze chyba za wczesnie na poznanie plci 14 t.c.chociaz jak mialam badania prenatelne to nawet sie nie pytalam sie okaże w trakcie w poniedzialek bede miala konsultacje genetyczna ktora powie dlaczego moja corcia zmarla w36t.c. to moze razem zrobia znowu usg.dla maluszka chcialabym takie usg mkec w domu i patrzec jak rosnie mala kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
Jestem taka zadowolona, mam tyle energii, mogłam w końcu poinformować rodzinkę, moja córcia będzie miała braciszka i też się bardzo cieszy :-) Zastanawiam się jakie witaminy wybrać, czy polecacie jakieś konkretne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
Ja płeć znam tylko dzięki badaniom prenetelnym, bo na USG jeszcze nie wigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
bliżniaki w drodze gratuluję, moja siostra ma bliżniaczki, początki bywały trudne, ale potem milo patrzeć jak ładnie sie razem bawią, bliżniak nigdy nie jest sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore z witamin Ladee Vit w sklad wchodza kwas foliowy, omega3,ferronyl-unikalna forma zelaza to droga witamina ale pani doktor rzepisala to biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Mi lekarz na badaniach genetycznych powiedział, że dziewczynka :) ale że to nie jest na 100% więc wszystko się może zdarzyć :) następne usg mam 20 września i mam nadzieje, że już wtedy poznam płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolezanke ktora chodzila prywatnie i panstwowo u tego pierwszego powiedzial ze na80% bedzie chlopiec a u panstwowego powiedzial ze tez na80% bedzie corka no i urodzila Julke tak wiec daje to duzo do myslenia ale najwazniejsze wiadomo malego zdrowie i zeby wszystko rozwijalo sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boli mnie gardło;/ poratujcie jakimiś domowymi sposobami. Herbatka z sokiem malinowym, cytryną i miodem na razie nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
wujek google wie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis to ja
Syrop z cebuli (jedną cebulę pokroić w kostkę, zasypać trzema lyżkami cukru i odstawić na godz.). W smaku okropny, ale mi pomógł jak na początku ciąży miałam zapalenie gardła. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Alexis:) dzisiaj rano na szczęście, po dwóch dniach, gardło przestało boleć:) chyba herbatka z cytrynką i miodem jednak zadziałała:) W razie czego będę pamiętać o tej cebulowej miksturze. Pamiętam, że jak byłam mała, to coś takiego przyrządzała mi mama:) smak faktycznie był...specyficzny. Od tamtej pory chyba tego syropku nie spożywałam, ale dzięki, że mi o nim przypomniałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Widać już u Was brzuszki ? ;) ja jestem z natury szczupła przy wzroście 172cm ważyłam zazwyczaj 53kg, teraz ważę 56kg, a brzuszek mi troszkę widać, ale to nie taki ciążowy tylko wygląda tak jakbym się najadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Postanowiłam do was dołączyć po uzależniającym czytaniu waszych postów :) Także może na początek ładnie się przedstawię i powiem co nie co.... Tak jak po nicu widać nazywam się Magda mam 27 lat i jest to moja pierwsza długooo wyczekiwana ciąża , jutro właśnie kończymy 14 tc , termin mamy na 26 luty a w brzuniu siedzi najprawdopodobniej synuś :) Mam nadzieje że z każdym dniem będzie mi raźniej tu z wami pisać bo jak na razie jest to mój debiut. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magdo :) Fajnie, że już znasz płeć. Jeśli można spytać jak długo wyczekiwana ciąża? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka u Mnie tez widać brzuszek troszkę, nawet go odczuwam ale to bardziej uczucie jakbym się najadła za 3. Ja mam teraz wizytę 4.09. i może bede znała płeć. Dziewczyny kupujecie już wyprawke dla dziecka???? mnie już strasznie korci by cos kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę pierwszy raz starania odbyły się 5 lat temu później przerwa następnie znów i tak w kółko aż w koncu po tylu latach starania i odpuszczania sobie udało nam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja wczoraj oszalałam i kupiłam różowe body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia_86
A ja robię sobie niespodziankę i nie chcę znać płci dziecka :) No chyba, że na usg ewidentnie będzie widać :P Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego samopoczucia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magda:) gratuluję, że w końcu się udało! wiem doskonale co to jest walka o dziecko. Super, że znasz już płeć. Ja mam wizytę w środę i może tez się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po urlopowej przerwie:) i gratuluję nowym koleżankom:) nad morzem było super no i niestety znowu do pracy, ale co tam;)))) Najważniejsze, że rozpoczęłam 18 tydzień!:) W czwartek mam wizytę kontrolną, a 10 września 2 badanie prenatalne (USG) - i oby było na nich wszystko dobrze... Czuję się ok, choć zauważam, że dużo szybciej się męczę i tych sił mam coraz mniej... zaczęły mi też dokuczać skurcze łydek, ale na razie jest znośnie. Dziś też co jakiś czas mnie kuje tak jakby prawy jajnik - czy mam się niepokoić? Pozdrawiam ogromnie i uśmiechu i zdrówka wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ,jestem tu nowa i będę częściej tutaj zaglądała ,jestem mamą trójki dzieci oraz bliźniąt w drodze ,2 dni temu zaczęliśmy 15 tc ,co do samopoczucia się to nie wymiotuję ale mam tak potworne mdłości. Nie mogę patrzeć na słodycze i kwaśne jedzenie. A posiłki jem bo muszę, ale żebym nie musiała to chyba bym się od jedzenia odzwyczaiła. A co do picia wody piję tak z 1l /1,5l . :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×