Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość ślicznabuzia

Kobietki dziś test i są II kreseczki. Według ostatniej miesiączki termin na 5 luty :) Teraz tylko do gina trzeba się zapisać. Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx:)
Witam , Gratulacje i życzę powodzenia. Ja jestem 22 tyg ciąży do 12 tyg czułam się żle teraz już rewelacyjnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja się starałam z mężem i jak pójdzie też urodzę w lutym, teraz czekam do 11 czerwca na @. Pozdrawiam serdecznie przyszłe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość tej ciazy
Czuje sie strasznie. Mam dość ciąży. chce mi sie płakać na sama mysl ze to dopiero poczatek. wymiotuje, mdli mnie 24h budze sie po nocach. mam dreszcze jest mi zimno. nie wychodze z domu chyba ze wieczor, bo ciagle leze i latam do kibla. Nie jem nic bo nie moge. a jak zjem to zwracam. zwracam wode herbate. wieczorem jak w siebie wmusze to zjem tylko arbuza albo nektarne lub banana. boli mnie glowa. zapachy doprowadzaja mnie do szalenstwa. chce tego dziecka, ale niech objawy ustapia bo wykituje. jestem blada schudlam, podkrazone oczy. jestem tak nieszczesliwa... :( NIGDY WIECEJ ZADNEJ CIAZY !!!!! JEDYNAK I SIE ZASZYWAM ZEBY ZNOW NIE BYLO WPADKI. nic nie pomaga zadne te p*****ly w internecie lub co lekarz mowi na objawy. nic nic nic starata kasy na to gowno !!!! ibbiry miety migdaly. wszystko to jeden wielki szajs. a ja sie mecze caly czas.. przez te ciaze trafie do szpitalu na wykonczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.my tez sie staramy z mezem o dzidziusia. miesiac temu mialam prawdopodobnie poronienie samoistne. lekarz jednak nie potwierdzil czy to byla w 100% ciąza.mimo ze testy wykazywaly na tak.no ale okres byl. w maju znowu sie staralismy . teraz czekam na okres i ciekawa jestem czy w ogole tak po poronieniu moze się od razu udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
Ja jutro powinnam dostać okres to się okaże czy dołącze. Troche mnie brzuch boli i trochę piersi a tak to czuje sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaa
Jak wpadka to trudno żebyś się cieszyła z ciąży, ja się objawami nie przejmuje bo wiedziałam co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na 2 kreski.@ powinna przyjść 6 czerwca.także jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Ja powinnam dzisiaj dostać @ ale testu jeszcze nie robię :) Jak coś to się odezwę a narazie życzę reszcie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość tej ciazy
Wylądowałam w szpitalu. przez wymioty i za brak przyjmowanych produktów jakichkolwiek. Dostałam syrop Atarax i dzieki niemu zjadłam sucharki i biszkopty wypilam herbate. odzylam po 2 dniach. czuje sie lepiej. i zaczynam sie cieszyc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutelka
Witam :) Mnie się nie dawno @ skończyła,w związku z tym właśnie zaczęliśmy z P. starania nad drugą dzidzią. Przewidywany okres ma być dopiero 17.06,więc niestety,poczekam jeszcze trochę.:( Staramy się już prawie rok i nic...Dostałam od gina krople,piję codziennie...zobaczymy.Ostatnio miałam bardzo nieregularne cykle,więc nawet nie jestem w stanie wyliczyć sobie dni płodnych.I te krople właśnie mają mi wyregulować cykle i pomóc zajść w ciążę...Jedną córeczkę już mamy,we wrześniu skończy 4 latka i właśnie baaardzo chcemy rodzeństwo dla niej.:) Staram się być dobrej myśli...Przede mną teraz przyjemności wynikające ze staranek haha,a potem oczywiście czekanie na @,a raczej jej brak...i wtedy,testowanie.:) No nic zobaczymy...BARDZO BYM CHCIAŁA,ŻEBY TO BYŁ TEN CYKL!! Wtedy będę mogła oficjalnie nazwać się lutówką 2014 :D Pozdrawiam Was wszystkie.Zapylonym już gratuluję,za oczekujące na II krechy trzymam mocno kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja bylam styczniowka 2013 ale urodzilam 1 lutego :) moj synek ma prawie 4 miesiace. Trzymam kciuki.i gratuluje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zaczac starac sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje!!! ja jestem lutowka 2013 :D :) alez ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zacząć starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobiłam test i miałam słaba druga kreskę. Beta 11,4. Udało sie po prawie 5 latach starań. Jestem przeszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zacząć starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zacząć starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Olapola gratulacje ale musicie mieć święto :) My narazie 13 miesięcy przy was to mało a dla mnie cała wieczność. Okresu nadal brak jak jutro nie będzie to w piątek na bete. Chciałabym tu na stałe zagościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncuSieUda
ALUTELKA- my sie z męzem tez staramy o drugiego malucha.moj synek skonczy 4-latka w czerwcu:) jutro mam miec okres.takze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalat
Hej My się nie staraliśmy, ale chyba coś się kluje... Tj jest krecha, tłusta choć jasna. Ale zdarzało się wcześniej, że była krecha, a za chwilę okres, więc do 5.06, no 7.06 daję czas tej fasolce, żeby się zdecydowała, czy chce u mnie zostać, czy też nie :P . Mam już dwójkę i nie jestem pewna, czy dam radę z trójką, teraz często nie jest łatwo... Choć łatwiej niż jak byli tacy całkiem mali. No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalat
Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Ja jestem ale jeszcze sie nie chce rozpisywać na tym wątku skoro nic nie wiadomo. Okresu nie ma ale... dalej czuje się jak bym już go miała. Ale podglądam Was na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncuSieUda
ja dzis mam miec okres.i czekam. ale co dziwne nie czuje wogole zebym go miala dostac.dziwnie bo zawsze mnie bolalo podbrzusze.i sucho tam.. do tego wysypke na twarzy dostalam wczoraj.dzis wiecej takiej kaszki.cholera wie od czego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalat
Królik - zrób test, będziesz wiedzieć. Ja okres powinnam mieć jakoś 2-3.06 i mi wyszedł z porannego moczu... ( pink test, skuteczność niby po 6 dniach od zapłodnienia) Ja od kilku dni miałam smaka na różne rzeczy, o których wcześniej w ogóle nie myślałam. W ogóle jedzenie zaczęło mi bardzo smakować, jem więcej, a ostatnimi czasy byłam chuda i np o słodyczach to w ogóle nie myślałam, snickersy były dla mnie za słodkie, nie byłam w stanie zjeść jednego, a teraz, tj zdarzyło się ,że nawet kilka wciągnęłam jednego dnia. Zwalałam na leki, które biorę, ale wydawało mi się to podejrzane ( zresztą jeden - nowy- lek zmieniłam na stary, bo się przestraszyłam, że się szybko roztyję z takim apetytem.). Dziś muszę wziąć ostatnią dawkę antybiotyku, mam nadzieję, że nie zaszkodzi potencjalnej fasolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalat
Mnie wypryszczyło - zwalam na ewentualną ciążę. Sikam też jakby częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
ja zawsze miałam nieskazitelną buzie a teraz na brodzie wysyp... Oj testu nie robię za dużo juz widziałam negatywnych. ja znowu odwrotnie nigdy nie czułam sie żle przed okresem tylko w pierwszy jego dzień a teraz już prawie 3 dni mnie męczą bóle jak przy okresie, Poczekam chyba do jutra na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Bardzo chetnie sie do was dolacze. W piatek juz wyszly dwie kreski. To znaczy ta druga slabo widoczna pod swiatlem. Termin @ dpiero byl na dzisiaj. A dzisiaj z samego ranca juz sa dwie tluste krechy. Tak wiec test wskazuje na to, ze luty tez bedzie nalezal do mnie i po 2 miesiacach ciezkich staran z testami owulacyjnymi sie udalo :) :) Pozdrawiam wszystkie przyszle lutowe mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncuSieUda
krolik skacze- w pierwszej ciazy tez mialam broda wysypana pryszczami.a teraz nic.tylko taka kaszka .bardzo sucha i szorstka cala skora na twarzy.dziwne i nie wiem od czego.czy to moze byc ciaza?nic nowego nie jadlam.kosmetykow zadnych nowych.. jakos nie biore ciazy pod uwage.bo watpie zeby sie tak od razu udalo.miesiac temu tez robilam test w dniu @ byly dwie kreski .druga blada a po 2dniach przyszla okres.. boje sie teraz zawiesc i nie testuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Nie wiem czemu ale wole widok już tego okresu niż jednej kreski. Ja też nie chce sie nastawiać bo już się przyzwyczaiłam do myśli o inseminacji. Byłby to dla mnie cud. Jutro rano pójde na tą bete a po popołudniu będzie wiadomo. A brzuch cie boli? Bo mnie kłuje po dwóch stronach a nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×