Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Hej laski. U mnie bez zmian. Okresu dalej brak. Senna taka w dzień jestem ze masakra. a w nocy nie mogę się ulozyc-kręce sie z boku na bok jak potrzepana. doskaa- o rety.do 12tyg trzeba czekac? masakra.nie wiem jakbym to zniosla.. Ja mieszkam w De. ale chodze do polskiego lekarza i normalnie na kazdej wizycie usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafilipek1
Cześć Dziewczyny! mam nadzieję że dołączę do was na luty 2014. Okres mam mieć 15/16 czerwca więc jeszcze trochę czekania:) Z mężem próbowaliśmy w dni płodne ale tak mi się wszystko poprzestawiało od wcześniejszego cyklu,że nie wiadomo czy trafiliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafilipek1
Zapomniałam wszystkim staraczkom pogratulować zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmarkana21
Witam wszystkie Kobietki :) z miła chęcią dołączę się do waszego grona. O "stanie wspaniałym" dowiedziałam sie wczoraj... Rano test wieczorem juz lekarz, a wiec pierwsze usg mamy już za sobą. 5 tydzień i maleństwo ma 4,9 mm :) Niestety na jajniku jest torbiel... trzeba mieć ja na uwadze, ale mam nadzieje ze nic poważnego z tego nie będzie... Teraz czas zastanowić się nad lekarzem prowadzący,.. czy któraś z was jest w stanie polecić kogoś naprawdę dobrego w Warszawie, najlepiej okolice Bródna :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne. pisałam post i go nie widze... wiec sie pewnie powtórze:) okresu dalej brak.jutro testuje ponownie.zobaczymy. zaciskac pięsci kochane!!:* doska- o matko 12tyg czekac??ja bym chyba nie wytrzymala.ale coz taki kraj. Ja mieszkam w De.ale tu normalnie. chodze do polskiego gina i na kazdej wizycie usg itp Jak test wyjdzie pozytywny jutro umowie sie na wizyte za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Doska1111 mogła byś coś opowiedzieć jak to wszystko wygląda. Jak wygląda poród. To moje pierwsza ciąża w UK W jakiej części mieszkasz? Ja niedaleko Durham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Doska11111 mogła byś coś opowiedzieć o prowadzeniu ciąży w UK. O porodzie też możesz. To moja pierwsza ciąża w UK Mieszkam niedaleko Durham a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Myślałam ze mi się nie wysłało i napisałam jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncuSieUda to 3mam kciuki za jutro. Najlepiej sobie kup test clearblue ten elektryczny co pisze schwanger oder nicht schwanger :) tylko 7 euro kosztuje w rosmanie :) i wszystko jasne nie trzeba sie doszukiwac czy jest kreska czy nie :P Chociaz teraz jak jestes po terminie okresu to pewnie na zwyklym tescie wyjdzie wyrazniejsza kreska :) Tez mieszkam w de ale do lekarza i porod bedzie w At. Gratulacje dla nowych lutowych ciezarowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie i gratuluję :) Nie wiedziałam, że temat "lutówek" już istnieje, a tu widzę już 6 stron napisanych ;) Termin wg ostatniej miesiączki wychodzi mi na 6-7 luty, ale pewnie lekarz go jeszcze zweryfikuje. królik-skacze -o jaaaaaaaaa cię ale wiadomość! :D gratuluję kochana!!!!!!! Mamy termin na ten sam dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
witam wszystkie dziewczęta bardzo serdecznie! Ja mam termin na 2 luty. Razem z mężem staraliśmy się pół roku. W końcu przestałam świrować, sprawdzać dni płodne, trzymać się diet i odpowiednich pozycji łóżkowych. tóż przed okresem, który miał nastąpić 26 maja, czułam potworny bół podbrzusza. "oj, to będzie okres tysiąclecia" myślałam sobie. do tego ból sutków, nie całych piersi ale tylko sutków. obkupiłam sie w tampony i podpaski i czekam..... a tu nic. A ból nie dawał mi spokoju, zaczęłam się martwić, bo nawet do głowy mi nie przyszło że mogę być w ciąży. poszukałam w necie co może mi dolegać no i doznałam szoku. drugiego dnia po spóźnionej @ zrobiłam test z rana, była druga kreska ale taka bladziuchna. następnego dnia drógi i to już była kreska bezdyskusyjna. 3.06. byłam u gina, który mnie bardzo mocno zaskoczył: powiedział że na robienie usg jest jeszcze za wcześnie bo i tak narazie nic nie wykryje, co najwyżej pęcherzyk, który nic nam jeszcze nie powie, a skoro testy mówią że jestem tzn. że jestem a na usg najwcześniej w 9/10 tyg kiedy płód będzie bardziej uformowany bo naświetlanie go w tak wczesnym stadium nie jest wskazane. pierwszy raz się z czymś takim spotykam. oczywiście dostałam skierowanie na cały pakiet badań i przepisane zostały mi witaminki. no i narazie oprócz senności w pierwszej połowie dnia, temp ok.37, bolących sutków, braku okresu i teraz już sporadycznych "kłuć" w podbrzuszu nic innego mi nie dolega. to moja pierwsza ciąża (a mam już te 28 skończone). martwię się że nie męczą mnie żadne nudności i apetyt mam standardowy jak na mnie. (no może troszkę częściej sikam ale też bez szału). czy należy się tym przejmować? (pytam bo jam obserwuje forum to trochę mam z doświadczeniem już tu widzę) Gorąco wszystkim ciężaróweczkom gratuluje a za oczekujące trzymam kciuki. sorki, że się tak rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm...szarlotka - gratuluję :) Brakiem mdłości się nie przejmuj, przyjdzie czas i na nie ;). Co prawda jestem teraz w 5 tygodniu i już mi się zaczęły, ale w poprzedniej ciąży nie miałam mdłości gdzieś do 6-7 tygodnia. Już się zaczynałam martwić, że mi nic nie dolega, no i jak się wtedy zaczęły całodniowe mdłości, tak mnie trzymały do 15 tygodnia ;). Z wizytą faktycznie się za bardzo pospieszyłaś. Ja byłam ostatnio pod koniec 6 tygodnia i jeszcze bardzo niewiele było widać (mały ciemny pęcherzyk - kropeczka i to wszystko). Teraz wybieram się do ginekologa dopiero w 8 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
dziękuję tymiamek111 za reakcę:) ale frajda:) mąż teraz kuje prawo bo 7.06 ma obronę więc nie mogę mu przecież ciągle głowy zawracać. a za tem zapytam jeszcze: na 19.06 mam kolejną wizytę u gina, kiedy te badania mogę wykonać? czy już teraz (nie ukrywam że bym już chciała) czy bardziej przed wizytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwiekreski ja mieszkam 50 km od manchesterzu. Co do prowadzenia ciąży,to jest tu całkiem inaczej niż w pl.Tzn napierw musisz umówić się do swojego gp,któremu powiesz,że jesteś w ciąży itp.On ci uwierzy na słowo spyta czy chcesz tą ciąże(bo tutaj można usunąć) i tyle.Wyznaczą ci wizyte do midwife(położna)pójdziesz do niej ok 10 tyg.I przeprowadzi z toba wywiad,która to ciąża,o choroby itp.Ja musialam na usg sama dzwonić do szpitala,ale wiem,że czasami oni sami przysyłają list.pierwzze badanie usg 12-13 tyg.ja miałam wtedy pobieraną jeszcze krew.I jest to jedno z dwóch badań usg.Drugie jest w 20 tyg.wtedy poznałam płeć.ale jak dziecko się nie pokaże to masz neispodzianke do porodu.chyba,że sama pójdziesz prywanie na 4d.jak chciałam iść w pierwszej ciąży to koszt ok 100f. Jakos co 3 tyg wizyta z midwife,mierzenie brzucha słuchanie serduszka,sprawdzanie moczu.i jeszcze krew co jakis czas brała.no i tyle :) w szpitalu sam poród dla mnie masakra.ale nie chce nikogo straszyć. jak coś bierz epidural,tutaj za darmo :) witam kolejne dziewczyny:) zasmarkana21 ale masz fajnie:) już po pierwszym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
No to pięknie z tym porodem. A Ty miałaś epidural. I dlaczego masakra? Słyszałam ze cc jest na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwiekreski z tego co mi wiadomo cesarka to ostateczność.ja już podpisywałam papiery do cc ale obeszło sie bez.po calej nocy w skurczach pierwsze co jak przyjechałam do szpitala to wzięłam epidural.mały był wyciagany kleszczami.opieką w szpitalu ok.miałam wyjść na następny dzien ale z racji problemu z jedzeniem zostalismy dzień dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
majka86 oraz doska 1111-dziekuje za gratulacje i ja rowniez gratuluje wszystkim :) jesli chodzi o mnie,to ja jestem pesymistka i dla mnie nie jest nic pewne,bo przeciez tak duzo poronien :( --W koncu sie uda,ja rowniez w De mieszkam. Wizyte umowilam na nast.tydz. Dziewczyny,to kiedy najlepsza pierwsza wizyta u ginekologa?pewnie trzeba wykonac wczesniej szereg badan,czy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rano kiepsko działała mi Kafeteria, nie chciało mi żadnego postu wysłać twierdząc, ze to SPAM. Musiałam wpisywać jakieś słowa z ramki- wpisywałam, a i tak nie wysyłało, nie wiem, co to było, mam nadzieję, że przejściowe problemy techniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
--mmm...szarlotka,wg moich obliczen wlasnych tez wychodzi mi 02.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alalat mi wcześniej też to wyskakiwalo.ale teraz już powinno być ok :) Widzę ze większość dziewczyn zagranicą mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Doska1111 czyli w szpitalu nie było źle. Większość bóli przeżyłaś w domu? A jak działa epidural? Od razu ulga? Kleszcze o w morde.... Ja mam wiele wskazań do cc. Już teraz nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........................WIEK..................SKAD.......................TP.........................PLEC Doska11111 27 UK 11.02.14 Tabelka zrobiona:) więc sie dopisujcie.może żeby był porządek to według daty porodu wpisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........................wiek..................skad..... ..................tp.........................plec doska11111 27 uk 11.02.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×