Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Wkoncusieuda i jak tam tescik?daj znać :) Wilma ja też b nie wytrzymała z testowaniem.i zrobiłam jeszcze przed spodziewana @ ale chyba owulka byla szybciej.ten. cyjl w ogóle jakiś dziwny miałam i sama do końca nie wiem kiedy byla owulka i z ktorego stosunku doszło do zaplodnienia. Mnie obudziło sikanie i biegunka-kurde zaczyna sie :) hehe Objawów coraz więcej.wczoraj trochę nosilam synka i brzuch mnie bolal i plecy.pkk ciężko to widzę tym bardziej ze sun to taka przylepa i najlepiej mu u mamy na rękach.ale nie chce żeby czuł sie odtracony,dopiero będę musiała mu czas poświęać.axz boje sie jak to będzie.synek ma 2 lata,wuec jeszcze mały. Ja też sie cholernie boję porodu.pierwszy bardzo zle wspominam i tylko jak zobaczyłam 2 kreski przed oczami to od razu mi sie wszystko przypomniało.ale teraz już nie myślę o tym.będę sie martwić za 8 miesiecy.teraz cieszę sie ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Zrobiłam test. ale nie wiele w sumie wyjaśnia. Co prawda jest pozytywny. ale druga kreska bardzo blada. Nie wiem. boję sie sytuacji z poprzedniego miesiąca. bo kreska byla taka sama a na następny dzien okres. Także nawet nie umiem się cieszyć. Jesli okres nie przyjdzie . powtórze test w środe. Trzymajcie kciuki dalej!! temp w pochwie 37.1 rano mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda Jak tam wyszedl tescik ? Mam nadzieje ze pozytywnie. doska11111jak 2 latek to masz troche kg do noszenia. Ale 2 latek to w sumie jeszcze male dziecko . Jakies bunty 2 latkow przechodzicie czy grzeczniacha z niego? Mialas strasznie ciezki porod? dwiekreskixoxox witaj w gronie lutowych mam :) Tez sie boje produ. Jeden juz przezylam to wiem juz co mnie czeka. Ale pocieszam sie, ze wiecznie rodzic nie idzie :) pare godzin i po wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda gratulacje !!! Widzisz udalo sie a Ty tu paznokcie zjedzone z tego czekania na test :) Po herbacie raczej nie wychodzi pozytywny a po hormonie Hcg :) Wiec gratki jestes w ciazy. Pewnie wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda no tak takie rzeczy tez sie zdarzaja ale nie mozna tak myslec, ze i tym razem tak bedzie. Raczej ja sataram sie myslec pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncusieuda myśl pozytywnie. Chyba każda z nas ma obawy żeby to sie nie skończyło. Skoro masz dwie kreski to jesteś w ciąży i zostaniesz tutaj! Ja od wczoraj złe sie czuje, mam mdłości, nie jestem w stanie nic przełknąć, nie wiem czy to jakiś wirus, czy mdłości w piątym tygodniu sa już możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapola chyba mozliwe :) Zaczynasz wkraczac w przyjemne dolegliwosci ciazowe :) Jeszcze troche i bedziesz sie z kibelkiem przytulac hehe. W pierwszej ciazy mnie mulilo od poczatku jak jeszcze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy hehe :) taka niespodzianka byla :P No ale teraz mnie nic nie muli jeszcze hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,bede myslala pozytywnie ale ciezko sie cieszyc jednak,ciagle latam do wc i speawdzam grrr. Olapola-moja kol miala wymioty od dnia okresu ktorego nie dostala rakze jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilma i wkoncusieuda, dzieki za opinie to mnie pocieszyłyście:-). Dzisiaj mam imprezę rodzinna, nie wiem jak ja przeżyje, a jeszcze nie chce o niczym mówić dalszej rodzinie. Milego dnia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapola mnie też już biorą mdlosci,szczególnie po słodkim.mam nadzieję,że mnie odrzuci od słodyczy,bo w poprzedniej ciąży bardzo sie objadalam słodyczami.czuje też okropny głód że aż mi niedobrze,a na bić nie mam ochoty. Wkoncusieuda gratulacje:) myśl pozytywnie.teraz nic sie nie stanie i za 9 miesięcy będziesz tulila swoje małżeństwo:) Dziewczyny patrzylyscie na chiński kalendarz.? Wiem że to zabawa,ale przy pierwszej ciąży mi sie sprawdziło.teraz niby dziewczynka wychodzi.zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja możliwe że o Was dołącze, wtedy podpisze sie nickiem, mam troszke objawów i bylaby to wpadka oczywiscie wiec nie wiem czy sie cieszyc czy nie, narazie jest pare dni do @ wiec cierpliwie czekam.. a Wam serdecznie gratuluje :* :) jak cos to sie napewno odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Wilmo Flinstone ja też już po jednym bardzo ciężkim porodzie jestem. Na samą myśl robi mi się słabo. Myślę nad nickiem hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapola Jak tam dzampreza rodzinna leci przy soczku??? doska11111 mi z tego kalendarza chinskiego wychodzi chlopak :) no i ok niech jest chlopak haha tylko ze pierwszy syn musial by byc dziewczyna bo tak by wychodzilo z teogo kalendarzyka haha :) Ale zabawa fajna na pewno komus sie sprawdzi. gość to zycze ci wpadki :P widac ze chcesz tej wpadki :) i super niech sa te II krechy i watek nam sie poszerzy :) dwiekreskixoxox A czemu mialas taki ciezki porod? Dziecko duze? i ile trwal ten porod? Wez napisz tu jak bylo :P postraszymy troche pierworodki, bo my to juz wiemy o co w tym chodzi :) Moj porod to moze nie byl az taki straszny ani dlugi , sa chyba duzo gorsze. Ale ten bol przy tych skurczach normalnie kuzde zajedwabisty odlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
Wilmo mój poród to długa historia. Skrócę trochę i pominę dramatyczne sytuacje. Lipiec 30stC 41tc od tygodnia w szpitalu w którym nie było ciepłej wody! W końcu wywołanie, kroplówka. 8h skurcze 100 co 3min i... zero bólu O.o Studentki oczy jak tonąca krowa a ja zaciesz niesamowita - tak to rodzić moge nieee :) Zero bólu ale też i zero rozwarcia :/ Po odejściu wód bóle z kosmosu i tak kolejnych kilka godzin - zero rozwarcia. Przed północą decydują wstrzymać akcję porodową jedną tabletką no spa forte! Doktorek chciał pewno się przespać. Tętno młodej szaleje skurcze co 3 min a ten gruby oblech no spe mi każe łykać! Ja nauczona wcześniejszą tragedią znajomej która była w podobnej sytuacji nakazałam by wezwano karetkę bo te praktyki i gusła ni jak nie przypadły mi do gustu. Pobadali mnie, wymacali i decyzja CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilma Flintstone - no dzięki dzięki ze mi zyczysz wpadki :P tylko ze nie mam meza i mam 21 lat, no ale co ma byc to bedzie, jakos sobie z moim poradzimy bo wiem ze nie zostane sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza rodzinna nawet dobrze minęła, a że kuzynka ogłosiła, ze jest w ciąży to miałyśmy o czym pogadać:-). Kurcze nie straszcie strasznymi opowieściami o porodzie, bo ja już sie boje, a co będzie kiedy zostanie mi tylko kilka tygodni.... Mi z kalendarza chinskiego wychodzi dziewczynka. W sumie mi obojętnie. Zobaczymy czy sie sprawdzi. A Wam sie sprawdzalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne te chińskie kalendarze, wg jednego starszy syn to dziewczynka, młodszy chłopiec, wg innego mam dwie dziewczynki :D. Także ja w to nie wierzę, choć niektórym się to 'sprawdza'. Bardzo jestem ciekawa, co u nas wyjdzie, czy to nasze strzelanie na dziewczynkę było skuteczne, czy będzie trzeci śliczny chłopiec, kochający mamusię nad życie ;). A tam tam, nie straszcie porodami :P! Moje nie były takie złe, a drugi to już w ogóle lajtowy, na salę porodową trafiłam z 8cm rozwarciem, nawet nie było czasu na znieczulenie, nikt już o tym nie myślał... Przy pierwszym błogosławiłam znieczulenie, na początku myślałam, że może wytrzymam bez - tj między skurczami tak myślałam, w trakcie wręcz przeciwnie, aż w końcu zażądałam, że chcę i już! I w błogostanie leżałam sobie i czekałam ,a rozwarcie samo się robiło. Potem to wiadomo, samą właściwą akcję porodową czułam już jak jasna cholera, ale przynajmniej sobie odpoczęłam, także polecam znieczulenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gość jak czujesz ze to może być ciaza to zrób test.mi wyszly 2 kruchy przed spodziewana @.ale tak jak pisałam owulka mogła mi sie przesunąć.ale miałam objawy i czułam że to to:) Ja swój poród też wspominam z przerażeniem.tym bardziej że zakończył sie kleszczami.mam nadzieję,że ten bedzie lżejszy. dla mnie znieczulenie to też coś wspaniałego:)lezalam czekałam na rozwarcie i sluchalam krzyków z sali obok hehe My już powiedzieliśmy najbliższej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mi z chinskiego wychodzi dziewczynka :) Zobaczmy.ale traktuje to z przymruzeniem oka. Pierwszy porod wspominam w miare. Rodzilam 2tyg. przed terminem bo wody mi odeszły. Skurcze zaczęły się po zastrzyku i ok 2 godzin się mega męczylam po czym ujrzałam mojego synka :* Teraz poki co w ogole nawet nie mysle o porodzie. Poki co czekam zeby wszystko bylo czarno na bilaym i w jak najlepszym porządku.ale nie ma innej opcji. napwno tak bedzie!! okresu dalej brak.temp dalej 37.1 rano cały czas mam uczucie jakby cos polecialo ide do wc a tam sucho.smieszne uczucie sikam częściej.a wczoraj mialam przeokropną migrene.zasnełam po 21 i spałam do 7.30 rano takze dzisiaj jestem jak nowonarodzona :) w środe powtarzam test :) kupie taki lepsiejszy.zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doska11111 Szybko rodzince powiedzieliscie :) U mnie na razie wie maz i wy :) hehe gosc jak tam testowalas juz czy przepisowo czekasz do dnia okresu ? Ile masz jeszcze tych dni do @? A moze jednak nie wpadliscie? WIesz to sie tylko tak wydaje ale nie zawsze jest to tak prosto dzieciaka zrobic. olapola super jestescie z kuzynka na podobnym etapie ciazy. Fajnie dwie ciezarowki to macie teraz mase wspolnych tematow :) A o prodzie to wiedzialam, ze jak ide na porodowke to mnie to laskotac nie bedzie tylko bolec. Ale takieg bolu to ja sie nie spodziewalam. Moj porod to 5 h :) ale bo dziecko bylo duze bo ponad 4 kg i 38 w obwodzie glowy mial:/ ale udalo sie bez pekniec naciec szycia z akupunktura i glupim jasiem, masazami itd. Ciekawe jak to bedzie tym razem. Czy w styczniu mnie nie dopadnie jakas tokofobia :/. Licze na to, ze wszystkie bedziemy mialy latwe szybkie i bezbolesne porody :Phaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mnie się dzisiaj śniło, ze boli mnie brzuch - albo brzuch bolał mnie przez sen ha ha, tego właśnie nie wiem :(. Także jeszcze ze 2-3 dni niepewności, czy to małe mocno siedzi, czy chce sobie pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda hihi tez klopsika mialas haha :) moj mial 4280 53 cm i 38 ta glowa :( Myslisz ze znowu mamy szanse na wiecej niz 4 kg? pewnie tak nie? A Ty wiedzialas z usg ze 4 kg? Alalat daj przepis jak Ty to zrobilas ze masz takie normalne do 3 kg dziciaki :) mi wyszedl slonik za pierwszym razem haha zobaczymy jak teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekarz mi mowil od poczatku ze bedzie duzy.ale nie sadzilam ze az tak :P w 30 tc wazyl 2.2kg a w 34 juz 3kg a urodzilam w 1 dniu 38tc. Przed samym porodem mialam usg i waga niby 3.8kg .a tu taki kloc.wszyscy zdziwieni byli i ze ja taka chuda wąska takiego kloca nosilam i wypchalam :) moze lepiej ze nie wiedzialam.bo bym sie stresowala bardziej :) Ciekawa jestem czy teraz znow takiego klocka bede nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kiedy jet ten test . po przewidywanym terminie @? Czy przed. Mi wlasnie w piatek 5 dni przed terminem okresu wyszedl taki cien cienia ale z kolorem . Wiesz taki kolor jak jest ta kreska testowa. Na zdjeciu to ciezko mi powiedziec czy widze druga kreske. Na zywo pewnie duzo lepiej widac. Zrob test jutro z samego rana bo moze to bardzo wczesa ciaza. Moje kreski 2 dni po przewidywanym terminie sa juz wyrazne. To znaczy testem o czulosci 10 bardzo wyrazna a testem o czulosci 25 takie sobie ale widoczne . Teraz juz nie robie testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×