Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

krolik skacze-trzymam kciuki!!! i pisz od razu:) ja jak nie dostane jutro.to robie w niedziele rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata.a
Czesc Dziewczyny:) Ja dopiero zaczelam starania z mezem o dzidziusia ale fajnie by bylo jakby sie udalo za pierwszym razem:) Jak tak bedzie to termin na luty 2013. Okres 7.06 ale ostatnio sie spoznil prawie 2 tyg wiec i tym razem tez tak moze byc. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aallaa80 15 miesiecy czekania i w koncu masz II kreski. Gratulacje:) Alalat dasz chlopakow na caly dzien do przedszkola i chata wolna mama bedzie miala spokoj i cicho :P:) A tak na powaznie to rozumiem jak ciezko zostawic w przedszkolu, gdy dziecko placze, ze nie chce zostac. Moj chodzi tylko na 5 h ale na poczatku przez pol roku sie darl bo sie mu nie podoba :P wKoncuSieUda i królik skacze ale macie emocje z tym testowaniem w weekend. 3mam kciuki aby testy byly pozytywne. Jestescie bardzo cierpliwe z tym testowaniem ja bym pewnie nie wytrzymala tak dlugo to przekladac :) Test by mnie wolal z szafki i kusli zrob mnie, zrob mnie :P hehe U mnie tak jak bylo piersi bola strasznie i podbrzusze troche boli na @ i tyle :) W pierwszej ciazy od poczatku po otwarciu lodowki mnie mulilo, a teraz na razie spokoj hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba oficjalnie mogę dołączyć,bo dzisiaj kolejne 2 testy pozytywne.ja poki co do lekarza nie idę,bo ja mieszkam w uk i tutaj to wszystko inaczej wyglada. ak wy dziewczyny wytrzymujecie z tym czekaniem na testowanie.ja to nie wytrzymalam.a miałam czekać do dnia@,czyli jeszcze jakieś 3 dni.no chyba że owulka była szybciej.bo sama jestem w szoku,ze tyle dni przed@ test wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Nie wytrzymałam!!!! I są moje wyczekane dwie kreseczki!!!! Jestem w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik skacze- gratuluje!! ja czekam wytrwale do niedzieli.. miesiąc temu tez mialam dwie kreseczki i tylko 2 dni sie nimi nacieszylam więc teraz jednak wole poczekać.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyszle mamy :-) Ja dowiedzialam sie o ciazy w poniedzialek i poki co musze lezec w lozeczku :( Byle do stycznia/lutego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zaciażonym! Dziewczyny, czy Wy tez macie bóle podbrzusza? Ja miałam przez kilka chwil. Nie moge uwierzyć, ze to sie dzieje naprawdę. Do lekarza umowilam sie na przyszły piątek, ale już nie moge wytrzymać żeby sie nie pochwalić rodzinie, w końcu to 5 lat starań i ich pierwszy wyczekany wnuk. Z drugiej strony boje sie zapraszać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Olapola mnie boli podbrzusze i to dość odczuwalnie. Ja w poniedziałek zapiszę się do gina. Wizyta pewnie za 2 tygodnie. Jak zobacze serduszko wtedy sie będe chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
czesc dziewczyny ja mam termin na 22 stycznia 2014 ,jestem po pierwszej wizycie 6 tydz serduszko ladnie pulsuje ,to moje tez bardzo wyczekane dziecko staraliśmy się 5 mies ale nie w tym zecz pierwsza ciaze stracilam w 35 tyg ciąży moja coreczke teraz nadzieja znow powraca .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Kama, ale miałaś przeżycia, to nikomu nie powinno się przydarzać, przytulam! Do lekarza się wybieram, ale nie tak od razu, jakieś 2 tyg. po spodziewanej dacie miesiączki pewnie byłoby ok, żeby zobaczyć serduszko, wcześniej nie ma sensu. Tj ja być może jutro wybiorę się do gina, ale to dlatego, że chyba jakaś drobna infekcja się przyplątała, no i nie wiem, czy powinnam brać swoje leki na alergię, pewnie nie. Choć nie jestem pewna, czy on tę kwestię rozwiąże, czy to raczej moja alergolog powinna się w tej kwestii wypowiedzieć... No i miałam też mieć robione USG ukł moczowego niedługo ( pojawiały się krwinki w moczu) - i teraz nie wiem, ale chyba w ciąży nie wolno? No i tomografię zatok, to raczej na pewno odpada... A przy okazji tej wizyty może jakieś badania mi zleci, betę, czy coś, bo na USG to za wcześnie, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Również gratuluje wszystkim zaciążonym :) Krolik skacze i Alalat-jak sie czujecie? Ja czuje sie swietnie.zadnych oznak okresu dzis nic nie boli... ale jeszcze przede mną caly dzien zobaczymy :) Temp rano dalej równe 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu sie uda-podziwiam za cierpliwosc- ja test zrobilam dwa tygodnie po iui bo nie moglam wytrzymac. Wilma, Krolik skacze, Alalat gratuluje :) Olapola ja tak jak TY boje sie komukolwiek powiedziec. Niech ta sroda juz bedzie bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik skacze gratulacje:) Mnie też boli brzuch,czasami klocie czuje. Z innych objawów to senność.i to mi dało do myślenia.bo zasypialam z synkiem na sofie.bolesnosc piersi,ból pleców(przy pierwszej ciąży też miałam). Może jak będzie więcej ciężarówek to utworzymy sobie tagelke.mi z kalkukatora wychodzi 11 luty.:)ale wiadomo ze r z tym różnie.synka urodziłam tydzień przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
Witam Wszystkie świeże cieżaróweczki:) ja się starałam od mają, wcześniej niestety nie pozwalało mi na to zdrowie. Na początku roku byłam w ciąży i w 6 tc niestety nastąpiło poronienie. Więc po zabiegu musiałam odczekać 3 cykle. Planowo @ miałam dostać dziś, ale nie ukrywam ze test zrobiłam już w czwartek i byłą bardzo bladziutka prawi niewidoczna druga kreska. Dziś test powtórzyłam i już pojawiła się druga gruba krecha. :) cieszę się bardzo :) z tego co udało mi się ustalić to termin będzie w okolicach 10 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik, doska, majowa - gratuluje! Ja z kalkulatora mam termin na 6 luty. Ostatnia @ 2 maja. Powiedziałam juz rodzicom i siostrze, były łzy szczęścia i pełna radość. Najlepsze jest to, że teraz mam specjalne względy w domu i wybacza mi się nawet płakanie na zawołanie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Hej:) Ja narazie powiedziałam tylko mężowi reszta musi poczekac aż będe wiedziała że wszystko jest ok. Ja mam termin z kalkulatora 6 luty. Jestem za tabelką. A następne zaciążone mogą się dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa. olapola-gratulacje!! krolik skacze-jak tam dalej pdobrzusze pobolewa?? u mnie @ nadal brak i mam nadzieje.ze nie nadejdzie.. rano testuje i tak chcialabym ujrzec 2 kreski.trzymajcie kciuki .oby sie udalo!! a jak nie to bedziemy probowac kolejny miesiac. zobaczymy :) z kalkulatora będzie 10 luty termin porodu- fajnie .ja mam urodziny 9-tego takze prezent bym miala przecudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.06.2012 robiłam test, wyszły II kreseczki ;) termin porodu miałam na 12 lutego,a urodziłam synka 23 stycznia. Jak ten czas szybko mija... Zycze wam lutóweczki 2014 wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziękuję za gratulacje. Ja również gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystkim się udało! Co do mojego samopoczucia, to generalnie ok, na razie nie mam objawów zbliżającego się okresu, bólu brzucha itp. Za to okropnie chce mi się spać. Nie wiem, czy to ta pogoda, czy właśnie ciąża. Ale mnie jedynej chce się spać, otoczeniu nie, więc wyglądałoby na to, że to jednak z powodu mikro fasolki. Dziś byłam u gina, przepisał coś na infekcję, w kwestiach ciążowych to oczywiście jeszcze za wcześnie, ale dał mi skierowanie na betę, mam zrobić po terminie spodziewanego okresu, o ile oczywiście się nie pojawi. No i jak beta wyjdzie, to na ok 20 czerwca kazał się zapisać na USG ( dał skierowanie), żeby potwierdzić, że ciąża się zagnieździła, dobrze umiejscowiła, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alalat- trzymam kciuki za Ciebie rowniez:* okres masz na 6 czerwca?? to jeszcze kilka dni niepewnosci. ja jutro testuje.pewnie znowu sie obudze o5.30 i wtedy zrobie.bo zawsze jak mam testowc to spac nie moge.. i siku sie chce to od razu robie.zobaczymy.. dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Grass- zaglądasz tu czasem? Jak to było rodzić w styczniu? Ja do tej pory rodziłam latem - tj w połowie maja i na samym początku września, było ciepło i przyjemnie, mało ubrań itd, trochę mnie przeraża końcówka ciąży i poród w środku zimy ( jaka kurtka na mnie wejdzie, a kupować tylko na ten moment to bez sensu chyba...), no i początki dla maluszka w niskich temp, itd. A jak Ty to wspominasz? Fajnie mieć styczniowe dziecko? Jak się uczyło chodzić to chyba tez niefajnie, bo śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda - tak właściwie to @ powinien przyjść jutro - pojutrze ( 2/3.06), ale mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie, że się nie pojawi, jestem dziwnie spokojna. Zresztą jak przyjdzie, to też źle nie będzie, nie będę z tego powodu rozpaczać, to będzie znaczyło, że tak właśnie miało być i że powinniśmy zatrzymać się na tej naszej dwójce. W sumie to teraz jest ostatni moment dla mnie na (jeszcze jedno) dziecko. Ale wiecie, wcześniej, przy tych ciążach tzw. biochemicznych, kiedy okres pojawiał się zaraz po terminie, jak już zdążyłam zrobić test i zobaczyć 2 kreski, to nie miałam żadnych objawów oprócz tego, że się odrobinę spóźniał. Teraz te objawy są. Cera też mi się nagle popsuła. Apetyt. Senność. A wcześniej taka podminowana chodziłam, jednego dnia się poryczałam, doła miałam, jak już poryczałam, to dół odszedł jak ręką odjął i miałam świetny humor. Też dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie termin z kalkulatora jest na 8/9.02, a nie wiem, co mi lekarz wyliczył tak swoją drogą. A USG liczył, żeby było 6 i pół tygodnia od miesiączki, jakoś tak ( ostatni @ 5.05, USG 20.06)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Wkońcusieuda będziemy czekac jutro na dobre wieści. Najbardziej to mnie piersi bolą. Rano mniej ale z upływem dnia coraz mocniej. Podbrzusze boli mniej ale tak z 4 razy w ciągu dnia mnie tak intensywniej zakuje. Smaruje się już oliwką :) W poniedziałek i środe na bete mam nadzieje że dobrze przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Mnie kul troche prawy jajnik. Piersi tez jakby bardziej pobolewaly i te wzdęcia! ahh. ciekawa jestem co to jutro wyjdzie na teście. a z drugiej strony się boje.. Niby jestem pozytywnie nastawiona i jesli nie teraz to za miesiąc. dwa ale wiadomo. chcialoby się juz. zeby nie musieć czekac itp ale nie zawsze to takie łatwe.. Obgryzlam juz wszystkie paznokcie:P Zostawiam to losowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wKoncuSieUda to 3mam kciuki za te II krechy tak dlugo wyczekiwane. Wiecej jest takich kobiet ktore boja sie zrobic ten test ciazowy. Nie wiem czemu? Jak wpadka to ja rozumiem placz i zgrzytanie zebami i ze sie cyka kobieta, bo nie ten czas bo nie teraz, nie dobry moment na ciaze itd. Ale jak ktos sie stara i sie boi test zrobic. Z powodu porazki rozumiem? No ale co ma byc to i tak bedzie przeciez. Uczestniczylam tez w jedym forum staraczowym i w sumie to ale cierpliwosc z tym testowaniem niekotre babki maja . Ja to bym nie wytrzymala tak dlugo czekac i sie nakrecac jestem czy nie jestem hmm. Pewnie bym miala mase objawow ciazowych i nie dosc ze paznokcie zjedzone to jeszcze koszmary w nocy, ze mnie goni test ciazowy z jedna kreska :P hihi :) Tabelka spoko pomysl :) A no i gratki dla wszystkich ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwiekreskixoxox
To i ja się dopiszę. II są. termin z kalkulatora 5/6.02.14 Boję się porodu jak jasna cholera. Tak sie boję, że już mam depresję poporodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×