Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość majowa :)
Hejka :) ja też się chętnie dopisze :) W pt idę do lekarza i pewnie dokładniej będę wiedzieć ale ze wstępnych obliczeń jest własnie tak:) mmm...szarlotka...... 28......................... Pl(Wroc)............... 2.02.14 Wilma Flintstone.......29.........................De.............. ............2.02.14 BebiBabu ................ 33 ........................UK .........................5.02.2014 Doska11111............ 27........................ UK .........................11.02.14 Żabka37 ................37..........................Pl.............. ..02.02.2014 majowa :).............27............................PL(ok. Gliwic)................5.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :* Mnie tez jakby objawy troszke ustąpiły. Tzn podbrzusze pobolewa ale jakby mniej i tak etapami :) Cycki nic. ale w pierwszej ciazy tez nic. Apetyt mam wilczy. sikam ciągle i ziewam. nic więcej!! a zerkam teraz na test i kreska sie sciemnila. to normalne?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5624262f1bddd753.html umowilam sie do gin.ale terminy pozajmowane wiec wizyta dopiero za 2tyg. na 18 czerwca :) takze czekanie w niecierpliwosci i obgryzanie paznokci.hehe :) ale czuje.ze tym razem bedzie dobrze. MUSI!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncusieuda - gratulacje! Mowilam Ci, ze kreska będzie wyraźniejsza! mmm..szarlotka, alalat, żabka37, michaśka 27, bebibabu i inne- też gratuluje! Widze, że jest kilka dziewczyn z UK. Ja mieszkalam tam 8 lat, od dwoch miesiecy jestem spowrotem w Polsce. 5 lat mieszkajac w UK staralam sie o dziecko, a wystarczyło parę tygodni w Polsce i zaszłam w Ciąże. Chyba mi tutejsze powietrze służy. Wstępnie wpiszę się do tabelki, chociaż gin w piątek. mmm...szarlotka...... 28......................... Pl(Wroc)............... 2.02.14 Wilma Flintstone.......29.........................De.............. ............2.02.14 BebiBabu ................ 33 ........................UK .........................5.02.2014 Doska11111............ 27........................ UK .........................11.02.14 Żabka37 ................37..........................Pl.............. ..02.02.2014 majowa .............27............................PL(ok. Gliwic)................5.02.2014 olapola.............31..............................Opole...................06.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
hej dziewuszki:) no to mnie pocieszyłyście, bo ja też się całkiem nieźle czuję, w dalszym ciągu brak nudności, bóle sporadyczne, dzisiaj to nawet jeszcze nie drzemałam, a o 9.00 rano wstałam. a właśnie, wczoraj jak się kładłam spać to wszystko było ok. ale jak na drugi bok sie obróciłam wo w trakcie taki skórcz mnie złapał w okolicach jajnika że jak krzyknęłam to chyba nawet sąsiedzi usłyszeli ale to trwało dosłownie 3 sekundy a od tamtej pory wszystko ok. martwić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
dziewószki oczywiście :) a nie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesze się :) ale najbardziej cieszyc się bede jak ujrze maleństwo na usg. nie mogę się doczekać!!! Mnie chyba tez polskie klimaty sprzyjają.bo teraz wychodzi z tego.ze zaszłam na urlopie majowym w Pol :) mm_szarlotka-dobrze napisalas"dziewuszki" :) ja sie do tabelki wpisze jak bede po wizycie.wole nie zapeszac poki co.ale widze ze najmlodsza poki co jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pobolewa brzuch jak sie przewalam na boki. Moj gin powiedział, że pobolewanie jest normalne, ze jak cos mam lykac no-spe, gdyby bardziej bolalo na tyle, ze np. nie moge zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa :)
doska11111 :) obecnie mieszkam w Knurowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłysKOTKA ;p
hey wam :) ja też się właśnie dowiedziałam i najprawdopodobniej będzie to luty, ale lekarza jeszcze nie było. Widząc, że nie tylko ja jestem z UK mam pytanko o ile znacie odpowiedź byłabym bardzo wdzięczna :) hm.. Sprawa wygląda tak, że nie pracuje, pracuje tylko mój chłopak więc nie mam ubezpieczenia. Jak to wygląda jeśli chciała bym kożystać z NHZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłysKOTKA ;p
też do tabelki dołączę po wizycie i z tego co widzę też jestem najmłodsza :D wreszcieSięUda ile masz lat? :) ja 22 skończę za 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłysKOTKA ;p
ja chyba przejdę wszystkie możliwe objawy :/ od początku bolące piersi, brzuch, brak zupełnie apetytu, senność, zmęczenie, zawroty głowy, mdłości, delikatne skurcze w nogach, dziwny smak w ustach i dwa najgorsze jak dotąd to okropna zgaga-jakbym zionęła ogniem :( i brak ochoty na sex :p boje się co bd dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
ja za to mam ogromną ochotę na seks. jak byłm u gina to powiedział że w pierwszym trymestrze jeżeli jest to możliwe to seksu unikać. my tak unikamy już od piątku i normalnie kociokwiku niedługo dostanę. bardzo mi z tym źle. Myślicie że taki delikatny, łagodny, bez kończenia w środku może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
pragnę uzupełnić poprzednią wypowiedź informacją że to co mówił nie tyczyło sie mnie tylko tak ogólnie mówił o pierwszym trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
witajcie! Dzis mam okropny dzien,od rana mnie muli,na nic nie moge patrzec,tj.jedzenie.Od wszystkiego mnie odpycha.do tego moj facet mnie wkurza,bo czepia sie drobnostek. Zastanawiam sie,czy mozna pracowac w moim stanie,ale b.mi slabo ostatnio i ciagle zwijam sie z mdlosci.Dostalam 2 oferty pracy,obie fajne,a jedna jest super.jutro mam rozmowe i nie wiem,co mam robic?jezeli sie przyjme,to max.3m-ce i mnie zwolnia,a jesli nie i np.ciazy nie donosze,to bede siedziec w domu i juz tam sie nie dostane,bo jest ciezko.jak jest z wami?pracujecie? Jak juz pisalam mieszkam w De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapola a gdzie mieszkałaś? I dlaczego wróciłaś? mmm...szarlotka ja mam takie bóle jak się kręce albo jak kichnę - o matulu. Mam wrażenie, ze mi się coś tam urwało. wKoncuSieUda to ja najstarsza aaa nie jednak nie. BłysKOTKA ja też nie pracuję a ubezpieczona jestem. W sumie to nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano będe robiła jeszcze jeden test. Chce II mocne krechy widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłysKOTKA ;p
BebiBabu a jesteś zarejestrowana w UK jako bezrobotna czy jak to tam u Ciebie wygląda, że masz to ubezpieczenie i możesz kożystać z NHZ? ja jestem w UK dopiero ok 3 mies i nie wiem co tu i jak z tym działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blyskotka z tego co mi wiadomo to masz ubezpieczenie.własnie niedawno simę o tym dowiedziałam.Bo koleżanka mi mówiła,że nigdy nie pracowała w uk(legalnie) a normalnie wizyty u lekarza ma za darmo.Najlepiej idz do najbliższego job center i się o wszystko dowiedz.pewnie zarejestrują cię jakobezrobotną,ale bez praca zasiłku.przynajmniej będą ci opłacać ubezpieczenie.Zawsze możesz powiedzieć,że pomimo swojego stanu szukasz pracy.W koncu tutaj ciąza to nie choroba:) Ja też jestem zarejestowana w jc od 6 meisięcy.nie mogę znaleśc pracy,bo mój róznie pracuje i nic nam nie pasuje.bo albo godziny nie takie albo dni. Ja dzisiaj dzwoniłam do przychodni. i mam już umówioną wizytę z midwife.za 3 tyg:)może już będziemy słuchać serduszka.chociaż wątpie. szarlotka mnie wczoraj brzuch zabolał jak leżałam na prawym boku. Mi objawy też minęły.Tzn nie pije kawy,w ogóle nie mam na nią ochoty.Jem albo tosty z masłem albo chleb z masłem.a na obiad mararon na maśle.i tyle.i pije wodę albo herbatę.od innych rzeczy mnie odrzuca. wkoncusieuda ja w poprzednią ciąże zaszłam w pl,a teraz zaraz po powrocie.bo ostatnią @ dostałam w pl :) także sprzyja nam klimat polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jakie mam wzdęcia.masakra. Wy tez tak macie?? jelita mi wariują :p ja pracuje dorywczo. sprzątam prywatnie poki co uwazam na siebie. i dojezdzam na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się czuje fantastycznie. kawy nie pijam wogóle (poza ciążą też). jem wszystko piję wszystko, robię wszystko. żadnych wzdęć, żadnych zaparć. albo coś jest nie tak albo jestem jedną z nielicznych które prawie bezobjawowo przechodzą ten okres. ale nawet o tym nie myślę bo właśnie się dowiedziałam że mi tatę zabrali do szpitala :( więc mam większy kłopot niż brak wymiotów... przed chwilą ryczałam, ale teraz to już jestem wku****na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doska1111 czy Twój pracuje przez agencję? W jakim wieku masz pociechę? Z tym ubezpieczeniem hmmm jeśli masz NIN to do GP idziesz za darmo ale nie wszystkie leki masz za free. Dzieci do 16rż mają za darmo. Teraz będąc w ciąży dostanę kartę na którą większość jak nie wszystkie leki będe miała za darmoche. Ta karta jest niezależna od dochodu. Już bym wolała mieć USG częściej. Dziewczyny z UK wiecie coś o early pregnancy unit Chcę się tam wybrać. To takie punkty gdzie zajmują się ciążą do 13tc Gość trzymam kciuki za tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłysKOTKA ;p
dośka chyba Ci się coś pokręciło i myślę,że to właśnie miało być do mnie,bo to ja pytam :D w każdym razie nieszkodzi i dzięki wielkie za radę, na pewno się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...szarlotka
sorki dziewczyny ten gość to ja : mmm... szarlotka. wyobraźcie sobie że mama wezwała karetkę bo tacie w stanie paliatywnym stomia z nerki wypadła i o wszystkim powiedziała dyzpozytorce (o tragicznym stanie taty też) a jak ratownicy przyjechali to tak ochrzanili mamę że do takiego stanu to pogotowia się nie wzywa że aż się biedna rozpłakała. ale skąd kurdę miala wiedzieć. zero empatii...a zatem kończę narazie, jadę do niej. pozdrawiam, trzymajcie się cieplo w tą paskudną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaj
witam chętnie się przyłącze :)dzisiaj powtórzyłam test i sa wyrażne 2 kreseczki (1 czerwca duga była ledwo widoczna) termin poczatek lutego- ale każdy kalkulator inaczej pokazuje dopisze sie jak bede po wizycie :) wszystkim gratuluje a czekającym zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka - ale jak to - mamę ochrzanili, ale tatę jednak zabrali do szpitala? Ale co ona niby miała zrobić? Człowieka w takim stanie na plecy, do samochodu i do szpitala wieźć??? W każdym razie współczuję i trzymam kciuki - za Was wszystkich, tatę, ale mamę też, bo ciężkie ma przeżycia, a Ty przecież też, choć w teorii denerwować się nie powinnaś, ale jak tu się nie denerwować w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczęłam plamić :/ . Także nie wiem, czy coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebibabu mój pracuje na full time jest kierowca tira. Synek ma 2 latka.:) straszny lobuz z niego. Tak jak masz kartę to dentystę i kazda receptę za darmo przez całą ciążę i rok po urodzeniu.więc za wczasu szukaj sobie dentysty.bo ja kilka zębów zrobiłam w czasie ciąży. A z tego unitu naszczescie nigdy nie korzystalam.i wątpię że każdego tam wezmą tym bardziej że tutaj ciąża do 12 tyg to nie ciaza.nawet jak ktos wczesniej mial problemy to nic sobie z tego nie robia. Szarlotka o matko...i co z tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko współczuję :( Alalat a progesteron jakiś masz? Ja myśle sobie sprowadzić z PL - tak na wypadek wszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×