Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Madziula wierze ze sie martwisz ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) x zuzia i jagoda dziewczyny gratuluje:):) x zuzia ja leczylam sie w uk, po tescie w sumie czekalam do 10 tyg az klinika mnie "sprawdzi", prywatnie poszlam do polskiej kliniki na badanie progesteronu i w 7 tyg pojechalam do polskiego ginekologa. Takze zadnych innych badan nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda to powiem Ci ze naprawdę niedługo się leczycie,super ze tak szybko się udało zajść w ciążę.Akurat w tym temacie dr.M jest dobry,zna się na ivf i leczeniu niepłodności. Na wyniki teoretycznie musze jeszcze poczekać jakiś tydzień ale będę dzwonic za niedługo.Wierze ze każdy by się stresował ale przez te ostatnie 3 tyg tylu już lekarzy mnie zbadało i opinie tak sa różne ze można osiwieć.A powiem Wam ze najbardziej irytujące jest to ze lekarze kobiety sa najgorsze,nieczułe,potrafia doprowadzić do takich łez ze szkoda mówic.Przy jednym usg już nie wytrzymałam jak dwie lekarki dyskutowały niby po cichu miedzy sobą i niby ze ja tego nie słysze,powiedzialam ze jak nie dowiem się czegos konkretnego to zaraz zejde na zawał serca.Wolę jednak lekarzy mężczyzn bo oni jakos tak delikatniej przekazywali swoje podejrzenia i obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka bardzo Ci współczuję tego całego stresu a co do opinii że kobiety lekarze są bardziej wredne od facetów zgodzę się całkowicie z Tobą(wiem co mówię sama pracuję w szpitalu:):) My leczymy się już ponad 3 lata a u dr.M ok 4 m-ce ale wcześniej też wiele przeszliśmy w trzech klinikach. Madziulka nie wiem nawet czy dr M zajmuję się prowadzeniem ciąży czy tylko na początku. A Was prowadzi dr?? Na razie mam stres czy zarodek będzie się rozwijał i czy usłyszę serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda dr.M zajmuje się prowadzeniem ciąży jak najbardziej.Jesli się zdecydujesz to musisz być przygotowana na wydanie większej kasy bo dr.M zleca dużo badan które sa zdecydowanie droższe niż w innych przychodniach a poza tym musisz pytac o ceny badan.W macierzyństwie lekarze maja taki zwyczaj ze nie informują Cie o cenach badan,dowiedujesz się dopiero wtedy kiedy idziesz płacic.Np usg genetyczne w 2 trymestrze kosztuje 350zł a nie 250zł tak jak wszędzie. Wiem ze się martwisz czy wszystko będzie dobrze ale bądź dobrej myśli.Zawsze trzeba myslec pozytywnie i mieć nadzieje i oczywiście uważac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Ci napisac ze ja generalnie mam na miejscu lekarza prowadzącego ciaze ale raz na miesiąc jeżdże do dr.M tak kontrolnie bo jakos do niego mam największe zaufanie.Własnie on jako 1szy zauważył na usg ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka dla mnie Twoje rady są bardzo cenne i bardzo Ci dziękuję:) Faktycznie taka opcja jest dobra szczególnie że ja do K-kowa mam kawałek ale dr M bardzo cenie i nie chcę się od niego odcinać. Puki co w piątek mam do niego jechać i mam nadzieje że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda jesli masz jakies pytania to pisz śmiało.Na ile będę mogła Ci pomóc to oczywiście pomogę.Ja cały czas jestem w kontakcie z dr.M ,informuje go na bieżąco jak wygląda moja sytuacja.Wiadomo ze jak każdy lekarz-nie jest ideałem i już nieraz mnie wkurzył,bo ma dość specyficzny charakter,troche cwaniaczkowaty ale ważne ze jest dobrym specjalista i osiąga zamierzony cel.Tylko tak jak Ci pisałam,pytaj o ceny bo możesz przezyc czasem szok.Przy drugim transferze przepisal mi zamiast luteiny-lutinus nie mowiac o cenie a potem okazało się ze 1op kosztuje 280zł a ja musiałam wykupić 3.Wpadłam w taki szal ze myślałam ze go zabije!Wiesz jak to jest w takich klinikach,ludzie zostawiają tam grube pieniądze i lekarze chyba mysla ze wszyscy sa zapruci kasą a tak nie jest.Dlatego ja chodze sobie do lekarza u mnie w miescie a do krakowa kontrolnie.Powodzenia na wizycie,napisz jak będziesz po.Jesli chcesz to możemy odnaleźć się na fb i na spokojnie pogadać.Jak cos, podaj mi swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka z tym lutinusem to mnie rozbawiłaś:):) u mnie przed punkcją przepisał luteinę kazał kupić jeszcze przed a po trensferze wypisał receptę na lutinusx3. Myślałam że na zawał umrę jak zobaczyłam rachunek. Na moje nieszczęście był ze mną mąż i nie chciał słyszeć o żadnych kombinacjach :):):) Ważne że się udało. Akurat w tej klinice jakieś 3 lata wcześniej byliśmy u drSZ i ogromnie się zraziliśmy. Dlatego oparłam się na Twoich odczuciach (jakieś parę miesięcy Cie pytałam o tego lekarza) dotyczących drM i dać im ostatnią szansę- jak się okazało strzał w 10:) Bardzo chętnie możemy się odszukać na fb ale jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, Jagoda gratuluję Wam dziewczyny! xxx Ja dziś byłam na wizycie kontrolnej. Organizm całkowicie się oczyścił. Endometrium pięknie zmalało z 15,7 na 4,8 mm. W kolejnym cyklu ruszamy z kopyta :) O ile badanie bakteriologiczne nic nie popsuje. I znów się poryczałam jak bóbr :( Bo właściwie nie wiem czy się cieszyć czy smucić. Teraz byłby 13 tydz., a po mojej kruszynce tylko zdjęcia mi pozostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam kobietki, którym się udało! Madziulka jak tam? Kikulec kochana kiedy ruszacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moglybyscie podac mi linka na kupno poduszki dla kobiet w ciąży wiem ze na allegro jest dużo tego,ale wolałabym już sprawdzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec mam nadzieję, ze niedlugo bedziemy działać! ALe fajnie bedzie u Was prezent na gwiazdkę, bo się udA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wasze wsparcie :) Śmiejemy sie z mężem ze los zrobił na psikusa bo wogole nie braliśmy pod uwagę zajścia w ciąże naturalnie. Oby tylko wszystko potoczyło się dobrze, bo każda porażka tak bardzo boli. Bede was informować nabierząco. Xxx Lunede ja karmiłam piersią tylko 2,5 miesiąca, niestety przy apetycie mojego synka nie nadazylam z produkcja ;) @ dostałam około 3 mce po porodzie. Jeżeli chodzi o obiadki to mój mały zjada niecały mały słoiczek to jest ok 100 ml + deserek ( pół słoiczka małego czyli gdzieš ok 60 ml) ale on ma wilczy apetyt ;) Jeżeli chodzi o picie mleka to wypija dziennie 4 butelki po 230 ml. Teraz wychodzi mu pierwszy ząbek na górze i bardzo marudzi. Ale damy radę. Xxx Madziula30 Julcia bedzie zdrowa, zobaczysz. Najgorszy jest ten stres w ciąży. Ja tez zawsze przeżywałam każde usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin gratuluje i zycze dozozdrowka dla Frania:-) xx Gratuluje rowniez pozytywnych bet :-) xx Woooow Miki ale suprise:-D Rewelacja. Zycze Wam spokojnych. kolejnych miesiecy!! xx Lunka Ines je przez dzien 3-4 razy po 150ml mm ok13-14 obiadek i chwile pozniej deserek. Powoli wprowadzam miesko.Ostatnio dalam jek zupke jarzynowa z indykiem. Gotuje jej sama wiec nie wiem ile gram zjada, ale sloiczki tez jej daje i zjada z polowe. Zalezy tez co tam sie znajduje i co jak jej smakuje. Do zeszlego tyg karmilam mieszanie i kp i mm ale odkad ma zeby i porzadnie mnie ugryzla zaprzestalam kp. Na noc do mleczka dodaje kaszki badz kleiki, planuje juz zaczac wprowadzac gluten. W ciagu dnia daje jej tez w podajniku owoce. Jabluszko,banana,gruszke,winogrono i do raczki chrupka kukurydzianego. dzis zauwazylam ze gorna jedynka nam sie przebija wiec juz mamy prawie trzy zebole :-) Jezeli chodzi o kg to ja tez mam na plusie jeszcze 7-8 ale obwodowo w kazdym miejscu na plusie mam duzo za duzo :-\ Tez staram sie cwiczyc ale jak dam czadu ze dwa tyg to pozniej drugie tyle musze ladowac baterie bo slaba ja.Przytylam ogolnie 29kg, ale na szczescie nie mam ani jednego ciazowego rozstepu. Juz jestem w BE wiec postanowilam sie wziasc za siebie. Zaladuje zdjecia Inci i wrzuce link pozniej :-) xx Dziewczynki trzymam mocno kciuki za Was!!!! xx Madziula badz silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielotol- cudna! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Nielotol sliczna laleczka gratuluje:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot piękna ta Wasza niunia, zdjęcia profeska!! Boże jakie to szczęcie mieć taka kochana córeczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. dziewczynki!!! :-) Zycze Wam z calego serca zebyscie doswiadczyly tego co my. Nasze oczko w glowie, corunia tatusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 wlasnie doczytalam Twoja stopke:-) Gratuluje. Wiecie juz jaka plec? Ale cudowny dar Was spotkal! xxIzabelka Tobie rowniez serdeczne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol dokładnie spotkał nas cud :) co do płci jeszcze nie wiemy ,ale czuje że będzie dziewczynka o imieniu Malwinka :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×