Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

asiak to super !!! oj tak to sprzątanie :-D własnie chce opanowac to wszystko przed 18tym :) żeby pózniej leżeć sobie i miec wszystko w tyłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo już nie plamie, za to wymiotuję. Dał mi na to prochy ale takie drogie że chyba nie wykupię. Ratuję się domowymi sposobami i jest lepiej. Zmniejszył mi też dawkę estrofemu i duphastonu do 2 tabletek. Powiedział że po 12 tygodniu stopniowo będzie wycofywał. Umówiłam się już na badania prenatalne na 19 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia lepsze wymioty niz plamienie bo przynajmniej wiesz że wymioty to normalna sprawa w ciąży i chociaż czujesz że na prawdę w niej jesteś :) a plamienia to tylko nerwy i stres bo kojarzą się tylko z czymś złym a w którym tygodniu teraz jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
9 tydzień 5 dzień. Ja liczę że w 10 ale lekarz liczy że to nadal 9. Zaraz po nowym roku będę w 2 trymestrze i troszkę odetchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo trzymam dziś kciuki za grube endometrium :) Daj znać jak będziesz po wizycie. Olala co u Ciebie? Zosia kiedy i gdzie lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
hej dziewczyny u mnie aktualnie siedzi na wizycie pani @- fajnie jest :-) :-)teraz tylko zeby szybko przyszla w styczniu i zaczne przygotowywania do zabrania moich miskow pingwinkow :-) wczoraj w pracy odwiedzila nas znajoma ktora podchodzila razem ze mna do stymulacji i ktorej udalo sie za pierwszym razem w nowej klinice.to juz 22 tydzien. Pieknie wyglada.ma sliczny brzuszek :-) troche bylo mi smutno bo przypomnialam sobie ze ja bylabym w 17-18 tygodniu :-( ale coz trzeba sie powoli odciac i isc dalej. Chociaz jest tak bardzo ciezko. Chyba sobie kupie psa albo kota :-) ewelo kochana trzymam kciuki za endo. Napewno w czwartek bedzie transfer i pod choinke dostaniesz napewno najpiekniejszy prezent na swiecie :-) asiu ciesze sie ze wszystko idzie do przodu i ze wszystko jest juz dobrze. Zreszta wiesz o tym :-) zosiu jestes? jakie plany na przyszlosc? moje dwie znajome z pracy wlasnie odebraly z domu dziecka dzieciatka. Maja juz dzieci z adopcji. Dostaly wiadomosc ze moga zabrac dzieci w mikolajki. Super prezenta mikolaj i podarowal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja juz po wizycie i moje endo dzisiaj (14dc) ma 9,3mm a transfer w piatek.Od dziś mam brać oprócz estrofemu ,encorton 1-0-1/2 , i luteinę 200tkę dawka 2x1 a po transferze dojdzie mi wieczorem fraksiparyna. Dr powiedział że na ten dzień cyklu endo ładne a do transferu jeszcze podrośnie bo dalej mam dawkę estrofemu 3x1.Dziewczyny proszę trzymajcie mocno za mnie kciuki ! oby teraz nam się udało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie ciesze razem z Toba ewelo. Trzymam trzymam kciuki. Po to w sumie tu jestesmy :-) mowil kiedy transfer? ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala transfer w piątek to będzie 20dc a dzisiaj mam 14 dc tylko wiecie co martwi mnie to endo bo ostatnio do crio w 13 dc miało 11mm i transfer miałam już w 18dc a teraz to endo jakby gorsze ..... wiem że gin mówił że jest ładne ale widzicie teraz nawet przesunął mi transfer na 20dc pewnie przez to endo .No nic mam nadzieję że do transferu jeszcze po estrofemie cos podrośnie i to wystarczy .No ale widzicie ja już zaczynam się denerwować i wyszukuję sobie teraz różne rzeczy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem zupełnie nowa, w tym miesiącu zaczynam stymulacje do in vitro, jestem na długim protokole :) na razie jestem pełna obaw i lęków, ale liczę że dzięki Wam będzie mi raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarna :) Skąd jesteś? Czym będziesz stymulowana? Nic się nie stresuj tylko ciesz że idziesz do przodu :) Ewelo ja zawsze miałam cienkie endo. A transfer robią nawet do 21 dnia. Ja miałam w 19. Będzie dobrze zobaczysz. Olala już niedługo. Grudzień szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
witaj Czarna:) napewno w jakimś sensie pomożemy Ci. zawsze razniej jest jak ktoś wie i rozumie co przechodzisz... Asiu no masz rację już mammly końcówkę grudnia, tylko u mnie jest tak że nie wiadomo kiedy przyjdzie następna @. w tym tkwi problem. Czarna napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
dziewczyny święta już niedługo. co robicie dobrego? jakieś sałatki? nie mam pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tradycyjnie. Na wigilie barszcz z uszkami, karp, śledziki, sałatka zwykła warzywowa ;) sernik, piernik i kompot z suszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala jutro o 11 mam transfer :) ale się denerwuję asiak a co tam u doremido i azalei ? piszesz tam z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Ewelo już jutro piątek. Ty dziś zrób sobie kobietkowy dzień. Najpierw porządki, później maseczka, depilacja, farbowanie włosów, długa gorąca kąpiel bo od jutra tylko leżysz i czekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka71
U nas na święta na pewno będzie kompocik bo bez niego to nie święta;) I makiołki mama na pewno zrobi! Jadłyście kiedyś to pyszne danie? Co do In Vitro to mogłybyście mi powiedzieć czy któraś z Was miała zabieg w tym centrum medycznym http://www.macierzynstwo.com.pl/ ? My z mężem chcemy się poddać zabiegowi bo staramy się o dziecko od pięciu lat bezskutecznie. Nie wiemy tylko gdzie najlepiej się udać. Dodam, że jesteśmy z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkadziwaczka
na początku roku miałam podane 2 zarodeczki,niestety nie zostały ze mną :( mamy jeszcze dwa i szykujemy się w przyszłym roku żeby je zabrać ale i tak się nie uda,czuję to chyba nas czeka adopcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amelka polecam parens ( sama tam podchodzilam) o macierzynstwie czytalam duuuzo negatywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
kaczkadziwaczka dlaczego tak myślisz? złe nastawienie źle wpływa na zagnieżdżenie się zarodeczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak własnie tak zrobiłam jak pisałaś i czwartek to był dzień tylko dla mnie :) wcześniej nie pisałam bo wczoraj wrócilismy o 16tej do domu i byłam już tak wymordowana czekaniem w klinice bo mieli taką kolejkę + kontrole jakieś i do tego droga powrotna z tymi korkami miałam dość i poszłam od razu pod kołdrę i nawet się nie myłam :) nie miałam już siły i dziś też dopiero wstałam z łóżka i myślę wskoczyć już pod prysznic :-D ale do rzeczy jest ze mną zarodeczek klasy 3bb ładnie się rozmroził i był obserwowany parę godzin i okazywał dalszy rozwój więc teraz tylko czekać .Betuję 29 grudnia ,fajna data ale zobaczymy co przyniesie oby ten nowy rok okazał się tym szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelko co do Krakowa to też słyszałam opinię że parens jest lepszy od macierzyństwa .Ja podchodzę w parens ale w Rzeszowie . kaczkadziwaczka nie możesz tak nawet myśleć !!! ja też teraz podchodziłam do trzeciego transferu i został nam już tylko jeden zarodek ale tak do tego nie podchodzę bo nie miałoby to sensu.Musisz uwierzyć że się w końcu uda i nikt ci nie zagwarantuje że bedzie to za pierwszym czy siódmym razem po prostu trzeba walczyć do póki starczy nam sił i pieniędzy bo to też nas niestety ogranicza i dzieki bogu jest dofinansowanie ale wiadomo nie każda para się kwalifikuje więc koszty ponoszą sami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×