Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość siwa113
siwa13 witam wszystkie dziewczyny przed i po transferzeusmiech.gif czytam wasze historie na tym forum juz jakis czas.Jestem po 1 transferze i czekam na 14dc bo wtedy mam zrobic badanie beta hcg .Miałam tylko 3 jajeczka z czego 2 sie utrzymały podali mi jeden zarodek bo drugi zaczął się późno dzielic więc mielismy poczekac do 5-6 doby i go zamrozić dziś dostałam wiadomosc ze nic z tego wiec troszke sie zmartwilam bo to moja pierwsza i ostatnia szansa.Mam 33 lata i bardzo niski wynik AMH bo 0,36 wiec moja p. doktor stwierdzila ze musimy zastosowac (końską) dawke leków na stymulacje i miałam ze tak powiem naprodukowac sobie jajeczek na 3 podejscia a tu nic z tegosmutas.gif Narazie czekam i staram sie nie dostać do głowy bolą mnie strasznie piersi czasami cos mnie skuje w jajnikach ale biore cały czas luteine ,zamur i zastrzyki foxiparine wiec moze to z tego czy ktoras tez ma takie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ogromnie mi przykro, tule cie mocno!!!! Trzymaj sie jakos, mam nadzieje, ze te wszystkie porazki zostana Wam wynagrodzone. Kurcze strasznie mi smutnoooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku życie jest niesprawiedliwe i tyle, doświadcza nas cały czas, ale kochana mam nadzieję , że i my będziemy szczęsliwe! Ja w końcu skontaktowałam się z moim ginekologiem i dziś mam jechać do apteki po tabletki anty ovulastan. Bo już to mnie wszystko denerwuje ! Mam nadzieje , ze pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek33 bardzo mi przykro :( zobaczysz wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Tygrysku- bardzo mi przykro..trzymaj sie. siwa13 - ja mam bardzo podobna sytuacje do Twojej..teraz czekam okolo 2 tyg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ritko 7 a kiedy miałaś trf. ja 24,07 badanie mam zrobic okolo 7,08 i zastanawiam sie co jesli nie udało sie ? Znowu od nowa leki itd.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa uda sie . nie mysl co bedzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Siwa - miałam transfer wczoraj czyli 30tego. Jeszcze sobie długo poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dzieki dziewczyny za wsparcie dużo lepiej jest czekać kiedy sie wie ze jest ktos kto cię rozumie bo przezywa to samo .Trzymam kciuki za was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku jestem z toba kochana siwa te twoje do legliwosci to od lekow piersi bola jajniki tez , brzuch nadety , wielkie piersi tak ja mialam przy stymulacji A u mnie odliczanie trwa jescze 2 dni wi bedzie wiadomo czy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Emilik trzymam kciuki bedzie dobrze wiem to :) a po transferze tez mialas takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa tak po transferze bolaly mnie jajniki mialam powiekszone pierssi i brzuch, teraz z reszta tez brzuch lekko pobolewa i jest wielki . wiec nie denerwoj sie zycze ci powodzenia teraz najgorsze to czekanie oby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
no brzuch faktycznie mam duży i tak masz racje czekanie jest najgorsze ale staram sie myśleć pozytywnie choc wieczorami jak nie mogę spać a nie moge to roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
dziewczyny jeszcze jedno pytanie czy któraś miała zastosowany przy tr. EmbryoGlue i tak zwany assisting hatching ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wzięłam pierwszą tabletkę ovulastanu bo już ta @ mogła by się skończyć po 2 tygodniach!! Szok! Emilik, Rita i Siwa trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
powodzenia dziewczyny ! mi1 ty to sobie masz 2 tygodniowy okres ,masakra. sluchajcie jak szlyscie na pierwsze usg to jak sprawdzali czy serduszko bije?czy to bylo tylko za pomoca ktg czy moze usg dopplerowskie albo zadne z nich? chce sie umowic na badanie ale nie wiem o co mam pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha usg to chyba ale ja nie wiem ale chyba tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy co u Ciebie? Joasia? Helenka? Madziula? Stefani? i reszta napiszcie Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha na usg na samym poczatku miga malutki punkcik to bijaca serduszko mozna juz go zobaczyc czasem w 6 tyg ale niezawsxe czasem to dopiero 8 tydzien. Powiec poprostu ze jestes w ciazy i chcesz sie przekonac i uslyszec bijace serduszko. Tygrysku choc mi nadzieja ze sie udalo byla dana 2 razy, trwalo to tylko pare dni a rozpacz pozniej byla duzo wieksza niz po nieudanej probie .Zdaje sobie sprawe co moze dziac sie w twoim sercu. Niewiem co moze ci pomoc stanac jakos na nogi,ale pamietaj ze jestesmy my tu na forum i chcialy bysmy mocno cie przytulic i dac nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Trzymaj sie skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od trzech dni niemoge dodac postu:-( Uffff tym razem udalo sie:-) Emilik jutro piatek wielki dzien dla ciebie. Powodzenia! Mi ty masz 2 tyg okres a ja po ostatniej poraszce jeszcze niemam juz 5,5 tyg. Bylam wczoraj w supermarkecie i mialam kupic test bo cuda itd. Stojac tam patszac na cene 17€ najtanszy pomyslalam ze tak juz mialam z tym okresem i szkoda.mi bylo kasy,zamiast kupic test- kupilam z dureksa zabaweczke dlamnie i mojego M i przynajmniej jest pozytek. Ale mina M byla zabujcza jak mu pokazalam, chyba taka jak mu mowilam ze piszemy na forum o siusianiu:-):-):-):-) Pozdrawiam wszystkie kolezanki z forum. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha na usg na samym poczatku miga malutki punkcik to bijaca serduszko mozna juz go zobaczyc czasem w 6 tyg ale niezawsxe czasem to dopiero 8 tydzien. Powiec poprostu ze jestes w ciazy i chcesz sie przekonac i uslyszec bijace serduszko. Tygrysku choc mi nadzieja ze sie udalo byla dana 2 razy, trwalo to tylko pare dni a rozpacz pozniej byla duzo wieksza niz po nieudanej probie .Zdaje sobie sprawe co moze dziac sie w twoim sercu. Niewiem co moze ci pomoc stanac jakos na nogi,ale pamietaj ze jestesmy my tu na forum i chcialy bysmy mocno cie przytulic i dac nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Trzymaj sie skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martussiaa
In vitro to wedlug mnie nic zlego, jestem jak najbardziej na tak, znalazlam w internecie wiele ciekawych artykulow na ten temat bo tez z mezem planujemy skorzystac z in vitro, zagladnijcie na http://blogoslawionystan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Aneczka dzieki za info bede sie umawiac na nastepny tydzien bedzie to chyba moj 6.czekanie jest najgorsze. powodzenia emilik przy becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dziewczyny od poczatku czyli transferu biore luteine dopochwowa.nie mialam z nia zadnych problemow az do teraz.po jej aplikacji swedzi mnie i piecze.czy to moze byc jakas infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyy
Mi, jakos sie wszytko powoli kreci. Narazie biore tylko testosteron, estadriol i progesteron - to jest moj tzw. priming cycle. Potem w sierpniu zaczynam stymulacje i zobaczymy co bedzie ale nie mam wielkiej nadzieji na sukces :( x W klinikach takich jak CCRM w Colorado, badania genetyczne zarodkow sa codziennoscia i pokazuja, ze bez wzgledu na to jak mlodo, pieknie i zwawo sie czujemy, nasze cialo od 38 lat wzwyz, zwyczajnie przestaje produkowac normalne jajeczka :( Jak w kazdym przypadku, zdarzaja sie wyjatki - i to w obie strony. Sa kobiety po 40-tce ktore produkuja wiecej zdrowych zarodkow niz by mozna bylo przypuszczac i sa kobiety w wieku lat 30 ktore produkuja wiekszosc chorych :( Z samego wygladu zarodka pod mikroskopem nic nie mozna powiedziec. Wiele AA zarodkow okazuje sie chromosomowo nienormalnych :( Zagniezdzenie nastepuje w rezultacie chemicznego dialogu miedzy zarodkiem i macica i przypuszcza sie, ze w wiekszosci przypadkow macica nie dopuszcza do zagniezdzenia sie chorych zarodkow a czasem dochodzi do wczesnego poronienia. x Tu pod spodem zamieszczam kopie stopki kobiety (44 lata), ktora jest w pierwszej ciazy z blizniakami (transferowano jej dwa chromosomowo normalne zarodki). Jak widac ze stopki miala 6 IVF, 5 w klinice w Colorado, z czego uzyskali w sumie tylko 3 genetycznie normalne zarodki. x Tu kopia jej stopki: IVF#1 01/2012 (inna klinika) 2 jajeczka, transfer w 2 dniu. Nie udalo sie. x IVF #2 03/2012 klinika CCRM, 10 jajeczek, 0 genetycznie normalnych x IVF #3 06/2012 klinika CCRM, 14 jajeczek, 2 genetycznie normalne zarodki x IVF #4 09/2012 klinika CCRM, 8 jajeczek, 0 genetycznie normalnych x IVF #5 01/2013 klinika CCRM, 20 jajeczek, 1 genetycznei normalny x IVF #6 04/2013 klinika CCRM, 14 jajeczek, 0 genetycznie normalnych x 6/24/13 Transfer 2 genetycznie normalnych zarodkow z cyklu numer 3. Ciaza blizniacza :) x Biorac pod uwage, ze ona byla w stanie wyprodukowac ogromne ilosci jajeczek to przy mojej mizernej ilosci jajeczek mam prawie zerowe szanse na genetycznie normalny zarodek :O Dlatego lekarz namawial mnie na DE. Rozmawialam z nia, i ona i maz brali wszystkie suplementy, ktore klinika polecila. Pisalam tu kiedys o nich. Moze to cos pomoglo. Ja na pewno nie bede tam latac 5 razy bo sie wykoncze nerwowo i finasowo. Daje sobie gora 2 podejscia i chce ten rozdzial zamknac za nami. x W kazdym razie, ciesze sie niezmiernie, ze mam mozliwosc przetestowania zarodkow zanim zostana przetransferowane choc nie wiadomo czy bede wogole miala co testowac...bo oni w CCRM tylko blastocyty testuja a nie wiadomo czy nasze ewentualne zarodki wogole sie rozwina do tego stadium. x Mi, Zycze Ci powodzenia przy kolejnym trasnferze. Moze w koncu trafisz na te dobre, zdrowe zarodki! Przy nastepnej stymulacji, na Twoim miejscu wolalabym hodowac do blastocyty, zeby wyeliminowac wszystkie chore zarodki, ktore i tak by sie przestaly rozwijac. Trzymaj sie jakos! x Anneczka35, Mam nadzieje, ze Twoj kolejny trasfer sie uda! Powodzenia! x Tygrysek :( :( :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy ciekawe to wszystko co piszesz jak zwykle zreszta. Mam pytanie. Ile Ty masz wlasciwie lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
gerwazy zycze wytrwalosci i szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy trzymam kochana za Ciebie kciuki, niech sie uda! Moze kochana u mnie w tych 4 jest jeden chociaż dobry ;-) Na szczescie juz @ się konczy nie wiem czy po 1 tabletce czy tak miało być! Tabletki zostawię na kiedyś może będą potrzebne. Mam nadzieje ze wszystko się ureguluje i nastepna 2 bedzie juz normalna i bede mogla transfer zrobic Ja powiem szczerze ze planuje jeszcze 2 transfery a potem nie wiem czy zdecyduje sie na kolejne in vitro, bo to zdrowie, kasa i psychika szok! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mysle jeszcze o tej @, ze jak 2 tygodnie byla to moze się macica wyczyściła i bedzie oki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podczytuje Was, ale malo czasu mam z dzieckiem na wlasne rzeczy, wiec niestety coraz rzadziej. Trzymam kciukinza Was wszystkie! Xxx Izkabelka, mam nadzieje, ze ciaza mija dobrze, to samo. Do Madziuli, dobrze, ze juz wyszlas ze szpitala, i oby do szczesliwego konca!, Xxx Nielotek,fajnje, ze malutka dobrze zniosla podroz. Mam nadzieje, ze bedzie tak samo, we wrzesniu lecimy do polski, synek bedzie mial 2, 5 miesiaca, mam nadzieje, ze podroz minie bezproblemowo. Poza tym maly rosnie, juz ma ok 5,5 kg, jest dlugasny, coraz dluzej spi w nocy. Nielotek, czy budqzisz corcie na nocne karmienie, czy jesli spi ponad szesc godz to nie karmisz?? Xx Gerwazy, good luck, m1 i Tobie! Aneczko powodzenia! Tygrysek...brak mk slow... Xxx Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×