Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość siwa13
Modlicha nie mam zadnych dolegliwosci typu pieczenie swedzenie itd boli mnie tylko brzuch lekko i jestem po terminie@ no i ten kolor na wkladce juz nie jest bialy jak wczesniej tylko zoltawy . I ja bore tabletki dop. nie czopki i to 3 razy dziennie po 4 szt .Zastanawiam sie czy to moze oznaczac ze sie nie udalo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa13 ja zanim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zauwazylam zmiany w wydzielinie po progesteronie. Stala sie taka jakby twarozek. Kolor nie pamietam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede nie musisz wybudzac juz. Moj Maly ostatni raz dostaje amciu miedzy 22 a 23 i spi aż do 5 rano. Jeszcze karmie piersią ale wieczorkiem już daję mu butelkę bo nie nadążam z produkcją ;) Synuś ma już 9,5 tyg i waży 6,3 kg Słowem kawał chłopa ;) Xx Izabelka Jeszcze trochę i brzusio bedzie ci falował tak dzidzia bedzie wyrabiać ;) Czasem już pod koniec ciąży kopniaki są dosyć męczące i bolesne ale po ciąży sie za nimi tęskni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Jutro beta a ja chyba zaczynam plamic jestem 2 dni po terminie@ boli mnie brzuch boje sie jak cholera :( 5 lat staran chce mi sie plakac ale to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa: na razie się nie martw... po luteinie moga być żółtawe upławy... tak czy tak jutro zrób betę-HCG... może masz za mały poziom prolaktyny i trzeba zwiększyć ilość leków... najważniejszy jest spokój :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dziewczyny ratunku.dzis jest moj 28dpt a ja zaczelam krwawic.boje sie ze to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przeanalizowalam moje niepowodzenia i tak mysle czy czasem nie zapozno zaczelam brac leki , bo czytam ze kikulec napisala ze clexane i estrofem zaczela brac od 2dc a moja gin kazala mi dopiero dzien przed transferem brac, a lutinus od kiedy brasłyscie bo ja dopiero moglam dzien przed bo musialam isc na krew. I jeszce jedno mnie zastanawia transfer mialam 16dc przy 28 dniowych , czyli w 2 dzien po owulacji. Kochane jesli ktoras tez ma 28 dniowe to napiszcie w ktorym dniu mialyscie. teraz mialam zarodki 2 3 dniowe , a w tym miesiacu zamierzam zabrac 5 dniowego maluszka. Tylko sie tak zastanawiam czy krio nie powinien byc dzien pozniej czyli ok 17dc. co o tym myslicie, czy powinnam zaczac prac clexane i estrofem juz teraz dzisial mam 2dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha: masz trzy mozliwosci 1 olewasz wszystko i nic nie robisz... 2 dzwonisz od razu do lekarza i decydujecie co dalej 3 jedziesz od razu do szpitala Oczywiscie to sa opcje w Polsce, bo nie pamietam gdzie mieszkasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha ja bym dzwoniła do lekarza i jechała nie ma co czekać, być moze to nic złego ale nie po to się tyle starałaś zeby nie dbać o siebie! Emilik ja miałam estrofem od 3dc i encorton tez, a o clexane mowil ze po transferze daje. Ja mam okolo 30 dniowe cykle i 2 krio miałam w 18dc. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszko dzwon do lekarz, mi a ten encorton to jest odpowiednik acardu? bez recepty go kupujesz? ja chyba zaczne brac leki juz teraz a a w jakich dawkach je bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Ja mieszkam w UK.dzwoniłam na emergency do szpitala,,powiedzieli że mogę przyjechać jak chcę.tam są pielęgniarki i nie sądzę żeby miała mi któraś zrobić ust.wszystko było ze mną ok ale wczoraj wieczorem zamiast dopochwowo zaaplikowalam luteine odbytowo a nie dopochwowo.myślę że to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszko nieczekaj jedz do szpitala, wez potrojna dawke progesteronu i do szpitala nieczekaj moze to siatkowka jak u Madziulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Aneczka myślisz że powinnam wziąść więcej niż jeden czopek?mam protestem w czopkach i wzięłam tylko jeden plus nospa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w UK do 12tc oni nic nie robia podobno... co ma byc to bedzie... g***towne "odstawienie" luteiny, a tak bylo w Twoim przypadku - przez pochwe wchlania sie najlepiej, moglo spowodowac takie objawy i tego sie trzymaj..jedz do szpitala... a swoja droga wez luteine dopochwowo... jak dobrze pamietam bralas 3x4 takze min 4 jezeli juz wzielas odbytniczo jakies tgeraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha luteina jest po 50 mg wiec wychodzi 200 mg a jaka ty masz a czopki po ile mg... musisz jeszcze dodac jakie 50 bo gorzej sie wchlaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady,chce mi się siku ale boję się wstać z łóżka.chyba pójdę i wezmę jeszcze jedna luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Justin ja biorę 2 razy dziennie po 400 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkabelka197
modlcha trzymam kciuki aby sie udalo. Nie sadze zeby to bylo przez ta luteine w pupe..... Kurcze a moze jakis polski ginekolog, tak byloby najlepiej dzwon te kliniki polskie dlugo sa otwarte czasem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha mnie ginekolog kazał wziąć dodatkową dawkę d**astonu (progesteron) i nakazał bezwzględne leżenie. O dziwo po krwawieniu beta dalej rosła. Trzymaj się Kochana i nie panikuj. Leż i jeszcze raz leż PLACKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Jestem w szpitalu, pielęgniarka trochę mnie pocieszyla ale muszę czekać na lekarza ok 1,5h.mają mi zrobić HCG.zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha jedyne co moze cie uratowac to spokoj i lezenie i tego sie trzymaj Trzymam kciuki -musi byc dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
czesc Izabelka doczekalam sie wczoraj tego laekarza po 2 h siedzenia w szpitalu.jedyne co mi zrobil to zbadal wziernikiem zeby niby okreslic natezenie krwawienia.powiedzial ze krwawienie nie wrozy nic dobrego w ciazy ale on co do mnie nie jest pewny.wczoraj dosc mocno krwawilam a dzis wstalam i nie wiem .wkladka po nocy byla minimalnie zabrudzona a w wc tez jakos okropnie ze mnie nie leci.nie ma ciemnej krwi ani skrzepow.lekarz wczoraj zapisal mnie na scan na ktory moge dzisiaj isc.nie wiem co robic.nie wiem czy mam ten okres czy nie.wziasc dzis luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Izabelka co do luteiny w pupe to mialas racje.lekarz mowil ze to nie przez to.podobno oni i tak polecaja w ta strone bo lepiej sie wchlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlicha, wez dzisiaj extra luteine. od tego nic ci sie nie stanie. To jest tylko progesteron ktory twoje cialo produkuje ale moze jeszcze za malo. Mozesz spokojnie wziasc wiecej danego dnia. Po zaaplikowaniu luteiny powinnas lezec przynajmniej przez pol godziny zeby sie wchlonelo. Wogole to dzisiaj tez powinnas lezec plackiem i doslownie wylacznie do toalty wstawac. Nie wiem co to za skan, ktory ci maja robic? Zwykle usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha dzieki Bogu ze ustajje to krwawienie.Skrzepy i ciemna krew zle wrozy wiec nie jest zle . Tylko te nerwy- biedactwo. O luteinie niezapomunaj i moze lepiej wez wiecej jak krwawisz choc troszke zawsze cos moze wyleciec. Uff ulzylo mi jak cie dzis przeczytalam :-). A u mnie cisza krwawienia niemai sie niezapowiada. Jeszcze nigdy nieczekalam tak na @.:wiem jedno zabiore w tym cyklu co przyjdzie mrozaczki bo urlop w klinice konczy sie 13 wiec moze ta durna @ czeka:-):-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dzieki dziewczynki wzielam luteine ale niestety brzuch mnie boli.przepraszam scan to oczywiscie usg ktore mam dzis o 13 wiec wszystko bedzie wadomo chyba ze do tego czasu zwiekszy sie krwawienie,dam znac potem co i jak choc ja juz sie nastawilam ze sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Modlicha trzymaj sie kochana myslami jestem z toba daj znac co ci powiedza na usg. Ja czekam na wynik z b-hcg i od wczoraj plamie a dzis nawet troche mocniej biore caly czas luteine dop. I zastrzyki foxiparine ale bado to widze :( dlaczego to takie trudne ??? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×