Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani_puchatkowa1

Cilest wycofany - co robić??

Polecane posty

Gość Andzia T
witam mogę odsprzedać Cilest, zostało mi 4 i pół blistra. nie mogę go dalej uzywać bo hormony mi się pogorszyły (nie przez jego stosowanie) w związku z czym biorę teraz Syndi. Chętnie odsprzedam cilest w dobre ręce bo ja już raczej ich nie będę mogła brać gdyż po kuracji którą aktualnie biorę, będę starać się o dziecko :) jeśli ktoś jest chętny to proszę napisać na maila rzepkosia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzia z Lna
Hej też chętnie ODKUPIE CILEST Brałam zawsze z fioletowego opakowania dni tygodnia pisane były po polsku 250 mg Norgestimatu + 35 mg etynyloestradiolu. Byłam bardzo zadowolona z tych tabletek,ktoś nie mądry puścił nie prawdziwą plotkę i większość ludzi w to uwierzyło,do tego stopia że je WYCOFANO...a cierpią te kobiety które były pozytywnie nastawione na CILEST a zresztą ja też się do nich zaliczam. Na dzień dzisiejszy biore Ovulastan i NIE JESTEM z nich zadowolona.A zamiennika Cilest-u niema. Niech to gęś kopie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1111
Witam:) Ja tez chetnie odkupie cilest od zaraz!..kazdą ilosc:)) czekam na oferty,pozdrawiam, Dorota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania Cilest i yasmin które w Anglii są dopuszczone do ponownego obiegu. email pipi96@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywaj i się r***aj.Leki kupuje się w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńkaa
Czy ktoś wie czy Cilest bedzie jeszcze w sprzedaży ? ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnienia z gory
Ale panike posiali... Nie ma "wadliwego" Cilestu jak to tu wiele forumowiczek okresla. Chodzi o to, że po prostu w jednej z partii substancja czynna uwalnia sie wolniej niż powinna, ale nie znaczy to, że tabletki nie działają lub są szkodliwe! Musieli to wycofać, gdyż takimi prawami rządzi się farmacja, ale są one wciąż skuteczne i nie różnią się w działaniu od Cilestu, który zażywałyście przez tyle lat. W UK w ogóle nawet nie wycofali tych tabletek i są normalnie w sprzedaży. Jak zapytałam lekarza o całą tą aferę, to powiedział żeby absolutnie niczym sie nie martwić. Zresztą polecam poczytanie artykułów ze świata na ten temat bo polskie jakieś takie zaściankowe są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co się martwić.Najwyżej będzie bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilestówka
czy jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia w sprawie cilestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilestówka
Bo ja chętnie odkupię nawet ten wadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe33
Dajcie sobie spokoj z tym cilestem.. tak tródno isc do lekarza? przecież przepisze wam inne tabletki, wróci cilest ulepszony to wrócimy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza25k
Mam do odsprzedania 1 opakowanie Cilestu (niby z dobrej partii wg. farmaceuty) gdyż miałam teraz zmianę leków. Leczę się na niedoczynność tarczycy i niestety wariują mi hormony jak głupie, więc dostałam teraz plastry zamiast tabletek. Szkoda mi jednak wyrzucić od tak to co zostało. Termin ważności to 04.2015r. Cena to 14 zł (w tym przesyłka listem poleconym) Kontakt pod adresem e-mail: lizak_88@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie może ktoś kiedy Cilest
wraca do aptek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
ma na sprzedaz 5 listkow po 17 zl szt kontakt mrowka1989@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość201
mam na sprzedaz 5 listkow cilest po 17 zl sztn kontakt mrowka1989@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Cilest przez 6 lat, i nie miałam żadnych skutków ubocznych bardzo dobrze go tolerowałam jeden z najlepszych środków.A teraz dostałam Kontracept i jest bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo źle przez mnie tolerowane.I musiałam go odstawić więc czekam na Cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga987
ja dostałam w zamian Ovulastan,, i jest ok.. bez zmian. biore, ale czekam na cilest . Czy ktoś wie kiedy wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie na mój prywaty e mail która zaszła w ciąze na cileście bo ja teraz sądze sie z producentem i jeśli wymiga się od zapłacenia robie pozew zbiorowy (jeśli będzie któraś Pani chęętna) pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz ostatnio przepisał nowe tabletki (elin )i czytając jego skład to ma taki jak Cilest. I co najlepsze można go kupić na jeden miesiąc, lub od razu na 3 miesiące. Może warto zapytać o nie lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam na sprzedaż tabletki Ovulastan 3x21. Chętna któraś? Odstawilam, bo planuje zajsc w ciąże i mi zostaly a szkoda zeby sie przetermiowały. Cena 45 zł za całość :) moj email beata0807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja miałam z cilestem to samo, kiedyś brałam te tabletki potem zrobiłam sobie przerwę i chciałąm do nich powrócić bo dobrze się po nich czułam, ale gin powiedział że cilest jest wycofany, ale może dać mi elin czyli tablektu któe zastapiły na rynku celist, więc w sumie dostałam to co chiałam bo skład ma ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorkaa
ja z kolei dostałam od ginekologa elin a jak wykupiłam tabletki to byłam mile zaskoczona bo okazało się, że ma ten sam skład co cilest więc się ucieszyłam bo po tamtych bardzo dobrze się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×