Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

sliczna :D super ! do tego ladna fryzura , moze jakis kwiat we włosach albo toczek...miód malina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Cieszę się że Ci się podoba :) Mam dość długie włosy, więc planowałam luźny warkocz ze storczykiem, albo innym takim kwiatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja to się martwię o moją suknie ślubną. Ponieważ,wybrałam typową princeske z rozłożystym dołem i boję się,że będe jak jedna wielka kula śnieżna wyglądała :(( Nie no ja doceniam moje nic nie robienie :) jedyny taki okres w życiu,który mi się nie powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie i ja i nadal jestem w tak zwanej d....e bo zamiast sie pakowac na jutrzejszy wyjazd to sie obijam. musze jeszcze poodkurzac troche i pomyc podlogi a nic mi sie nie chce. __________________________________________________________________ maja ? sto latek dla synka z okazji urodzinek :) ___________________________________________________________________ lolaaa21 sukienka sliczna naprawde bardzo gustowna i elegancka i przedewszystkim uzyteczna bo pozniej mozesz ja jeszcze ubrac na inna okazje. _______________________________________________________________ jesli chodzi o pryszcze to mialam masakre jeszcze niedawno, wkolo ust, policzki broda ciagle cos mi wyskakiwalo i najgorsze ze to takie bolace pryszcze. wiem ze pewnie powiecie ze glupia jestem ale ja te wypryski zlikwidowalam kremem Clotrimazolum. wiem ze on do czego innego sluzy :P jak mam jakies zaczerwienienia na twarzy lub wypryski lub czuje ze cos sie pojawi smaruje to miejsce na noc Clotrimazolum i naprawde duzo to daje. dodatkowo przemywam twarz wieczorek gaza namoczona w rumianku. gaza jest szorska to dodatkowo wygladza twarz no a rumianek wybiela troche i dziala przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarnczowa--a Ty masz szytą czy tez sprowadzana? juz nie mozna zmienic? ale ciazowe kiedy zwykle swietnie maskują brzuszek :* Justynka hah widze ze Ty tak samo podchodzisz do pakowania jak ja--zawsze na ostatnia chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Justynka, i ja sobie ryja tez clotrimazolem smaruje :P nie przyznaje sie nikomu do tego haha bo mi glupio bylo :P hahah milo wiedziec ze nie jestem sama hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Dziękuję za opinie, ja także cenię sobie prostotę i pod tym kątem mierzyłam każdą sukienkę :) Mi na szczęście na twarzy nic nie wychodzi, za to ramiona, plecy i uda mam całe w czerwone wielkie kropy... Ale jak to ja, po prostu zdrapuję je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ;) Ja dziś miałam bardzo aktywny dzień (w końcu trochę ruchu). Po pysznym obiadku (robiłam zapiekankę makaronową z warzywami, kiełbaską i sosem czosnkowym- mniam!) pojechaliśmy z mężem na pole truskawkowe, udało nam się trochę zebrać i zrobiłam musy truskawkowe do zamrożenia (np. do naleśników), później przejażdżka rowerowa i tak po udanym dniu idę do wyrka, bo od rana pilnuje dzieci siostry ;) A jak u was wygląda aktywność ruchowa? Bo mi lekarz zalecił do 12 tyg. oszczędzać się, ale zagrożenie już minęło, zaraz będzie 14tc, więc chyba już mogę. Nie lubię siedzieć w miejscu, a do końca nie wiem co mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia :D ja mam r***liwe paluszki na klawiaturze :P hhahha to tyle jesli chodzi o ruch hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sukienki specjalnie dla mnie szytej czy sprowadzanej :) po prostu weszłam do sklepu i z długości była idealna, a to najważniejsze :) bo góra jest wiązana i jak przymierzałam to byłoo baaaaaaaaaaaaardzo dużo luzu. sukienka czeka na mnie w salonie i w sierpniu tak w pierwszym tyg dopiero się po nią wybieram. :) ale zapłaciliśmy tylko zaliczkę, więc w ostateczności jak będe źle wyglądała to przepadnie mi zaliczka... ja na drugi dzień wesela jeszcze musze sobie coś znaleźć, ale myślę,że to w ostatnej chwili, bo w sumie nie wiem jak będe wyglądała. :) u mnie jeżeli chodzi o jakies tam wypryski to na twarzy mi zniknęly, ale za to na plecach mam sporo.. może polecicie coś naprawdę dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po 6 m-cach pracy fizycznej ruchu trochę brakuje i boję się, że zrobię się kulką... Zawsze byłam filigranowa i jakoś siebie nie wyobrażam w wydaniu orki, haha ;) Przed zajściem ważyłam niecałe 49kg, teraz jest ok. 1,5 kilo więcej. Ale do tego jestem nizuitka i wszyscy mówią, że wyglądam jak dziecko. Moja mama się śmiała jeszcze niedawno, że jak zajdę w ciążę to będę wyglądała jak "zgwałcona nastolatka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam zawsze szczupła.. przy wzrości 167cm, ważyłam 51kg, ostatnio ważyłam sie u lekarza i wyszło 54 :)) ale spodnie już się ciasne robią i nie mam w czym chodzić :( szczególnie w taą pogode jak jest teraz. boje się,że mi to zostanie, ale jak tak patrze na moję koleżanki, to każda po porodzie wyszczuplała bardziej niż była przed ciązą tym sie pocieszam, poza tym moja mama po pierwszej ciąży tez była szczupła, mam nadzieję,że mam to po niej w genach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinkaa nie bede pytac jak wpadlas na to ze Clotrimazolum moze nadac sie na twarz :D bo ja to wpadlam na ten genialny pomysl poprostu z braku laku i tak sobie pomyslalam a niech tam sprobuje :D jesli chodzi o plecy,mialam ten problem z wypryskami ale zakupilam cudo do mycia a raczej szorowania skory. nie wiem czy mozna to kupic w Polsce ale tutaj jest to sprzedawane na metry, to jest taka siatka dosyc szorska i wystepuje w roznych kolorach. ja mam dlugosc taka ze po zlozeniu na pol moge porzadnie szorowac plecy tzn dlugosc ok.1m. Dziewczyny to jest genialne naprawde i dziala cuda, cialo jest gladsze i ja naprawde solidnie sie tym szoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie jak na razie wszystkie spodnie jeszcze są dobre. 2 pary ciążowych już czekają po mojej kuzynce, która właśnie po ciąży wygląda lepiej niż przed i też mam kilka takich przykładów (chociaż moja siostra i moja mama do nich nie należą). Wiadomo, każdy organizm jest inny, ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Justyna, możesz wysłać link, bo nie umiem sobie tego wyobrazić. Ja już dawno przerzuciłam się z jeansów na getry i dłuższe luźniejsze bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka :P gdzies wyczytalam ze pryszcze moga miec pochodzenie grzyicze ahaha wiec z braku innych srodkow pomazalam clotrimazolem hahaha a ja nie mam problemu bo leze w gaciach i T-shirtach tylko :P do lekarza wychodze w kieckach. a na zime cos pewnie dostane od kolezanek :P juz 2 pary portek ciazowych dostalam ale nie smigalam w nich jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaaa21 wlasnie zrobilam zdjecia siatki i zaraz ci wrzuce linka. nie wiem jak to najlepiej objasnic ale ja ta siatke przekladam przez plecy i lapie w dlonie i ciagam w jedna i w druga strone. pozatym zlozona sluzy jako myjka ale jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jesień i na zimę to najgorzej będzie z kurtkami/ płaszczami niestety. bo to już jest większy wydatek. w takim wypadku to chyba właśnie ciucholandy zostają,żeby nie przepłacać i kasy niepotrzebnie wydawać na kurtkę na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zamiescic tego zdjecia bo pokazuje mi to jako smam, ohhhh masakra jakas.sprobuje jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Nie ma sprawy :) Spakowana już jesteś Justynko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaaa21 nic a nic dopiero co tylko spakowalam nawigacje ,laptopa,ladowarki do telefonow a ciuchy i reszte rzeczy to chyba jutro rano bo dzis juz weny nie mam. zbieram sie do kapania :P ale tez ciezko mi tylek ruszyc.jak tylko dojade do Polski to musze jakis dostep do interneto uzyskac, nie wiem moze kupie jakiegos sticka w polskiej sieci albo poprostu Polska karte do telefonu z jakims pakietem internetowym bo ja caly tydzien bez dostepu do swiata nie dam rady :P http://pokazywarka.pl/vn4756/]Zdjęcia -to ta siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Ach, już rozumiem, dziękuję za poświęcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to dzis tak cicho? Ja dzis wybieram sie do kolezanki pobawic sie z jej corecza 11 miesieczna i kompletnie nie wiem cojej kupic;( a pozatym tesciowa przypomniala mi ze za dwa tyg przyjezdza meza brat z niemiec i biora tu slub koscielny razem ze chrzcinami bo w tamtym roku ksiadz ie chcial im ochrzcic bo tylko cywilny maja no i sukienke musze jakas kupic, a w niedziele mamy 1 rocznce slubu i tez by sie przydal jakis prezencik dla meza. Same wydatki w tym mcu a jestem dopiero co po wyplacie a tu na koncie coraz mniej;( nie lubie takich mcy jak sie tyle nazbiera na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×