Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Monbiaa, a ja polecam soki z lodówki w szklanych butelkach. Do wyboru są chyba marchewkowe, malina z jabłkiem, jeżyny z jabłkiem, pomarańczowy, grejfrutowy. Jedyną ich wadą jest cena, trochę drogo to wychodzi, ale wydają mi się mniej faszerowane konserwantami ze względu na krótką datę ważności. Jednak najbardziej opłacalnym w całym sokowym interesie jest zakup sokowirówki. Ja swoją kupiłam w styczniu, kosztowała 75 zł, ale była promocja na nią. Ostatnio patrzyłam na ceny i można za 120zł, kupić coś co ma szansę działać dłużej niż kilka miesięcy, a mycie tego nie zajmie więcej czasu niż przygotowanie soku :) A własne soczki to naprawdę super sprawa :) Bo wiesz co tam dałaś, możesz sobie dosłodzić miodem, jak się okaże, że jest zbyt kwaśny. No i jeszcze możesz sobie robić soczki jarzynowe, jedyne czego nie polecam to sok z buraka, jeżeli masz wrażliwy żołądek. Ja się na to dobro skusiłam, bo wszyscy polecali :/ A nikt mi nie zapłacił, za reklamę sokowirówek. Szczerze polecam wszystkim zajomym, bo sama się wahałam z pół roku zanim kupiłam, bo nie wiedziałam, czy mi się będzie chciało to robić, a potem myć, jednak nawet w przypadku mojego lenistwa smak naturalnego soczku zwyciężył i soczki w domu produkujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam Mały Misiu w naszym gronie:) Jeśli chodzi o spodnie ciażowe, to własnie ja również musze pomyśleć o zmianie dolnej części garderoby. Mieszczę się we wszystkie spodnie jakie mam, ale wszystkich to już nie zapnę. Cały czas chodze na okrągło w dwóch, trzech parach i zawsze jak jestem w domu to z rozpiętym guzikiem i rozporkiem. Dziś nawet w kościele nie mogłam wytrzymac, bo tak mnie cisnęły spodnie w brzuch, że całą mszę siedziałam rozpięta:P Od bratowej słyszałam własnie ze u nas to tylko w H&Mie mozna kupic ciązowe spodnie, ale są wlasnie drogie... jej się udalo i kupiła na promocji za chyba 80 zł. Ale faktycznie wszystkie sa już na taką zaafansowaną ciąże i wielkie brzuchy. A nasze jeszcze małe;/ Dlatego kupie chyba ze dwie pary spodni po dobrej cenie, ale po prostu rozmiar większe niż zawsze nosiłam. Bo nie chcę już tego dzidziusia tak uciskać. U mnie na obiadek dziś był pysznyyyy rosołek:)))) Dzisiejsza noc z 6-letnimi bliźniakami przeleciała spokojniutko:) wieczorem bylismy z nimi w parku i na placu zabaw i na długim spacerze, potem kolacja i seans filmowy i spanie:) elegancko się dzieci zachowywały, zresztą one są grzeczne i tak super wychowywane, bystre dzieciaki:) Także i one i my chyba się spisaliśmy:) Dziś w moim mieście są obchodzone Dni Miasta i będa koncerty róznych zespołów, m.in. ten zespół w którym gra mój mąż:) mają grać ok 17.30 wiec niedługo się tam wybiorę. Gwiazdą wieczoru ma być Blue Cafe, ale oni jakos mnie nie kręcą i chyba nie zostanę. Pozdroo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co myślicie o Szkołach Rodzenia? :) Macie zamiar uczestniczyć w zajęciach czy raczej nie? Z mężem/partnerem czy same? U mnie w mieście jest to 10 spotkań dwa razy w tygodniu czyli koło miesiąca to się odbywa a co ważne trzeba mieć ukończony 20 tydzień ciąży. Sama się zastanawiam nad tym ale chciałabym zobaczyć co wy o tym sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tez padnięta cały dzień, bo wczoraj urzędowaliśmy na grilu do 2 w nocy, ale dziś mąż zabrał mnie na rybkę nad morze- mniam! Tego mi było trzeba- dobrze zjeść i świeże morskie powietrze. Co do witamin, to mój lekarz jest przeciwny sztucznym suplementom, mówi, że teraz jest sezon więc witamin jest pod dostatkiem w warzywach i owocach, więc ja przyjmuję tylko kwas foliowy i pije olej lniany- jest bogaty w kwasy Omega 3, a nawet w kilku artykułach przeczytałam, że jak przyszła mamusia pije ten olej to maleństwo jest później o 19% inteligentniejsze, heh. Nie wiem czy to prawda, ale pije go ze względu na dużą zawartość cennych składników i na to, że mam problemy z żołądkiem. Słyszałyście o tym oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję go zamiast oliwy do sałatek oraz dodaję sobie łyżkę do soku pomidorowego i w tych wydaniach jest znośny :) o tym, że dziecko rodzi się inteligentniejsze to nie słyszałam, ale ryb w sezonie letnim, po ostatnim zatruciu pokarmowym, jeść nie zamierzam, a skądś ten kwasy omega-3 brać trzeba, więc sobie wymyśliłam ten olej lniany, bo zdrowy :) tylko trzeba go szybko użytkować i w żadnym wypadku nie podgrzewać, bo się utlenia wtedy do związków toksycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaAaaaaAaaaaaaaa
Czesc dziewczyny, czytam was od czasu do czasu a dzis zauwazylam ze piszecie o zakupie spodni ciazawych i dlatego postanowilam napisac. Dokladnie chodzi o to ze akurat trwaja wyprzedaze a sklep h&m posiada dzial mama i ja wlasnie tam kupilam w piatek 3 pary spodni gdyz ceny byly naprawde niskie 30 lub 40 zl za pare wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie piję 2 łyżki stołowe oleju lnianego, ale popijam sokiem, bo jego smak mnie przyprawia o mdłości, a z popijaniem jest ok ;) I masz rację, że nie wolno go podgrzewać, a butelkę z olejem najlepiej przechowywać w zacienionym miejscu bądź lodówce. Ostatnio zauważyłam, że można go dostać nawet w inter marche. Chociaż ja z siostrą zamawiamy od gościa, który go produkuje. Polecam wszystkim przyszłym mamusiom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja ze dwa dni mnie nie bylo a tu tyle wpisow ale jutro nadrobie, to wszystko przez ksiazki. Przeczytalam trzy czesci 50 twarzy greya i nie sadzilam ze tak mnie to wciagnie no moze przez to ze to erotyk:-) w zyciu przeczytalam tylko latarnika i malego ksiecia a tu w sumie prawie 1500 stron. :-) a co do samopoczucia jest ok,mdlosci minely i juz od tyg nie mam tfu tfu:-) tylko w nocy sie czesto przebudzam bo jakies glupoty sie snia i boje sie ze gniote brzuszek. Mykam spac jutro pocztam i napisze wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było... Ostatnio kiepsko się czuję, chyba przez pogodę taka niemrawa jestem. Błagam kobietki, pomóżcie, jestem w 15tc i mam takie zaparcia... Nie mogę sobie poradzić z nimi. Czy Wy też tak miałyście albo macie? Co na to poradzić? Dietę już zmieniłam, nie pomaga... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) mi na zaparcia też nie pomagało jedzenie większej ilości warzyw, ale ostatnio odkryłam otręby pszenne z jogurtem naturalnym i z suszonymi śliwkami, albo żurawiną. Specjalnie smaczne to to nie jest, ale mi akurat pomaga :) Są jeszcze otręby żytnie, ale ich jeszcze nie testowałam, chociaż mamusia twierdzi, że są smaczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powiedziełą :Lubisz mnie?" | On powiedział "nie". | Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | Znowu powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam wstępny termin na 15 lutego przyszłego roku. Lekarz potwierdził ciążę i kazał przyjść za miesiąc na drugą wizytę, jednak martwię się, ponieważ nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bólu piersi, wzdęć, braku miesiączki i dziwnych praktycznie ciągłych kłuć w dole brzucha. Idę dziś prywatnie i nie wiem czy się martwić. Podpowiedzcie czy któraś z Was ma podobnie? I czy lekarz po USG stwierdzi dokładny wiek ciąży... POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja dopiero wstalam.masakra.ale wczoraj b. pozno poszlam spac tak wiec musialam odespac. _________________________________________________________________ lolaaa mi pomaga na zaparcia kapusta kiszona i otreby. _______________________________________________________________ do Polski jade jutro dzis mam czas na pozbieranie sie,spakowanie i przygotowanie jedzonka dla mojego M. _______________________________________________________________ milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowka 2014
hej, nie pisalam z wami od poczatku ale tez mam termin na styczen 2014. Mam do was kilka pytan. jestem w 14 tyg ciazy i zastanawia mnie dziwne ucucie w brzuchu, nie chodzi mi o ciagniecie czy jakies klucia bo wiem ze tak moze byc, ale ja mam tez cos takiego ze np jak wstaje z pozycji siedzacej albo siadam to czuje jakbym miala zamiast brzucha jakis glaz, tak ze ciezko mi wstac, nie wiem jak to dobrze opisac, czy ktoras z was tez tak ma? po drugie, mam pyt odnosnie libido, ja mam zakaz wspolzycia bo mialam troche problemow z ta ciaza, ale nawet jakbym mogla to i tak by nic nie bylo, ja nawet na calowanie nie mam ochoty, u was tez tak jest czy wrecz przeciwnie bo podobno juz po 12 tyg libido wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Styczniowka2014- jesli chodzi o libido to u dziewczyn roznie, niektore nie uprawiaja seksu bo ciaza zabroniona,niektore bo libido jest zerowe. U mnie znowu ochota na seks znacznie wzrosla jakos od poczatku ciazy, teraz jestem w 13 tygodniu i nadal jest dobrze. Natomiast w pierwszej ciazy nie wspolzylam praktycznie wcale ze wzgledu na strach o dzidzie no i czulam dyskomfort i ogolnie nie mialam checi. jesli chodzi o dziwne uczucie w brzuchu to chyba raczej nic niepokojacego. ja czasem tez odczuwam dziwnosci w brzuchu. czasem bolal mnie tak jak na okres,czasu klul po jednej ze stron, czasem mam takie odczucie jakby mnie cos w brzuchu obcieralo przy chodzeniu czy tak jak mowisz wstawaniu.najwazniejsze zeby krwawien nie bylo. No i u mnie brzuch twardnieje po orgazmie ale po chwili znowu wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mi lekarz mówił,że podczas badania usg, półcentymetrowe przesunięcie na monitorze, może podać fałszywy wynik wieku ciąży..mi dopiero na 3 usg lekarz stwierdził zgodność z 2 bo na 1 usg lekarz sie pomylił o kilka dni.. :) ja prócz niewielkiego bólu piersi, w zasadzie ciezko to nazwac bólem, też nie mam innych objawów.. czasem troche mnie brzuch zakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Hej dziewczynki troszke mnie nie było ale to dlatego ,że miałam weekend pełen wrażeń :) Odnośnie książek to wczoraj koleżanka pożyczyła mi " W oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff, osobiście nie jestem fanką poradników ale przyznam, że po przejrzeniu kilku stron i przeczytaniu ich zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, dużo fajnych rad i opisów szczególnie gdy to czyjaś pierwsza ciąża ale pewnie i te wprawione mamy też coś znajdą interesującego :) Nawet mąż rano ją złapał i poczytał:) I właśnie super,bo ostatnio mam dziury w pamięci (nie wiem czy wy też tak macie, zapominam co miałam powiedzieć albo zrobić, po chwili mi się przypomina ale kurcze ja zawsze należałam do tych zorganizowanych i pamiętających o wszystkim...)i mąż wyczytał, że to normalne w ciąży, bo hormony szaleją i organizm skupia się na czym innym niż myślenie :P ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mały MIś witaj, ja też jestem w 16 tc i mam termin na 4 stycznia :) Kurcze przytyłam prawie 6 kg...co prawda od początku 2 g-go trymestru apetyt zdecydowanie mi spadł i od jego końca do teraz przytyłam max 1,5 kg więc juz prawidłowo...boje się, że upasę się jak prosiaczek i będzie mi ciężko to zrzucić później :( Przed ciążą ważyłam 62-63 kg przy 169 cm, nigdy chudziną nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawivin: ja tez nie mialam i nie mam zadnych objawow ciazy. Procz bolesnych piersi i problemow z zaparciami:/ Chociaz ostatnio narzekam na bole plecow. Raz wyzej, raz gdzies tam nizej. Brzuszek tez czasem poboli, ale to nie jakis tam okropny bol. No i oczywiscie cera. Mam spory problem z nia:/ poprostu mam wysyp jakis. Masakra. Mam nadzieje, ze to sie poprawi, bo jak mam tak sie meczyc do konca ciazy to ojej:( Ogolnie to mam nawal pracy. Kazdy po kolei sie urlopuje, a mi przypadlo na druga polowe sierpnia. Szkoda, ze to jeszcze miesiac. Ale jakos wytrzymam. Juz jestem troche praca zmeczona i psychicznie i fizycznie. A, ze jeszcze ciaza to na pewno takie niedosypianie mi nie sluzy. Zreszta sa takie dni, ze naprawde mi sie nie chce z lozka wstac. Co do libido to u mnie szalu nie ma. Raczej nie mam zwiekszonej potrzeby seksu. Za to moj narzeczony mowi, ze jestem w ciazy jeszcze bardziej "podniecajaca" :D Milo to od niego slyszec, ale nawet takim gadaniem mnie zbytnio nie zacheca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
Dzień dobry Wszystkim:):) Jutro mój synek kończy 2 latka!:) także dzisiaj przygotowani ana grilla..;p bo na działęczce robimy urodzinki:) W sobotę byłam na ciuszkach..i kupiłam sobie pięękny szlafrok zielony..ale no cudowny...16 zł za niego dałam, także wcale nie tak mało;p:D>. i 2 śliczne motylkowate bluzeczki i kiecka:P:P...także zakup udany;p Taki szybki post, wieczorkiem postaram się coś ciekawszego napisać, bo właśnie jedizemy do dziadków na imieninki dziadka;p...A jutro zjem makaronik z truskawkami i cukrem i śmietanką czy jogurtem naturalnym- mniam:) pozdr i miłego dnia oczywiscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Dzis humor lepszy i zjadlam z tej okazji mega tuczący obiad hehehe zeberka z frytkami i pyszna salatką mniam!!! dwie moje corki wyjechaly na 2 tyg z babcia nad morze i nie moge sie nacieszyc cisza i spokojem w domu haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ju wariuje od tego siedzenia w domu.. tym bardziej,że do wieczora siedzę teraz zupełnie sama... mam straszne zakwasy.. mialam weekendowy maraton proszenia gości na wesele ;// eh. a tu jeszcze końca proszenia nie widac, ale za to na poprawę nastroju postanowiłam zrobić tarte z owocami :)) u mnie jeżeli chodzi o sex, too nie mam go dopóki nie leże z narzeczonym w jednym łóżku. ale przez tego polipa, bardzo muszę uważać, bo nie chce mieć niepotrzebnego krwawienia.. a jeżeli chodzi o sex w drugim trymestrze, to libido ponoć bardzoooooo wzrasta, wyczytalam dziś na stronie dla mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Dziękuję dziewczyny za dobre rady :) Kryzys już mi przeszedł na szczęście, dziś wybierałam sobie sukienkę na ślub, także humor dużo lepszy, ale zmęczona jestem. Ciąża to naprawdę dziwny stan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pomarańczowa , Skarbie :D Ile ja bym dała za takie "siedzenie w domu" :D boziu..ja to jestem joz totalne warzywko :P miesnie w zaniku. nawet jak wstane siku to juz mi sie we lbie kreci od tego lezenia ;) to sobie wyobraz co za nuda :P ah ah a ja nawet orgazmu nie mogę :'( lolaaa21 pokaz sukienke :) uwiebiam ogladac suknie slubne bo sama 10 lat temu mialam tragiczna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
niutkaaa23 ja mam taką cerę, że chyba muszę zamiast gąbeczki do podkładu szpachle zakupić i nią go zacząć nakładać ;/ Szczególnie na policzkach i tak po bokach buzi mam jedną wielką masakrę, ja zawsze miałam problemy z cerą od 15 roku życia , na szczęście nigdy nie brałam tetracyklin itp ale leczyłam się detreomycyną, która w ciąży jest niedozwolona - zresztą jak większość leków na trądzik, więc pozostaje maść cynkowa, która gówno daje :( ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------padlinko moda się tak zmienia, że suknia z poprzedniego roku może się nam wydac dramatyczna haha nie mówiąc o tych z lat 80 gdy to moja mama brała ślub, bufki po same uszy hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palinkaa :D heheh mowisz? ja moze kiczowatej nie mialam..skromniutka...ale za to lokowką nakrecone włosy hhahahaha masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
Chętnie się pochwalę, jednakże ta odbiega trochę od Waszych wyobrażeń. Ślub cywilny, sami będziemy, nie stroiłam się, ale chciałam mieć coś ładnego i coś co będę mogła nosić później, np. do kościoła, na różne imprezy... ot bardzo skromniutko. Na drugi ślub za to będzie full wypas :) http://www.topsecret.pl/sukienka-damska-z-poliestru-sukienka-bez-podszewki-prosta-do-pracy-elegancka-na-co-dzien-na-impreze-ssu0816-top-secret,20760,165,pl-PL.html#color=KOLOR_138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×