Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość pomaranczowa1
Gościu.. przynajmniej mam odwagę pisać ze swojego loginu. :) a nie ukrywać się pod gościem. Jak nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz. Bo tutaj nikt nikogo nie ocenia. :) także miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ah i jeszcze jedno. Można Cię połączyć z autorem tego tekstu. Bo jeżeli ktoś nazywa kogoś imbecylem tylko dlatego,że używa zamiennie tych słów to można powiedzieć,że sam jest imbecylem. Bo jak można nazwać kogoś kto w ten sposób przekazuje treść ? Gościu chciałeś zabłysnąć,ale wymyśl coś swojego zamiast kopiować linki. No coż. Ale tak to jest jak się gdzieś coś zobaczy i potem wysyła próbując błyszczeć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa no wlasnie tez tak uwazam i kupowac nie bede na zapas bo nie daj boze nie beda odpowiadac to co ja z nimi zrobie? Ale mam nadzieje ze orginalnych nie bede musiala kupowac bo to fortuna no ale jezeli bedzie trzeba.... Nie wiem czemu ale na innych forach nie spotkalam sie jeszcze z takimi uwagami a tu ciagle cos i nawet jak czlowiek nie chce sobie zawracac glowy takimi komentarzami to jednak przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta irytacja? Troszkę prawdy przeczytałaś? Nie pogrążaj się a jedyne o co proszę to nie kalecz naszego pięknego języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Sa takie osoby,ktorym sie nudzi... i czytają słowo po słowie i wypatrują się błędów. Bo napisałam "bynajmniej u mnie" nie to nie jest przykre dla mnie osobiście co by mnie dotknęło... tylko przykre,ze w ludziach jest tyle jadu...i to zapewne w kobiecie,która jest w ciąży. To jesr zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja od 8 rano sprzątam bo jutro święto i pasowało by żeby to mieszkanie wyglądało jak "człowiek" :P Kurze pościerane obrus wisi na stole, łazienka błyszczy i kuchnia też :) jeszcze tylko zostało poodkurzać i umyć podłogi :) no i obiad dzisiaj to ja nie mam kompletnie pomysłu na niego... Na jutro planuje rosołek i drugie danie ale dzisiaj to nie mam pojęcia... Podsuńcie jakiś pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Pani polonistka -zapewne niespełniona:)) dziewczyny jak będziecie cokolwiek pisały to tylko i wyłącznie ze słownikiem. Bo jak widać jesteśmy sprawdzane ;) niedlugo trzeba będzie podesłać dzienniczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa nie przejmuj się :) tu jest wiele takich "gości" którzy nie mają czym się zająć i siedzą na d***e na kafeterii i obgadują/obrażają/poniżają/wyśmiewają itp :) ale przecież nam to nie przeszkadza i najlepiej takie posty ignorować bo poprzez dalszą konwersację z taką osobą można spaść do jej poziomu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś się nudzi i >bynajmniej< nie interesuje go o czym piszemy i czego dotyczy to forum. Racja, że to niespełniona polonistka, albo głupia ograniczona intelektualnie istota... Ludzka zazdrość jest żałosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
hej dziewczynki, dziekuje z calego serducha i mam nadzieje ze rzeczywiscie wypad sie uda i ze pogoda dopisze _________ jesli chodzi o te glupie uwagi goscia w temacie bledow to chce wam tylko powiedziec ze to ciagle nasza dawna kolezanka, ktora nie moze przezyc tego juz nie nalezy do nas. IMEI jest ciagle ten sam tak wiec glupi nikt nie jest tylko nie pamietam jak sie nazywala ta paniusia, ale monbiaa wiesz napewno kogo mam na mysli. __________ ja teraz z innej beczki odnosnie sprzatania, powiedzcie mi czy wy wszystkie tak dbacie o porzadek w domu czy potraficie sobie odpuscic i wam to nie przeszkadza. Mi wydaje sie ze jestem jakas chora bo ja ciagle pilnuje porzadku,generalne robie raz na tydzien ze zmiana poscieli i myciem okien przynajmniej w kuchni,luster itd. dodatkowo kuchnia korytarz i lazienka co drugi dzien no bo wlosy leza i nie lubie jak na kafelkach sa jakies plamy.umywalki kibel tez wszystko pucuje, gary nigdy nie stoja nieumyte. kiedy nie mam czasu czegos zrobic to mi sie poprostu plakac chce bo to silniejsze odemnie porzadek musi byc. Przeciez jak przyjdzie dzidzius to ja wzsytskiego nie ogarne a jak nie dam rady to sie chyba zalamie bo nie nawidze balaganu. jak mieszkalam w polsce na parterze to czasem jak w dzien sie nie wyrobilam to potrafilam w nocy sprzatac. Niemki sa straszne brudasice i im to nie przeszkadza a jak sie wchodzi do mieszkania gdzie mieszka Polska rodzina to pomimo 3 dzieci wysprzatane na glanc. dziewczyny jak to jest u was z tym sprzataniem bo ja juz naprawde czasem dostaje jakis czarnych mysli ze ze mna cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka co Ci moge powiedzieć na temat sprzątania :) Kiedy pracowałam to nie miałam czasu a przedewszystkim sił i chęci do sprzątania - zawsze były kłótnie z moim mężem że czego ja sprzątam a jemu to nie przeszkadza że są gary nie umyte i wogole. Mielismy taki uklad ze jak on myje naczynia to ja np poodkurzam albo na odwrot :) teraz jak od konca czerwca jestem na zwolnieniu to sprzątam jak głupia - kubek nie umyty w zlewie nie moze stac, co drugi dzien odkurzanie mycie podlóg pranie obowiązkowo :) ale teraz mi się bardziej podoba to jak wygląda moje mieszkanie :) Mojemu nie przeszkadza lekki bałagan i w sumie skoro on pracuje i przychodzi zmeczony po pracy to z mojej strony sprzątanie pranie i gotowanie w domu jest sprawą oczywistą :) pozatym nie lubie jak on sprząta bo zawsze jest nie tak jak ja chce w szafkach wszystko powywracane w inne miejsca itp :) ale jak dziecko przyjdzie na świat to napewno zakres jego obowiązków się zwiększy bo tak jak ty Justynka nie dam rady wszystkiego sama zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
aaa to pewnie ta, która zaczęła się czepiac tych zwolnień lekarskich. ehh.. a to już trzeba być naprawdę pogrzanym. :) _______________________________ u mnie jeżeli chodzi o sprzątanie, to nie zasnę dopóki nie mam porządku. może nie robię takiego generalnego jak Ty Justyna codziennie, ale porządek musi być.jak miałam pieska, to codziennie kilka razy musiałam zamiatać, odkurzać i myć podłogi czy kanapę z fotelami, bo zostawiał ślady, _ ( teraz go nie ma, bo półtora tygodnia temu został potrącony przez samochód i zginął :((( ) _______________________________________ ktoś pisał na temat łóżeczek- u mnie będzie standardowe drewniane w kolorze białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa_onaaa: Ja też kupiłam te bodziaki ;) Różowe, chociaż nie jest pewne, że będzie dziewczynka, ale to nic :p - Ja od rana też juz wysprzatałam całe mieszkanko, bo jutro mężuś przyjeżdża ;) A mama dzisiaj pojechała do Niemiec do swojego męża, więc zostajemy sami. Dobrze, bo musimy obgadać sprawę mieszkania i podjąć jakąś decyzję- będzie trudno... - Co do łożeczka to jestem zdecydowana- turystyczne, a wcześniej wiklinowa kołyska/ kosz. A co do wózka to będzie najgorzej się zdecydować... Taki duży wybór jest! Najpierw pojedziemy do jakiejś dużej hurtowni dziecięcej żeby na żywo zobaczyć wózek i chociaż go wypróbować. - Uciekam na drugie śniadanko, miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak - kochany gościu, skoro się tak przejmujesz "kaleczeniem naszego pięknego języka", jak to napisałaś, to nie kalecz go sama. W Twojej wypowiedzi brakuje wydaje mi się 2 przecinków, a już na pewno 1 :) Błędna interpunkcja to też kaleczenie. Z pozdrowieniami, mgr inż. bez zamiłowania do humanistyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna podejrzewam że chodzi Ci o Pati... ona później chyba zmieniła nick, ale ja pamiętam, bo pisała że pochodzi z Kielc. Co do sprzątania, to ja mam rodzinnie geny bardzo porządnickich, ale niestety chyba się nie łapię do tego :) Tzn lubię posprzątać, ale nienawidzę kilku czynności takich jak odkurzanie i mycie podłóg. Więc te zazwyczaj robi mąż. Ja zmywam jak się nazbiera, ale nigdy nie ma tak, żeby się przewalało. Generalnie na początku strasznie przeszkadzała mi sierść, ale teraz niestety już nie umiem tego ogarnąć, bo jest wszędzie i musiałam się odrobinę do tego przyzwyczaić, bo w przeciwnym razie pies musiałby cały dzień w swoim łóżku siedzieć i nie wychodzić. Oczywiście nie myślcie że nie sprzątam :) Sprzątam, ale sierść jest na każdym kocu, poduszce (a mam ich dużo bo lubię poduszki), w każdej szczelinie. Aniołek - ja wzięłam różowe, bo innych już nie było, a na ulotce strasznie podobały mi się biało czarne... Co do pampersów, to też uważam za głupotę kupować już teraz w 'hurtowej' ilości. Moje szwagierki już czwórkę dzieciaków wychowały na DADA z biedronki i wszystko było ok, a jak raz kupiła szwagierka PAMPERS to dzieciak odparzył się od razu... malinowa - mi się bardzo podoba ta sukieneczka :) śliczna jest. Też teraz miałam plisowaną na weselu i świetnie przykryła brzuszek (do czasu jak się nie najadłam, bo i tak wyszedł i tak :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
malinowa mniam :) sukienka jest sliczna,a co najwazniejsze odcieta pod biustem takie uwielbiam. Mi sie osobiscie szalenie podoba ______________ no wlasnie pomaranczowa o to chodzi u mnie tez nie zasne dopuki nie posprzatam bo jak rano wstaje to uwielbiam porzadeczek i moge sobie w spokoju przygotowac sniadanko bez masy nieumytych garow. ______________ monbiaa i tu sie z toba w 100% zgadzam bo ja tez nie lubie jak moj maz cos robi,tzn on chetny jest do sprzatania ale no jakby to powiedziec nie robi tego tak jak ja.dodatkowo moja psychoza jest mycie podlog na kolanach,mam mopa ale na kolanach wydaje mi sie dokladniej a moj maz potrafi tylko mopem dlatego wole zrobic to sama :) naczynka on zmywa przewaznie jak tlko w domku jest ale reszta zajmuje sie ja. Moja mama jest tak samo sfiksowana na punckcie sprzatania jak ja a na mnie gada ze ja to jestem taka "zesraj sie a nie daj sie" tzn.mimo braku czasem sil i tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Malinowa- sukienka baaaaardzo ładna :) fajnie bedzie podkreślała biust :) kolor tez taki delikatny.. :) jak jestes choć troszke opalona to moim zdaniem będzie suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
lozeczko zamawiam z polski z e-.bay zwykle drewniane z materacykiem kosztuje 49,99 euro, Pan z Polski wysyla do niemiec bez dodatkowych kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zastanawaim sie co to moze byc owulacje mialam ok 5 sierpnia 9 tak od poudnia zauwazyłam na bieliznie plamki brazowe myslałam ze to okres ale nie mozliwe trwał by 2 i pol dnia to nie mozliwe coto moze byc miesiaczke mam dostac 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
/arus-15el-lozeczko-dzieciece-materac-gryka-posciel-i3446757608.html ja bym chciała coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa sukienka jak malina ;) świetna jest i kolor i krój :) bardzo mi się podoba :) Ja łóżeczko mam zwykłe drewniane bez szuflady z Ikea :) Takie najbardziej pasuje do wnętrza mojego pokoju bo szafki mam tez jasne :) i nie drogie było bo coś 150zł z materacykiem zapłaciłam ale zastanawiam się czy materac nie będzie za cienki i może kupie grubszy jakiś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
na początku standradowo trzeba wpisac allegro(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa bardzo ladne łóżeczko ;) mi się bardzo podobają te z baldachimami ale z tego co widziałam u kolezanek szybko je ściągały bo źle się dziecko wyjmowało z łózeczka i masa kurzu na tym osiadała :) coś za coś ale wygląda naprawde rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zastanawaim sie co to moze byc owulacje mialam ok 5 sierpnia 9 tak od poudnia zauwazyłam na bieliznie plamki brazowe myslałam ze to okres ale nie mozliwe trwał by 2 i pol dnia to nie mozliwe coto moze byc miesiaczke mam dostac 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff fajnie ze Wam tez sie podoba. Teraz na pewno sie na nią zdecyduje tylko nadal nie wiem jaki rozmiar wybrać. Zawsze nosilam 38 i w sumie nadal nic nie przytyłam tyle ze brzuch odstaje i nie wiem co zrobić. takie są wymiary M 38 L 40 Długość od pachy: 73 72 Szerokość w biuście: 36 38 Szerokość w talii: 35 37 Szerokość w biodrach: 49 50 Skład surowcowy: 100% poliester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie 38 a 40 nie roznią się za bardzo.. moze jak masz 38 jakąs sukienke w domu to zobacz czy jest ciągle dobra czy Cię uwiera w brzuszek :) Ale mysle ze jak wezmiesz 40 to duzo za duza nie bedzie bo to tylko 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o łóżeczko to ja juz wybrałam to /17cz-lozeczko-szuflada-materac-posciel-serca-i3461747279.html Serduszka w zieleni.Zalezy mi zeby lozeczko mialo szuflade bo to zawsze dodatkowy schowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×