Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość kams29
hej dawno się nieodzywalam ale niecjhcialam zapeszać bo miałam dużego krwiaka ale dziś bylam na wizycie krwiak się wchlonol ciesze się bardzo moje maleństwo ma 17 tyg jest sliczne ale niechcialo dziś pokazac czy jest chłopcem czy dziewczynka za 3 tyg badania polowkowe genetyczne ,pozdrawiam wszystkie mamusie jeśli chodzi o wage nieprzytylam jeszcze ani grama i z tego się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpisuje dalej:)) Ja też kupiłam te body z biedronki, biało czarne, ale muszę Wam powiedzieć, że po upraniu już noszą jakby ślady użytkowania :( Czytałam też na innym forum o pieluchach z biedronki i w 90% kobiet zachwalały. Podobno są one produkowane przez Pampers dla Biedronki, a cena o połowę niższa. Podobnie zachwalały dziewczyny chusteczki jednorazowe z biedronki DaDa. Ja na pewno wypróbuję. Któraś dziewczyna pisała, żeby nie kupować na zapas, bo mogą uczulać itd. i ja się z tym zgadzam. Co do bólu kręgosłupa - to ja mogę chodzić cały dzień i nic mi nie jest, ale jak siedzę, to zaczynają mnie boleć plecy, ale tak z boku, z lewej strony po środku:( Jeśli czegoś nie nadrobiłam i o kimś zapomniałam to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
ja kupiłam kolyske przesliczna i wuzek ouiini moode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbiaa prawdopodobnie nie masz tej wtyczki Silverlight. U mnie na kompie tez nie działa. Oglądam na laptopie męża. Spróbuj najechać na ten czarny obraz, jak włączysz odcinek i wciśnij prawy przycisk myszy i powinno się pojawić coś o tej wtyczce Silverlight i wtedy chyba można ją ściągnąć na komputer. A może są te odcinki, np. na Youtube albo na Wrzucie? Nie szukałam. A materiał świetny i godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś poruszałam pousuwałam tak jak się naczytałam na forum o tym i teraz działa :D dzięki Bogu :) jutro od rana Mamo to ja idzie w ruch i inne seriale też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa to sie pochwaliłam jeden jakiś się odtworzyłm reszta dalej nie idzie.... Grrrrr ale jestem zła.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mam chwilę czasu żeby do was zajrzeć. Ale jestem zła dziś. Moja dzidzia nie chciała się pokazać dziś na połówkowym badaniu. I dalej nie wiem kogo noszę pod sercem. Chciałam już zacząć kupować ciuszki a większość albo różowe albo niebieskie. Ale też przechwyciłam od was temat i body z biedronki kupiłam piękne, niebieskie z myszką micke. W końcu dziewczynka też może być w niebieskim. Malinowa sukienka przepiękna! Jeśli chodzi o łóżeczko to my już kupiliśmy. Wprawdzie używane ale wygląda jak nowe i ma pełne drewniane boki a po ściągnięciu szczebelek posłuży jako zwykle łóżko do kilku lat. Jest firmy mamas papas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisze do was z tel bo mam problem z laptopem i mam prośbę czy któraś z was mogłaby dopisać mnie tabelki. Mam 29 lat termin porodu 2stycznia a płci niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana _________________________ coś porobiłam i się podwójnie skopiowało - teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
hej. majaa2014 zaraz cie dopisze :) a jesli chodzi o pampersy i chusteczki to ja uzywalam dada z biedronki i moja corcia nie odparzala sie ale jedna wazna rada- chusteczek do mycia pupci uzywajcie tylko na wyjazdy no i czasem sporadycznie w domu ,ja mojej corce mylam pupe przy kazdej zmianie pampersa w domu woda z mydelkiem. zamiast myjki uzywalam duzego kawalka waty i wycieralam pielucha do sucha, moze troche babciowy sposob i malo nowoczesny ale skuteczny. Pomimo ze w pampersie kupy nie bylo to i tak po siusianiu nalezy obmyc woda skore bo siki sa drazniace. Zasypki tez kupilam ale uzywalam maki ziemniaczanej i tu dzieki wielkie mojej mamusi. mialam w pokoju miseczke szklana z maka ziemniaczana i w tym tez wate i po umyciu i osuszeniu posypywalam delikatnie maka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarańczowa, ale w związku z czym ta kontrola? w związku z Twoim zwolnieniem? dlaczego Ty miałabyś nie dostać pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
o monbiaa juz cie dopisala swietnie.ide sie pakowac jejku zabieram sie do pakowania jak szczerbaty do sucharow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dopisanie. Coś zmęczona dziś jestem, chyba ta pogoda deszczowa tak na mnie działa. Idę spać. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest kompletować wyprawkę ale ciężko mi sie na coś zdecydować,mi sie właśnie taie podobają i nie wiem które ładniejsze, chodzi oczywiście tylko o wygląd bo rysunki na nich mogą być różne.... mnie chyba dopadła jednak jakaś infekcja bo latam co godz do łazienki ze ledwo zdaze a tam nie dużo leci i nic mnie nie boli ani nie piecze tylko po wysiusianiu znow mam odczucie pełnego pęcherza. oddałam dziś mocz do badania i kupiłam sok z żurawin i prenatal uraCare to może mi do poniedziałku torchę ulży i zobacze co gin mi poradzi na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i fajnie ze dodałyście ta liste bo miałam się dziś pytać właśnie po ile ciuszków jest potrzebnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Kontrola dlatego,ze zostalam zatrudniona od 1.06 a dwa tyg pozniej trafilam do szpitala no i tak zostalam juz na zwolnieniu...i teraz sprawdzaja czy faktycznie do tego okresu pracowalam.. czy badania byly..i takie tam. Wiec wyplata zasilku jest wstrzymana do decyzji kontroli pracodawcy. :)) ----'----- Ja dzis bylam u lekarza,termin przesuniety o jeden dzien :))) Dzidzia ma ok 15 cm.. :) a waga.. jestem w szoku ogolnie,ale lekarz jaasno napisal na opisie 350gram... az niedowierzam. I nadal twierdzi,ze dziewczynka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarańczowa ale to pracodawca musi się tłumaczyć czy Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Pracodawca. Ale oni sprawdzaja czy wszystko jest ok i czy zatrudnienie nie bylo fikcyjne :) gdybym ogolnie nie byla w ciszy to musialabym sie im tlumaczyc,ale ze mam kod b na zwolnieniu to jestem zwolniona z tego. Jak dzis dzwonilam fo zusu to mowili mi,ze kontroluja kazdego pracodawce ktory zatrudnia na pensje wyzsza niz minimalna krajowa i gdy pracownik po krotkim czasie idzie na zwolnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem pierwsza :) spać poszłam przed 22 to i wstać musiałam przed 7 :) ale jestem w miare wyspana... . Pomarańczowa współczuje Ci tych komplikacji z pracodawcą i Zusem - u mnie jest taka kwestia że pracowalam w moim mieście a siedziba firmy ktora mnie zatrudniała znajduje się w Wawie i tak Zus się do tej pory od 15,07 nie może doprosić zaświadczenia od nich o moich miesięcznych dochodach i czy byłam ubezpieczona... ale na szczęście tą ostatnią wypłate zapłacił mi pracodawca a teraz to ja nie wiem jak będzie - kto płaci i w jaki dzień - czarna magia... Ale gratuluje Ci wizyty :) ja się już nie moge doczekać środy może i on coś zobaczy u mnie bo póki co płci nie znam :) . Dzisiaj rosołek a na drugie zbytnio się nie wysile bo frytki z piersią z kurczaka i surówką z kapusty kiszonej :) mąż i tak przyjdzie głodny po 14 i wsunie co mu podam :) . Dzisiaj pewnie będzie tu cisza bo każdy "świętuje" Justynka pojechała a cała reszta naszych dziewczyn do rodzin pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Nie mam jak Was nadrobić, ciagle jestem o kilka str wstecz, wiec postanowiłam cos skrobnac żebyście o mnie nie zapomnialy ;-) Jeszcze synek ma mega katar, biedny meczy sie okropnie a w nocy dusi, także nocka nieprzespana :-( oby nic dalej sie nie rozwinelo. Możecie mnie dopisać do tabelki bo ja z tel pisze i nie mam jak Ita3 Toruń 19.01.13 synek Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Jakos ostatnio tak wszystko pod gorke mi idzie... no ale trudno. -------------- Bylam wczoraj pierwszy raz w nowej klinice,bo lekarz tam sie przepisal. Eh wizyta 80.. usg 150.. jeszcze to usg to naprawde msrnej jakosci bo ja tam nic nie widzialam. Ale wszystko dokladnie sprawdzal i jest ok ;) najwazniejsze,ze serduszko jest wyksztalcone dobrze i ze jest po dobrej stronie. :) dzidzia jest r***liwa strssznie. Wczoraj dokladnie widzialam tylko jej profil i nozki ze stopami. :) a przed wejsciem do gabinetu ciagle dawala o sobie znac ;) lekarz powiedzial,ze szyjka twarda i ze na wakacje jechac moge i ze nawet krotkie wycieczki rowerowe wchodza w gre.;): ---------------- U mnie dalszy ciag perypetii z weselem. Przyszli tesciowie sluchajcie sami zamowili alkohol. Nie wiedzac dokladnie ile od nas gosci. Sami zamowili wina,szampany,slodkie alkohole.. napoje...moja mama sie mega wkurzyla..nikt nie pytal ich o zdanie..sama zadecydowala jakie cukierki. Ile ciast zeby gosciom dawac.. musze ochrzanic mojego N. Tylko on pewnie bedziebtrzymal ich strone... ------------------ Dzis ladna pogoda sie zapowiada.. orientuje sie ktos czy pkywalnie to moga byc normalnie otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa1: Ja zatrudniona jestem od 1 czerwca, a na zwolnienie poszłam od 1 sierpnia. Mój pracodawca też miał ostatnio kontrole z ZUZu, ale nie wiem czy przez to... - Monbiaa: Akurat moja rodzina (mama, siostra i jej dzieci) pojechała do Niemiec, a ja czekam na męża, który zjeżdża z Niemiec i będzie wieczorkiem ;) - A tak się udałam dzisiaj: zapomniałam, że sklepy zamknięte (markety), a chciałam się wybrać na zakupy, coś na obiad kupić i w ogóle do lodówki, a tu lipa... Wczoraj posprzątałam mieszkanko, a na dzisiaj została mi łazienka, więc idę sprzątać... - A wy jak dzisiaj dzionek spędzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Gunia-na pewno przez twoje zatrudnienie,chyba ze nie jestes zatrudniona na caly etat i masz mniej niz 1200 netto. To wtedy kontrola raczej nie byla tym spowodowana. Bo z tego co ja sie dowiedzialam to u nich standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
bardzo dziękuję za informacje o lekkich wóżkach. Wszytsko sobie zapisałam i teraz poluję na allegro. ......................... Oglądałam też łóżeczka i ja stawiam na zwykłe proste, do niego tylko materacyk, podkład, prześcieradełko, zabezpieczenie i chyba zdecyduję się na śpiworek zamiast kołderki (naczytałam się o bezpieczeństwie -i pewnie już mam paranoję). Tylko obawiam się tego, ze te śpiworki są bez rękawów a u mnie w mieszkaniu jest mega zimno :/ ............................... Skopiowałam też listę niezbędnych rzeczy do kupienia i jestem przerażona ile tego wszystkiego!!! Nie zgodzę się tylko z oliwką, jak już kiedyś wspominałam pracuję w laboratorium kosmetycznym i wiem, że nie powinno się natłuszczać dzieck oliwką. Kosmetyki dla noworodka ograniczę do MINIMUM, nie chcę maleństwa faszerować chemią. ............... Zmykam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×