Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Dziewczyny jest szansa na dostęp do maila też bym chciała pooglądąć Wasze maluszki- wiem, że dołączyłam późno ;-) ... druga sprawa mam od początku takie zmartwienie, że moja dzidzia nijak nie reaguje na głośne dzwięki... jakiekolwiek , nawet jak jej słuchawki zapodam... pierwsze o co poproszę po porodzie to badanie słuchu... tylko błagam nie śmiejcie się ze mnie.... --- trzecia sprawa gdzie zaplanowałyście , że będą spać wasze maluszki? w swoim pokoju, w Waszym? ja przygotowałam pokój z łóżeczkiem standardowym i kupuję mobilną kołyskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia a co u Ciebie?? Urodziłaś czy dalej czekasz?? Sama niedawno pisałaś że fajnie by było urodzić 1 stycznia bo byłby maraton. Sprawdziło się???? Gratulacje dla kolejnych mamusiek:) Kasia ja bym się nie przejmowała głupim gadaniem, niejedna by chciała być na twoim miejscu i tulić dzieciątko. A ja też obawiam się reakcji starszej córki na widok młodszej tymbardziej że ma 1,5 roku i ciekawe czy będzie zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Reniu, zdecydowałam że w sobotę sama się zgłoszę tu w Pile. No chyba że coś wcześniej będzie się działo. Tylko ubolewam że będę bez dostępu internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my na fb mamy nowa mamusie :) dzis urodzila sie corcia Aniolka23 :) A jutro na swiat przyjdzie moj synus - na rano zaplanowano cc :) takze bede wdzieczna za kciukaski :) Pozdrowienia dla Mamusiek z dzieciaczkami i Dwupaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 692583114 tu masz moj nr jak bedziesz miala ochote to pisz sms bede informowała dziewczyny co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rena. Wyśle Ci sms jak już będę na oddziale. Tylko mogłaś podać nr na wspólnego maila żeby nikt go nie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla swiezej mamusi ;) za jutrzejsza tez trzymam kciuki! . Ja tez mam osobny pokoj dla małego (co prawda lozeczko nadal skrecone w piwnicy.. ale mamy jeszcze czas...) a teraz spi w kolysce z nami w sypialni. I tak jest dobrze. . Aw77 o badanie słuchu nie musisz prosić. To jedno z przesiewowych badań . Ide spac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefi30
Do dziewczyn ktore juz urodzily - jak bardzo waga waszych malenstw roznila sie od ostatniego obliczenia z usg? Moje malenstwo wazy 2.5kg w 36tyg+4dni i lekarz mowil ze jest ponizej sredniej ale nadal w normie. Tak chcialabym zeby chociaz do 3kg dobilo zanim zdecyduje sie wyjsc z brzuszka. Ja przytylam ok.12 kg i brzuszek mam maly. Staram sie jesc zdrowo ale ostatnio moglabym same slodycze i jablka jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia juz jutro masz cc?cos sie dzieje Maluszkowi? Trzymam kciuki od rana daj znać jak lepiej się poczujesz.ja jeszcze czekam na audiencje mam skierowanie,ale nie mam wyznaczonego terminu. Aw77 mój Synek bedzie od początku spal w swoim pokoju,bo w sypialni nie ma miejsca nawet na kołyskę.mam w jego pokoju sofe wstawiona wiec jak trzeba bedzie to i tam się przespie,ale pewnie będę spacerować w nocy miedzy pokojami.niestety takie uroki mieszkania w bloku.choc z drugiej strony małe,ciasne ale własne jak to się mowi. Kaem ma racj***adanie słuchu jest obowiązkowe i muszą wkleić karteczkę z wynikiem do książeczki zdrowia dziecka także spokojnie będziesz wiedziała co ze słuchem. Gratulacje dla Aniolka23,buziaki dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
i ja poproszę o hasło :). wysłałam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje i pozdrowienia dla Aniołka23 :) i jutro trzymam kciuki Zuzia:) widzę ze razem z Aniołkiem miałyście termin na 17 stycznia i obie prawie w tym samym czasie będziecie miały swoje maleństwa. A Aniołek tez miała planowane cc czy rodziła sn? ______ Mój synuś tez ma łóżeczko w naszym pokoju i na razie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GratULacje dla mamy Aniolka23 ... kciukasy zaciśnięte dla aizuz ... hanja córcia słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula24
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zobaczyłam 2 kreski :) Myślałam, że to przez ostatnią chorobe spożnił mi się okres, tym bardziej że w sylwestra robiłam test i wyszedł negatywnie. Jak już doszłam do siebie zaczęłam myśleć, co ja brałam przez ostatnie tygodnie. Otóż według kalkulatora jestem w 5 tyg. W 3 tyg byłam przeziębiona, wzięłam jeden Gripez Hot Aciv, 3x gripexy na noc, witaminę C. Do dzisiaj został mi katar więc na noc jedynie (dzisiaj też) wzięłam otrivin. Do tego wszystkiego w Sylwestra wypiłam 4 kieliszki wódki. Teraz zaczynam się martwić czy wszystko z dzidzią będzie dobrze... Jutro dzwonię do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula24
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zobaczyłam 2 kreski :) Myślałam, że to przez ostatnią chorobe spożnił mi się okres, tym bardziej że w sylwestra robiłam test i wyszedł negatywnie. Jak już doszłam do siebie zaczęłam myśleć, co ja brałam przez ostatnie tygodnie. Otóż według kalkulatora jestem w 5 tyg. W 3 tyg byłam przeziębiona, wzięłam jeden Gripez Hot Aciv, 3x gripexy na noc, witaminę C. Do dzisiaj został mi katar więc na noc jedynie (dzisiaj też) wzięłam otrivin. Do tego wszystkiego w Sylwestra wypiłam 4 kieliszki wódki. Teraz zaczynam się martwić czy wszystko z dzidzią będzie dobrze... Jutro dzwonię do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chętnie zobaczę Hanię :) Potwierdzam, że przed chwilą wysłałam prośbę o hasło na maila :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja dzis jakos wczesnie wstalam.. juz siedze umyta z herbata. . Jak sie czujecie dziewczynki? Jeszcze ciezarne wyspane? A mamusie jak? Dzieci daly pospac? . Ja musze dzis do pracy jechac i zalatwic macierzynski.. jakos dni mi uciekaja jeden za drugim i dzis ostatni dzien kiedy moge ten wniosek zlozyc podobno.. przynajmniej tak twierdi moja kadrowa.. . Hania jest slodka! Bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzewczynki Nie odzywałam się ostatnio bo właściwie nic się nie działo. Dr zmienił nam termin z 1go na 3go bo dyżur mu się zmienił czy jakoś tak. Właśnie zjadłam sobie ostatni raz na najbliższy czas tosty od których jestem uzależniona:) popilam herbatką zaraz walnę kawkę (na łatwiejsze opróżnienie żołądka:)) i to byłoby na tyle. O 14 mamy stawić się na izbie. Nie mam pojecia ile potrwa zanim zabiorą nas na blok ale już się bardzo dłuuuuuży :) chyba jeszcze nie dowierzam... Oczywiście proszę. Was o zaciśnięcie kciukasa i odezwę się jak tylko będzie okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi30 a ile waży? Poniżej zakres wagowy. Ja mam tak samo, słodycze, jabłka i ogórki:) Powodzenia dzagatka!! Poniżej średnia waga dziecka dla 9-40 tygodnia ciąży. 9-10 tydzień - 5 g 11-12 tydzień - 12 g 13-14 tydzień - 25 g 15-16 tydzień - 80 g 17-18 tydzień - 150 g 19-20 tydzień - 260 g 21-22 tydzień - 350 g 23-24 tydzień - 540 g 25-26 tydzień - 900 g 27-28 tydzień - 1100 g 29-30 tydzień - 1360 g 31-32 tydzień - 1800 g 33-34 tydzień - 2250 g 35-36 tydzień - 2750 g 37-38 tydzień - 3100 g 39-40 tydzień - 3600 g Czyli w kolejnych miesiącach ciąży waga dziecka wynosi przeciętnie: 5-25 gram - 3 miesiąc 25-150 gram - 4 miesiąc 150-350 gram - 5 miesiąc 350-1100 gram - 6 miesiąc 1100-1800 gram - 7 miesiąc 1800-2750 gram - 8 miesiąc 2750-3600 gram - 9 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana23
Cześć dziewczyny!:) Witam w Nowym Roku życząc wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych Maluszków:) Dawno się nie odzywała, pewnie o mnie zapomniałyście. Czytam jednak na bieżąco, co u Was słychać. Zazdroszczę tym, które poród mają już za sobą i mogą tulić swoje skarby:) Przede mną jeszcze kilka tygodni czekania, termin mam na ok 15 marca... Przesyłam gorące buziaki i pozdrowienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki za wszystkie które mają dziś planowaną cc i oczywiście też za te które dostały skurczy niespodziewanie, może są i takie:) A co do wagi to pamiętajcie że usg w ostatnich tygodniach ciąży może się pomylić nawet do 0,5 kg. Więc różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki od rana, ja dzisiaj spałam na raty z przewą między 3 a 4:30, więc nie dokońca wyspana jestem. O 7 byłam już w poradni na badaniach, teraz czeka na mnie kolejna tura prasowania i wizyta na poczcie odsyłam ten komplet poszewek. no i cos na obiad muszę coś ugotowac tylko pomysłów chwilowo brak. Trzymam też kciuki za planowane na dzisiaj cc i te nieprzewidziane naturalne. odywajcie się dziewczynki co u was. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja dziś obudziłam się na siku o 5 rano, poszłam do łazienki i okazało się ze sikam krwią chyba!! Zaniosłam drugi mocz do laboratorium i przy okazji morfologie zrobiłam bo mi ciągle płytki krwi spadają. Zaczynam się martwic moczem, płytkami krwi cukrzyca ciążową itd. a już 37 tydz wiec niech mała wychodzi już. miskapyska80 kochana pokaż link do pościeli żeby się inna z nas nie nacięła, tak ku przestrodze. Kurde człowiek płaci 100 zł za pościel która w pierwszym praniu farbuje toż to kpina!! Gratulacje dla nowych mamuś i trzymam kciukasy za kolejne:). Oby porody były szybkie a cesarki bezbolesne, dzieciaczki zdrowe a mamusie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) od 7 na nogach i chyba załącza mi się syndrom "wicia gniazda" bo pomimo coraz większego bólu wszędzie mam więcej energii niż kiedykolwiek w przeciągu ostatnich miesięcy. Wczoraj uporządkowałam całą szafę, chyba połowa ciuchów poleciała do piwnicy. . Oj coś czuję, że kawusia ma już swoją rodzinkę PL bo chyba od wczoraj ni ma słychu od niej :) Kawusia daj znać co się dzieje. . Teraz delikatniejsze pytanie. Czy Wy również macie luźne stolce i brak parcia? Od ok. miesiąca przestałam czuć, że chce mi się "dwójeczkę" a robię ją 2, 3 razy dziennie przy okazji siusiania. Czy to normalne bo słyszałam że w trzecim trymestrze to właśnie zaparcia są największą zmorą... druga sprawa to nie boję się tak bardzo porodu co właśnie tego, że zrobię niespodziankę w czasie parcia dziecka. Stresuje mnie to od kiedy usłyszałam, że koleżance to się przytrafiło a położna nie chciała kupy sprzątnąć i wyglądała na obrażoną i zniesmaczoną. Później usłyszała, że mogła sobie zrobić lewatywę a nie mogła, bo akcja była bardzo szybka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
ja już po pierwszym KTG, wiem tylko, ze zaspis prawidłowy :) i mam kolejne 9 stycznia. Izba przyjęc w szpitalu w którym będę rodzić pęka w szwach, tyle cieżarnych !! ..... Stefi30 mój też jest malutki w 37t5d ważył 2710g, lekarka nie była jakoś specjalnie zaskoczona, mówiła ze nie przewidywała u mnie duzego dziecka widzac mnie, męza i moj brzuch. Mnie to nawet cieszy, bo może nie będzie go tak cieżko urodzić (tak sobie tłumaczę :)) A jadam też ostatnio same słodycze i jabłka :) ...... Nelu ja lewatywę jak zdązę zrobię sobie sama w domu, jak nie to zabiorę ze sobą do szpitala i mam nadzieję ze zrobią, bo też chyba bym się tym stresowała. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do mam :) CC bo tętno małej spadało po skurczu, poza tym jak się okazało to moja miednica się nie nadaje na naturalny:( ogólnie dobrze to wspominam, gorzej było wstać po operacji. madzias07-24- tp 03.01.14- 27.12.13-CC Małgosia 3200, 57cm Dopiszcie mnie bo uznają to za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzias gratulacje :) nelu - dziwna ta położna, ja miałam taką samą sytuację, u mnie poród zaczął się ogromną biegunką i lalo się ze mnie, ale położna sama mnie uspokajała, że dla nich to normalne i mam kompletnie o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi ktore termin oznacza porod? Z miesiaczki mam na 6luty a usg na 21 styczen. Jak myslucie mam sie na styczen szykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiilk
gościu ale ten termin z usg masz z tego genetycznego w 11-12tc? Bo jak tak to on jest wiarygodny, inne już nie bo dzieci rosną róznie. Trochę za duża rozbieżność u Ciebie.Jak to jest termin z innego usg to bym sie sugerowała om.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z usg polowkowego jest na lutego a z tego ostatniego usg jest na styczen. Glowka podobno juz bardzo nisko ale nie mam rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wysłałam prośbę na tego meila co podałyście o hasło;p też chcę popodziwiać dzidziusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×