Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość szczesiwa_onaaa
Oto nasze szczęście:) http://zapisz.net/images/187_2013_06_12_19.33.29.jpg P.S. Poprawiam swoją datę w tabelce, i od razu uporządkowałam ją datami, bo małe zamieszanie się wdarło ;) Pati....................... .22.......Saarbrucken... ..........02.01.2014 minnie288................28........BB................. ..........03.01.2014 lolaaa21...................21.......Poznań.............. ........03.01.2014 terra_rosa26...........26.........Braniewo.............. .. . 05.01.2014 titi..........................34.........Opole.......... .... ..........05.01.2014 slodka cytryna100....32........Wlkp.........................06.01. 2014 Dziewczyna-malina...22.......Mrągowo................. .07. 01.2014 justyna29................28........Hamburg............. ... ...07.01.2014 kasiax....................25..........Płock...... ... ............07.01.2014 ania_sz..................25........DąbrowaTarnowska... .08. 01.2014 dzagatkaa...............28........Szczecin............. .... ..08.01.2014 monbiaa..................20........Jarosław............ .... ....12.01.2014 iskiereczka31...........31........Rzeszów.............. .... .13.01.2014 Olelka.....................35........Gdańsk............ .... ......14.01.2014 szczesliwa_onaaa...22.........Kielce.................... ....14.01.2014 OlaLenka26.............26........ Kędzierzyn-Koźle..... ...16.01.2014 Aniołek23 ...............23........Mrągowo.......................17.0 1.2014 Gabrysia_Wroc .......22........ Wrocław.....................20.01.2014 niutkaaa23..............23............Łódź........ ................20.01.2014 aizuz......................25........ Kraków............ .... ......21.01.2014 kropek 23................23........ Bielsko-Biała...............22. 01. 2014 Liliana785...............25.......... Aachen............. .......22.01.2014 malinowaaa.............25........ Wrocław............... .... .23.01.2014? maja..?...................22........ Szczecin............ .... ....23.01.2014..;p jasmina89................24..........Poznań............ ..........25.01.2014 Elunia342................23........ Tarnów.............. .... ....27.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ona - śliczny robaczek na zdjeciu:) podobny do mojego :D Ciesze sie ze wszystko super i wiem co czujesz, bo taka sama radośc czułam po swojej wizycie i po uslyszeniu serduszka:) coś pieknego i cudownego:) Aizuz - dzieki za slowa otuchy i wyjasnienia, juz sie nie niepokoje;) niech sobie cycuszki rosną, a suteczki ciemnieją:D ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj naprawde niesamowite, dopiero emocje mi opadają, ale na zdjęcie USG patrze non stop :) Jakoś od początku uświadamiałam sobie że 'coś' we mnie jest, ale dziś jak zobaczyłam to 'coś' to jakoś uwierzyłam jeszcze bardziej :) Nie wiem nawet jak opisać to uczucie... Co do seksu, to ja niestety też zaniedbałam strasznie męża. Od 4 tygodni seks był tylko 2 razy. Nie mogę jakoś tego znieść :/ Muszę nastawić się psychicznie bo inaczej będzie miał ciężko ze mną chłopina. Jeśli o imiona chodzi to dla chłopca chcieliśmy zawsze Kubuś, ale zrobiło się strasznie popularne, więc będzie albo Kubuś albo Filip. Choć strasznie podoba mi się też Leon. A dziewczynka... hmmm... jest pare typów. Mi się podoba Laura, Amelia i Nela, ale mąż woli bardziej 'tradycyjne' i obstawia Karoline. Więc jeszcze się zobaczy :) A Wam mogę polecić dla dziewczynek imię Salma. Mój kuzyn nazwał tak córkę, choć nikomu z rodziny się nie podobało, a teraz wołają na nią Sally i nie wyobrażają sobie innego imienia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
aizuz--> u nas dziewczynka też bedzie na 100% Zosia:) Już kilka lat temu tak postanowiliśmy i zamierzamy sie tego trzymać. Dla chłocpca mamy dwa typy i chyba zfecydujemy ostatecznie po porodzie. szczesliwa_onaa ---> super że wszystko jest dobrze, usłyszeć serduszko po prostu bezcenne. Ja jak zobaczyłam moją niunie w 3D to myślałam że sie rozpłacze,ale spojrzałam na męża on na mnie i nasze uśmiechy były chyba najszersze w życiu:) Takie przeżycia trzeba trzymać na dnie serduszka i pamiętać o nich w trudniejszych chwilach! Co do seksu to naprawde libido moje jest -100%. Ostatnie na co mam ochote to seks, zwłaszcza że wieczorem dopadają mnie mdłości, a jak są mdłości to i ból głowy niestety... Mam nadzieje że drugi trymestr który zacznie sie niebawem przyniesie jakieś zmiany w tym kierunku, bo szkoda mi mojego chłopiny, no ale cóż:) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Bardzo chętnie dołączę do Was. Termin Styczeń 2014 - dzień jeszcze nie bliżej określony, ale już w przyszłym tygodniu wizyta u lekarza i wszystko będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
Witamy serdecznie asiulka:) a który tydzień podejrzewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terra_rosa26, może obie będziemy miały Zośki :) to imię ostatnio jest baaaardzo popularnie, ale wg mnie jest tak śliczne, że nie ma to dla mnie znaczenia, że w szkole będzie jeszcze 10 innych Zosiek :) Mój mąż co prawda kręci nosem i nie chce się zgodzić, ale powiedziałam mu, że w tej kwestii absolutnie nie ma ze mną dyskusji - odpuściłam Ignasia, ale Zosi nie ma szans :) A w ogóle planujecie dawać drugie imiona? mój mąż się upiera, żeby dawać, ale ja tak nie lubię tych 2 imion... uważam, że to zbędna papierologia, a tego imienia i tak się nie używa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
No u nas nie ma innej opcji - bedzie dziewczynka bedzie Zosia:D Może jest to imię popularne, ale są bardziej. W 2012 roku było na 10 miejscu. 1. JULIA 2. LENA 3. MAJA 4. ZUZANNA 5. WIKTORIA 6. AMELIA 7. OLIWIA 8. ALEKSANDRA 9. NATALIA 10. ZOFIA Zaś dla chłopców pierwsza 10 to: 1. JAKUB 2. KACPER 3. FILIP 4. SZYMON 5. JAN 6. MICHAŁ 7. ANTONI 8. MATEUSZ 9. BARTOSZ 10. WOJCIECH Coś mnie ta liczba 10 prześladuje, bo dla synka myślimy własnie o Wojciechu:) A jeśli chodzi o drugie imię to absolutnie nie bedziemy dawać. Mamy porównanie: ja mam drugie imię, a mój mąż nie i powiem że naprawde prościej jest mieć jedno - drugie to niepotrzebny balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Hej dziewczyny. Jak wasz samopoczucie? Ja niedawno wstalam z lozka ale z checia jeszcze pospalabym. Z mdlosciami chyba troszke lepiej, rano jak wstaje wypijam energy drink (moze i to nie jest za dobre ale na brzuch dziala). jutro znowu wybieram sie do lekarza... musze jechac po kolejne zwolnienie. Siedze i mysle co tu na obiad wykombinowac i jakos nie mam pomyslow... moze Wy macie? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terra_rosa dokładnie! Ja też nie mam drugiego imienia, a mój mąż ma i jak się go pytam jak ma na drugie to musi się chwilę zastanowić :) uważam to za kompletnie zbędne… no ale jak się ta moja chłopina uprze to nie będzie zmiłuj… Liliana785, dziewczyno, znajdź sobie coś innego niż energy drink – to największe świństwo jakie możesz teraz pić. Już lepsza by była kawa, cola, lub tp. Coś co ma tylko kofeiną, a nie zabójczą mieszankę kofeiny, tauryny i bóg wie co jeszcze... Żebyś po prostu nie miała później problemów z ciśnieniem… Jeśli chodzi o obiad, to może jakiś sosik? :) Ja jak dziś będę miała trochę siły po południu, to właśnie planuję gulasz i wiosenną sałatkę z sałatą lodową, papryczką, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą – taką bombę witaminową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Wiem, ze to bardzo niezdrowe ale to chyba jedyna rzecz z niezdrowych na ktora sobie pozwalam. ogolnie czuje sie bardzo zle a jak to wypije to jest chwilke troche lepiej. w dodatku mam duzy problem z jedzeniem. naleze do "miesozernych" i to cale zycie... z warzyw jem tylko ziemniaki... a teraz nie moge przelknac miesa... sama nie wiem co robic, na warzywa reagowalam cale zycie wymiotami wiec... nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o imiona to bede sie zastanawiac jak poznam plec narazie jeszcze nie wiem a to dlatego ze imie mojego dziecka nie bedzie napewno polskie :( a ja dzis robie na obiad ziemniaczki, kielbaske grillowana,salate lodowa i jajko sadzone( bo dawno ne jadlam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana polecam cole z duza iloscia lodu pita przez slomke.mi pomaga moze tobie tez.ja znalazlam cole bez kofeiny i teraz a tylko pije. ja tez bylam miesozerna no i teraz za bardzo nie moge miesa ale za to smakuja mi salaty z ogorkiem,pomidorkiem,kukurydza ,papryka i obowiazkowo z dodatkiem soku z cytryny zeby bylo kwasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana785, dla tej „chwili lepiej” ja bym na Twoim miejscu nie truła się tym świństwem… Jeśli chodzi o warzywa to spróbuj – może teraz Ci się odmieniło. Kup sobie świeżego ogórka, pomidorka i przegryź, zobacz jak zareagujesz. Albo spróbuj sobie zrobić mięsko na lekko – np. ugrilluj sobie pierś z kurczaka. Nie wiem czy w DE macie coś takiego, pewnie tak :P, ale ja np. polecam pergamin do smażenia – pierś jest wtedy bardzo soczysta i delikatna. Albo jeśli jeszcze nie to szybko i smacznie – makaron z jogurtem (często jem tak w pracy, dobre i na ciepło i na zimno). Ale na boga dziewczyno, wyrzuć te energy drinki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron z jogurtem uwielbiam :) no i ryz z jogurtem tez.ogolnie to bardzo lubie jogurt a dlaczego? bo jest kwasny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwa ona - ja tez bym bardzo chciała Laure :) ale mąż mówi że to zbyt nowoczesne... eh nie zna się:/ Jeszcze myślałam o Milence, ale nie wiem, strasznie trudno mi na tą chwilę wybrać jakieś imię dla dziewczynki. Za to dla chłopca jest kilka co mi się podoba: Franek, Błażej, Mikołaj, Leon Emil :D Ale będziemy się nad imionami powaznie zastanawiać jak poznamy płeć, na razie maż nie chce o tym gadać. A drugiego imienia tez myślę że nie damy, bo faktycznie po co ono ?? Ja mam i do niczego mi nie służy. Aizuz - chyba się wybiorę do Ciebie na obiad, bo brzmi pyszniiiie !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) widze ze na forum ciagle cos sie dzieje:-) a ja jakos nie mam nigdy sily zeby cos napisac.... witam tez nowe stycznioweczki:-) :-) co do sexu to ja wogole nie mam ochoty a jak maz zobaczy mnie tylko w pizamce to sie oderwac nie moge, az sie boje ze poleci w bok bo jakos sie przemoc nie moge;( poza tym dzis strasznie mnie kregoslup boli bo odzwyczajam sie spania na brzuchu wiec nauczylam sie spac na prawym boku co wczoraj przeczytalam ze jest tez nie zdrowe dla malucha wiec znow przestawic sie nie moge na lewa strone. W tyg kupilam sobie spodnie z pasem bo w zadne ktore mam sie nie mieszcze i pani w slepie tak mnie zmierzyla wzrokiem ze myslalam ze sie zapadne pod ziemie, owszem nie widac brzucha ciazowego tylko tak jakbym lekko przytyla ale wolalam kupic juz ciazowki bo leci tydzien za tygodniem, jutro zaczynam 9:-) czesto mnie pobolewa brzuch, tzn tak w okolicy pepka, zastanawiam sie czy to bardziej nie jelita,macie cos podobnego?naszczescie mdlosci mnie nie mecza bo wystarczy ze rano wezme jedna tab i caly dzien mam dobry:-) dziewcxyny ktore chodza prywatnie czy wy dostawalyscie skierowanie na badania prenatalne? Te pomiedzy 11-14 tyg? Bo we wtorek ide i jestem ciekawa bo podobno to drogie badania.... ja na obiad dzis mam pierogi z mieskiem:-) lub rybcie po grecku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporalam sie z obiadem ale jak teraz mysle ze mam go jesc to juz mi sie odechcialo, ktos mi tu ochoty na pierogi narobil :) tylko mi sie marza z truskawkami albo z jagodami. moze sie przelamie i w przyszlym tygodnu zrobie z truskawkami. Powiedzcie mi dziewczyny jesli sie orientujecie jaka jest cena truskawek w polsce. U mnie kosztuja narazie takie z plantacji 14 euro za kg. doslownie szok, mozna kupic te hiszpanskie tansze ale smaku truskawki to one nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion to tylko jedno mi sie podoba dla chlopca Szymon, tak ma moj maz na drugie tym bardziej je chce ze termin mam na 17 stycznia a moj maz ma urodzinki 18:-) wiem ze pewnie i tak w tym terminie pewnie nie urodze ale daty sa zblizone, a co do dziewczynki to wczesniej chcialam Zoske ale w rodzinie nie dawno tak dali wiec nie chce tego samego a pozatym to juz badzo popularne imie sie robi tak jak zuzia czy jula, 2 dni temu kolezanka urodzila i tez zoska ja nazwali.. jakos mam przeczucie ze bedzie chlopak, ale najwazniejsze i tak zeby nasze dzieciaczki byly zdrowe:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_sz zapraszam :) mam nadzieję, że dziś będę w miarę do życia po pracy i w końcu zrobię ten obiad. Mój mąż kopie kanalizację u nas i przydałoby się, żeby zjadł coś konkretnego. Aniołek23, my idziemy na te USG genetyczne 11 lub 12 lipca. Lekarz powiedział, że zrobiłby je w sumie i w gabinecie na mój abonament, ale idziemy prywatnie na 3D/4D – żeby zrobił na spokojnie, bez pośpiechu i jeszcze ładne foto i zapis na CD dostaniemy :) Koszt niestety 260zł, ale dziadkowie płacą :P A Szymon całkiem ładne imię, chociaż zaczęłam je lubić dopiero ostatnio – wcześniej mój starszy brat, posiadacz tego imienia, skutecznie mi obrzydził :) jako że jednak nasze relacje się poprawiły to teraz nie jest już tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! U mnie troszke lepiej musze przyznac. I mam nadzieje ze mdlosci odchodza powoli juz na dobre. Dalej wyczulona na zapachy jestem szczegolnie jak psu daje jesc bo zapach karmy mnie dobija i jak piesek gryzie przy mnie swoja kostke to wytrzymac nie moge ale ogolnie da sie zyc. Wczoraj zrobilam sobie wolne z pracy (a co tam!) i poleniuchowalam troche w domku. Pobiegalam na biezni, pocwiczylam, ogarnelam dom i nawet ciasto upieklam co mi sie baaardzo rzadko zdarza. Juz dawno tyle energi nie mialam. Co do plci dziecka to ja nie chce wiedziec. Maz chce i tu mamy problem :) Pokoj juz wymalowany na wiosenny zielony kolor i mebelki beda biale. Nie lubie rozowego koloru i wiem ze jak bedzie dziewczynka to bede musiala niestety sie do tego przyzwyczajic. Co do imion to dla chlopczyka bedzie Alexander a dla dziewczynki od dawna chcialam Izabella ale porobilo sie duzo tych Izabel wiec zdecydulamy pewnie w szpitalu na ostania chwile. Napewno nie wybierzemy zadnego imienia z pierwszej 10tki najbardziej popularnych imion. Pamietam ze zawsze w klasie pelno bylo Kasiek i Agnieszek bo akurat w tych czasach kiedy ja sie urodzilam to byly najpopularniejsze imiona. Dla dziewczyn ktore mieszkaja w PL, ciekawy link dostalam od siostry jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy. http://infografika.wp.pl/title,Wybor-imienia-dla-dziecka,wid,15678228,wiadomosc.html?ticaid=110c2e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna strasznie drogie te truskawki! u nas na początku kosztowały 14 zł a teraz można kupić nawet z 4,5 - 5 zł :) więc są częstym gościem w naszej kuchni :) Ja też wogóle nie mam ochoty i myślałam że jest ze mną coś nie tak ale jak wy piszecie ze wam się też nie chce to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zjadlabym sobie takich polskich truskaweczek najlepiej z mojej babci ogrodka,jak ja pojade w sierpniu do polski to juz bedzie po truskawkach:( wlasnie zaczyna sie wieczorny czas nudnosci, kazdego dnia mam taka nadzieje ze to juz koniec, ahhh a tu znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Justyna te truskawki u Was kosztują fortunę !!! Masakra! Ja akurat dostaję za darmo od brata, bo rodzina jego żony ma pole, takze właśnie dziś obierałam 4 koszyczki i pojadłam ;) Mniam :) Oo imiona Izabela i Aleksander też mi się podobają !! :):) Co do badan prenatalnych, to mi je zrobi moja lekarka na normalnej wizycie. Też czytałam gdzieniegdzie, ze one są drogie, ale moja bratowa (która tez jest w ciązy) mówiła, że płaciła tyle co za wizyte normalną i w tej ciaży i w poprzedniej. Tak samo kuzynka, ktora chodzila do tego samego lekarza co bratowa. Ja chodzę do innej i nie wiem ile zapłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa21
a ja zjadłam już kilka truskawek z własnego ogródka :) Nie są pryskane, w żaden sposób przyspieszane, więc jeszcze poczekam troszkę. Byłam przedwczoraj u lekarza. Dostałam skierowanie na te badania prenatalne na ul. Ułańską w Poznaniu, ponoć tam będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dopiero co w sklepie,oczywiscie pierwsze co na wejsciu stoisko z truskawkami a cena 6,99 euro za 500g, oblizalam sie smakiem ale nie kupilam,mozna dawac zarabiac ale nie az tak :P znowu wymiotujeeeeee,juz nie mam sil na to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badan prenatalnych to jak to jest bo normalnie to dopiero po 35 roku zycia sie je zaleca no i ze moze dojsc po nich do poronienia. Justyna u mnie truskawki sa juz po 3-5 euro za kg!!! A na obiad polecam pulpeciki z bialym sosem z kaparami i ryzem ;) Imiona : Amelka albo Antos ;) Ide robic kolacje dla narzeczonego (wyjatkowo bedzie zaraz w domu) ;) Milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×