Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

aw77 własnie myślalam o Tobie bo jakos dawno nie było posta od Ciebie. pytałam gina o ten antybiotyk przy cc, powiedział że cesarkę omówimy sobie we wtorek, albo jak odejda mi wody to bede na bieżaco informowana przez lekarza. wiec nic nie pisałam bo nic wiecej nie wiem czy bedzie czy nie bedzie tego antybiotyku u mnie. Mama Pysia dziekuje teraz jak sie jeszcze przespałam w ciagu dnia to juz mozna powiedziec ze bardzo dobrze sie czuje. Kawusia1 wiem ze to brzmi banalnie zebys sie nie martwila ze bedzie ok, ale jakby ta wada byla jakas bardzo powazna to by was nie wypisali. musisz byc dzielna dla Piotrusia i dla siebie i wierzyc ze bedzie wszystko dobrze. a stres nie jest dobrym doradca i tez negatywnie wplywa na maleństwo trzymam kciuki za was i przesyłam buziaki w piętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna z wrocka
Do Malinowa: Witam, ja w tym forum nie uczestniczyłam ale czasem poczytam :) Mam termin na 4.02. i rodzę we Wrocławiu. Położna poleciła mi Borowską albo Brochów, a w ostateczności Kamińskiego. Lekarz natomiast stanowczo odradził Borowskią twierdząc, że tam są "walnięci" ludzie i powiedział Brochów albo Kamińskiego. Jak mi wątroba na to pozwoli to jutro jadę z mężem na rekonesans ale chyba weźmiemy Kamińskiego bo bliżej (chociaż Brochów ma więcej pozytywnych opinii). Ogólnie zmierzam do tego aby podziękować Ci za twoją wypowiedź z 9.01. odnośnie tego co Twój lekarz mówił o tym szpitalu bo jest to informacja mocno pomocna w podjęciu decyzji. DZIĘKUJĘ :) Wszystkim mamom (tym przed i po) gratuluję i życzę powodzenia, trzymam kciuki i najlepszego w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka27
Narazie cisza.mam założony cewnik foleya i teraz mam dużo chodzić .i tak chyba 5 godzin z małymi przerwami chodzę po korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie widzę na telefonie całego posta to napiszę jeszcze raz. Mamy synusia Igora 4220, 57cm 10pkt poród sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu MamaPysia serdeczne gratulacje Abyssa :) jak bedziesz mogla napisz jak porod i w ogole jak sie czujecie?? pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciezarnej z wrocka
Rodzilam na kaienskiego dwa tyg temu, mialam wykupiona polozna. Polecam. Brochow odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili_2013
To ja znow sie wtrace ;) Kawusia nie martw sie na zapas. Moi znajomi byli w takiej sytuacji z tym ze mieli bliznieta. Jedna dziewczynka ok a druga wyciagneli praktycznie sina. Nie dosc ze wczesniak to jeszcze podduszona. Spedzila miesiac w inkubatorze a rozwija sie teraz o wiele szybciej niz jej siostra z ktora bylo wszystko ok :) ciesz sie wspolnymi chwilami z malenstwem nie trac czasu na zamartwianie bo szkoda :) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili_2013
Z wadami serduszek slyszalam duzo opini ze czesto znikaja z wiekiem. Trzeba kontrolowac ale nie zalamywac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa88 gratulacje :) -- Kawusia, wszystko jest i będzie dobrze. A tym bardziej dobrze, że zrozumiałaś, że to nie Twoja wina. Na takie rzeczy żadna z nas nie ma wpływu. Trzymaj się i ciesz się Piotrusiem, bo na pewno jest cudowny :) -- Natalijka27, trzymaj się. Trzymam kciuki, żeby jak najmniej bolało i teraz szybko już poszło :) -- Malinowaa, mi się też ciągle śni dziewczynka i też taka wyrośnięta- niby prosto po porodzie, ale już normalnie biega i mądrze gada i ma długie włosy... A u mnie na 100% będzie dziewczynka, bo lekarze pokazywali na USG wszystko, i mówili, że nie ma możliwośc***omyłki, także nie zawsze jest na odwrót :) Chociaż, gdyby się jednak urodził chłopiec, to nie wiem jak bym go ubrała w różowe ciuszki... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarna z wrocka - cieszę się,że pomogłam, gdybym miała Kamińskiego bliżej na pewno nie zastanawiałabym się nad żadnym innym szpitalem, jednak po ostatniej rozmowie z ginekologiem chyba jednak zdecyduje się na Środę Śl. bo mam zdecydowanie bliżej. Mówią,że te mniejsze - kameralne szpitale są lepsze. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mama Oliwki-no właśnie ja tez widziałam niby dokładnie co tam ma moje dzieciątko między nogami ale wiem ze i takie pomyłki się zdarzają. W sumie bez różnicy mi - byleby było zdrowe, oczywiście ciuszki mam na chłopca więc takie kolory uniwersalne,dziewczynka w większości też dobrze by wyglądała:) Ale jakby u Ciebie jednak miałby być synek to z tym różowym by nie przeszło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa88 serdeczne gratulacje dla ciebie to dość duży ten Twoj synek i buziaki dla Ignasia w piętki. Rózka czy wszystko ok?? czy może na porodowej jesteś? po tych twoich noszeniach cieżkich zakupów i innych pomysłach napisz choc zdanie co się dzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Abyssa88 gratuluję !! ... dziś 10 stycznia minął mój termin porodu według usg, no chyba, ze urodzę w ciągu 4h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa88 -> GRATULACJE!!! ... Kawusia, Natalijka27 -> trzymajcie się niech wszystko będzie dobrze TRZYMAMY KCIUKASY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na koniec ciazy, zalapalam grzybice pochwy:( przez to lekarz nie pobral wymazu na paciorkowca. Dlatego te leukocyty w moczu. Jestem taka zla. Na koniec ciazy grzybica:/ w srode kolejna wizyta. Przepisal mi tabletki dopochwowo. Mam nadzieje ze minie raz, dwa. Szyjka troche sie skrocila, ale zamknieta. Corcia troszke sie opuscila. Wiec wydaje mi sie ze do srody nie urodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kawusia! Ta wada to nic bardzo groznego. Tyle ze nie bedzie piotrus sportowcem. Nie martw sie. I chyba nie ma potrzeby prof. Dangel w to mieszac. Ale pod opieka kardiologow bedziecie zapewne. A na czym polega juz pewnie wyczytalas ;) wiec nie placz i sie nie zamartwiaj bo tylko pokarm stracisz! . . Zagladalam do Was w dzien kilka razy. Ale nie udalo mi sie nic napisac bo znow bylam sama z chlopcami..maz znow mial sprawy do zalatwienia (z pracy oczywiscie.. a na urlope od srody...) jutro ma szkole wiec znow sami bedziemy...no. i tak moge sobie poodpoczywac jak maz na urlopie.. do tego tez pologowe hormony mna rzadza.. wiec rozumiecie jaki mam doskonaly nastroj.. eh. Szkoda pisac.. nie mam nawet kiedy zakupow spozywczych zrobic.. . Abyssa gratulacje! . No Karla! Do dziela :-) . Niutka w ciazy zwiekszone ryzyko grzybicy niestety :( ty dostalas leczenie. A maz? Jak ty masz to maz tez ma.. . Czekam az sie moj panicz obudzi na jedzenie.. nakarmie i pojde spac bo zeszlej nocy Milus bzyczal mi cala noc***prawie nie spalam.. a w dzien mialam tyle rzeczy do zrobienia ze czasu nie mialam na spanie.. cudne zycie podwojnej mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka27
U mnie na ktg ,żadnego skurczu .chodziłam tyle godzin i nic.wszystko mnie boli.jeszcze dziś mam mieć ściągnięty cewnik i wtedy się dowiem czy chociaż jakieś większe rozwarcie jest i co mają ze mną zamiar dalej robić.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaLW
Zapraszam serdecznie do licytacji http ://allegro.pl/ubranka-dla-dziewczynki-hm-rozm-56-62-i3859742445.html Należy skopiować link i zlikwidować spacje po http POLECAM WARTO NAPRAWDE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa gratuluje!!! Miskapyska wszystko ok;) Od 7 do 14 sprzątałam, potem dwie godzinki popracowałam następnie przysnęłam, później wyszłam do grupy znajomych, o 22 byłam w domku i z mężem staraliśmy się rozmiękczyć szyjkę;) szczególnie że mamy dzisiaj jedną z naszych rocznic;) Teraz zajrzałam na forum i melduje że u mnie bez zmian. Jutro mam znowu lekarza, chociaż już nie wiem po co tam ide,chyba po info o długości szyjki, bo raczej nic mi nie zleci, nie przepisze badań i ogólnie ile może się mi przyglądać? ;) A zwolnienia nie pociągnie bo musiałabym 15-go dopiero przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj słabiej czułam ruchy, ale wszystko ok, dziecko markotne było, położna mówiła że jestem 7-mą osobą na kontrolę i żeby jak coś to dzisiaj na IP się zgłosić, ale obyło się na szczęście:) Oczywiście to dzięki Tobie Miskapyska się tak zaangazowałam w liczenie, sprawdzanie i szukanie położnej, bo wczesniej nie wydawało mi się to tak istotne. I księdza wczoraj miałam;) pobłogosławił brzuszek, oby to nam na dobre wyszło. x Kawusia nie bierz na siebie winy za serduszko maluszka ani za pępowinę. Jesteś bardzo dobrą matką i chciałaś dla małego jak najlepiej. Trzeba się cieszyć że wada jest nieznaczna i że udało się Piotrusiowi przeżyć. W pewnym sensie to cud i trzeba go pielęgnować. Nie ma tu nigdzie żadnej Twojej winy! Trzymaj się cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem moja córcia tez wczoraj w nocy dala w kosc bo byla strasznie zmeczona a jednak nie spala. Marudzenia nie bylo konca i to samo dzisiaj popoludniu. strasznie plakala choc nic nowego nie wprowadzilam do mojej diety. po kapieli tak sie darla ze musialam w reczniku juz ja uspakajac. Teraz tez czekam az usnie ale mozonie to idzie :( dzisiaj byla drugi raz poolozna i mowila ze moze zmiana pogody tak wplywa na nalenstwo. sama juz nie wiem.... jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dalej nie spi w swoim lozku tylko chce albo na rekach albo na kolanach :( a jeszcze dwa dni temu pieknie zasypiala sama w lozeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sobotnim dlugim spaniu. W nocy wizyty z toalecie przebily wszystko. Co godzina z zegarkiem w reku. Czuje sie jakbym 2 dni nie spala. Milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutka mam ten sam termin co Ty:). Ja wstałam dziś po 4 spać nie mogę, siku robie tylko raz w nocy, ale mała leży mi na pęcherzu lub na przewodzie do cewki i bardzo wolno mi się sika:). Jakoś opuchłam na buzi i usta mi się zrobiły bardziej czerwone....Mam nadzieję że już urodzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj przed 23 urodziła sie Kinga! Waga 3140g,51cm. Izka napisała że i ten poród był expresowy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem masz jakieś doświadczenie z tą wadą, bo my jesteśmy zupełnie niedoinformowani a z tego co na internecie czytałam to wiem tyle, że musimy 80 tys. na nową zastawkę uzbierać. Może znasz jakieś rzeczowe źródło z którego można dowiedzieć się czegoś konkretnego. Dzięki dziewczyny, że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia z tego co wiem zabieg robi sie dopiero jak wystepuja jakies powiklania czyli najczesciej poszerzenia aorty. Mysle ze nie masz co się martwic na zapas. Na pewno dostaliscie skierowanie do poradni kardiologicznej? Wazne zeby monitorować i robic echo. Skad jesteś? Bo nie wiem gdzie tabelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy skierowanie , ale dopiero na 28 stycznia , więc trochę dni w niepewności nam zostało. Mam 120 km do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla nowych mamusiek :) ......... U mnie dzisiaj super noc, mała wczoraj padła o 9 potem wstała na mleczko ok.11, a jak zasnęła o 12 to obudziła się o 6 rano, normalnie szok, prawie cała noc przespana. Teraz kochana śpi, ale jak się obudzi idziemy na spacerek, bo piękna pogoda na dworze. ...... Ciekawe która następna się rozpakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×