Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witajcie! Taida, bardzo mi przykro, że się nie udało.... :( Gdybym nie miała dzieci, na pewno korzystałabym z każdej możliwości, z pewnością i adopcję komórki wzięłabym pod uwagę. Dziecko będziesz nosić przez 9 miesięcy pod sercem, Ty je urodzisz, będzie jak najbardziej Twoje. Co do Twojego pytania: myślę, że rozczarowania po nieudanych staraniach są jednakowo bolesne dla wszystkich. Ale chyba łatwiej się po nich podźwignąć, jeżeli ma się już dzieci. Oczywiście piszę wyłącznie o sobie. W sumie czuję się spełniona jako matka. Przeżyłam wszystkie etapy macierzyństwa, wzloty, upadki, bardzo trudne chwile i momenty, które z nawiązką wszystko rekompensowały. I, mimo, że synowie są dorośli i moje macierzyństwo ewoluowało na inny poziom nadal nie mogę się nudzić :) Miałam marzenie mieć jeszcze dziecko z mężem... Ale widać nie było nam to pisane. Nasz problem leży chyba w tym, że za późno zaczęliśmy się starać. Mon Cheri, może Twój nowy lekarz będzie bardziej skłonny do wypisywania zwolnień? Karmi, mnie też brakowało podglądania pęcherzyków. Ale teraz, kiedy nie wiem, co się dzieje, mogę mieć naiwną nadzieję co miesiąc :) Tak, wciąż ją mam, chociaż jest już taka malutka i słabiutka.... Widziałam w prognozie pogody, że u Ciebie dużo wyższa temperatura niż u nas. Moncia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Coco, brakuje Cię tu :) Ivanko, co u Ciebie?! Tessa? SM 🌻 Mandarynko, pozdrawiam! Gerwazy..? Jola i Liilly, ależ zazdroszczę Wam takich długich wakacji! Migotko, masz jeszcze trochę czasu na starania, nie załamuj się. Biest, co tam oglądasz? Ja skończyłam "Revenge" - czekam na nowe odcinki do września. "Walking Dead" też dopiero od jesieni? Oglądam na bieżąco 3 serię "The Killing" a dzisiaj pierwszy odcinek "Dextera" :) A, wczoraj obejrzałam pilota "Homeland", czytałam, że dobry. Pozdrawiam wszystkie, również te niewymienione z powodu demencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida bardzo mi przykro:( Przytulam.Ja już wcześniej pisałam że nie miałabym oporów przed kd.Tak jak piszą dziewczyny będziesz nosić to maleństwo 9 miesięcy pod sercem,czuć jego ruchy,podglądać na usg.Ono będzie twoje i twojego męża. Nie wiem dlaczego ale teraz staranie były dla mnie dużo bardziej stresujące niż te za pierwszym razem być może poronienie też się do tego przyczyniło.Niby powinno być łatwiej bo mam dziecko ale nie jest.Do tego moja szwagierka,przyjaciółka,sąsiadka miały dzieci praktycznie bez najmniejszych starań po prostu mówił chcę mieć i były.W ogóle nie czuję zrozumienia z ich strony.Szczególnie ze strony szwagierki która w najmniejszym stopniu nie jest wstanie zrozumieć niepłodnej kobiety. Rachelka Tobie gratuluję dwóch wspaniałych synów musisz być z nich niesamowicie dumna:) Moncia wszystkiego najlepszego z powodu rocznicy ślubu oby za rok było Was troje a przynajmniej ten najmniejszy osobnik żeby był w Twoim brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w summie nie mam nowego serialu. Ogladam na bierzaco Hannibala, The Killing , True Blood, skonczylam Arrow(bardzo mi sie podobal) i zaczelam ogladac The Fall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia 🌼 na tę 11-stą rocznicę ślubu Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem. 🌼 🌼 Taida przykro mi :( Co do Twojej decyzja jest ona wasza i najważniejsze to nic po za tym ja natomiast pewnie gdybym miała fundusze też bym tak postąpiła. Mam już dziecko i może mi łatwiej przejść moje starty i nieudane kolejne macierzyństwo ,aczkolwiek też mnie bardzo boli fakt że już mamą nie będę :( Cieszę się że mam chociaż jedno moje upragnione dziecko widocznie na więcej nie mam już co liczyć . Żałuję że nie zaczęłam się starać szybciej ale wtedy nie było to możliwe gdyż chorowałam i brałam dużo leków wtedy było by to nieodpowiedzialne i egoistyczne z mojej strony i strasznie niebezpieczne dla dziecka. 🌼 Mon cherii oczywiście daj znać po badaniach jak się maleństwo miewa ;) 🌼 Karmi przytulam mocno 😘 ❤️ 🌼 Coco jak tam wakacje wracaj do ans bo smutno bez Ciebie ;) ❤️ 🌼 Gerwazy odezwij się do nas nie szkoda Ci nas tak zostawiać przecież zżyłyśmy się tutaj przecież napisz choć kilka słów………. :) 🌼 Dla reszty dziewczyn pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wlasnie napisz co bylo w tym Colorado bo sie zstanawiam co u ciebie. Rachelko zastanawiam sie nad Cult ( opis nie brzmi zle),i Elementary. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko moze wyspa Harpera bedzie sie podobac. Ja wlasnie biore sie za Twilight zone :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super jesteście. Dziękuje za słowa wsparcia i tyle osobistych komentarzy. Cieszę się bardzo, że tu trafiłam. Jutro napiszę więcej o swoich ostatecznych przemyśleniach, bedę też prawdopodobnie po rozmowie z lekarzem. I Wczoraj na urodzinach siostry ciotecznej dzielnie się trzymalam, było przyjemnie, o dziwo nikt nie pytał nas o ciąże :) Wszyscy byli zajęcie zachwycaniem się trójką maluchów, które były uczestnikami imprezy. I a dziś zadzwoniła kolejna siostra cioteczna (mam generalnie bardzo dużą rodzinę) i zapowiedziała swoj przyjazd z rocznym dzidziusiem. To jej pierwsze dziecko, które urodziła w wieku 35 lat. Jeszcze jej nie widziałam bo mieszkają na stałe za granicą. Tak więc w weekend zapowiada się kolejna impreza z dziećmi na pierwszym planie. Jestem jednak z siebie dumna bo mimo kolejnych niepowodzen czuje ogromna sympatie do dzieci z rodziny. To niby powinno być normalne ale jak wiecie często rożnie z tym bywa i zawsze jest większym lub mniejszym przezyciem. I Dzis juz dzwonek telefonu nie powoduje u mnie zawalu serca, czuję pewnego rodzaju ulgę...trudno to wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z niedzielną kawą -dziękuję wszystkim serdecznie za życzenia .Mam nadzieję ,że w następnym roku wszystkie będziemy mogły cieszyć się upragnioną ciążą. Czego wam i sobie życzę z całego serca . Mon cheri jak zdróweczko jak maluszek . Karmi Taida czekam z niecierpliwością na wieści od was jak sprawy się potoczą . Gerwazy napisz jak tam twoja wizyta .Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanej niedzieli . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMi sie Twilight Zone tez nie podoba a Elementary widzialam w TV. Niech dawaja nowe odcinki reszty filmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wesele było udane, pogoda dopisała, Taida ja na twoim miejscu nie zastanawiałam bym się tylko działała, to będzie wasze wspólne dziecko, ty go będziesz 9 miesięcy nosić pod sercem, ludzie obce dzieci adoptują i kochają jak swoje, a ono będzie wasze, Karmi ja za ciebie ciągle trzymam kciuki - pamiętaj Mon cheri u ciebie badania to tylko formalność nie ma się czego bać, brzuszek już pewnie widać, ja w tym cyklu nie byłam na monitoringu bo lekarz na urlopie, ale też m z synem dziś wyjeżdżają to czas dla mnie bezowocny, jestem sama do środy potem jadę do nich, Rachelka ty to masz synów, super, Mandarynko my się nie poddajemy - prawda, Migotko ja też mam syna z 2000 roku, ech pierwsza klasa gimnazjum, kolejnych dzieci brak pomimo usilnych starań, Biest miłego oglądania, ja dzisiaj tez robię dzień kanapowy, no bo po weselu trzeba odpocząć, Moncia wszystkiego dobrego z okazji dnia ślubu, SM, Liilly - pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia działaj działaj za rok może maluszka będziesz miała. Taida tak to jest, że najgorsza jest niepewność, ja też jak dostawałam @ to ryczałam, ale z drugiej strony jakaś ulga, że już na pewno wiadomo i nie ma na co liczyć. Jola takie dni kanapowe po weselu lub imprezie uwielbiam tylko my wylegujemy się wtedy normalnie w pościeli w łóżeczku. A ja chwilowo sama w domu, M z córką pojechał brata na cmentarz zawieść i do ich babci, a ja po obiedzie i deserze u mamy pękam z przejedzenia. Mamy z córką w planie na rowerze na działkę jechać tylko coś się podejrzanie chmurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowilam sobie zrobic mily wieczor w kinie. Ide do kina z najwiekszym ekranem xxl do 3d w sali delux. Wlasnie kupilam online bilet i przy kasie zamowie sobie nachos i potetos zeby mie przyniesli na miejsce. To zaszalalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu:):):)Jutro wszystko przeczytam i nasmaruje ile się da.W zyciu bym nie pomyslala,ze urlop może tak człowieka wykonczyc:PCmoki dla wsiech i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyy
Karmi_, Z mysla o wynikach Twojego M podaje na dole liste suplementow dla mezczyzny, ktora mi podali w Kolorado. Moze Ci sie przyda :) Trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc bo twierdza, ze trzeba je brac przez 3 miesiace zeby to przynioslo efekt. x W momencie zaczecia stymulacji do IVF, kobieta powinna je przestac brac. Nie wolno brac melatoniny jezeli ma sie problemy z tarczyca. Oczywiscie przed rozpoczeciem przyjmowania jakichkolwiek suplementow powinno sie skonsultowac z lekarzem i ewentualnie wykonac odpowiednie testy z krwi. x SUPLEMENTY DLA KOBIETY: Myo-inositol = 2 grams x 2 per day Melatonin = 3 mg at bedtime Co-Enzyme Q10 400 mg x 2 per day Omega 3 Fatty Acid = 1,000 mg a day Vitamin C 500 mg in morning Vitamin E 200 iu daily L-Arginine 1000 mg x 2 per day Pycnogenol 100 mg every day x SUMPLEMENTY DLA MEZCZYZNY: Co-Enzyme Q10 200 mg x 3 per day Omega 3 Fatty Acid = 1,000 mg a day Vitamin C 1000 mg in morning Vitamin E 400 IU daily L-Arginine 1000 mg x 2 per day Pycnogenol 100 mg every day Folic Acid 400mcg every day Vitamin Centrum with minerals 1 tablet every day x Note: Co-Enzyme Q10 jest najlepiej przyswajane w formie Ubiquinol. x Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Gerwazy super że się odezwałaś, napisz co w Kolorado jak projekt kruszynka, Coco no to opowiadaj jak urlop, ja wyjeżdżam w środę, dzisiaj mam napięty grafik , po pracy myję okna i sprzątam, żeby w sierpniu jak przyjadę już nic nie robić, pogoda piękna, pozdrawiam miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze Gerwazy znowu sie wymadrza i szpanuje gdzie to ona nie byla :O I tak znowu zaraz cie przegonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam Do domu...Mam urlop i dopadla mnie goraczka wyjazdowa. kupilam fajne rozowe sandalki na wyjazd wlasnie. Gerwazy napisz choc krotko Co po wizycie. Bedziecie tam podchodzic? Postawili ci jakas sensowna Diagnose?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - bez sensu ta twoja uwaga, bo Gerwazy tylko napisała odnośnie jednego punktu i dała to po to by ktoś skorzystał, więc chciała dobrze. Gerwazy nie czytaj bzdur, tylko napisz co i jak, wsscyscy są ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ 🌼 Gerwazy fajnie że się odezwałaś ;) Napisz nam coś więcej jak poszło i jakie dalsze plany ???? Pozdrawiam serdecznie 😘 🌼 moje drogie pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest co będziesz dzisiaj oglądać, podrzuć jakiś dobry film na wieczór,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grafik dzisiaj wykonałam, mieszkanie lśni, ech ale się urobiłam, jak głupia, ale lubię z wczasów wrócić do czystego, pachnącego domu, dni płodne, czas bezowocny m brak, kolejny cykl stracony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu moja droga narazie ogladam normalna telewizje ale narazie widze ze nic ciekawego nie ma. Sama sie zastanawiam co ogladac... Pare dni temu ogladalam The Raid i Stonoge 2, Wiosenne rytualy, i Odzyskac corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad Panaceum ale nie wiem czy mi sie chce ogladac dzis... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam niedawno "Panaceum" i podobało mi się. A wczoraj widziałam "Intruza", myślę Biest, że mogłoby Ci się spodobać, bo to na podstawie powieści Stephenie Meyer :) Jola - u mnie podobnie - dni płodne, a M już 600 km ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Migotko o Sorry za nieobecność ale u mnie trudny czas mój tata gorzej się czuje, niestety choroba szybko postępuje a jest zbyt słaby na chemię.. schudł już 35 kg....dlatego nie śpię ostatnio zbyt dobrze, praktycznie ostatnie dni wstawałam po 3, a o 5 rano wychodziłam na rower i robiłam rundy po osiedlu z psami...jak tak ktoś z boku na moje postępowanie patrzy to widzi same wariactwo...normalnie..... o Mon Cheri już 12 tydzień wow! trzymaj się na badaniach... pisz więcej o sobie i ciąży, plisss :) o Co do innego koloru pomarańczy są wakacje, młodzież się nudzi, nie reagujmy. o Taida bardzo mi przykro...ja absolutnie nie mam nic przeciwko KD tak jak dziewczyny uważam, że to będzie Wasze dziecko, znacznie wcześniej pisałam, że ja opowiadam się też za adopcją, moi znajomi mają córeczkę adopcyjną azjatkę, nie mieszkają w Polsce ale tak naprawdę nasz świat jest coraz bardziej kosmopolityczny i tego się trzymajmy. Powiem Ci jeszcze, że nieraz pisałam o tym jak w swoim nastolatku widzę "obcego " z kosmosu. Moje kochane dziecko się przeistacza, szuka siebie a dla mnie to zbyt szybko. I tak nie raz z M się zastanawiamy "kto nam go zamienił??" Absolutnie nie dostrzegam w nim swoich genów czy m...hm... może to stan przejściowy ale pokazuje też nie ma co na takie rzeczy się oglądać. Najważniejsza jest miłość , którą chcemy i potrafimy ofiarować innym. o Gerwazy zastanawiałam się własnie nad Q 10 w tej formie Ubiquinol, dlaczego do cholerki to takie drogie jest bo znalazłam za 182 zł opakowanie 40 kapsułek 100 mg i już teraz wiem! całusy:) o Coco czekam na sprawozdanie z wakacji o SM spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, kochana, aby każdy dzień Ciebie radował! o Monia wszystkie dobrego z okazji rocznicy! o Karmi, przytulam niestety wiem jak się czujesz, chyba jesteśmy na tym samym zakręcie o Lilly, Jolu jak Wam dobrze, miłych wakacji!!! o Biest baw się dobrze o Rachelo gratuluję :D synków - mamusi:) o Mandarynko czyli wszystko na dobrej drodze :) trzymam kciuki, do dzieła! o Wiesiołku ale zdjęcia! cudo! o KOchane wszystkie przytulam 👄 sorry,że nie do każdej z osobna, wybaczcie , uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i tak pomyślałam o Zuzie - pewnie już urodziła, odezwij się kochana co tam u Ciebie, może jak będziesz miała malutką obok siebie nie będzie już lęku i będziesz mogła z nami popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×