Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Kochana SM:) Kobieto,ktora nosisz jedno z najpiękniejszych imion w historii ludzkości:D Kobieto,ktora dla każdego masz dobre slowo i zrozumienie, Kobieto,ktora jeśli tylko chcesz potrafisz z uosobienia spokoju zmienić się w kocice,gdzie tam kocice w gepardzice,pokazujaca pazurki potrafiaca bronic swojej niezaleznosci, Kobieto,ktora dajesz więcej niż dostajesz, Kobieto o nietuzinkowej osobowości, Kobieto na której wsparcie zawsze można liczyc, zycze Tobie wszystkiego co najlepsze:)dużo slonca dosłownie i w przenosni:Dmalych i tych dużych radości dnia codziennego oraz zrozumienia i milosci bliskich:) Z wyrazami sympatii Coconut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko winszuje sukcesu syna to również Twój sukces:)A zdradz na jaki temat była praca?Duzo syn miał egzaminow końcowych?Fajnie tak zdac wszystko na początku to teraz ma chłopak dluuuuuuugie zasluzone wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco moja kochana i droga imienniczko powaliłaś mnie Twoim postem i życzeniami dosłownie nikt jeszcze aż tak na mnie nie wpłynął swoimi słowami jesteś niesamowita za co szczerze Ci dziękuje ❤️ ja również darzę Cię ogromną sympatia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie..? Coco jest niesamowita z tymi życzeniami :) Praca była po angielsku na temat tłumaczenia literatury dla dzieci - studiował translatorykę na filologii angielskiej. A pytaniem o ilość egzaminów mnie zaskoczyłaś ;) nie pamiętam... zdawał jakoś tak bezproblemowo... Łyknęłam melatoninę i mam nadzieję, że zaraz sen mnie zmorzy :) Po urlopie znowu mam problem ze spokojnym i głębokim snem :O Życzę Wam dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze jakies drobiazgi dopakowuje:OAz wstyd mam tego tyle jakbym na dwa miesiące jechala a nie na tydzień:Pdzwonilam nad morze do tego pensjonatu do którego jedziemy i mily pan powiedział,ze pogoda zajefajna,oby się utrzymala.Ale chrzanic to, ważne ,ze jedziemy z fajnymi ludzmi i mamy na wszelki wypadek pol sklepu monopolowego:Pw bagażniku. Dobrej nocki zycze,ja się chyba wyflancuje na balkon bo nie mam pomieszczenia w którym można spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke. Ja idę dzisiaj do pracy na 11 godz i kawkę piję z Wami:) Rachela no to to gratulacje dla synusia, pewnie dumna jesteś z niego:) pewnie na magisterskie uzupełniające się teraz wybiera? Coconut Twoje życzenia zawsze mnie rozbrajają skąd Ci się to bierze? No i życzę Ci super odpoczynku nad morzem, nie wiem czy coś nie pomieszałam, ale chyba do Grzybowa jedziecie? Jolka to co się nic nie przyznajesz, że też jesteś ogrodniczka.......a opryski robiłam już wieczorem także dałam radę ze swoim mundurkiem. Z randapem wiem, że trzeba ostrożnie kiedyś koledze trochę się na płytki wylało po czym wlazł w to i przeszedł przez trawnik:) ....wypaliło mu piękne ślady buta na trawie. M opryskiwał przy basenie bo tam nie można skosić, na wjeździe i takich tam dziurach. Biest co nic nie piszesz? Opalasz się trochę? Taida jak tam jajniczki pracują. Lili pewnie masz teraz pięknie w swoim rajskim ogrodzie bo róże kwitną jak szalone, jak Twój M będzie w weekend? SM jak się czujesz po urodzinach? Mandarynka pozdrawiam:) Moncheri męczą Cie upały? No to na razie tyle bo chcę przed pracą jeszcze pierogi z truskawek zrobić, a po pracy gołąbki jedne clasic, a drugie w wersji wegetariańskiej, bo moja córka przechodzi wszystkie możliwe objawy dojrzewania i buntu i niedawno przeszłą na wegetarianizm, ale taki oszukany bo zajada się rybami, je jajka, zupy na mięsie, bigos po wygrzebaniu mięsa, flaki tez po wygrzebaniu mięsa. Zrobię jej z farszem w którym będzie ryż, pieczarki, cebulka, przyprawy i trochę posiekanej kapusty, chyba bedzie jej smakowało? No to miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🖐️ 🌼 Karmi droga ja czuje się normalnie jak i przed urodzinami tyle ze na liczniku kolejny rok do przodu ukryć się nie da. Jestem wściekła bo robotnicy odwalili samowolkę i czekam na kierownika spółdzielni je się nie mam zamiaru wkurzać postawiłam sprawę jasno przyjdzie i mu pokaże co i jak. Na dodatek mi piecyk w łazience się popsuł nie wybucha gaz i myliśmy się w lodowatej wodzie jak nie jedno to drugie. 🌼 Pozdrawiam Was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj i ja witam się z poranną kawkąMam dzisiaj inne godziny pracy i dlatego jestem jeszcze w domu. O 5-tej obudził mnie taki grzmot, że wyskoczyłam z łóżka. Potem zaczęło tak lać, że szok. Do tego doszedł drobny grad. Temperatura jednak nie spadła. Teraz znowu ładnie i słonecznie. Coco, wrócisz pewnie opalona znad morza:)Pogoda szykuje się superowa:)Weź mnie ze sobą!😭 Rachela, dołączam się do sukcesowych gratulacji dla syna:)Życzę też powodzenia w dalszym rozwoju:) Karmi, tak m będzie w domu już dziś. Cieszę się niesamowicie:DW ogrodzie oczywiście pięknie, nie ukrywam;)Róż mamy jednak mało, prawie wcale, mimo że uwielbiam je pasjami. Niestety, żeby były piekne, trzeba o nie bardzo dbać, opryskiwać itd. A nasz pan ogrodnik już teraz nie daje rady opanować wszystkiego. Moja teściowa miała zawsze przecudne róże, w różnych kolorach i gatunkach. Jednak po jakimś czasie z większości z nich zrezygnowała, bo za dużo zachodu było.... Karmi, chyba wproszę się dzsiaj do Ciebie na obiad:P SM, mam nadzieję, że urodzinki udane były?:) Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i życzę miłego dnia🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek, dziękujemy❤️Niesamowite..... Do usłyszenia, lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was bardzo serdecznie. pozdrawiam i życzę powodzenia, Chciałam wrzucić cały filmik z badania ale niestety nie umiem ,wrzuciłam na chomika męża,no ale też nie wiem jak go udostępnić tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiesiołku, nawet nie wiedziałam, że tak cudnie dzidzia w 12 tyg. wygląda! Życzę Wam szczęścia! Dziękuję za gratulacje :) Syn do końca nie wie jeszcze co będzie robił dalej, jakby znalazł pracę, pewnie uczyłby się dalej zaocznie. Póki co będzie chyba składał na studia dzienne, ale to wiąże się z dojazdami, bo na miejscu nie ma tego kierunku. Teraz ja przez całe wakacje będę zazdrościć Wam urlopów ;) Coco - Tobie już zaczynam :D A tak poważnie życzę Ci pięknej pogody i myślę, że taka będzie. SM, to nie fajnie, że się akurat w urodziny użerałaś z niesolidnymi robotnikami :( Musisz to sobie później odbić czymś przyjemnym. U nas grzmiało w nocy, ale ledwie pokropiło. Dzisiaj pochmurno i chłodniej (jest czym oddychać), miało zamiar padać, ale przeszło.... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mała imprezka się szykuje w sobotę a wczoraj to normalny dzień był wiecie jeszcze nerwówka ale trudno życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm czyli robisz imprezke w sobotę? mogę wpaść? Lili na obiadek zapraszam o ile lubisz pierogi z truskawek bo gołąbków nie bedzie, zrobiłam 60 pirogów i rozpływam się z gorąca, na obiad zrobię coś szybkiego bo nie da się gotować dzisiaj. Wiesiołek fajny dzidziolek:) Rachela moja ciocia z Lubania Śl dzwoniła wczoraj, że było u nich 38 stopni!!!! U Ciebie pewnie też przygrzało w takim razie. No to gonie do pracy. Miłego dnia jeszcze raz życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, Wisiołku super że wszystko w porządku, fotosik super, ech zazdroszczę ja w upały wymiękam nawet z seksem, Karmi ja i ogrodnik i budowlaniec, co zechcesz do wyboru, kończę dzisiaj wystawianie ocen , no i prawie wakacje, Rachelko super syn, no to ja się skromnie pochwalę że mój 6 klasę kończy z czerwonym paskiem, pozdrawiam was w ten kolejny upalny dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołku kurcze jaki słodziaczek kochany ;) śliczny dzidziuś i super że wszytko jest w porządeczku :) ❤️ 🌼 Karmi nie ma sprawy wpadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, gratuluję przodownika w domu:DA co do wystawiania ocen, to moim zdaniem jest to jeden z trudniejszych obowiązków..... Karmi, pewnie, że lubię pierogi:DSama robię je rzadko, a jak już, to zawsze coś jeszcze zamrożę, żeby potem było szybciej:) U mnie nie ma czym oddychać...Opuściłam rano rolety i mam teraz "tylko" 26 stopni w domu:DAkurat na leżenie, bo do pracy za ciepło:P Objadam się akurat truskawkami. Słoneczko dało im wyjątkową słodycz:) Ivanka, czy Ty znowu nie masz neta?;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, gratuluję przodownika w domu:DA co do wystawiania ocen, to moim zdaniem jest to jeden z trudniejszych obowiązków..... Karmi, pewnie, że lubię pierogi:DSama robię je rzadko, a jak już, to zawsze coś jeszcze zamrożę, żeby potem było szybciej:) U mnie nie ma czym oddychać...Opuściłam rano rolety i mam teraz "tylko" 26 stopni w domu:DAkurat na leżenie, bo do pracy za ciepło:P Objadam się akurat truskawkami. Słoneczko dało im wyjątkową słodycz:) Ivanka, czy Ty znowu nie masz neta?;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak ja to skserowałam:PMoże kafe temperatura za wysoka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola gratuluję prymusa świetnie ;) te nasze dzieci dają nam powody do dumy prawda ;) Moja córka nie jest prymusem ale uczy się bardzo dobrze jak na swoje częste chorowanie jestem z niej dumna o musi podwójnie wysilać się żeby wszytko nadrobić i jeszcze wyjść na super średnią zresztą same wiecie ile jest nauki co ja będę wam pisać szczególnie jeśli mamy tutaj ciało pedagogiczne :) Nie musi mieć paska byle daje sobie rade i sama osiąga wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:)U mnie wczoraj burza była ale dzisiaj nadal upał. Zaraz będę robiła serniczek z truskawkami, apotem do dentysty, mam nadzieję, że ostatni raz. Gerwazy mam nadzieję, że lada dzień odezwie się do nas. U nas juz prawie wakacje, moja córka to leser nie chce jej się uczyć odkąd poszła do gimnazjum, całą podstawówkę czerwony pasek miała a teraz średnia 4 i to po poprawkach, a jakby chciała to by naprawdę dobrze się uczyła. Zła jestem na nią bo wiem, że zdolna a nauke zawala na własne życzenie. No to ja tyle miłego dnia skarby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Dziś byłam na pierwszym podglądaniu - 8dc - niestety mimo silnej stymulacji jest tylko jeden 12 mm pęcherzyk. Stymulacja nic nie dała bo i bez żadnej stymulacji zazwyczaj mam własnie jeden. Są też powtórne wyniki amh. Teraz wyszło 0,18 kilka miesięcy temu było 0,14 - więc wynik się praktycznie nie zmienił. Jak sie pewnie domyslacie nie sa to dla mnie dobre wiadomości. Pomijam już koszty, które w Invicta sa takie same bez względu na to czy ma się 20 komórek czy tak jak ja tylko jedną. W poniedziałek kolejna wizyta i w środe prawdopodobnie punkcja. Dzis nie byla profesora tylko inna lekarka, ktora stwierdziła, że moje jajniki sa jak jajniki 48 kobiety. Mogla sobie to darować choć może czasem lepiej znac szczerą i brutalna prawdę. Co do jakości komórek to powiedziała to co już słyszałam od Gerwazowej, a mianowicie, że mimo niskiego amh dobre jest to, że jestem stosunkowo młoda bo według ich badań nie ma przełożenia niskie amh na jakośc komorek pod warunkiem ze to niskie amh jest w mlodym wieku. Zaznaczyla jednak, że nie jest to jednolity pogląd. Dlatego też mimo tego, że jak dobrze będzie, uzyskam tylko jeden zarodek to zrobimy mu pgd. Odebrałam tez wyniki M. Mimo tego że ma normalospermie to zrobiono mu test na fragmentację plemników. Test nie wyszedł rewelacyjnie więc zalecono nam procedurę separacji plemników (to nie jest wiec zwykłe ICSI, ale nie pamietam jak to sie dokładnie nazywa). Koszty sa już na poziomie 30-35 tyś (razem z badaniami) a rozmawiamy o jednym jajku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie burza, no i dobrze po tych upałach trochę orzeźwienia się przyda, Taida mocno cię kochana ściskam, wyniki nie są rewelacyjne ale nadzieja jest, nie wolno ci tracić nadziei , ja jestem starsza i się nie poddaje, w życiu bym nie pomyślała że będę miała problem z drugą ciążą, syn był za pierwszym razem, ech życie pisze różne scenariusze, burza przechodzi i czas na rower, dawno nie jeździłam bo upały, a po clo czuję się cięższa, trzeba spalać kalorie, pozdrawiam was kochane wszystkie, u mnie to prawie wakacje no i u Liilly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja nie pisze bo potrzebuje odpoczynku od Forum... Dzis dostalam @ bez najmniejszego bolu....bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę jak zwykle w weekend. Biest jesli masz potrzebę to odpoczywaj i wróć lada chwila z nową siłą bo przed Tobą mnóstwo emocji, będę Ci mocno kibicować. Jola podrasujesz hormonki i zobaczysz, że będziesz w ciąży, tak naprawdę szanse na dziecko najbardziej niwelują zbyt niska rezerwa jajnikowa lub słabe nasienie, z tego co pamiętam u Ciebie chyba jest ok. A w ogóle robiłaś sobie badanie FSH lub AMH? Taida no cóż sprawy nie wyglądają zbyt różowo, Twoim atrybutem tak jak już wcześniej pisałam jest wiek i tego się trzymaj. Może z tego jednego pęcherzyka uda się mały człowieczek. A ta lekarka...no cóż myślę, że powinna takie uwagi zostawić dla siebie, to nie było profesjonalne z jej strony, przecież nie byłaś pierwszy raz u gina i doskonale wiesz co znaczy takie AMH, mam nadzieję, że nie było Ci zbyt przykro. No teraz do dzieła, będziesz miała emocjonujący miesiąc, wiesz życie potrafi nieraz zaskakiwać i tego Ci życzę. Dobrze, że przynajmniej kasę masz na wszystko bo bez tego niestety ani rusz przy niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×