Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Wpaść w furię!:PZmęczenie daje znać o sobie. Dzisiaj zdarzyło mi się kilka pomyłek w pracy. Czas na odpoczynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lipa, nie ma Gerwazowej i nudy na pudy a wszystko przez złośliwe komentarze. Sama nie przepadam za nią, ale ciekawie poczytać jej wypociny serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba było nie krytykować i nie obrzucać blotem.Teraz nudy a tak to się trochę można było rozerwać i czegos dowiedzieć.Ale honorowa jest ani mrumru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu, jaka masz pogode we frankfurcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdziel.............................................kurka w Colorado mam wszystko...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos rozrywki potrzebuje , to niech sobie telewizor wlaczy , a jak sie chcesz czegos dowiedziec , to google odpowie na Twoje pytania . To jest grupa wsparcia , a nie cyrk ! Istniala przed Gerwazowa i z Gerwazowa . Jest potrzebna piszacym tutaj , wiec glupio nie komentujcie . Wroci , to wroci , nie bedzie miala ochoty , to nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam o 21:06 wczoraj (tylko, żeby nie było że piszę do siebie) i w sumie przuznam rację ostatniej osobie z ostatnim komentarzem. Swięta prawda. 3majcie się dziewczyny, Może i będzie Wam lepiej bo jesteście SM, Karmi, Jolka, Lilly najbardziej sympatyczne z całej ekipy :-) Taida szacuneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) to miejsce dla kazdego , byle sie nie obrazac nawzajem ! I racja tyle tu fajnych, milych babeczek :) , a Gerwazowa , no coz wroci , kiedy uzna za stosowne , mam nadzieje , ze da znac , czy jej sie powiodlo. xXx SM kochana mimo , ze zycie nie szczedzilo Ci gorzkich rozczarowan , mam nadzieje ze teraz to juz tylko sloneczne dni :) Wiec zycze Ci ,przede wszystkim duzo zdrowka , bo jest niezbedne i usmiechu co dnia ! I nie zastanawiaj sie prosze nad cyferkami , mamy po 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mon Cheri pominęłam Ciebie a Ty jesteś super babeczka. Zaczęłam czytać Wasz wątek od jakiegoś czasu i po prostu pochłaniam historie bo 3mam kciuki za każdą, bez wyjątku. Ale fakt, czasami przez ludzi przemawia dziwna chęć posiadania dziecka, jakby nie z instyntku ale ciekawości. Ciężko to wytłumaczyć , ale można wywnioskować czasem. Mogę isę mylić. Wiem jakie to szczęście być matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, masz piękny dzień na świętowanie! I Mi jest osobiście przykro, że Gerwazowa zniknęła. Po pierwsze chialabym wiedzieć jak jej się życie uloży bo tak jak wszystkie "niebieskie" kibicuje jej szczerze, a po drugie bo była skarbnicą wiedzy. Wszystkie nowości miałyśmy podane na talerzu. Zobaczymy. I Dziś jest mój 6dc i 6 dzień stymulacji. Wszystko robie normalnie ale nie czuje się rewelacyjnie. Jestem dosyć szczupła i te duże dawki hormonów działają na mnie dosyć silnie. Jednocześnie nie czuje żadnego bólu jajników co może oznaczac, że nic tam nie rośnie. Mimo tego, że moje fsh spadło to ilośc pęcherzyków antralnych była bardzo mizerna więc im bliżej soboty, czyli pierwszego podglądania, tym bardziej się denerwuje. I Tak z innej beczki. Jak się jest prawnikiem to często dostaje się telefony od blizszych i dalszych znajomych z prośba o poradę. Są dwa generalnie tematy: rozwody i spadki. Nie specjalizuje się w nich ale z racji ciąglych pytań znajomych zdobyłam częściową wiedzę i w tych dziedzinach. Dlaczego o tym piszę? Zauważyłam, że jest straszna plaga rozwodów. W Warszawie około 45% małżeństw kończy się własnie w ten sposób (a np. w Belgii jest to nawet około 70%) . Nie wiem jakie są dane dla calej Polski ale podejrzewam, że mogą być podobne. Jutro spotykm się z kolegą, zeby mu wlaśnie w tej kwestii doradzać....nigdy bym się nie spodziewala że jego też to spotka. Wydawało się że są tak udanym małżeństwem. Dbajmy o swoje związki! Starajmy się wykrzesać z siebie ostatnie resztki energii i dbajmy o siebie wzajemnie :) Moj M np. dba żebym miała zawsze świeże kwiaty w sypialni, a ja...własnie ja chyba nie robie nic specjalnego dla niego. Muszę to przemyśleć :). Robicie coś szczególnego dla swoich M? I Biest Możesz napisać co to znaczy że pieniądze Wam zaraz przepadną. Czy Ty wykupilas jakiś program IVF? Jak tak to jakie masz dalsze plany? Przyłącz się do mnie i zacznij szprycowac się zastrzykami. Razem będzie łatwiej. I Zapach poziomek to jeden z najpiękniejszych zapachów świata. Kojarzy mi się z małym laskiem mojej babci i dzieciństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Z okazji Twych urodzin życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotka smutek, tęczy, która Ci przypomni, że po najciemniejszych chmurach wychodzi słońce, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości i siły w zdobywaniu mądrości życiowej. Wrr napisałam posta i mi go wcięło:/ Taida trzymam kciuki za sobotę:) Bądź dobrej myśli:) Rozwodów rzeczywiście jest coraz więcej.Ludzie zapominają o uczuciach,uciekają przed problemami,walczą ze sobą,wdają się bez problemów w romanse,pieniądze stają się najważniejsze. Taidko myślałam aby powiększyć biust ale mój M mówi że kocha mnie a nie moje piersi.Dla niego są pięknę:)Zresztą znając moje szczęście lekarz coś by spartolił. Coconut słońce nic mi się nie chc robić z owoców po prostu się nimi zajadamy:)No może w sobotę zrobię jakieś ciasto i zamrożę ich trochę na zimę.Coco VM zajmuję się od dwóch lat wcześniej działałam w innej branży.Poniekąd urlop macierzyński wpłynął na to.Teraz zajmuje się stylizacjami. He he ale miałam dziś ubaw z mojej córki.Podeszła do mnie i mówi.A jak będę duża kupisz mi takie do malowanie oczków i lakiery do paznokci?Teraz jestem mała to nie mogę się malować ale jak będę duża to będziemy się razem malować:) Oczka i paznokcie i rączek i stópek.Będę się malować jak Ty.Kupisz,kupisz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane w ten upalny dzień, SM wszystkiego najlepszego, zdrowia , szczęścia, wiedz że niepowodzenia to tylko nieoczekiwane przeciwności losu, które ustąpią, a sukces nadejdzie prędzej czy później, Ostatnie dni dają mi się we znaki, upał, upał, upał,...................................... wyobraźcie sobie że ja w taki upał siedzę z 30 uczniami w klasie oczywiście bez klimatyzacji, idzie ducha wyzionąć, Taida no to trzymam kciuki za powadzenia, ja w 11 dc też na monitoring, obecnie jestem na clo, czytałam że zażywając go można przytyć , więc trzeba się pilnować, ech jedyny dzień co kończę wcześniej ale na 15 muszę jechać na konferencję, - samo życie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam, super wykonanie, szykuje nam się fajna artystka, co do Opola, to Joanna Moro nie zbyt mi się podobała jako Anna German,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, Sto lat! wszystkiego co najlepsze, duzo usmiechu i radosci by juz "doly" nie meczyly... zdrowka przede wszystkim i pogody ducha. I spelnienia marzen.... 🌻 Sm, moze bys jeszcze raz sprobowala? ja wiem, ze masz stracha i leki, ze historia sie powtorzy, ale Ty tak szybko zachodzisz w ta ciaze, mialabys duze szanse.... przemysl to jeszcze.... X u mnie tez skwar, ledwo zyje.... w pracy ukrop po prostu, nie da sie pracowac.... pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM z okazji urodzin zyczę CI jak najwięcej szczęśliwych chwil w życiu no i czego sobie tylko życzysz🌼 Taida Gerwazy mam nadzieję, że nie zniknęła tylko nie ma czasu w Kolorado na siedzenia przy kompie znając jej M czas ma wypełniony co do minuty. Ja tez czekam na nią z niecierpliwością. Taida na ból brzucha w 6 dc trochę za wcześnie, wiesz muszą hormony zacząć pracować na całych obrotach, endometrium intensywanie rosnąć, wiem, że jesteś na stymulacji, ale układ hormonalny to machina sprzężona i nic nie przyspieszysz, zobaczysz, że na wizycie będą jakieś pęcherzyki. A co do rozwodów u nas na zad*piu nie ma jeszcze epidemii pewnie to w przyszłości nastąpi......aczkolwiek widać,że jest tendencja do rozpadów małżeństw najczęściej przyczyną jest ....kochanka:( Mandarynka to właśnie córcia Cie przygotowuje na to co będzie za kilka lat i przygotuj się już dzisiaj, ze zanim razem będziecie ,,oczki " malować to dużo zdrowia sobie zepsujesz, żeby ją od tego odwodzić. Teraz w gimnazjum dziewczyny do szkoły chodzą w pełnym makijażu, nauczyciele już lagę na to połozyli bo walka z wiatrakami.... Jola plenerowe lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj na tej babskiej imprezce, zachwycona nie jestem bo były sama młode mamuśki takie 30 - 32 lata, nie wiem czemu one mnie zawsze tak usilnie zapraszają????Ale oczywiście oprócz tematów przedszkolno-chorobowych było bardzo wesoło, do domu wróciłam o 24.30. ( Kurcze chyba nie ma takiej godziny:):):):) ) A zaraz idziemy na obiadek do teściowej, to jest coś nie gotować po pracy....ale potem na działkę jedziemy i będziemy robić opryski M randapem, a ja od robaków wszelkich. Szkoda, że mnie nie widziałyście w stroju do oprysków, mój M jak mnie pierwszy raz zobaczył to mało nie padł ze śmiechu:):):) Mam na nogach gumowce, spodnie ortalionowe, kutrkę ortalionową na głowie czapke kaszkietówkę i czasem kaptur i oczywiście maseczke ochronną na usta i twarz. Pewnie całą wieś się ze mnie śmieje jak wyglądam, ale ja jestem głupia i jakoś strasznie boję się oprysków i tych całych pestycydów i dlatego robię z siebie głupka;) No to tyle póki co. Pozdrawiam staraczki, odpoczywające oraz ciężarówki w szczególności matkę założycielkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🖐️ Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za wszystkie życzenia które strasznie mnie wzruszyły :) 😭 jesteście niesamowite 😘 Każdą z osobna całuje i ściskam 😘 🌼 Pozdrawiam Was w ten skwar 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi z randapem ostrożnie mi oprócz chwastów trawę spalił, taki silny osobnik, ja też wypróbowałam Tajfuna, m zmieszał go z randapem - to dopiero była siła, u mnie strój zawsze obowiązkowy no i maseczka, ale ja się zastanawiam jak w ten upał założysz ten swój strój , założyć to pewnie założysz ale jak ściągnąć go potem z dooopy, no , no, no, a jeszcze musisz narzucić na siebie opryskiwacz, ja w pracach ogrodowych jestem dobra, muszę się pochwalić , he, he, he, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, życzę Ci sto lat w zdrowiu i pomyślności🌼😘Jak najwięcej tych dobrych dni i mnóstwa powodów do uśmiechu❤️A dzisiaj samych zimnych trunków;) SM, zobacz, jak Mon cheri długo walczyła. Może uda Ci się zebrać wszystkie możliwe siły i dasz sobie jeszcze jedną szansę:)..... Co do rozwodów, to jest ich zdecydowanie coraz więcej. Czasami jest tak, że komuś nie dajemy większych szans na długie wspólne życie, a właśnie te osoby są cały czas razem. A znowu inne pary są dla nas jednym wielkim szczęściem, a tu bęc i po wszystkim..... Karmi, jesteś wesołą dziewczyną, lubią Twoje towarzystwo, to i Cię zapraszają na imprezki:D Karmi, opryski w takim ubranku przy takiej pogodzie, to skuteczny sposób na pozbycie się toksyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Jolku Liilly i Gosiu wam również serdecznie dziękuję za życzenia ;) 😘 🌼 Rachelko gratulacje dla syna :) jednak stres go nie pokonał i oczekiwanie ;) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko serdeczne gratulacje dla syna , jak fajnie moc sie cieszyc z sukcesow dzieci :) X SM mam nadzieje , ze masz fajny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×