Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Dziewczyny moje drogie sory ze dopiero piszę ale mnie nie było . Co do mojej imprezy wiecie nie świętuję dziś :P nie dziś , ale za 3dni :P 🌼 Coco nie dawno pisałam chyba Tobie i jeszcze pisałaś czy ja bliźniak ze masz z nimi dobre relacje ;) Lilly no wiesz pisze częściej jak ma o czym a jak nie to wiesz milczę sobie i rozmyślam co dalej hehe :) 🌼 Rachelko jak widzę tą wodę matko jak bym sobie popływała cudowna oj ale się rozmarzyłam kiedy ja będę mogła sobie gdzieś pojechał oj chyba już nigdy ;( a za granice to już nawet nie mam co myśleć 🌼 Mon cherii oj oszczędzaj się i kurcze leż widzisz było lepiej nie pracować kurcze teraz tylko odpoczywaj i oby wszytko było ok trzeba jednak na zimne dmuchać a małe nich rośnie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie uprzejmie donoszę,ze odnalazłam wpis na starym topiku i SM ma urodziny 20 czerwca:DAle będzie lalalallllaaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, nigdy nie mów nigdy :) Coco, byłam na południe od Neapolu, podobało mi się Sorento. Ale chyba myślisz o jeszcze bardziej południowym południu? :D Podoba mi się wybrzeże Amalfi, ale jeszcze tam nie dotarłam. A propozycja Mon Cheri: Sardynia i Korsyka też mi odpowiada. Tak na prawdę chciałabym być wszędzie tam, gdzie mnie jeszcze nie było. A życie takie krótkie... Coco, jak Ci się podoba 3 sezon The Killing? Właśnie obejrzałam pierwsze odcinki i zaciekawiły mnie. Mają trochę inny klimat, nie wiesz, czy 3 seria też jest na podstawie duńskiego pierwowzoru..? Z ciekawostek: reżyserem 6 i 9 odcinka pierwszej serii była Agnieszka Holland. Oglądałaś "Dextera"? To uwielbiany przeze mnie bohater :D Za 2 tygodnie początek ostatniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam modę.Ogólnie nie mam problemu z doborem garderoby.Unikam dużych dekoltów i wszelkich bufek w bluzkach. Jestem po szkoleniach visual merchandising i pracuję trochę w tym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Rachelko o Amalfi mi chodzilo:Djest to jedno z najpiękniejszych miejsc na swiecie jakie dane mi było ogladac.Sorrento tez wspominam z sentymentem....oj ilez ja tam pięknych i upojnych chwil przezylam.Jeszcze Ravello chyba tak się pisze jest przepiękne:) Jasli chodzi o The Killing to Biest mi polecila i oczywiście trafila w setke:PAle o udziale Holland to pierwsze slysze a raczej czytam:P Ty Rachelo chyba lubisz produkcje skandynawskie?A lubisz tego aktora brzydala Madsa Mikkelsena?Nad Dexterem się pochyle w wolnym czasie,chwilowo nic nie oglądam bo mam kociol w pracy:O Manndarynko:)to co piszesz zaintrygowalo mnie,rozwin temat bo ja tez mam dużo do czynienia z branza odziezowa.I jeszcze chciałam dodac ,ze az mi slinianki pracują na sama myśl co Ty wyczarujesz z tych czereśni:P Taido już od wczoraj zbieram się żeby do Ciebie napisac i pogratulować.Nawet nie masz pojęcia jak mnie cieszy poprawa Twoich wynikow:DMordka od ucha do ucha:DPowiedz kochana jak się czujesz po tych zastrzykach?Cztery pęcherzyki to super wynik a ich liczba zawsze może się podwoić a nawet potroić:)Kiedy masz następne usg? Mon cheri chwale Ciebie bardzo za rozsadek i to,ze jesteś czujna jak wazka:) Ivanko,Tesso.Liilly:):):) Karmi czekam niecierplliwie na relacje z imprezy ale Ty kochana chyba już masz nastepna i nastepna po następnej:P Biest cukiereczku:P Pozdrawiam dziewczyny,ktorych nie wymieniłam:) oczywiście,oczywiscie.oczywiscie. Ale ,ze Gerwazy jest bliźniak to w zyciu bym nie pomyslala.Bardziej obstawialabym barana albo skorpiona ewentualnie wodnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, fakt, podobają mi się skandynawskie produkcje :) Ostatnio oglądałam szwedzkiego "Hipnotyzera". W pierwszej chwili nie skojarzyłam Madsa Mikkelsena... ale już wiem, niedawno oglądałam "Polowanie" z nim w roli głównej! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeesc :)u mnie tropiki,skwar jak diabli.Mieszkam na czwartym,ostatnim piętrze i mam okna na południe:O Mialam ambitny plan,zeby umyc okna ale wymiekami poddaje się. W Colorado jakies straszliwe pozary:(Nic nie wiemy jak się miewa Gerwazy.Mam nadzieje,ze wszysto gra i buczy.Gerwazy wyślij chociaż usmieszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela Piękne to musialy być wakacje. Wiesz ja ostatnio tez zaczełam myśleć o Czarnogórze i bardzo mnie ucieszyło jak mogłam twoją relacje przeczytać. Teraz jestem w takim zawieszeniu bo jak IVF wyjdzie to wakacje spędzimy w Polsce blisko kliniki i kibelka, a jak nie wyjdzie to będziemy musieli zaszalec bo pewnie mnie zacznie depresja ścigać. Coco Te cztery pęcherzyki to byly takie z 1dc więc jeszcze nic nie wiadomo jak to się będzie rozwijać. Teraz jest mój 4 dc i M szprycuje mnie zastrzykami. Wczoraj strasznie na niego napadlam bo zobaczyłam, że surowe mięso położyl na blat kuchenny (mam ujemną toksoplazmozę). Normalnie w szał wpadłam i sama siebie nie poznaje. M dzielnie to przzyjął ale też byl w szoku. To chyba efekt uboczny tych hormonów...zobaczymy co wymysle dalej. Pierwsze podglądanie w sobotę. I Mandarynko Witaj w klubie małych cycków :) Na pocieszenie możemy sobie poczytac, że koleżanki z większymi tez mają problem z doborem kostiumów. W zeszłym roku trafilam na świetny krój (jak znajde jakieś zdjęcie to prześle). M jak mnie w nim zobaczyl to zapytal co sobie tam powkładalam, a tam nic, tylko tak ladnie ten krój uwypuklał kształty. Myślałaś kiedyś o operacji powiększania biustu? Ja kilka razy tak ale generalnie to chyba się nigdy na to nie zdecyduje. I Mon cheri No to ładne ostrzeżenie dostałaś. Uprzejmie Cię proszę uważaj na siebie, a ten doktor to straszny laskawca 4 dni Ci wypisał, skandal to jest. I Gerwazy Wiem, że się pożegnałaś i na pewno czulaś się źle po przeczytaniu tych wpisów, o których trzeba szybko zapomnieć, ale daj jakis znak życia. Wszystkie myślimy o Tobie i jesteśmy ciekawe jak tam za wielką wodą. I Lili, Jola super, że będziecie miały długie zaslużone wakacje już za kilka dni. Praca nauczyciela, który jest dobrym nauczycielem, to kawał ciężkiej roboty. Moja mama jest nauczycielką i ciągle ma kłopoty z krtanią ale kocha swój zawód, a dzieciaki ją uwielbiają. I pozdrowienia dla Was wszystkich. Trzymajcie kciuki żebym M nie rozszarpała jak znowu zrobi coś nie po mojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida hormony robia z nas potwory z kapiacymi jadem zebami , trzeba przetrwac ;) trzymam kciuki ! x a kolezanki z wiekszymi cyckami maja tez inne problemy z kostiumami np: wrzynajace sie na 10 centymetrow w ramiona ramiaczka , biust opadajacy w okolice kolan (malo ktory kostium ma dobrze skrojony staniczek ) i u mnie odpada wszystko co ma pasek na szyi , albo jest luzno -patrz cycki przy kolanach - albo na miejscu - po 5 minutach bol glowy i szyi nie do zniesienia . no i duze staniki maja gwarancje na przepiekne wzory z garderoby babci naszej tesciowej ;) x SM kochana fajnie sie mowi o pracy , tylko nie da sie po prostu nie isc , jak Ci lekarz nie chce dac zwolnienia :( x Rachelko tez lubie kino skandynawskie , za surowosc wyrazu :) a takze balkanskie za niezrozumiala beztroske , a i dobrym francuskim tez nie pogardze no i hiszpanskie - od lat slabosc do Almodowara! I po siwecie jezdzic nie musze , ale europe uwielbiam :) x mandarynko fajnie , ze potrafisz sie dobrze ubrac , ja tesknie za krawcami , jestem zwolenikiem perfekcyjnie lezacych ubran , a jesli chodzi o gotowe wzory , to pozal sie Boze ... ogolnie przygladam sie czesto ludziom na ulicach i zrozumiec nie moge ...czy oni sie w lustrze nie widzieli , modne i popularne jeszcze dlugo nie oznacza pasujace . moje rzeczy , sa czesto odwazne kolorystycznie ( uwielbiam czerwone, zielone buty ) ale musza super lezec :( , dlatego problem z kupnem :( wole ubierac corke , ma fajne dlugie nogi ;) x jak widac pisze jak porabana , siedze w domu i sie nudze , jerzu jaka nie przyzwyczajona jestem ;) sorry za trucie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale upał a ja z @ się męczę - istna powóź, co do hormonów , to ja mam takie jazdy że szkoda gadać, w ostatnią sobotę czerwca mamy wesele, kreacji nie mogę nigdzie kupić, moja ulubiona sukienka nie dopina mi się z cyckach, ale jestem wściekła, ech , Mon cheri jak znosisz upały? Rachelko super wyjazd, Taida jakie ty zastrzyki sobie serwujesz? Karmi jak objawy ciążowe? Liilly oby do wakacji wytrzymać, ciekawe co Gerwazy załatwiła w Kolorado, ech chyba załącze klime bo gorąc jak w piekle, pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ 🌼 Mon cherii a nie możesz isc do innego lekarza żeby łaskę robił sokor cis nie tak i plamienia miałaś dziwny jest serio ja bym poszła do innego lub do ogólnego ciągnęła itd bez przesady chyba dziecko ważniejsze niż lekarz co za idiotyzm 🌼 Gerwazy napisz co tam u ciebie i proszę cie nie daj się sprowokować "inteligentnym pomarańczom" oki :P My tu czekamy co dalej na froncie słychać jak projekt Kruszynka :) 🌼 Pozdrawiam was moje babeczki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas upał straszny 34st a ja dziś @piszona przywitałam o w mordę Jola witaj w klubie @ owym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco u mnie na balkonie 49 stopini , ale w srodku tylko 24 , mimo to na gotowanie tudziez prasowanie nikt mnie dzis nie namowi . a jak znam moich beda przy tej pogodzie zachwyceni wielka micha salaty ze swierzym pieczywkiem i lodowatymi truskawami na deser :) x SM mam nadzieje , ze pozniej bedzie dalej L4 ,chyba , ze bedzie juz wszystko idealnie ?, ale w piatek mam planowa wizyte , a lekarz stara sie zarobic na mnie , ile tylko sie da, wiec woli jak czesto przychodze , chocby po 1 dzien zwolnienia :( ! wkurzyl mnie ostatnio wiec szukam innego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem kiedy mam dostac @@ musze policzyc. U nas tez goraczki 33 stopnie a ja kisne w pracy--super. Wracam w piatek i chceilismy kupic nowego grilla i wniedziele poswietowac a tu nic bo ma byc 14 do 18 stopni i lac. Bylam dzis na zakupach i dokompletowalam paczke na narodziny przyszlej chrzesnicy od brata...dostana pampersy, husteczki, patyczki do uszu, krople na kolki , ciuszki , butelke , smoczki i rozowy kocyk. Bylam przedczoraj u swojej chrzesnicy....mala jest taka fajna i kochana ze brak slow. Ciocia nosic na rekach , ciocia myc zeby, z ciacia spac, z ciacia grac , ciocia ma podrzucac i z ciacia spac na sofie, ciocia ubrac rano i zaprowadzic do przedszkola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, ja też lubię moją pracę, chociaż czasami mam chwile zwątpienia:DAle kto ich nie ma;)Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie innej pracy:) Mon cheri, ja mam miseczkę D, mimo to i w tym rozmiarze ciuchy często rozchodzą się w biuście:DA stroje kąpielowe zakrywają za mało:DZ drugiej strony to może i dobrze, bo miałabym za dużo ciuchów:P W DE niby nowocześniej, ale z lekarzami, jak widać na przykładzie Mon cheri, nie do końca. Dziewczyny, trzymajcie się ze swoimi @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest pozdrawiam serdecznie ! to moze tak sie jednak zastanowicie nad jakims konkretnym dzialaniem , chyba niedlugo pieniadze wam przepadaja , czy jakos tak? Szkoda by bylo , bo duzo was nerwow kosztowala walka z kasse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly wiesz doprowadza mnie do szalu , ze jak sa wieksze miseczki , to cycki zamiast bujnie wznosic sie z przodu klatki , upychane sa po bokach pod pachami , i to nawet w drogich markowych produktach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri zbyt wiele mnie to kosztowalo...serio. Dzis od wielu wielu miesiecy scisnelo mnie za serce gdy kupowalama po raz 10ty pewnie mini ciuszki w prezencie dla kogos... Ja bede telefonowac w przyszlym tygodniu z profesorem odnoscie listy lekow i badan zebym wiedziala co i jak i na co mam sie nastawiac. My musimy na jesien podejsc... Cococnut wiedzalam ze The Killing cie wkreci...heheheh Masz moze gg albo maila? Ja narazie wciagam Arrow...ciekawy... POZDRAWIAM WSZYSTKICH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurde co to kafe odwala nienachlane jakies,znow posty zzera:O Biest nie mam gg a maila będę miała po urlopie to chętnie podam:) M obiecal mi poczte zalozyc i cos mu się nie spieszy.A ja wiadomo trochę techniki i jestem zaginiona w akcji:PWyczailam LONGMIRE zobaczę co to warte i chce obejrzeć POLOWANIE z Madsem Mikkelsenem o którym pisala Rachelka.Zabieram prowiant grillowy nad morze i tam będę się raczyc:PA Ty się wybierasz nad Baltyk bo wspominalas niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurde co to kafe odwala nienachlane jakies,znow posty zzera:O Biest nie mam gg a maila będę miała po urlopie to chętnie podam:) M obiecal mi poczte zalozyc i cos mu się nie spieszy.A ja wiadomo trochę techniki i jestem zaginiona w akcji:PWyczailam LONGMIRE zobaczę co to warte i chce obejrzeć POLOWANIE z Madsem Mikkelsenem o którym pisala Rachelka.Zabieram prowiant grillowy nad morze i tam będę się raczyc:PA Ty się wybierasz nad Baltyk bo wspominalas niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki. Szybko przeczytałam zaległosci. Moncheri u nad dostałabyś juz L4 do końca ciąży, dobrze, że z maluszkiem ok, ale uważaj na siebie leż i odpoczywaj. dziewczyny ja mam wielki biust i uwierzcie mi, że nie ma się z czego cieszyć, zawsze wyglądam grubo choćby nie wiem co o strojach kąpielowych moge pomarzyć, muszę wybierac ten, który pasuje a jest to zwykle jeden na 50 przymierzonych, masakra:( Biest super, że coś się u Ciebie ruszyło, będę Ci mocno kibicować. dziewczyny nie mam czasu każdej poodpisywać wybaczcie, ale wiecie co sie u mnie ostatnio dzieje. Jutro idziemy na babski wieczór z tą szwagierką z Anglii bedzie nas 7 lasek, idziemy do kawiarni alkoholowej;) A tak poza tym to mam oczywiście już wszystkie objawy @, szkoda gadać popłynęłam w klinice na kilka tysięcy i tyle...... Ja już kończę starania bo nic więcej nie mogę zrobić, na razie nawet nieźle mi idzie zaakceptowanie faktu, że maluszka nie będzie, pewnie jeszcze nie raz będę miała doła z tego powodu, ale nie mam już na to wpływu, zrobiłam co mogłam. No to tyle idę sie kąpać bo padam na pysk jestem niewyspana totalnie i przemęczona, obiecywałam sobie, że o 22 będę już spała a tu znów się nie udało. Pozdrawiam was i miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten upalny dzień ;) 🖐️ U mnie wymieniają rury z centralnego i grzejnik dają nam do łazienki oj ale hałas jak nie wiem idzie oszaleć jak to wiecie obcinają itd brrrrrrrr 🌼 Pozdrawiam ;) Was wszystkie babeczki drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Wpadłam do domu pranie nastawić po południu czasu brak i sobie do was zajrzałam:) Do pracy mam 3 min drogi. Sm współczuje tego remontu w zeszłym roku to przechodziłam, po tym cięciu rur w domu smród i bród. No to miłego dnia zmykam do pracy. A pogoda........chyba dzisiaj u każdej taka sama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, ale piekło na dworze, topie się cała, @ daje mi się we znaki, Sm współczuję remontu w taki upał, Sm ty chyba masz jutro urodziny , właśnie ugotowałam makaron z sosem, nawet mi się jeść nie chce, najchętniej to wskoczyła bym do basenu, pozdrawiam miłego chłodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda pewnie rzeczywiście wszędzie taka sama:)Na dworze gorąco, ale w domu mam całkiem fajnie:)Popijam właśnie po pracy kawkę:) Wiecie co, mam w ogrodzie mnóstwo poziomek. W tamtym roku było ich trochę, ale w tym tak się rozrosły, że jest co pojeść. Ale chyba jeszcze bardziej zachwycił mnie upojny zapach poziomek:)Bajeczny:) Karmi, baw się dobrze:DZnając Ciebie, na pewno będzie to udany wieczór:D U mnie w domu przydałoby się powoli malowanie. Jednak, jak sobie pomyślę o zamieszaniu i bałaganie, to jakoś nie widzę potrzeby remontu:PM mówi, że powinnam na ten czas wyjechać. Łatwo powiedzieć:PBałabym się, że jak wrócę, to mogłabym wpaść w fuei z niezadowolenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×