Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Jak psa chcesz uderzyc to kij sie znajdzie. Pisalam tu kiedy a potem przestalam bo moja droga poszla w inna strone. Ale zagladam od czasu do czasu? I co widze? Zjadzliwosc, zadrosc, czepianie sie a teraz szukanie kozla ofiarnego :O Mialam sie nei wtracac, ale z przykroscia stwierdzam POPRZEDNICZKO, ze nie zrozumialas wogole po co na tym topiku kobiety pisza. Nie po to zeby sie osadzac jak ty to robisz tylko po to zeby sie wspierac. Ze swej strony, nie widzialam w postach Gerwazego niczego zlego ani zadnego chwalenia sie. Wrecz przeciwnie, dzielila sie wszytkimi informacjami NA TEMAT topiku oraz swoim codziennym zyciem. Dokladnie tak samo jak robia to tutaj inne. Cala teoria chwaleniia sie to tylko chora interpretacja ludzi takich jak ty. Zreszta jestes pewnie ta sama osoba ktora tu ciagle pisze i maci. To prawda, ze topik siegnal dna. Tyle, ze dzieki takim ludziom jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka helenka
Gerwazy, dziękujemy za pomarańczową ripostę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy - aczkolwiek z cala stanowczoscia odcinam sie od wielu zdan, jakie tu padly to mimo wszystko nie sposob sie oprzec wrazeniu, ze to Ty masz problem ze swoim statusem i zasobnoscia portfela. Stawiasz odpowiedzi na pytania, jakie nigdy nie padly. Ba, nikogo nie interesowaly. Prawdopodobnie w realu nie jestes w stanie nikomu zaimponowac wiec powstal kompleks a tu znalazlas scene pelna jupiterow. Bylo dobrze do czasu jak trwal poklask, ale w pewnym momencie przedstawienie zaczelo nudzic. I teraz - kiedy pojawia sie krytyka - wychodzisz z zalozenia, ze skoro ktos wyraza opinie na temat propagowanego przez Ciebie image to zzera go zazdrosc. Nie mialas zapewne na studiach zajec z etyki. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do slodkiej Helenki
Nie osmieszaj sie teoriami spiskowymi za 5 groszy. Nie jestem Gerwazym ale nie dziwie sie, ze przestala tu pisac. I wcale nie dziwie sie ze zareagowala tak jak zareagowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebka to malo
no nie, na pewno nie są to "ataki" jednej osoby. Bo jedną z nich jestem ja, a widzę że jeszcze ktoś pisze i pisze :-P A racja, każdy tekst który nie jest pochlebny to uważany jest za złośliwy, straszny, okrutny atak w stronę wyimaginowanego życia Gerwazowej czy ch** wie jak jej tam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscik
Alez wy wszyscy musicie miec piekne i wypelnione zycie. Widac od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut20009
Czesc kochane strasznie się za Wami stesknilam:)Atmosfera się zagescila i zamiast odstresowania człowiek sobie funduje przykrości,jakby malo ich było w zyciu codziennym.Mam nadzieje,ze wiecie gdzie mnie szukac,wielokrotnie o tym pisałam.Do następnego napisania.Cmoki dla wsiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut20009
O i jeszcze przybrałam jak na ironie barwy wojenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek po całym tygodniu pracy miałby ochotę czytać inne wpisy, bardziej pokojowe i pozytywne....no ale cóż....Dziewczyny, szanujmy się po prostu!:)Szkoda byłoby, żeby forum przestało istnieć:OPrzynajmniej mnie byłoby smutno z tego powodu.... Gerwazy, mam nadzieję, że po przerwie poinformujesz nas chociaż o sytuacji na froncie starań:) Tak poza tym, to sama nie wiem, co myśleć i pisać....jakiś chaos zapanował:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ja nigdy nie zakładałam takiego forum tzn mogłabym ewentualnie założyć na forum gazeta.Chyba że inna dziewczyna założy takie obojetnie gdzie.Myślę że takie forum dałoby Nam większe poczucie bezpieczeństwa,więcej zaufania i lepszą atmosferę.Niech się jednak inne dziewczyny jeszcze wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coconut, Alez co sie stalo? Mozesz przeciez dalej sie udzielac na temat patologocznych programow w TV dla cwiercmozgowcow. Wczesniej ci nic nie przeszkadzalo. Biest ci pomoze. Takie typowe polskie dziewcze, ktore wyszlo za niemieckiego dziadka z najnizszej spolecznej szychty i mysli ze zalapalo pana boga za nogi. Wez sobie tabletki na uspokojenie. SM powie ci jakie bo z nudow wymysla sobie coraz to nowe chorobstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, dziewczyny :O :( Slow mi brakuje :( x Weszlam po calym dniu i co widze? Bardzo mi przykro, jezeli przyczynilam sie do tego w jakis sposob ale poniosly mnie nerwy :( Was by nie ponioslo gdyby ciagle sie Was ktos czepial bez przyczyny? Ok, moze macie silniejsze nerwy. Respect! :) Zareczam Wam, ze nie zobaczycie mnie wiecej na tym topiku. Moze pomaracze dadza Wam spokoj gdy znikne. :) x Bylam dzisiaj u lekarza na przegladzie generalnym bo wymagaja w Colorado a potem M mnie na kolacje zaprosil do naszej ulubionej Francuzkiej knajpki. Dotarlam teraz do domu i liczylam na mile wiesci od Karmi, Iwanki, Mon Cheri. Moim zdaniem jakas sfrustrowana osoba probuje tutaj wszytkich podzielic wedlug zasady Divide et impera…Nie chce zeby przeze mnie taki fajny topik wsiakl wiec pisze Wam ostateczne "Do widzenia!" 🖐️ x Chamstwa nie lubie, nie popieram i nie akceptuje wiec nie bede tu wiecej pisac bo atmosfera nie zrobila sie wcale goraca tylko zwyczajnie chamska :O :( I zareczam Wam, ze jezeli ktos sie pode mnie podszywa to nie ja. Pisze wylacznie pod wlasnym pseudonimem. Bede zagladac zeby sie dowieziec czy Karmi sie udalo albo czy Mon Cheri ma dla corki braciszka badz siostrzyczke :) Teraz musimy zajac sie moim "kaprysem" i nerwy mi nie potrzebne. x Trzymajcie sie! I pamietajcie, ze przegrywa tylko ten, ktory sie poddaje. Jak sie to mowi po Angielsku, najlepszym revenge is living well :-D x Zycze Wam wszystkiego najlepszego i zostaniecie na zawsze w mojej pamieci jako niezwykle kobiety z ktorymi mialam przyjemnosc sie zadawac. x Gerwazy out. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, piszemy ze sobą tyle czasu, Ty zresztą dłużej niż ja....rozumiem, że nie jest Ci potrzebny zbędny stres, to jest jasne....jestem jednak trochę zaskoczona, że rezygnujesz ze znajomości z nami tak definitywnie:OPrzecież to nie nasza wina, że mamy nieproszonych gości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki drogie :) 🌼 oj nie fajnie się robi na forum widzę ze i mnie się dostało świetnie hehehehe powiem tylko ze w d***e mam te chore komentarze i gościa który (a) to pisze szuka spiny wszędzie widocznie nie ma co robić tylko szukać zwady i zaczepki ubliżać innym Pisz co chcesz i tak mnie to wa...i 🌼 Gerwazy kochana Ty nie daj się sprowokować tej "kulturalnej osobie " bo szkoda nerwów i strzępienia języka lepiej nie zniżać się do jej poziomu i ze względu na nas powinnaś tu zostać jeżeli serio coś dla ciebie znaczyłyśmy po tylu naszych wspólnych dolach i niedolach :) 🌼 Pozdrawiam i dobrej nocki życzę :) P.S Musze sobie na jutro jakos chorobę wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do slodkiej Helenki
Gerwazy, następnym razem nie zapomnij o smokach napisać, bo ich zabrakło w tej bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawką :) dziewczyny odnośnie pomarańczowych wpisów powiem tak......jestem już kilka lat na kafeterii i na innych topikach tez byłam uwierzcie, że co jakiś czas na każdym z nich pojawia się pomarańcza, która ma na celu rozbić daną grupę, wypisuje złośliwości pod adresem określonych uczestników, aż Ci powoli rezygnują z pisania, potem jest coraz mniej osób i wpisów, aż za jakiś czas pojawiają się nowe osoby i topik odżywa....to są moje obserwacje i ja proponowałabym aby naprawdę nie odpowiadac na pomarańczowe wpisy i pisać dalej jakby nigdy nic. Nowe forum jest rozwiązaniem z tym, że nie ma wtedy szans, że dojdą nowe dziewczyny, ale oczywiście jeśli takie powstanie to zapisuje sie pierwsza. Gerwazy pewnie jesteś w drodze do Kolorado, strasznie mocno trzymam kciuki za Ciebie i liczę na Ciebie, że po powrocie otrzymamy szczegółową relacje z wizyty i atrakcji jakie tam mieliście, a jak przestaniesz pisać to normalnie się na Ciebie obrażę:(:(:( Moncheri jak się udała uroczystość? SM.........a cóż to za słownictwo :):):) Nie wiedziałam, że taka grzeczna dziewczynka takie brzydkie słowa zna:):):) pozdrawiam Cię.......przynajmniej się z tego pośmiałam jak czytałam te wszystkie wcześniejsze wpisy:):):) Taida czekam na Twoją wizytę. Lili Ty się chyba nie zrażasz pomarańczami? Coconut pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już ruch się rozpoczął, wczoraj przyleciał szwagier z rodzinką, mieszkają u teściowej i już wczoraj przyszły tam dwie dziewczyny i wypiłyśmy dużą Kadarkę, ale było wesoło:):):) wróciliśmy o północy. W południe bedzie już też teściowa, ale dzisiaj nie planujemy dłuższych spotkań, bo musimy działkę na bóstwo dokończyć, nie możemy się wyrobić bo jak tam jesteśmy to ciągle ktoś wpada i trzeba chwilę pogadać, ale dzisiaj to już tylko kosmetyka została, dopicowac w domku i takie tam szczegóły. Jutro robimy tam obiad rodzinny tzn grila, ale już znajomi zapowiedzieli, że będą tamtędy rowerem przejeżdżać i też wpadną z naszą rodzinką się przewitać....dobrze, ze działka ogromna to przynajmniej ciasno nie będzie. A na koniec chciałam poinformować, że właśnie dzisiaj rano brzuch mnie zaczął boleć @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tez mam nadzieje , ze sie to kiedys skonczy ! na ciazy po 40 szumialo ostatnio chyba ze 2 tygodnie , ale ucichlo , bo nawet taka dzialalnosc w koncu sie nudzi ... Problem tylko , ze tu ostatnio walczaco - pomarancze przeciw pomaranczom , goscie kontra goscie - bajzel ... Odpisujmy tylko na niebiesko , to latwiej bedzie sie rozeznac , nawet jak nerwy puszcza , wiem trudno jest ignorowac pomaraczowy nalot na siebie , ja tez sie niedawno prawie poddalam ... kurcze no pewnie , ze kazda jest jaka jest i tu wychodza nasze plusy i minusy no i CO z TEGO ! Lubie was za to jakie jestescie , albo mimo tego , kazdy tu to Taki kawalek puzzli i NIE do zastapienia :) hej... x Karmi , moze to jednak nie to , pamietaj wodke pic , na rowerze jezdzic po pijaku :) , ostatnio pomoglo !!! X na bierzmowaniu fajnie ( polowe przestalam na dworze , druga przesiedzialam na kleczniku - nie wiedzialam , ze istota ludzka moze przezyc oddychajac powietrzem z zerowa zawartoscia tlenu ;) ,a 100 % kadzidla) A potem byl klucz programu - zamowiona z dowozem Pizza - uroki stanu odmiennego i spieprzony piekarnik -dobrze , ze ciasta upieklam - a teraz czeka nas wydatek i juz sie bardzo , bardzo ciaszymy - najwazniejsze ze cora szczesliwa byla z pizza szczegolnie :) x SM moja droga ;) i coz Ci dzisiaj dolega ? Pisz jak najwiecej , sprobujemy wziasc goscia na wytrzymalosc ,po wiedzy widac , ze to nie przypadkowy przechodzien ! x Gerwazowa - no dzielic moze sie i uda, w rzadzenie nie wierze ... Odczekaj , dawaj znac o postepac! No i widzisz , ze nie tak latwo , to ignorowac -ale tak mi radzilas , a ja Ci teraz radze... x coco , liilly , mandarynko - apelowac to sobie jak widac mozemy do sciany .., ja na fb zagladam raz na ruski rok , tu bylo wygodnie , no i obawiam sie , ze dziewczyny potracimy , bo tu nie wszystkie fb maja :( x jolka -od lat od czasu iui nic nie bralam oprocz tych q10 , pylkow i mleczek przczelich z przyzwyczajenia - mysle ze cos jest jednak w tym wylaczeniu myslenia , bo mialam ostatnio sajgon z praca i ostatnie co mi przyszlo by do glowy , to jakas mozliwosc zaciazenia - co nie znaczy , ze gdzies tam na dnie , cos sie nie utrzymalo , ale wszystko odkladalam do jesieni , jak juz sprawy sobie poukladam i odpoczne itp... x basia pozdrawiam , mam nadzieje , ze sie z czasem uspokoi , jak u was , choc tam teraz tez tak powoli i leniwie sie rozkreca... x a chyba z jedzeniem u mnie powoli sie poprawia - nie wiem , czy to zly czy dobry znak ? x pozdrawiam zaginione w akcji , wracajcie , zbyt pomaranczowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również witam witam z kawką Karmi miłej pracy w ogrodzie ,ja też mam taki plan na dziś .Gerwazy powodzenia w Kolorado .Karmi ja dalej trzymam kciuki mam nadzieję,że ten twój ból brzucha to nie na okres . Na początku ciąży też tak boli .Mon cheri jak tam leci u ciebie jak maluszek rośnie?. Pozdrawiam was wszystkie .Co do forum -to jest norma pamiętam jak zrobił ktoś zamieszanie na innym forum i dziewczyny ,które pisały od lat i miały ogromną wiedzę w temacie przestały się udzielać. Dziewczyny nie dajcie się sprowokować piszcie dalej .Fajna z was grupa- dużo osób was czyta i odbiera pozytywnie zostańcie i piszcie dalej .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że na prywatnym mozna gadać o wzystkim duzo dziewczyn przyszło co dawno już nie pisały a teraz są z nami na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej basia umiemy czytac,wiec nie wypisuj 100 razy o grupie na fb!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Aż mi lepiej, jak zobaczyłam Wasze nicki:) Karmi, oczywiście, że nie przejmuję się złośliwymi wpisami, za dużo lat mam:PObawiam się po prostu, że stałe forumowiczki topikowe zniechęcą się i przestaną pisać....a tego szczerze nie chciałabym. Nikogo nie można przecież zatrzymać wbrew jego woli..... Co do nowego forum, to podzielam zdanie Karmi:) Karmi, tylko nie @-owy ból brzucha....:(.... Mon cheri, masz rację, są goście, którzy nie są u nas przypadkiem....za dużo wiedzą. I właśnie to dziwi mnie najbardziej.... Gerwazy, Mon cheri dobrze Ci napisała. Kiedyś Ty jej doradzałaś, teraz ona Tobie:) Pozdrawiam wszystkie niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje niebieski babeczki :)❤️ 🌼 Teraz specjalnie wiadomo dla kogo............ naszej "ulubionej inteligentnej, koleżanki ,Gościa POMARAŃCZY " OJ JAK MNIE DZIŚ BRZUCH BOLI strasznie wiecie....... nie wiem czemu ............ może starość mnie dopadła, czy coś ;) co może być przyczyną a może jutro mnie głowa będzie bolała jak myślicie moje drogie babeczki w doli i niedoli ................ a zapomniałam idę do dentysty w poniedziałek więc dodatkowa dolegliwość .............. No wiecie co ??? Chyba jednak coś się dzieje, bo na samą myśl o pewnej osobie muszę iść do toalety więc już znam przyczynę bólu brzucha :P hahhahaha 🌼 Karmi kochana moja :) grzeczna jestem oczywiście ale do czasu ;) potrafię też sobie pobluźnić :) :) :) oj nie chciała byś wiedzieć jak :P 🌼 Pozdrawiam niebieskie koleżanki ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×