Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Ivankaaaaaa hurrrrraaaaa nareszcie jesteś:):):DTesknilam,martwilam się,ze jakas niepomoc czy inny kaktaklizm.No to dobrze,ze imprezka udana.Najgorsze jest to,ze człowiek kiedyś trzy dni balowal to jeden chorowal a teraz ostatnio jak popilam w Twoje urodziny to później trzy dni się leczyłam:PCzyli de facto mentalnie gdzies tam uczestniczyłam w Twojej imprezie.Kochana moja zdrowa będziesz jak rzepa przez dluuuuuugie lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he Coco :D rzepa to ja jestem z postury ;p ;) ale wiesz jak trzeba albo jest okazja to warto imprezować. Bo na starość to tylko balkonik :) A ty kiedy wyruszasz? Boże!! jak ja marzę o urlopie, teraz mam sajgon w pracy, nowy szef, nowe prawa , maiłam iść na urlop w lipcu - nie mogę bo wizja taka , że kierownicy w lipcu nie mogą bo i po co jak szef w pracy? Dlatego zazdroszczę wszystkim tym co na urlopach albo tuż przed, bo u mnie to pewnie dopiero końcówka sierpnia będzie wolniejsza to może..nowy się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa i biję się w pierś bo w tym wszystkim, tzn. nadrabianiu czytania nie napisałam życzeń z okazji rocznic ślubu, Coco do Ciebie;) oko posyłam, cudnego, wyśnionego życia z m życzę, oby nigdy nie nie dopadło Cię rozczarowanie ukochanym, bo tak myślę, że w związku to chyba to najważniejsze aby ten , którego się wybrało.... był zawsze tym samym człowiekiem. OOoooo i Karmi pisała że też u nich rocznica - kochana całusy i wsio co najlepsze, aby Wam się nadal tak imprezowo, wesoło życie układało. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade za tydzień,na tydzień:(Już siedze na walizce,pol chałupy spakowane:P.Przez trzy dni prasowałam,myslalam,ze zwariuje.Biceps od zelazka mam jak maly Pudzian.Kostiumy zakupione:turkusowy,koralowy i kiwi.Mam nadzieje,ze chociaż jeden zamocze w morzu.ja wszystko dobrze pojdzie to jeszcze na przełomie sierpnia i września gdzies wyskoczymy:)Najlepiej tam gdzie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziekuje Ivanko za zyczenia,wlasnie ide dla M zrobić kolacyjke bo to jest taki nocny turkuć podjadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, wróciłam wczoraj wieczorem, stron naskrobałyście kochane że ho, ho, długa lektura do czytania, Karmi, Gerwazy, Ivanko, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia , urody do pozazdroszczenia i upojnych nocy, Taida - super wiadomości z kliniki, Karmi jak objawy ciążowe, Dziewczyny jeszcze 2 tygodnie i wakacje - prawda Liilly, które spędzę ech na budowie, która mi się czkawkę odbija i bokiem wychodzi, kolejny etap dach i okna dachowe, ech co za wyzwanie, nie ma moje nerwy, pilnować robotników, mój m to ich tak ustawia że czasami to mi ich szkoda, u mnie długie odliczanie dziś 29 dc - @ brak, wszystkie serdecznie pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Jola trzymam kciuki, a może??? Budowa domu, brrr wiem coś o tym, prosta sprawa: musisz koniecznie powtórzyć wszystkie przekleństwa i przyswoić je, następnie kiedy to nie skutkuje zabrać robotnikom radio! To naprawdę działa. :D o Coco - trzy stroje!? kiedy miałaś czas je kupić? rany ja nawet nie wiem co tam w sklepach piszczy a to faktycznie już czas bo potem na moje gabaryty nic nie znajdę.. o Miłego dnia laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko masz rację, radio i papieroski muszę zabrać, a tak poważnie to gdybym wiedziała ile mnie to zdrowia kosztuje to chyba bym kupiła dom gotowy, Rachelka coś o tym wie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie moje :) 🖐️ 🌼 Ivanko nareszcie jesteś ;) ❤️ ja raczej ta grzeczna ale jak trzeba i niegrzeczna potrafię być ;) Fajnie że urodzinki się udały i że masz superowe przeżycia i prezencik hehehe :P Mnie moje jakos nie cieszą i łapię dołka :( 🌼 Coco ❤️ no to zaszalałaś heheeh 🌼 Jolka no to trzymam kciuki a może jednak @-piszona nie przyjdzie :) 🌼 Pozdrawiam was serdecznie bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM kochana pogubiłam się w tych imprezach:)Kiedy twoje swietujemy,mam nadzieje,ze nie w czasie mojego wyjazdu bo komputera nie będę miała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w nowym tygodniu Ivanko, nareszcie wróciłaś:DPrzyczyna Twojej nieobecności prozaiczna, a ja już głupie myśli miałam.... Co do urodzin, to sama widzisz, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:)Miałaś super imprezę i bezcenne wspomnienia:)Ja tak długo nie świętowałam, ale też mam mnóstwo wspaniałych wspomnień. I o to chodzi, wtedy sama okazja schodzi na dalszy plan;) Taida, widzę, że wzięłaś się porządnie do działania i starasz się na całej linii:)Twój post jest przepełniony pozytywnymi myślami, fajnie:)A i doktorek żartowniś;)Jak u Karmi:D Mon cheri, śpij ile dusza zapragnie. Zawsze uważałam, że sen jest dobry na wszystko:DI na dodatek jest cudownym kosmetykiem:D Rachela, witaj w domku Miałm wczoraj super aktywny dzień. Były ponownie rowery, świetna trasa, bo dużo z górki:DW przerwie małe zimne piwko:PDużo śmiechu i pełen relaks. W sam raz na ten tydzień, który lekki nie będzie. Ale Jola już wspomniała, że jeszcze dwa tygodnie i wakacje:DDam radę;) Karmi, m też oczywiście ze mną jeździ rowerem:)Jeździmy razem lub ze znajomymi. Jak jestem sama, to wybieram się na przejażdżki ze znajomymi, bo sama nie lubię...no i pewnie nie zebrałabym się, za leniwa jestem, no i nudno by mi było:PChociaż z drugiej strony przydałoby mi się zdecydowanie więcej ruchu.... Karmi, super opis Twojej działki nam zaserwowałaś:DNormalnie, jak przed najwyższej rangi kontrolą:DPrzynajmniej mieliście większą motywację:D A tak na marginesie, to szczodrą masz teściową:)Jakie chanelki Ci podarowała? Coco, trzymam kciuki za pogodę podczas Twojego urlopu:)Czuję, że będzie ciepło i słonecznie, tak jest zazwyczaj na końcówce roku szkolnego:)No i jeszcze przed wakacjami, to ludzi zdecydowanie mniej. Jolka, jakoś przeżyjesz ten budowalny czas:)A jak się już przeprowadzisz, to zapomnisz o obecnych nerwach i niedogodnościach:DPrzyznam jednak, że ja też nie chciałabym cofnąć się do tego momentu.... SM, zdecydowanie więcej piszesz ostatnio. Mam nadzieję, że to dzięki temu, że jesteś w lepszej kondycji psychicznej:) A coś jeszcze. Wczoraj, jak byłam na rowerach, to widziałam bociana. Siedział z trzema małymi bociankami, miały takie króciutkie, fajniutkie dzióbki. Widaok oszałamiający....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Trzy stroje, fiu, fiu:DJa to jestem z tych, że jak już znajdę strój spełniający moje oczekiwania i taki, który mi jako tako pasuje, to noszę i noszę i noszę....Podejrzewam, że jak miałabym figurę modelki, to też miałabym duży wybór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ivanka, wreszcie.... Ty zazdrościsz urlopów, a ja Tobie takich urodzin - hulanki i swawole :D Jak i u Karmi :) Coco, Ivanka ma rację - Twoje życzenia są zawsze wyjątkowe :) czytam je z podziwem dla Twojej fantazji. Jola - możemy sobie ręce podać - też dzisiaj dostałam :@ :O Nie dość, że w pracy pierwszy dzień po urlopie, to jeszcze @... Nie pomogły wczasy we właściwym czasie, nie pomogły bociany, które też ostatnio często widywałam :( Liilly 🌻 Dom kupiliśmy w stanie surowym i też się naużerałam z robotnikami, brrr, jak sobie przypomnę.... Co do Czarnogóry - przepiękne widoki, skaliste i kamieniste plaże z przejrzystą szafirową lub turkusową wodą bez wodorostów i wszelkich żyjątek (na głębiny się nie zapuszczam, może dalej od brzegu coś tam sobie pływało ;) ). Ceny niewysokie (taniej niż w Chorwacji), mieliśmy wynajęty apartman z osobnym wejściem: pokój z aneksem kuchennym i łazienką o taki ;) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ade0a9c2d3bdf37.html , no i taras z widokiem na morze, więc zachód słońca oglądaliśmy bez fatygowania się na plażę :D Kochane, wybaczcie, że piszę tak chaotycznie i nie do każdej z osobna, ale kompletnie nie mam ostatnio weny, nie jestem tez na bieżąco z czytaniem, a jak przeczytam kilka stron, to pod koniec zapominam co i do kogo miałam napisać :O Gerwazy, jestem ciekawa, co tam u Ciebie po drugiej stronie globu... SM ❤️ Ciężaróweczki całuję, wszystkie koleżanki serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Ivanka wspaniale że jesteś:) Coconut no proszę szalona trzy kostiumy:D ja jakoś nie mam chęci kupować kostiumu bo zawsze mam kompleks małych cycków;) Jola to bedziesz mieć co robić w wakacje ale może przestaniesz mysleć o ciąży i wiesz... Mon cheri,Wiesiołku jak się czujecie??? Ja przez te plamienio miesiączki nawet nie wiem który mam dzień cyklu odstawiłam wszystkie tabletki oprócz bromergonu i mam już to gdzieś. Laseczki zapraszam na czeresnie mimo pogody i mego zwątpienia pięknie obrodziły.Moja córka dziś tak się nimi objadała że aż sok jej po brodzie spływał:D mam nadzieję że plamy z koszulki zajdę w sumie z miejsca ją zamoczyłam w vaniszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! x no i siedze do konca tygodnia w domu , bo lozysko odrobine sie odkleilo ... i to dopiero jest powod , by kogos 4 dni!!! zostawic w domu ... przy okazji diagnozy , bylo niezaplanowane usg ... male w koncu do czlowieka podobne : ma lapki i szlapki i jest troche wieksze niz ustawa przewiduje , ale to akurat nie problem ... X rachelko widoczek przepiekny , oj zachciewa mi sie tej czarnogory . a @ wspolczuje ... x mandarynko to ja juz lece , bo czeresienki to jedna z nielicznych rzeczy , ktore teraz niesamowicie mi smakuja :) X coco ja mam zawsze problem by znalezdz choc jeden kostiumik ktory by mi uroku przydawal :( teraz bede szukac czegos na Baby brzuchate , bo bez wody nie moge! sluchaj a czy ja Ci tej rocznicy pogratulowalam ??? bo ostatnio chodze troche jak Zombie ;) x liilly w sprawie kostiumow mozemy sobie podac reke , wyrzucam gdy majty mi na dooooopie przeswituja , albo cycki opadaja , bo material juz totalnie rozciagniety .... no dobra ja wybrzydzam , np czarnego nie kupie , bo wygladam jak smiertka , wole jasniejsze ;) x SM nie zartuj , ale to nie dzis przypadkiem , bo mimo wszystko koniecznie trzeba by Ci pogratulowac ??? x jolka , za to potem usiadziesz na tarasie i bedziesz sie rozkoszowac :) x Ivanko to bardzo sie ciesza , ze tak milo spedzilas to "paskudne" swieto ;) x pozdrawiam nieobecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny, wstrętne te @...............Wiem, że będziemy chciały je jak najdłużej mieć, ale kilkumiesięczna przerwa przydałaby się;) Rachela, woda bajeczna, bajeczna, bajeczna:)Mnie nie trzeba byłoby niczego więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja mam często tak, że sobie coś wymyślę i wymarzę, a potem kupić nie mogę, bo nieosiągalne:DI to dotyczy nie tylko strojów kąpielowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rachelko cudna ta woda:)uwielbiam takie widoki.Pewnie już masz w zamysle co trzeba odwiedzić następnym razem:PA bylas może na południu Wloch?Jesli lubisz takie krajobrazy to mysle,ze bylabys zachwycona.Macham Ci lapka i Jolce tez bo malpowato u mnie:(Chociaz pierwszy raz od wielu lat nie rozpaczam bo przynajmniej jeden urlop będę miała komfortowy, tak to zawsze jak na zamówienie,wyjazd,sylwester,wesele i @ a kuku:O Mon cheri:)dziekuje za pamięć,ciesze się,ze posiedzisz w domu,chociaz na ile Cie znam to i tak sobie wymyślisz jakies zbędne prace:PPowiedzialam i powtorze:prosze lezec i ladnie pachniec,ewentualnie podjadać cos dobrego:) Z tymi kostiumami to grubsza sprawa u mnie tak jak z butami.Jak spotkam odpowiednie to kupuje hurtowo bo nie mam wyjścia.Natura nie była dla mnie laskawa i mimo,ze schudłam to nie naleze do kobiet zgrabnych:O Taka klockowata jestem i misiowa.Musze mieć wieksza gore i mniejsze majty.Kupowalam u kolegi,ktory ma sklep z bielizna i dobry człowiek zamienil mi staniki na większe a majtki na mniejsze.Chwala mu za to i napewno będzie mu to policzone w następnym wcieleniu:P Przydadza się,ja dosyć często jezdze do Uniejowa a tam woda solankowa nawet z najlepszych gatunkowo kostiumow i kapielowek błyskawicznie robi szmaty. SM??????Ja się grzecznie pytam kiedy Ty masz urodziny??????I jak widze nie tylko ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly o u mnie podobnie ;) szukam , szukam i nic ... A czasem cos wezme do reki przypadkiem a to traf w 10 (to ale bardzo rzadko raz na 10 lat) z wiadomych powodow moja niewielka szafa nigdy w szwach nie pekala , mozna w niej za to znalezdz rzadkie stroje sredniowieczne (ale ukochane) x coco fajnie masz ze znajomym , bo ja tez mam problemy z rozmiarowka :( , gory moge kupowac tylko wiazane . bo pod cycem 70-75 , ale michy E , a majty 42 ,a takie kombinacje sa prawie nie do zdobycia :( a jesli chodzi o lezenie , to nie mam wyjscia dooope minutka posmarowac , albo gwozdzikami do tapczanu przybic musze , ale malemu szkodzic nie mozna... x a wiecie , gdzie fantastyczne widoki :) : sardynia i korsyka np(palombaggia) jerzu , ale mam ochote na urlop , a tu jeszcze caly miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri z tym łożyskiem to poważna sprawa jest? Jak mi się odklejało to musiałam leżeć plackiem a Ty miałaś planową wizytę czy coś się zadziało? Uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri ja Cię do łóżka przywiążę ale na pociechę pokarmię tymi czereśniami;) Ja nienawidzę swoich cyców miseczka ledwo B a w ramionach jestem dość szeroka.Normalnie w kostium ze smyka bym się zmieściła:/ SM czyżbyś dziś świętowała przyznaj się:) Coconut fajnego masz kolegę:)Dobrze mieć takie znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu bardzo dziekuje za troske... zaplamilam kilka kropli wczoraj rano ,wlasciwie jednokrotnie , ale ja raczej z czarnowidztwa jestem znana , wiec wbilam sobie do glowy , ze pewnie male przestalo sie rozwijac - wiec dzis zamiast o 8 do pracy , to do lekarza ... okazalo sie, ze lozysko odrobine sie odkleilo, okolo 4 milimetry, wiec mam nic szybko nie robic , nie podnosic , nie wchodzic po schodach , wolno tylko odrobinke pospacerowac .Male poki co ladnie uroslo , reszta wyglada dobrze . wiec leze z nogami do gory , wizyte mam w piatek , plamienie od wczoraj calkiem ustalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynko nie wiaz , a czeresnie przyjmuje tonami , tylko pomysle i slinka leci :) ja sadze , ze rozsadni nasi mezczyzni , to powinni nam w domu Lustra porozbijac , bysmy mogly sie tylko w ich zachwyconych oczach przegladac ;) x SM pytamy jeszcze raz : a to dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, czarnowidztwo nie jest oczywiście wskazane, ale z drugiej strony zapewnia szybką reakcję na ewentualne zagrożenia. Trzymaj się zdrowiutko:) Co do ciuchów, to moim zdaniem w DE i tak łatwiej dobrać rozmiar niż w PL. Wiem z doświadczenia:DJa zauważyłam, że to z wiekiem mam większe problemu z doborem garderoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly ja mialam zawsze problemy , figure mialam i mam nietypowa :krotkie rece i nogi , dlugi tulow i to wczesniej w bardzo przerysowanej klepsydrze. tu w de , to wlasnie wszystko jeszcze mniej mi pasuje , w polsce szyli wczesniej bardziej kobieco . i dzieki Bogu za tkaniny elastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety wiele fajnych rzeczy jest właśnie w krojach mało kobiecych. Najczęściej nie ma gdzie biustu włożyć:PA jak już, to są jakieś takie ciotkowate....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×