Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Transfer przesunięty na 11:30. Gacie pełne. Mam ochotę na małe piwo z pianka. Moge sie wieczorem napić czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish no to jutro o 11.30 bedziemy myslami z Toba. co do piwa to nie wiem, mysle ze nie zaszkodzi:), w koncu to ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sopkoju w moim sercu nie ma, za jakis tydzien mam dokladne badania , gdzie mierza i badaja przeziernosc. Jak wyjdzie dobrze, to wtedy odetchne. Sama zobaczysz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stefanio, myślę, żę my wszystkie majowe transferowiczki z OneWish i Małą_biest bardzo chętnie byśmy się przekonały jak to jest:-) A na razie bedziemy wyczekiwać dobrych wieści od Ciebie. Jak ja Ci zazdroszczę tych bliźniaków...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- dziekuje :) jutro wstane wcześnie i sie odmelduje :) / Stefania- ale my czekamy z Toba na te badania i cały czas Ci towarzyszymy tak jak Ty nam.ja za Twoje wsparcie bardzo dziekuje. Powiedziałam mężowi, ze dzis napiemy sie piwka bo mi Stefania pozwoliła :) / Tujka, Zuza, Leni - :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam wszystkim takich zmartwien i kolejnych etapow! Kazdej kibicuje, bo wiem dokladnie jak to jest. Przed chwila uzylam swojego tetektora tetna plodu, prawy dal sie znalezc od razu, lewy chyba tez, choc nie wiem czy sie nie nakladaja, tak jak mowia jest to najpiekniejszy dzwiek i od razu lzej na sercu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mogę Was wszystkie ogarnąć bo sypiam mało i mózg mi kiepsko pracuje. Biest Ty to jesteś wyjątkowo dobry materiał na mamę, wstawanie o 5 rano to dla Ciebie pikuś :) I Tujka Czekam niecierpliwie na wieści. Jesteś najdzielniejszą kobietą jaka poznałam w internecie. I One Wish Już jutro :) Może teraz będzie szczęśliwa komórka. I Stefanio Bliźniaki to super wyzwania ale będziesz miała fajnie. Ja nie miałam detektora ale to super pomysł, że kupiłaś. Pamiętam swój stres przy badaniu połówkowym. Na pocieszenie - właśnie przy tym badaniu dostaje się najładniejsze zdjęcia, potem dzieci już tak duże, że nie widać całości. I Milii Coś ruszyło z dawczynią? Karmie małą co 2,5-3 h więc jak widzisz często się budzi :). I Biest to już tylko kilka dni. U mnie też nikt w rodzinie nie wie o leczeniu. Uniknęłam tym samym dobrych rad, ale za to każda impreza rodzinna to pytania kiedy dzidziuś i wtykanie małych dzieci na ręce. Już nie wiadomo co lepsze. I Pozdrawiam Wszystkie przyszłe i obecne mamy. Jestem przykładem na to, że każdej z Nas się uda, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jutro rano pedze na badania krwi (chyba powiem, ze ide pobiegac) a po poludniu wizyta, wiec dowiem sie czegos bardziej konkretnego co do dalszych planow - w koncu! Ale jedno jest pewne: jutrzejszy dzien nalezy do One Wish i do Tujki!!! - kciuki juz zacisniete i moc dobrych zyczen poszla w przestrzen aby Was jutro dopasc! Stefanio, wyobrazam sobie jakie to trudne musi byc taka miesznina szczescia i obawy ... ale koniecznie sprobuj Kochana wyciszyc obawy Dobranoc i kolorowych snow wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka , One Wisch powodzenia dziewczyny , kciuki zacisniete !!! x Biest miejmy nadzieje ze tym razem w koncu skonczy sie szczesliwie ... x Taido pozdrawiam wasza trojke :) x pozdrawiam Zuza , Stefania ,moncia , Leni - kciuki za wizyte , gerwazy , millii , migotka , dawne bywalczenie i czytajacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam-Stefania, Mala_ biest, Tujka, Taida- nasza świezo upieczona Mamusia,Zuza, Mon cheri, Leni- dziękuję z całego serca za to,że mmie wspieracie. To mnie wzrusza ale i daje siłę, zwłaszcza, że jestem u Was od niedawna. Kiepska ze mnie owieczka boża, ale modlę sie o Was. I o nasze dzieci, byśmy wszystkie niebawem tuliły je w ramionach. Dziękuję Wam- jesteście wspaniałe, dzielne, kochane. Wszystkie jesteście wykątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish♡♡♡ Mam nadzieję, że budzi się dla nas magiczny dzień... Ja właśnie wyprawiam mojego M na samolot i jestem tym samym dziś szybsza niż Mala_biest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obudzilam sie dzis o 3 i 5 potem 6.20. Cholera niewyspana jestem... O Mon cheri witaj. Dziekujemy serdecznie za slowa wsparcia. Tujka kurcze siedze jak na jezu i czekam na twoje wyniki. One ....kciuki za wgryzanko w macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardziej zabsorbowana Beta twoja Tujko niz moja wizyta o 10 w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jaka mam migrene... Na usg wszystko ok, endo 8mm. Po poludniu mam zadzwonic i powiedza mi kiedy mam sie kluc. Transfer pon-wtorek. Tujka kiedy wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mała_biest widać już jakiś punkt na horyzoncie, za tydzień podążysz naszym śladem. Ciekawe jak tam OneWish... Moje wyniki będą dopiero popoludniu, jeszcze nawet krew nie oddana. Będę niedługo jechać do pracy to po drodze zahacze o labor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała biest no to maszyna ruszyła he he trzymam kciuki za transferek .Tujka jak wynik daj znać czekam z niecierpliwością !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Tujka - daj znac jakie wyniki???? - One Wish, prosze opisz jak bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no czemu taka cisza? Tuuujko hallooooo! One Jestes tam? ;) - Biest - to Ty w sobote transfer masz? super! Ja w srode za tydzien ... oj oby tym razem odbyl sie (mam taki uraz i lek po tym ktory byl odwolany) - ale tym razem bedzie inaczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dziewczynki! Dopiero wróciłam z pracy i mam taki stres wewnętrzny, że aż mnie wszystko boli... przed chwilą odebrałam wynik bety - 78,2. Cieszę się bardzo ale i obawy mam ogromne mam ogromne bo tyle już za mną. Jeszcze sama w to nie wierzę, patrzę w ten wynik jak sroka w kość:-) Wszystkim wam bardzo dziękuję za wsparcie, mała_biest, OneWish, Taida, Zuza, Stefania, mon cheri, moncia myslę, że takie zmasowane trzymanie kciuków nie mogło zostać nie zauważone tam na górze:-) Proszę teraz o więcej, za przyrost, pierwsze usg, serduszko... ależ się rozpędziłam:) x OneWish, a co u Ciebie??? x Mała_biest, maj jest nasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Tujka, wspaniale!!! Dbaj o siebie. I Taido, u mnie na razie nic się nie ruszyło. Jutro idę na wizytę do dr Kunickiego. Masz rację, to cud, że Twoja córeczka jest na świecie. Bądźcie zdrowe. To karmienie piersią to dla mnie abstrakcja. Niesamowite, jak człowiek wchodzi w nowe role i wszystko staje się takie normalne i oczywiste :-) I Pozdrawiam wszystkich, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Tujko, w której klinice teraz podchodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka bardzo się cieszę ,czułam ,że będzie dobrze .Kochana życzę c***ięknego przyrostu i spokojnych 9 miesięcy .Kochane mam nadzieję ,że już nie długo wszystkie dołączycie do nas na forum ciąży po in vitro .Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×