Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tujko bardzo sie ciesze , trzymaj malenstwo mocno !!! :) x Stefanio , jest swiatelko w tunelu skoro krwawienie ustalo. Wstawaj co najwyzej do toalety , biez magnez regularnie , a my tu wszystkie trzymamy kciuki za maluchy ... x biest powodzenia , pamietaj o cieplych skarpetach ( slyszalam ze kolo wtorku ma byc prawie 30 stopni , wiec na pewno sie przydadza ;) x OneWish W spokoju sila :) ... x pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Stefanio to co przezylas to musial byc koszmar! Najwazniejsze, ze jest nadzieja- calym sercem jestem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia zycze. Tujka nie wiem Co ci powiedziec. Ty bierzesz juz i tak duza dawke dowcipnie. Ja zaaplikowalam sama sobie wczoraj lutke bo doc w klinice nie raczyl nic powiedziec. One jak sie czujesz? Stefanio wszystkie jestesmy z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Stefanio myślami jestem z tobą.Leż kochana ile się da ,ja od środy też leżę .Na wizycie okazało się ,że skraca mi się szyjka w tej chwili ma 30 milimetrów mam leżeć tydzień w domu i do kontroli jak się dalej skróci to szpital i walka o każdy dzień .Mała w tej chwili ma 750 gram jest jeszcze malutka i raczej nie miała by szans .Stefanio mam nadzieję ,że wszystko się ułoży i obie donosimy te nasze maluchy .Pozdrawiam was wszystkie ,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia nie wiem w ktorym tygodniu jestes ale znam pare przypadkow gdy dzieci z waga 450g przezyly. Lezcie kochane ciezarowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania - wszystko będzie dobrze, zobaczysz.Dbaj o siebie bardzo, odpoczywaj, uważaj i odgoń wszystkie złe myśli. Życzę Ci spokoju. / Mala_biest - czuję się dobrze. Normalnie. Obiecałam sobie nie doszukiwać się objawów i tak jest. Żyję sobie zatem swoim rytmem, pracuję, robię zakupy, sprzątam. Sporo odpoczywam, często poleguję. Czuję się jak kobieta, która wie, że ma w sobie maleńkie cudeńko i bardzo, bardzo chce je zatrzymać na 40 tygodni, a później na całe życie. Jutro Twój dzień-ja obok.Myślą i modlitwą na pewno :) Jesteś gotowa, zrelaksowana?? / Mon cheri - mam nadzieję :) mam nadzieję,że więcej nim zyskam niż strachem, stresem i wkręcaniem sobie cudów wianków :) / Tujka, Leni, Zuza, Monicia81, - pozdrowienia i :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wlasnie jem zupke i biore sie za szorowaniu tarasu. Obejrzalam seriale i trzeba cos porobic. Grzecznie lykam witaminy i sie clexane maltretuje choc narazie na poczatku jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trzymam mocno kciuki za Wasze transfery i za maleństwa w brzuchu Stefanio, Tobie życzę siły i spokoju, musi być dobrze po tych wszystkich przejściach. Ja miałam podobną historię w zeszłym roku z ciążą bliźniaczą (krwawienia, zastrzyki z heparyny, tona luteiny), urodziłam szczęśliwie jedno dzieciątko, ale mnie lekarze po prostu olali w szpitalu. Mam nadzieję, że jesteś w dobrych rękach i że Twoja historia będzie mieć swój wielki, szczęśliwy finał. Tego Ci z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, odpocznij choć przez chwilę. Obejrzałam Czarną listę, został mi ostatni odcinek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wez sie za np Revenge albo np Zabojcze instynkty czy jakos tak,musze sprawdzic. Ja wlasnie skonczylam dzis Ludzie jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginekolog powiedziała, że częstą przyczyną poronien jest niedobór witaminy D, miała pacjentkę z poronieniami a tu okazało się, że jedynym powodem był niski poziom tejże witaminy. Powszechnie uważa się, że najzdrowsze ciążę to te letnie, może coś w tym jest? Szczerze mówiąc, to pierwszy raz zetknełam się z tematem, natomiast obiło mi się o uszy o pozytywnym wpływie D i wapnia na odchudzanie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije calcium z witamina D bo mi lekarz powiedział ,ze mam za niska troche. Musze jutro wykupic tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest kochana jutro Twój wielki dzień, Myślami jestem z tobą, Trzymam za Was dziewczyny mocno kciuki, Wierzę że wam się uda, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- jeszcze ja! Juz to wiesz, ale chciałam przypomnieć, że ja tez zymam kciuki i jutro jestem z Tobą :) powodzenia Słońce!! / Ja dziś zaczynam "revenge" takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest mam nadzieje że wszystkie 3 się rozmroza i zabierzesz całą gromadke:) X U mnie na razie nie najgorzej. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_biest, ja też zaczynam trzymać kciukasy! Odzywaj się zaraz jak wrócisz i zdaj nam relację. I Moncia, Stefania modlę się co wieczór za Wasze dzieciaczki. I OneWish, kolejna majówkowa transferowiczko - myślę o Tobie i dużo cierpliwości życzę:-) I Mon cheri, Zuza, Leni dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u mnie kupki, karmienie, przewijanie - końca nie widać, ale kocham to robić i Tobie też tego życzę, Piotruś to samo cudo, jest taki fajny i kochany, pozdrawiam Czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze wam sie serial spodoba. Odezwe sie z Tel :-) Jolu niech wam zdrowo rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
tujka dziękuje za modlitwę:) Kiedy masz wizytę u lekarza? X mala biest Jak samopoczucie, jesteś zwarta i gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Aż z ciekawości zobacze co to za serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Stefanio 31 nie wiem kiedy umówić siet na wizytę. Nie chcę iść za wcześnie, kiedy Ty byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Na pierwszą wizytę poszłam bardzo wcześnie, po to żeby mieć zaświadczenie o ciąży. To był 16dpt, ale za dużo nie widać-pecherzyk ciazowy. Potem bylam w 24 dpt i było juz widać 2 serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest informuj ma bieżąco swoje internetowe kumpele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi durny tel nie padnie bo mam baterie i ladowarke walnieta to dam znac. No chyba jednak mam juz emocje bo wstalam o 5 rano :-) Mezus sie kapie i jedziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×