Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Mala_- to teraz deszcz pytań :) w jakich przypadkach się je wykonuje? Albo co predysponuje do ich wykonania? Co u Ciebie wykazały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam podac ci linka ale spam. Robi sie w przypadku poronien i niemoznosci zajscia. Ja bym musiala wygrzebac je bo robilam je 5 lat temu. Na pewno podwyższone Ana cos tam jeszcze ale ja w sumie nie zrobilam pelnego zestawu. Jesli sie nie uda to zastanawiam sie nad zrobieniem badan na wlasna reke w Pl tzn krzepliwosc , kom Nk , przejciwciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuj Użytkownik Zarejestrowany od: Lipca 2009 Posty: 2811 Skąd: Niemcy Tu masz zestaw rozszezonych badan Po statach nawykowych! Skopiowalam z Bociana z mego starego watku. Ja mam wieksza polowe zrobiona ale jak dawno Lista badań po poronieniach: 1. Badanie kariotypów. 2. Badania tarczycy: TSH, fT4, fT3, anty TPO, anty TG, USG. 3. Profil hormonalny cyklu (LH, FSH, estradiol, progesteron, prolaktyna, testosteron, androstendion, DHEAS, 17-OH- progesteron). 4. Morfologia z rozmazem, OB, CRP, mocz: badanie ogólne, posiew, glukoza. 5. Różyczka, toksoplazmoza, cytomegalowirus, opryszczka, listerioza, rzeżączka. 6. APTT, PT, D-Dimery, fibrynogen. 7. Aktywność białka C, antygen białka S, aktywność antytrombiny, test APCR. 8. Badanie na mutację czynnika V Leiden, czynnika II, VII, VII, p/c przeciwko protrombinie, czynnik XII. 9. Homocysteina. 10. Badanie nasienia, posiew nasienia, test scsa czyli badanie fragmentacji DNA plemników 11. Wymaz ogólny z szyjki, pochwy. Wymazy na chlamydię, ureaplasmę, mycoplasmę. Cytologia. 12. Histeroskopia. 13. Badania na zespół antykariolipidowy: p/c antykardiolipidowe, p/c przeciwko beta-2-glikoproteinie, p/c przeciwko fosfatydyloserynie, antykoagulant tocznia. 14. Immunologia: ANA (p/c przeciwjądrowe), APA (p/c przeciwko antygenom łożyska), AOA (p/c przeciwko antygenom jajnika, ASA (p/c plemnikowe), komórki NK, p/c przeciwko komórkom Leydiga. 15. Stomatolog, laryngolog. „Głębsza” immunologia: 16. test MLR 17. test cytotoksyczny 18. immunofenotyp 19. cytokiny 20. oznaczenie polimorfizmow u obojga 21. zgodność tkankowa HLA 22. immunoglobuliny 23. komplement C3 i C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Wish sorry ale ja Cie op*****le i to porządnie przy szerszym audytorium.Natychmiast się opamiętaj.Na temat immunologii poczytaj sobie z ciekawości jak już zrobisz bete. A jak nie masz nic lepszego do roboty to szoruj do garów cos dobrego mezowi zrobić na kolacje. Do rozumu Ci przemawiam smarkaczu jeden!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie wlasnie zastanawiam po co jej to. One ty zobaczysz bedziesz miec ladna betke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
witajcie dziewczyny.ale wy produkujecie...nie zdarzylam nic przeczytac.nadrobie wieczorem juz w lozku.dlatego teraz krotko:jajka rosna 1,3-1,6. z 8 narazie zostaje juz tylko 5.jestem rozgoryczona.mialam nadzieje na wiecej abym mogla cos zamrozic..a tu jakos tak licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra. Idę do grarów, żebys wiedziala Coco:p Piekę szynkę i robię krem z zielonego groszku :) Mala_-Tak chciałam wiedziec. Dzieki za wklejenie posta, idę do kuchni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się opisalyscie! A ja wróciłam właśnie z pracy po 11 godzinach i padam na pysk.... Ale mam też dobrą wiadomość, moja betka w 19dpt wynosi 2500;-) Więcej już nie powtarzam, we środę usg. One ja miałam o dwa dni młodsze zarodki i beta wyszła w 10dpt. Też byłam i jestem słaba i też się pocilam w nocy. Befxue dobrze zobaczysz:) To tyle na razie bo brak mi sił na dalsze myślenie i pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne... a w dupsko nie ma Ci kto tam w pobliżu przyłożyć Mala? bo czytać tego nie idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, w kwietniu miałam zabieg usunięcia guza tarczycy. Później miesiąc chorobowego. I tak czas mija. Biest, dzięki, wszystko ok :) Dawno tu nie zaglądałam, więc nie jestem na bieżąco. Dzisiaj postanowiłam zajrzeć, czy topik jest jeszcze aktywny. I zostałam miło zaskoczona :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka- jaka piękna beta!! :):) / Mala_biest- tak myślałam za pierwszym razem, teraz moj entuzjazm opadł. Wtedy byłam wręcz przekonana, ze sie udało a teraz zastanawiam sie kiedy ewentualnie next ET.. Czas uczy pokory, teraz mysle na nie. Ale nie ma co dywagowac. Wiem, ze beta wyszłaby mi jutro ale jutro jeszcze siedzę w domu, sobota odpada, w niedziele Komunia. W poniedziałek beta. 13dpt i niech sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Biest a czemuz mialoby sie wlasnie Tobie nie udac???!!! Co to za bzdury? Masz silne malenstwo przetrwalo zamrazanie rozmrazanie... Wiec teraz w idealnym srodowisku sie na pewno z radoscia zadomowi na 9miesiecy :) - One- druga madra - na planowanie bedzie jeszcze czas (moze za rok braciszka/siostrzyczke :) kto wie? Do czasu testowania nie wiesz? A i sama pisalas o sile pozytywnego myslenia! - Tujka gratuluje bety ale Ty Tujciu na siebie uwarzaj! 11 godzin w robocie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to daję ponownie co pamiętam:) Nieźle się rozpisałyście kurza twarz, mam lekturę do podusi:) Coco, wyzywaj, rozlazło się towarzystwo, schizują dziewczyny, wynajdują jakieś strachy...a gdzie pozytywne myślenie???Hę???") Normalnie neta powinni Wam odciąć i tylko dostęp do kafe zostawić:) Tujko, gratuluję bety i dołączam się do obaw o tyle godzin w pracy... Stefania, kamień z serca mi spadł, nie wiem czy słyszałaś:) Twoje Bliźniaki są mi szczególnie bliskie, sama mam ochotę na taki dwupak:P więc czuję się trochę samozwańczą dobrą ciocią. Ściskam Cię serdecznie i uważaj na siebie! \One przywołuję do porządku!:) Mała Biest, to żeś wymyśliła, za nawias się sama wystawiać...:) Zuza, podziel się tym relanium na forum:P Przyda się wszystkim po trochu:) Rachelko witaj;) Jak zdrowie? Miałam gości niespodziewanych, przyjechała rodzinka M i balowaliśmy trzy dni:P Było miło, sympatycznie i wesolutko, choć z przykrością stwierdzam, że nie na moje stare kości już takie maratony nocne...za dwa miesiące 40 świeczek zdmuchnę na torcie, a krótko po urodzinach...wychodzę za mąż:) Taka niespodziewajkę dostałam....9 czerwca mam rejestrację na in vitro...choć mam gdzieś na dnie serca nadzieję, że jednak nie będzie to konieczne:P Uciekam spać... Kupiłam te testy owulacyjne, cztery dni temu nie było nic, trzy dni temu pokazały różowy pasek, dziś pasek ledwo widoczny...niemożliwe żeby już było po owulacji, to dopiero 11 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko:):):) Trzymaj się cieplo i nie rezygnuj z rejestracji do ivf,Ja gdybym miała możliwość to bym się zdecydowala. W pracy tez się pewnie nie oszczędzasz?A jak Twoje AMH?Obleci jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, coś spania nie mam, za chwilę jak Mala_biest bede wstawać:) I jeszcze mój kot postanowił dziś na noc nie wrócić. Nie żeby na dziewczyny gdzieś pognal, siedzi na słupku ogrodzeniowym od północy i ani myśli o domu-straznik Teksasu jeden:-) Dziewczyny co do pracy to ja trochę pracoholiczka jestem i zwykle pracuje po kilkanaście godzin dziennie, choć od transeru może drugi raz tak długo, wyluzowalam znacznie i staram się pracować krótko, a jutro pierwszy raz od tegoz transferu mam cały dzień wolny - ale wypas! Jak juz wiecie to mój dziewiąty raz i na prawdę musiałam się nauczyć wplatac te swoje dni stymulacyjne, punkcie i potem transfery w grafik roboczy. A że mimo zaawansowanego wieku czuje się zwykle bardzo dobrze, a praca moja do ciężkich nie należy to wszystko gra. Migotko, widzę że o parę miesięcy mnie wyprzedzisz z tymi świeczkami:-) I ślub... piękny czas przed Tobą. No a miesiąc miodowy to już musi przynieść rezultaty:-) OneWish, Mala_biest, Zuza... w tejże kolejności meldowac mi tu pokaźne bety i bez zbędnego marudzenia proszę. Ustalilyśmy przecież że to ten maj będzie!!!:-) Generalnie dziewczyny to trzeba iść po swoje jak czołg i nie poddawać się, cokolwiek się wydarzy. Jeśli mnie się szczęśliwie uda to będę dobrym przykładem dla wszystkich. I do One Wish jeszcze, znów się obudziłam mokra jak szczur... tak więc te nocne poty Twoje to dobry znak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkim :) Tak jest ,Tujka- to ma byc TEN maj i jak czolg do przodu ;) ale jakos nie spieszy mi sie do testowania bo teraz malenstwa sa ze mna ... Za chwile spotykam sie z moja dobra przyjaciolka spedzimy caly dzien razem i dzwnie bedzie bo do tej pory o wszystkim rozmawialysmy... A tu nie podziele sie ta najwazniejsza dla mnie rzecza o ktorej caly czas mysle - ona jest kochana ale wiem, ze nie zrozumialaby (bo znamy sie jak lyse konie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWishm
Migotka- Panna Migotka wychodzi za mąż :):) Gratulajce wielkie!! Organizuję na forum Tój wieczór panieński, zapraszam wszystkich :D / Mala_- pijesz normalną kawę w ciąży czy zbożową? / Tujka- może on się zakochal, ten Twój kot?? Moja kicia teraz ma dylemat moralny bo na tarasia gniazdo założyły jeżyki. Tlumaczę jej godzinami,że to takie miłe ptaszki i że pod ochroną, że nie wolno atakować ale ona tylko mruga tymi złotymi ślepiami i myśli sobie " taaa, jak skonczysz gadać i sobie pójdziesz to i tak zaatakuję" :) / Zuza- by było wspaniale gdyby to ten maj był.. :):) / Dziś przespałam pierwszą noc bez zmiany piżamy. Czuję się już lepiej, jestem silniejsza. Jutro wychodzę z domu, skoczę do manufaktury prezent dla małej komunistki. Może już jutro zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuj zbozowa . .Matko jaka u mnie brzydka pogoda-pada od wczoraj. Pojechalam szybko kupic cos Do zjedzenia i wracam Do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka gratulacje z powodu slubu!!! Będziesz mieć teraz goracy okres:) x one wish na wieczor panieński czuje się zaproszona:) czekam na Twój test w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko duzo duzo sczescia! Samych wspanialasci Ci zycze :) Wszystko bedzie jak z bajki: urodzinki (pamietaj o czym pomyslec zdmuc***ac swieczki (choc za dwa miesiace to moze byc jedno z zyczen juz spelnione hihi) Masz juz pomysl na sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×