Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny. To był mój szósty transfer i myślałam, że przeszłam już wszystkie stany fizycznego potransferowego samopoczucia, a tu niespodzianka; po tym transferze nie czuję kompletnie nic. Wzięłam jedną no-spę w dzień transferu, a tak nie mam takiej potrzeby. Robię wszystko jak zawsze, wczoraj cały dzień w ruchu, nawet trochę parę razy przesadziłam, bo raz biegłam po schodach, a potem przesuwałam ciężki kamień w ogródku; bo się po prostu zapomniałam ;-) Czasami tylko "czuję" brzuch, tak jakby przed @, ale to chyba bardziej działa świadomość, że miałam transfer ;-) ...ale cały czas wierzę i jestem dobrej myśli... XXX Mon cheri dziękuję za przypomnienie o skarpetkach. Już po nie pobiegłam :-) Po ostatnim transferze koleżanka cały czas mi o nich przypominała :-), chociaż tak naprawdę nie wiem na co to wpływa (?) Aha; i powiedziałam w piątek wieczorem szefowej o staraniach. Kamień spadł mi z serca, bo zareagowała bardzo pozytywnie i powiedziała, że mam odpoczywać. Ona jest naprawdę super babką i jest taka "ciepła" . Pozdrawiam Was kochane i proszę myślcie o mnie pozytywnie i nie puszczajcie kciuków. Miłej niedzieli Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi to gdzie ty w sumie mieszkasz? Może nie masz do mnie tak daleko...hihi Ja ci Pati powiem ze ja do 2 Transferow nosiłam grube skarpety ba...baw w nich spałam w maju i nic to nie ponoglo...☺mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi mala, w malm miasteczku kolo Wuppertal , w Haan:-) Co wy Macie z tymi skarpetami, czemu je trzeba Noise:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby grzać macicy .To mieszkasz ok 140km Odem nie...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny, właśnie wróciłam od gin. I mam pęcherzyk dominujący 17 mm, endo tez super tylko śluz cienki i zolnierzyki jeszcze ńie mogą sie przedrzeć. Macie jakaś poradę na lepszy śluz? X Miłego tygodnia wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiołek.do oaulacji....mala Wysiaduj jajeczko wysiaduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamówiłam dziś w swojej aptece Magnez, Wit D i kwas foliowy. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Megi siemię lniane też dobre na śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się nie mylę to Nachtkerzensamenöl ang Evening primrose oil. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz w Aptece i Dm np. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mala wiesz jak to jest; człowiek chwyta się wszystkich sposobów, które dają mu dodatkową iskierkę nadziei, nawet tych najgłupszych ;-) :-) Mi się dzisiaj nic nie chce... Od transferu byłam cały czas z mężem to było super, a jak dzisiaj poszedł do pracy to ja oczywiście zaczynam się "wkręcać" w myśli czy się udało czy nie. Masakra jakaś :-( :-) Idę trochę ogarnąć domek i dobrze, że mam kosz prasowania, przynajmniej jakoś zabiję czas i myśli :-) Będę oczywiście do Was zaglądać kochane :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do CoCo. Oczywiście bardzo gratuluję ciąży ! Ja także poronilam, ciąża obumarła dwukrotnie i jedna była biochemiczna.Mimo wielu badań nie znalazłam przyczyny a:-( Czy w Twoim przypadku wiadomo dlaczego tak sie stało ? Jaj pomogłaś sobie w naturalnym Poczęciu ? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Pati10-pamiętałam o Tobie w piątek i także Ci z całego ❤️ kibicuję. Bardzo mocno wierzę i trzymam kciuki :) x Pozdrawiam Was wszystkie. U mnie po sytuacji z dawczynią dłuuuga przerwa od inv. Upomnę się w październiku, a póki co czekam na wakacje. Bardzo w tym roku zasłużone :) X Pozdrawiam Was wszystkie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wish, już jesteś spowrotem z koncertu? A dokąd urlop? X Siemię lniane tez już słyszałam. Musze coś zorganizować, bo jajko chyba już chce wyskakiwac, tak mnie boli jajnik. X Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na szybko jak już masz owulacje to z wiesiolkiem nic nie zdziałasz bo treba go trochę pobrać tak samo jak olej lniany.Lepiej kup sobie zel typu Conceive plus czy cos w podobie.Zycze pwodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Gosciu: jesli to pytanie bylo Do mnie: 2 obumarle ciaze sa niewyjasnione, jedna -dawn Syndrom. Po 2 ciazy okazalo sie ale ze mam za wysoki tsh i prolaktyne -biore juz 2 lata thyroxin. A jesli chodzi o naturalne zachodzenie w ciaze to bralam olej z wiesiolka od poczatku cyklu Do owulacji. Czy to pomagalo? Nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - tak, po koncercie jestem :) koncert był rewelacyjny!! Byłam i jeszcze jestem pod wrażeniem :) wyjazd do Gdańska oczywiście tym samym bardzo udany,zwłaszcza,że mam tam 2 bliskie koleżanki z mojego forum o KD. Było super. 2 dni, ale fantastyczny przerywnik w pracy to był :) Na wakacje lecę najpewniej do Portugalii, ale może być tak,że trafi nam się jeszcze jakaś niespodzianka i polecimy jeszcze gdzieś :) pochwalę się Wam na pewno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Moje wszystkie wyniki sa ok wlacznie z kariotypami. Mimo to ciaze ubumieraly w 6 tyg przy beciew tysiacach..Tracę juz wiarę w to ze będę jeszcze mama i jestem sporo po 30.. Jednak Twój przypadek dodal mi nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
gościu tu każda z nas jest po 30 :) Nie trać nadziei. Dla mnie każda tu historia zakończona ciążą jest nadzieją że i nam się kiedyś uda. x Pati bardzo dobrze że powiedziałaś kierowniczce o staraniach. Jak się czujesz? Nie forsuj się za bardzo tym prasowaniem. x Ja niechcący przedłużyłam sobie urlop bo rozchorowałam się na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati kiedy bete robisz? Oj trzymam kciuki mocno mocno :) zrobisz tez sikanca? Olivio kuruj sie :) One Wish ale fajowo ! Udanego wyjazdu :) Coco :) :) :) Megi i co z tym jajkiem? Dzialasz? Hihi Dobranoc - kolorowych snow Wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia wszystkim. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Hej Zuza ! :-) długo nic od ciebie nie było słychać. Co tam porabialas, coś już wiesz kiedy zaczynasz? X Tak jajko rośnie, chociaż zabardzo nie wierze ze z niego coś będzie, bo to już dzisiaj 20 dc, ale dostałam dziś predalon w tyłek i w czwartek robię hormony. Ach zobaczymy. X Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z forum padalcu! Własnie przez takie baranice jak Ty psuje sie tu klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Miałam dzisiaj długi i pracowity dzionek, ale w końcu położyłam się do łóżeczka :-) Zuza chciałam zrobić sikańca w piątek, ale potem stwierdziłam, że to za wcześnie i że zrobię betę w piątek, ale potem znowu stwierdziłam, że to za wcześnie i pomyślałam o sobocie, ale stwierdziłam, że po co mam się (ewentualnie ;-) ) dołować na weekend i ostatecznie nic nie ustaliłam :-( ;-) Napiszę Wam na pewno jak będę coś robić, to będzie chyba decyzja z minuty na minutę :-) Chyba że pomożecie mi ustalić termin ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W który będzie dot w piatek? mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny! Megi ja ostatnio mam tak bardzo trudny czas w zwiazku z praca w nowym, bardzo oddalonym miejscu... i bez asystenta :( Musze wstawac ok 4:30 i jak wracam po 19 to jestem wykonczona. Ale jestem tu codziennie i na forum o KD - dzieki Wam jakos tak latwiej dalej walczyc :) Trzymam kciuki aby Twoje jajo okazalo sie owocne ;) I nie moge sie doczekac wynikow Pati - tak bardzo Ci zycze duuuuzej beciory Mala juz prawie jesien .... jak plany? U mnie wlasnie @ wiec zaczynam stymulacje od nastepnego cyklu czyli za ok. 25 dni. (Wciaz nie mam info odnosnie ceny lekow!) ... w polowie pazdziernika bede juz wiedziec czy sie udalo, wiec wtedy zaczniemy dzialania w kierunku KD (jak sie nie uda oczywiscie - czemu nie moge uwierzyc ze moze sie udac???) M podaje kolacje wiec juz sie pozegnam - Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie mnie wyprzedzisz bp ja od października będę dzislac. Pati kciuki zacisniete. Za jajo oczywiście tez.... Pati który dziś masz dpt? mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×