Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tessko jakze ja bym miała Ciebie unikac:Pprzenigdy.Bylam nie tak dawno na lazurowym i mieszkałam w Antibes.Cudnie jest:DPozniej miałam maly kontrakt w Cannes:Poooooj tam to ceny po zboju.Pozywialam się glownie serami i rogalikami i oczywiscie bagietka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, cudna pogoda u nas. W koncu slonce! Hope czuje sie swietnie, znalazla pasmo slonca na podlodze i na nim lezy :-D Iwanko, Jak polecimy za ocean to bedzie u nas mieszkac osoba, ktora sie zajmie mieszkaniem zeby nie stalo puste oraz oczywiscie Hope. Wlasnie pisze na ten temat intrukcje - jestem na 4 stronie :P Oprocz tego mam znajomych z psami i tez sie zadeklarowali, ze beda ja co dzien na dluzszy spacer zabierac - bo ja nieraz ich psami sie na tydzien albo dwa opiekowalam. Gdyby byla mniejsza to bym ja wziela ze soba do samolotu, moglaby sie w Colorado po Rocky mountains wylatac. Planujemy tam wynajac dom albo penthouse na tydzien - moge wstawic linka :P :-D -wiec miejsca byloby az nadto dla 5 psow :) Jak sie czuje Twoj kot? Zastanawiam sie czy pies z kotem by sie dobrze rozumieli. Zawsze to nie byliby sami z ludzmi tylko mieli swoje zwierzece towarzystwo. Na PMS pomaga mi najbardziej branie witaminy B6 caly miesiac po 100mg. Probowalas to kiedys? Tesso, zazdroszcze Ci wakacji! Ja teraz wszytkie dni wolne rezerwje na podroze w celach IVF. A strasznie mi sie marzy wyprawa gdzies nad lazurowe morze...Ale poki co, urlop topnieje w zastraszjacym tempie :( Coconut, Mam nadzieje, ze inseminacja bedzie owocna! Nie bralas pod uwage IVF na naturalnym cyklu? Kosztuje niewiele, nie bierzesz zadnych zastrzykow do stymulacji. Po prostu pobieraja jedno jajeczko ( o ile jest) w znieczuleniu miejscowym, zapladniaja i z powrotem do mamy. Sama sie tym interesowalam. Tutaj robia to na uniwersytecie w Heilderbergu, kosztuje to raptem jakies 500euro i udaje sie wielu kobietom, ktore wczesniej mialy kilka nieudanych IVF. Nazywaja to: "green fertility". Przyszlo do mnie Acai Berry i zaczynam brac. Moze tez uda mi sie schudnac :-D Ja mam natychmiast lepsze samopoczucie gdy kondycja idzie do gory a waga w dol. Mon Cheri, kiedy nastepna wizyta? Masz juz jakies zdejcia z USG? Wstawilabys linka to otworze :P :-D Jola, co sie z Toba stalo? Uczniowie Cie porwali? Lili, SM 🖐️ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, jaki masz plan dzialania na nastepny miesiac? Moze tez pomyslalabys o "green fertility" i IVF na naturalnym cyklu? To sie w sumie niewiele od inseminacji rozni ale ma wieksza efektywnosc. Na dzialce juz wszytko zielone? Kumpela mi mowila, ze tutaj tyle padalo i tak zimno bylo, ze jeszcze nic nie wyroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Tessa sorry to mi się porąbało, ciągle w głowie mam Toskanię ( bo tam tak cudnie), to i Ciebie tam wysłałam. Super, że wakacje się udały, my to dopiero chyba pod koniec sierpnia gdzieś uderzymy, patrzyłam na Portugalię ... o Coco to miałaś atrakcyjną noc, może to jakiś łódzki batman był? A ty nie poznałaś tylko pisku narobiłaś? o U mnie nadal ciepło, co ja będę ukrywała Lato w pełni po burzy piękny , słoneczny dzień, wszystkim słońce przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! nie chce Was straszyc, ale chyba Kafe jednak szwankuje nawet na nowym topiku :( dzis rano nie widzialam nowych postow, dopiero po zmienieniu liczby w linku wyskoczyly nowe.... Ivanka, haha lodzki batman, dobre.... Gerwazy, ja planuje we wrzesniu kota do domu sprowadzic ;) moj pies juz sie cieszy! u nas dzis jeszcze pochmurnie i zimno, ale mowia w prognozie, ze do piatku ma byc 26 stopni, no ciekawa jestem... milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo i nie widziałam postu Gerwazy (jednak nie do końca git z tą kafe) Gerwazy kot super - wyszedł cało, świetnie się miewa nie do uwierzenia jest ta cała historia z jego wypadkiem, nikt nie wierzy - widząc go w to co przeszedł ale podobno kot ma dziewięć żyć. Normalnie w to wierzę :) Co do koto i psa - u mnie symbioza, fajnie się bawią i powiem Ci ,że to kot gra pierwsze skrzypce :) jak ON chce i co on chce tak robi pies, a raczej już psy ( ta znajda , o której wcześniej pisałam - przybłąkał się taki bidula na nasze osiedle, koczuje u sąsiadów ale oni są starszymi ludźmi to i opiekować się takim małym urwisem im trudno, przychodzi więc do nas, bawi się z moim psem i co ciekawe obce koty goni a do naszego z powagą i respektem.) Generalnie namawiam M na drugiego psa ale on jak mur, normalnie nie do przebicia. I powiem wam,że skończę niedługo jako starsza pani otoczona sforą psów i kotów :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej postawilam sie okoniem i nie poszlam do pracy , ale tak mi sie w glowie kreci i musialabym dzis do domow opieki i domow starcow . Po pierwsze nie wiem jak bym tam miala dojechac - prawie godzina tramwajem :( A niby jak bym miala chodzic z ludzmi ktorzy mi sie ledwo na nogach trzymia :( Mam jeszcze problem , bo potrzebuje na dzis L4 :( X Tessa ja to Lazurowe Wybrzeze uwielbiam , fajnie mialas :) :) :) , a pogoda wszedzie taka sobie . Mielismy kiedys 2 tygodnie pokoj w Cannes - zad***e ( Boccia) tam gdzie lotnisko - pol godziny spaceru nadmorska droga do centrum , ale i tak jeden z najfajniejszych urlopow :) . A plany na przyszly rok ? :) X Ivanka :) :) :) juz Cie widze , jak w tych reportazach : " Pani Ivanka ... , mieszkajaca w kawalerce w towarzystwie 8 psow i okolo 15 kotow " Ja tez bym mogla miec stado , ale rozsadek nakazuje przystopowac ;) X Malinowska - a wstawiaj se te linki na zdrowie :) , ja ich nie otworze , Karmi np.chetnie i wszyscy beda szczesliwi ;) Mam 2 usg zdjecia- wprawdzie ja na nich nic nie widze oprocz kulki w kulce i robaczka na sznurku ;) , tylko nie wiem gdzie i jak to sie wstawia - nigdy tego nie robilam :p X Kafe swiruje bo znow beda w niej grzebac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Mon cheri! tak trzymac! pedem po L4 i odpoczywac w domu! :) ja jeszcze planow na przyszly rok urlopowych nie robie bo pod koniec sierpnia wybieramy sie jeszcze pod Rzym :) nie jest to moze najlepszy okres na zwiedzanie, ale nie dalo sie inaczej rozplanowac. We wrzesniu zaczne myslec o letnim na przyszly rok :P ciekawe jak tam Rachelka, jak sie jej podoba Czarnogora/Montenegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha. Iwanka, powalilas mnie tym tekstem batmanie! :-D Coconut, taka okazja Ci przeleciela ;) kolo nosa :-D Ja tez lubie wszytkie zwierzaki i gdyby rozsadek mnie nie hamowal to mialabym cale stado. Mon Cheri, We Frankfurcie jest cos takiego co sie nazywa "Ambulanter Privataerztlicher Notdienst". Mozna tam zadzwonic, przyjedza lekarka do Ciebie do domu, daje medykamenty co potrzeba i zwolnienie jezeli nei mozesz isc do pracy. Gdzie jak gdzie ale w Duesseldorfie na pewno tez to maja. Nawet jezeli masz panstwowe ubezpieczenie to mozesz ich wezwac, tylko wiadomo, sama placisz. Tanie to nie jest...Ale jestem pewna ze dadza Ci zwolnienie na pare tygodni gdy wyjasnisz jak sie zle czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Coco moja droga przypomnij mi ty pijesz ten sok z acai tak a kapsułki też można czy lepiej właśnie ten sok ????? I jeszcze jedno czy Ty zamawiałaś może z tej strony z internetu co Ci pokazywałam tej firmy A-Z bo wiesz ja nie wiem czy u nas gdzieś dostanę i może bym sobie zamówiła przez neta tyle ze wiesz ja to straszek żeby jakieś podróby nie były itd Boję się takich wiesz nie pewnych spraw zresztą chyba nie tylko ja bo wiesz leki z neta nie są nie raz bezpieczne ........ 🌼 Pozdrawiam was wszystkie serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa :) szalejesz podrozniczko :) Rzym - super :) teskni mi sie za wakacjami :) X Gerwazy dzieki , ja tam do gina zajde ( nie musze tramwajem !!! , bo od tramwaja kocuje :( ;) ) Tylko on inteligent na zasadzie -ciaza nie choroba -jak ostatnio bylam wpisal mi jak byk - Risikoschwangerschaft i kazal mi odpoczywac ! Jak spytalam kiedy i jak to sie glupio zasmial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, jezeli ten gin ma do tego takie podejscie to moze czas go zmienic? Bo ewidentnie nie rozumie Twojej sytuacji. Ja uwazam, ze lekarz musi byc Twoim sprzymierzencem zeby byl efektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco twojego zrzarlo a mojego wyplulo podwojnie ! Jak bylam mala to mnie straszyli , ze mi sie gacek - znaczy batman we wlosy zaplata , bo mialam zawsze szope ;) , czesto jak idziemy z psem wieczorem to lataja nam przed samym nosem i zaluje ze nie mam rekawiczek , bo boje sie ze jak mi rzeczywiscie we wlosy wpadnie , to mnie pogryzie przy wyplatywaniu , a czesto maja cholery wscieklizne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy tak sie przymierzam , ale z wywiadu wychodzi , ze inni nie lepsi , z dwoma niezbyt przychodze klar , pierwszy prawie zalatwil mi corke , przy pierwszej ciazy , drugi jest oblesny i sie slini ;) , wiec od niego ucieklam ;) i wrocilam do tego gdzie jestem teraz - ogolnie nie byl zly , ale teraz mnie wkurzyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo:Dzaspalam dzisiaj do pracy i sobie nie poszlam:PPrzez te moje gimnastyki to wieczorem jestem tak pobudzona,ze o spaniu nie ma mowy,ze to rano nie mogę się zwlec. Wstawiajcie linki czego tylko się da:dzidzusiow,domow,butow,kremow,psow,kotow a zwłaszcza roslinnosci tak jak Liilly i Rachelka.Moim zdaniem to jest super,chetnie obejrze bo mnie to do Was przybliza.Ja już prawie umiem to tez Wam będę serwować linki z zakresu np. zdrowej zywnosci czy medycyny niekonwencjonalnej:P Ivanko:):):)z tym Batmanem to było mistrzostwo swiata,tak się usmialam,ze obarczam Cie calkowita odpowiedzialnoscia za bol mojej przepony:P SM smialo zamawiaj to jest na pewno to.Co do tych kapsulek to tych akurat nie miałam ale tez je kupie bo np. na wyjazd będą poręczniejsze niż taka wielka butla soku.Ja się glownie zaopatruje w sklepie zielarsko medycznym,dogadalam się z wlascicielka i jak czegos nie ma to ona mi to zamawia i za 3,4 dni już mam.Nie umiem kupować przez neta ale czasam kogos poproszę to mi cos tam zamowi.Bede musiala ten Q10 mocniejszy zamowic na allegro bo w aptekach maja tylko 30mg.cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon cheri a wyjaśniłaś lekarzowi na czym polega twoja praca? powiedz że nie czujesz się na siłach by podnosić starszych ludzi, do tego uporczywe wymioty, zawroty głowy, zwyczajnie boisz się zrobić krzywdę dziecku, pacjentom no i sobie - to powinno go przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj miałam straszny dzień. Wstaje rano po kiepsko przespanej nocy i czuje, że nic nie slysze na lewe ucho jest w nim tylko bardzo wysoki pisk. Zapisuje się w LuxMedzie do laryngologa. Jadę, okazuje się głuchota nie jest spowodowana żadnym zanieczyszczeniem, dostaje skierowanie na badania. Jadę, badania wychodzą źle. Wracam do LuxMedu oni rozkładaja ręce i odsyłaja mnie na ostry dyżur laryngologiczny. I tu sie pierwszy raz zetknelam z polska publiczną służbą zdrowia w stolicy. Najpierw są zapisy, pełno ludzi, każdy ma jakiś straszny problem. Po rejestracji trafiam pod gabinet laryngologa caly czas głucha na jedno ucho i dostaje informację od ludzi, że oni już czekają po 7-8 godzin. Staram się interweniowac, że mój przypadek jest pilny ale nikogo to nie interesuje. Czekałam od 17.30. zostałam przyjęta o 1 w nocy. Jedno dobre, że jakimś cudem podczas czekania ucho się samo odetkałi i pozostał tylko pisk. Gdyby było cały czas zatkane to trafiłabym na oddział, a tak to tylko leki sterydowe i do domu. Przyczyna nie jest znana, ja podejrzewam stres bo towarzyszy mi on od diagnozy dot. wiadomo czego i dodatkowo strasznie gorący okres w pracy. Dziś juz całkiem dobrze, tylko się modle żeby to nie wróciło bo naprawde uczucie jest straszne, a w internecie się naczytałam, że taka nagła głuchota to może w ogóle nie ustąpić jak sie szybko nie trafi do jakiejś komory hiperbarycznej, o której mogłam sobie wczoraj tylko poczytać bo jest chyba tylko w dwóch miejscach w Warszawie i zanim by mnie do niej łaskawie przewieźli to byłoby juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być dzisiaj o 8.40 w Novum na usg, sprawdzić czy nie ma torbieli ale po tych wczorajszych przejściach muszę dziś odpocząć od wszelkich lekarzy. Mon Cheri Koniecznie wykombinuj to zwolnienie. Wszystkie czekamy na Twojego zdrowego dzidziusia. Tessa super się czytało Twoją relację z wakacji. To nie jest przechwalanie, ja uwielbiam takie opisy. Spuer są też wszystkie linki, ja nie traktuje ich jako przechwałek ale chęc podzielenia sie z nami swoim życiem. Coconut Fajnie, że zaplanowałas kolejne konkretne działania w kierunku dzidziusia. To co pisze Gerwazy o tym IVF na naturalnym cyklu to troche ja miałam coś takiego. Robi sie bardzo lekka stymulację i do dzieła. Tyle tylko, że np. w Novum to w ogóle nie jest tańsze od zwyklego IVF, oszczedza się tylko na lekach do stymulacji, oczywiście nie wiem jak to jest cenowo w innych klinikach. Gerwazy patrzyłam na zdjęcie rasy Twojego psa. cudny jest. Nigdy dokładnie takiego nie widziałam na ulicach Warszawy. Fajnie, że działasz i się nie poddajesz, mi jak widzisz troche psychika wysiada ale też walczę. chyba odwolam tą wizytę u doktora R. i zostane teraz tylko przy tym prof. Łukaszuku bo im więcej tego wszystkiego tym więcej wątpliwości. Potem to już mi pewnie tylko to co Tobie zostanie, tylko taki wyjazd, pomijając pieniądze, trochę mi sobie trudno logistycznie wyobrazić. Pracuje w globalnej firmie konsultingowej jako adwokat i traktują nas tam z należnym szacunkiem tylko jak jesteśmy zdrowi, silni i dyspozycyjni, a projekt goni projekt. Takie to warszawskie standardy traktowania pracownikow, jak ktoś bylby ciekawy. I Z dobrych rzeczy: to mój M wczoraj się ze mną na tym ostrym dyżurze super spisał.Troszczył się, spakował walizkę jak by trzeba było zostac w szpitalu i wszczynał ciągłe awantury żeby się jego ukochaną nalezycie zajmowali - awantury, prośby i groźby nic nie zdziałały ale widać, że się starał. I Ja dzis jeden dzień w domu zostaje, idę coś ugotować. Trzymajcie się ciepło i super Mon Cheri, że zrobiłaś nowy topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gosciu . Moj lekarz bardzo dobrze wie jak i gdzie pracuje . Nawet rezyduje w tym samym budynku co jeden z pracodawcow :( , czesto nas zalowal , ze tacy zmeczeni po pracy - no i to jest wlasnie usmiech numeru . Moja druga praca jest duzo gorsza , ale o tym tez mowilam - duzo by opowiadac- problem w tym , ze jak dlugo wszystko ok , uwazaja , ze mam sie po prostu oszczedzac , tylko jak :( No ide tam dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie odebrałam dzisiaj wynik amh i jest jakiś dziwny 3,95 Gerwazy skarbnico i pozostałe dziewczynki jeżeli macie wiedzę na ten temat to napiszcie mi co wy sądzicie o nim. Z góry dziękuję ,super się czyta o waszych wczasach .Taida 33 ale miałaś przeżycia przykro mi trzymaj się cieplutko oby to tylko chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie odebrałam dzisiaj wynik amh i jest jakiś dziwny 3,95 Gerwazy skarbnico i pozostałe dziewczynki jeżeli macie wiedzę na ten temat to napiszcie mi co wy sądzicie o nim. Z góry dziękuję ,super się czyta o waszych wczasach .Taida 33 ale miałaś przeżycia przykro mi trzymaj się cieplutko oby to tylko chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie odebrałam dzisiaj wynik amh i jest jakiś dziwny 3,95 Gerwazy skarbnico i pozostałe dziewczynki jeżeli macie wiedzę na ten temat to napiszcie mi co wy sądzicie o nim. Z góry dziękuję ,super się czyta o waszych wczasach .Taida 33 ale miałaś przeżycia przykro mi trzymaj się cieplutko oby to tylko chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie odebrałam dzisiaj wynik amh i jest jakiś dziwny 3,95 Gerwazy skarbnico i pozostałe dziewczynki jeżeli macie wiedzę na ten temat to napiszcie mi co wy sądzicie o nim. Z góry dziękuję ,super się czyta o waszych wczasach .Taida 33 ale miałaś przeżycia przykro mi trzymaj się cieplutko oby to tylko chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zdublowanie wpisów .He He ta strona należy do mnie .normalnie jak nie piszę to nie piszę a jak już coś napiszę to po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×